התלבטות בין שני מעבדי אינטל (קונרו) למעבדי AMD. - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שני מעבדי אינטל (קונרו) למעבדי AMD.

zomero

Recommended Posts

אחי אני שוקל לקנות עכשיו מחשב חדש.... אז שמעתי אם אני קונה 6300 ב 1080 שקל.. ובעזרת אוברקלוק פשוט ( עם קירור אויר לא יקר )

אפשר להפוך 6300 ל 6600 ואף יותר! בדיוק המעבד שאתה ממליץ לקנות אם יש כסף בישבלו.

אז אם זה נכון שאני יכול להפוך 6300 או 6400 ל 6600 ומעלה בלי מאמץ איזה סיבה לפי דעתך כדאי לי לקנות מעבד 3600 X 2 ?

אני חשבתי על 6300 ו P5B דלוקס של אסוס.. תן לי אלטרנטיבה של שלפי דעתך יותר עדיפה במחיר הזה.

תודה.

דבר ראשון, e6300 עם כל הכבוד לאוברקלוק לא יכול להפוך ל-e6600 כי פה מדובר על מעבד עם 4 מגה קאש! לאומת 2 מגה קאש, אז ככה שזה ממש לא נכון.

אם המחשב שלך מיועד למשחקים בעיקר, אז לך על ה-3600 X2 יחד עם כרטיס מסך טוב, קח בחשבון שידרוג עתידי ל-K8L.

עוד פרט קטן, במשחקים על הגדרות גבוהות מה שקובע בסופו של דבר זה הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

2 תיקונים:

1) נכון, ל-E6300 לעולם לא יהיה 4 מגה קאש, אבל זה לא מעניין. מה שמעניין באוברקלוק הוא ביצועים - ואכן הוא יכול להגיע ל-E6600 ואף לעבור אותו משמעותית.

2) זה מאוד תלוי בתקציב שלך, אבל באופן כללי - אם E6300 נכנס בתקציב אין סיבה לקנות 3600X2. בכל מקרה, אם כבר, תקנה כרטיס מסך חלש באופן זמני, לכמה חודשים, ואז תקנה כרטיס מסך מהדור החדש. זה יותר הגיוני מאשר לבנות על שידרוג למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 תיקונים:

1) נכון, ל-E6300 לעולם לא יהיה 4 מגה קאש, אבל זה לא מעניין. מה שמעניין באוברקלוק הוא ביצועים - ואכן הוא יכול להגיע ל-E6600 ואף לעבור אותו משמעותית.

כן כן... אולי על חנקן נוזלי :kopfpatsch:

אוברקלוק לא יביא אותך לאולימפוס, שלא נדבר על יציבות המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודר הראשון שעובר פה (עמרי, היית חייב לצאת לגמלאות?), שיסנן את כל הספאם שהצטבר !!! בנאדם שואל שאלה (ואני כבר לא זוכר מה היא הייתה מרוב ספאם) ואתם לא נותנים למסכן לדבר בגלל הוויכוח הטיפשי הזה ! דבר ראשון, URIB, שני דברים, ארכיטקטורת ה-CORE 2 קורעת את ה-, אבל מצד שני יש מקרים שבהם הם 64 2X כן עדיף, דבר שני, ארכיטקטורת ה-HTT עדיפה על ה-FSB, אבל עדיין הקונרו לוקח !!! דבר אחרון, שינעלו כבר את הדיון הזה, כי הוא מוקפץ מדיי, ושאותו אחד ששאל שאלה לפניי 8 עמודים ישלח למישהו מהאמבולנסים (או משטרת איכות הסביבה) ה"פ עם השאלה, זה ימנע פה עוד ספאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות המסכים הכחולים שהם קיבלו אתה בטח ספרת, ואם זה היה באמת נכון אז כבר היום היתה בפשיטת רגל :lol:

URIB, אתה מציף את הת'ראד כולו בקרינת S.P.A.M, תפסיק בבקשה כבר עם זה !

ZOMERO, לשאלה שלך במקור, אין שום בעיה עם 2 DUO E6600 (CORE TYPE : CONROE(, קח אותו, תשלב עם GA-965P-S3, ויש לך אחלה מחשב שבעולם שכבר מוגדר כ- READY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, מדהים כמה שאין לך מושג.

אתה מבין את משמעות המילה Stable?

ואין קשר לפשיטת רגל, רוב האנשים לא מתעסקים עם זה,

גם עם מעבדי אפשר לעשות את זה בקלות.

אולי לך אין מושג, מה כבר אתה עושה על המחשב משחק פריים, סופר פאי?

אני מוכן להתערב איתך, על הקונפגורציה שלהם תן לי כמה פעולות לעשות בפוטושופ ותראה איך המחשב מחליף את כל צבעי הקשת.

אני לא מהיום במחשבים! יותר מ-20%=חוסר יציבות, ואני מדבר על תוכנות מקצועיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הבאת את החוק הזה

אוברקלוק יותר מ-20%=חוסר יציבות, ואני מדבר על תוכנות מקצועיות.

אבל בפירוש אין לו בסיס

זה לא משנה מה אתה עושה על המחשב, יציב זה יציב.

אם המחשב שלך עובד יומיים בפריים, הוא יריץ כל תוכנה "מקצועית" שאתה עובד איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הבאת את החוק הזהאבל בפירוש אין לו בסיס

זה לא משנה מה אתה עושה על המחשב, יציב זה יציב.

אם המחשב שלך עובד יומיים בפריים, הוא יריץ כל תוכנה "מקצועית" שאתה עובד איתה.

הפריים לא משקפת תוכנות מקצועיות, הדרך הטובה ביותר היא , תוכנה תלת מימדית או משחק כבד מאוד.

כבר קרה לי שהפריים עברה בשלום, ואז בפוטושופ חטפתי מסכים כחולים כמו גשם זלעפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, URIB, יש לי סתם שאלה.

נניח יש לי תקציב שמאפשר לי לקנות X1900XT או X1950PRO ושני ג'יגה ראם.

ויש לי מספיק תקציב שנשאר עבור E6300 עם לוח 965 פשוט.

מה, רק בשביל לנסות לדחוף כרטיס מסך רק קצת יותר חזק כדאי לי לקנות מעבד משמעותית יותר חלש? שגם פולט יותר חום? שתיהיה סכנה גבוהה יותר לצוואר בקבוק מהמעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, URIB, יש לי סתם שאלה.

נניח יש לי תקציב שמאפשר לי לקנות X1900XT או X1950PRO ושני ג'יגה ראם.

ויש לי מספיק תקציב שנשאר עבור E6300 עם לוח 965 פשוט.

מה, רק בשביל לנסות לדחוף כרטיס מסך רק קצת יותר חזק כדאי לי לקנות מעבד משמעותית יותר חלש? שגם פולט יותר חום? שתיהיה סכנה גבוהה יותר לצוואר בקבוק מהמעבד?

שאלה טובה, אבל יש בא בעיה, הלוח הכי פשוט ל965P שאני מכיר זה BLA BLA BLA S3, והוא מצויין ל-OC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, e6300 עם כל הכבוד לאוברקלוק לא יכול להפוך ל-e6600 כי פה מדובר על מעבד עם 4 מגה קאש! לאומת 2 מגה קאש, אז ככה שזה ממש לא נכון.

אם המחשב שלך מיועד למשחקים בעיקר, אז לך על ה-3600 X2 יחד עם כרטיס מסך טוב, קח בחשבון שידרוג עתידי ל-K8L.

עוד פרט קטן, במשחקים על הגדרות גבוהות מה שקובע בסופו של דבר זה הכרטיס מסך.

שאתה מתכוון שידרוג עתידי למה אתה מתכוון? למרובע הליבה?

ולמי שלא הבין שוב... אני ממליץ על קונרו לא , אבל! רק מ-e6600 ומעלה.

עדיף שלא תמליץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...