התלבטות בין שני מעבדי אינטל (קונרו) למעבדי AMD. - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שני מעבדי אינטל (קונרו) למעבדי AMD.

zomero

Recommended Posts

אולי לך אין מושג, מה כבר אתה עושה על המחשב משחק פריים, סופר פאי?

אני מוכן להתערב איתך, על הקונפגורציה שלהם תן לי כמה פעולות לעשות בפוטושופ ותראה איך המחשב מחליף את כל צבעי הקשת.

אני לא מהיום במחשבים! אוברקלוק יותר מ-20%=חוסר יציבות, ואני מדבר על תוכנות מקצועיות.

שטויות במיץ חמציץ... לעשות OC טוב לוקח הרבה זמן וסבלנות עד שמוצאים את ה sweet spot שלך.

אתה הולך עיוור על טכנולוגיה אחת בלבד! אתה צריך לזרום עם מה שיש ולדעת לקחת את מה שהכי טוב באותו הרגע!

היה לי PII 233, Celeron 300A, PIII600E, Tbird 1.33, P4 2.4 northwood, P4 Prescott 3G ופעם האחרונה שקניתי בחרתי את ה3800 X2.

בפעם הבאה שאקנה אראה מה הכי טוב בשוק ולפי זה אחליט! אני לא הולך עיוור אחרי אף אחד! (כנ"ל לגבי כ. מסך). בזמן הקניה מול ה P D 8XX ה X2 היו עדיפים בהרבה...

אם הייתי קונה היום זה היה מבוסס C2D !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגדול , כול כך לא משתלם לקנות מחשב היום .

בימים כאלה הסבלנות משתלמת .

ולא זה לא לחכות לנצח , אלא לתת לשוק להתייצב . אחרי ההייפ של VISTA וה DX10,אחרי ההייפ של (בלת ברירה וקפיצה של 30%-50% במחיר)וכמובן אחרי G80 אחרי CRISIS.

לתת לדולר להתייצב והמחזור הבא יהיה זול טיפה .

ולמי שיש ממש סבלנות להמתין ל K8L ואז תיהיה ירידת מחירים . ותוכל לקנות מחשב טוב ב 20% - 30% פחות מהיום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ חמציץ... לעשות OC טוב לוקח הרבה זמן וסבלנות עד שמוצאים את ה sweet spot שלך.

אתה הולך עיוור על טכנולוגיה אחת בלבד! אתה צריך לזרום עם מה שיש ולדעת לקחת את מה שהכי טוב באותו הרגע!

היה לי PII 233, Celeron 300A, PIII600E, Tbird 1.33, P4 2.4 northwood, P4 Prescott 3G ופעם האחרונה שקניתי בחרתי את ה3800 X2.

בפעם הבאה שאקנה אראה מה הכי טוב בשוק ולפי זה אחליט! אני לא הולך עיוור אחרי אף אחד! (כנ"ל לגבי כ. מסך). בזמן הקניה מול ה P D 8XX ה X2 היו עדיפים בהרבה...

אם הייתי קונה היום זה היה מבוסס C2D !

1. אתה כנראה ילד שבחיים שלו לא עבד תחת לוח זמנים, כאשר אתה מתחייב ללקוח על עבודה אין לך אפשרות לקחת סיכונים מיותרים עם למערכת שלך, אתה רוצה ביצועים תקנה מראש מעבד חזק.

2. למה לקנות C2D שמעבר לפינה K8L , אם אתה לא חייב מחשב עכשיו שווה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה כנראה ילד שבחיים שלו לא עבד תחת לוח זמנים, כאשר אתה מתחייב ללקוח על עבודה אין לך אפשרות לקחת סיכונים מיותרים עם למערכת שלך, אתה רוצה ביצועים תקנה מראש מעבד חזק.

תזכיר לי מתי K8L יהיה בכלל זמין לקנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאתם עוד מתווכחים איתו (עם URIB)..

לפני כמה זמן הצצתי בפוסט והבנתי לאן זה ממשיך אז לא הגבתי בכלל.. היום פתחתי שוב להתעדכן וראיתי שאתם כבר בעמוד 10 ולא התקדמתם לשום מקום - URIB עדיין מתעקש על KL8 העתידי של וש4200 עדיף מ E6300.. ואתם, לא יודע איך יש לכם עוד כח/חשק, עונים לו ש CORE 2 חזק כיום ממעבדי ..

יהיה לוויכוח המטומטם הזה סוף ?! לא נראה לי שפותח הפוסט דחף לכיוון הזה בכלל.. עדיף שתלבנו את זה בפרטי שלא תבלבלו לכולם את המוח..

ולפותח הפוסט, אם אתה עדיין כאן, הייתי ממליץ לך לקחת לוח זול יותר אך לא פחות טוב - 965P S3 .. ומעבד - E6300 שהוא מעבד מעולה כשלעצמו ובנוסף הוא אוברקלוקר מעולה.. אך אם לא בOC עשקינן אז אתה יכול לקחת את ה E6600 שהוא גם CONROE "אמיתי" וחזק קצת יותר בסטוק מה E6300..

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'קו, אתה טועה בגישה.

מה שאנשים כאן עושים, זה לא בדיוק להתווכח איתו, אלא לוודא שאחרי כל פוסט מפגר שלו, יש תגובה הולמת - כדי שמי שלא מבין וקורא את הת'רד (הרי בשביל זה הפורום קיים, לא?) יבין שהוא לא ממש יודע על מה הוא מדבר.

ובאמת כל הכבוד לאנשים על הסבלנות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'קו, אתה טועה בגישה.

מה שאנשים כאן עושים, זה לא בדיוק להתווכח איתו, אלא לוודא שאחרי כל פוסט מפגר שלו, יש תגובה הולמת - כדי שמי שלא מבין וקורא את הת'רד (הרי בשביל זה הפורום קיים, לא?) יבין שהוא לא ממש יודע על מה הוא מדבר.

ובאמת כל הכבוד לאנשים על הסבלנות הזאת.

מעניין בגלל זה חברת מייצרת מחשבים לשוק הבינוני, מבוססים על מעבדי AMD?

אם אני לא צודק אז גם חברת מחשבים כמו טועה גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הסיבות שדל מייצרת מחשבים מובססים זה המחיר מעבד כמו X2 3800 שבערך +- בישומים מסוימים מישתוואה לE6300 רק ב 800 שקל [על תפסו אותי על מחיר] מישתלם יותר מליקנות ב1000 שקל מעבד שלא כלכך הרבה יותר טוב

ורוב קוני הם אנשים תמימים שאין להם כלכך מושג מה הולך בעולם המחשבים אז הם הולכים על מה שזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לך אין מושג, מה כבר אתה עושה על המחשב משחק פריים, סופר פאי?

אני מוכן להתערב איתך, על הקונפגורציה שלהם תן לי כמה פעולות לעשות בפוטושופ ותראה איך המחשב מחליף את כל צבעי הקשת.

אני לא מהיום במחשבים! אוברקלוק יותר מ-20%=חוסר יציבות, ואני מדבר על תוכנות מקצועיות.

וואי, אני קראתי את כל הנושא ועד ההודעה הזאת לא ראיתי ממש תגובה מפגרת שלך, אבל אחרי ההודעה הזאת אני רואה שאתה פשוט חולה בראש, כי זה נראה שאתה מנסה לשקר את עצמך (שזה אחד הדברים הנוראים, אם לא הכי בעולם), הריי אתה יודע שיש אוברקלוקים של 35% שהם יציבים שמומלצים מהחברות.

אני אתן לך דוגמא: בלוח של שנקרא P5W DH Deluxe יש בביוס אפשרות לעשות אובקרקלוק של 5%, 10%, 20%, 30% וכו' וכתוב ב-AsusTek שרק האוברקלוקים בביוס שלהם הם אובקקלוקים יציבים. כמובן שהם כתבו איזה זכרונות ומעבדים צריך בשביל שהאוברקלוק יהיה יציב וברור שזה לא תלוי רק במעבד, בקיצור עם מעבד E6300 (כפי שכתוב) וזיכרון 1024 מגה בייט של ו/או מספיק לאוברקלוק יציב של 30% - שב בשקט ותפסיק לבלבל את עצמך כי זה הדבר היחיד שאתה עושה, המשתמשים האחרים כבר יודעים מי אתה וכמה אתה מבין בתחום.

[דרך אגב - אני עומד מאחורי המילים שלי, אם אתה מוזמן אני אתן לך קישור איפה כתוב את זה (גם באנגלית, גרמנית, צרפתית וספרדית ואני יודע אנגלית וגרמנית ומה שכתוב שם מובן לגמרי, לפחות בשבילי ואין צורך לנסות לחשוב שלא הבנתי) ואז אתה תפסיק לבלבל לנו ת'מוח!]

- אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה כנראה ילד שבחיים שלו לא עבד תחת לוח זמנים, כאשר אתה מתחייב ללקוח על עבודה אין לך אפשרות לקחת סיכונים מיותרים עם אוברקלוק למערכת שלך, אתה רוצה ביצועים תקנה מראש מעבד חזק.

תגיד, אתה מכיר אותי שאתה אומר דברים בביטחון שכזה?

ילד אני כבר לא, עוד מעט מחליף קידומת ל30, אני בעלים של חברת מחשבים, עבדתי בלחץ יותר שנים ממך כנראה.

אני לא מוכר מערכת מומהרת ללקוחות אלא לפי בקשה והציוד בהתאם (אני יכול לספור על יד אחת כמה פעמים זה קרה) רוב העבודות שלי הן מול לקוחות פרטיים שלרוב לא עושים המהרה, כמו כן מוסדות ואירגונים.

כל העניין בהמהרה הוא מעל ומעבר האתגר ואח"כ והאפשרות לקבל ביצועים של מערכת בשווי של לפחות 2000ש"ח יותר ממה שקנית (בלי התפרעויות בהשקעה לOC). אתן לך כמה דוגמאות (כולן מנסיוני האישי, הOC הראשון שלי היה עם 486DX2 66 בטעות) :

הסלרון 300A נחשב לאחד המעבדים הטובים בזמנו בזכות יכולות ההמהרה שלו במחיר מ ג ו ח ך.

הפנטיום 3 600E עם 100MHZ FSB שהומהר ללא שום שינוי במתח ל800EB (סה"כ מעבר ל133MHZ FSB), ההבדל במחיר בשעתו? 1300 ש"ח מול 3900 (בדוק, בדקתי בזמנו והרגשתי טוב מאוד עם עצמי).

AMD T.Bird 1.33GHZ שרץ לו ב1.6GHZ (קיצור L1 עם עפרון למי שזוכר), שינו מכפלה ל12 (אבל עם קרור מים), מעטים הדברים שהיו חזקים מהמפלץ הזה בזמנו (אתה יכול לראות תמונות באתר שלי שמפורסם בתחתית ההודעות שלי).

P4 NW 2.4 ב3GHZ, P4 PRESCOTT 3G ב3.83GHZ ואחרון חביב מה שיש לי כרגע (היו גם P1 133@183, PII 233@290).

ונמשיך הלאה:

K8L לא ממש מעבר לפינה, כשקניתי את ה X2 3800 אז ה C2D היה מעבר לפינה, אבל אם תחכה כל החיים אז תשאר עם 8086 בגלל שאוטוטו מעבר לפינה יבוא משהו חדש...

לגבי ההמהרה עצמה, אל תדאג לי לגבי סיכונים, אני המהרתי עוד כשלא ידעת לאיית, אני יודע מה אני עושה מנסיון רב ולא מאתמול.

לגבי היתרון של ב64ביט, עד כמה שזה נכון, הC2D אולי לא מרויח מהמעבר ל64ביט כמו הX2 אבל הC2D עדיין יותר מהיר ממנו בשורה תחתונה (מעבד מול מעבד, גם ב64) אז מה זה משנה? אתה תמיד מתעלם מהשורה התחתונה בצורה עיוורת וקנאית.

אני אישית מבסוט מהמחשב שלי ומהביצועים של המעבד ואין לי בעיות עם , אני שוב חוזר ומדגיש, חשוב לדעת לזרום עם מה שטוב לך ברגע נתון.

לך תדע? אולי השדרוג הבא יהיה לK8L? אי אפשר לדעת ואתה במיוחד לא יכול לנבא את העתיד (כשלAMD יהיה את ה K8L לאינטל תהיה תשובה אולי אפילו לפני שייצא).

עוד משהו לגבי מרובעי ליבות, כרגע אין עדיין שימוש כזה נרחב בכפולי ליבה בשימוש משרדי וביתי, אז לאן אתה רץ עם מרובעי ליבה?

אגב, אם היית טורח לראות את מפרטי המחשבים שלי היית רואה ששניים מתוך שלושה בביתי הם מבוססי ... רק שאני שקול בניגוד אליך.

אני כבר מתגעגע אפילו לתפוחים, או שזה באמת אתה רק בשם אחר ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...