עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים?

IG

Recommended Posts

קשה לי להאמין שבחור אינטליגנטי אומר כאלו דברים.

Burton, המלצה שלי - עכשיו לקראת יום הזיכרון לרצח רבין קמים כל מיני אוהלי הידברות בין דתיים וחילוניים.

חפש טוב, אולי יהיה איזה אוהל הידברות בין יהודים לערבים.

לך לשם, באמת - אני לא צוחק איתך.

דבר איתם, תכיר כמה מהם, השמע את דעותייך ותן להם להשמיע את שלהם.

אני הייתי בכמה חוגים כאלו ויצא להכיר הרבה יותר טוב זרמים רבים באוכלוסיה הישראלית.

אני מבטיח לך שהדעה שלך לגבי ערביי תשתנה.

לא הבנת

אני בטוח במליון אחוז שישנם הרבה ערבים שנאמנים למדינת ואולי אפילו יש לי פוטנציאל להתחבר איתם.

הבעיה היא שאין דרך להבדיל ביניהם

לכן, אין לנו ברירה אלא להשתמש באמצעים גורפים.

נכון, אנשים טובים יפגעו ויש לי דבר אחד להגיד להם

כל הזין

לא בקטע של חוסר איכפתיות אלא באמת כל הזין.

כל הזין לסבא שלי שנולד יהודי והיה צריך לעבור את השואה.

וכל הזין לו שנולד ערבי ושאחיו שונאים את היהודים ומתנגדים למדינתם(שהוא במקרה גר בה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 415
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מדבר על אותו חלק שמצהיר שהוא לא נאמן לישראל+ החלק שלא סגור על עצמו.

זה פותר לך את הבעייה או שאתה עדיין קשה לך להבין שאני לא מתכוון לחיסול כל הערבים באשר הם רק כי אני גזען?

ניסיון פתטי לצאת מזה...

GOSHA ניסה להסביר לך גם כן, אולי אותו תבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצאת ממה?

מצב הדיון הזה שאתה חושב שאני דורש לשלול את האזרחות של כל הערבים לאלתר, בזמן שאני תומך בהצעה לבחון את מידת הנאמנות של הערבים לישראל ואלה שלא מוכנים להתחייב לנאמנות (ואני לא מתכוון לפרט שוב איך בדיוק) יאבדו את זכות ההצבעה שלהם.

והעניין החמור יותר שאתה מעליל עלי דברים שלא קשורים למה שאני כותב ויורד לפסים אישיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו-zam, אני יודע היסטוריה טוב מאוד, ולמרות שאני גר באילת חייתי גם 4 שנים בירושלים ו-6.5 שנים בחיפה והדבר האחרון שתוכל להגיד עלי שאני מנותק מהמציאות.

טוב צר לי לאכזב אותך אבל היסטוריה אתה לא יודע, ואתה לא מרשים אותי עם מספר השנים שהיית בירושלים וחיפה

מסתבר שלא למדת כלום ואתה עדיין מנותק מהמציאות. עצתי לך צא מהסרט שאתה חי בו.

שלא כמוך יש לי משהו שאתה ועוד רבים מהפורום הזה זקוקים לו - יכולת להתנתק רגע מהקיבוע הזה של נקודת המבט היהודית של הקונפליקט הזה ולהתבונן על המצב מנקודת מבט נייטרלית.

מה שיש לך נקרא היכולת להכניס את הזנב בין הרגליים (או להכניס את הראש באדמה)

ולהגיד אמן לכל דבר העיקר שלא יוביל לעימות שעלול להרוס לך את המסיבה הבאה.

אתה חסר עמוד שידרה ומלחך פינכה מכוער. הייתי מציע לך להחזיר את הלשון קצת חזרה לפה.

תנסה לעבד רגע את כל ההיסטוריה הזאת שסיפרה לי לא מנקודת מבט של יהודי ומטרת העל שלו אלא כמישהו נייטרלי ותראה שאף אחד מהצדדים בסכסוך הזה לא צודק.

מטרת העל? אתה לא מתבייש? המטרה שלי היא להישאר בחיים בין כל הרוצחים הפוטנציאליים שמסתובבים פה במדינה שלי.

והיא שלי מאחר והם לא טורחים להכיר בה גם כשלהם.

ואני אסתכל אך ורק מנקודת מבט יהודי כי להבדיל ממך אני יהודי ויהודי גאה.

ואני צודק ועוד איך שאני צודק. נייטראלי? כמו מי..כמוך? אתה צבוע.

כי זה שאתה בטוח שאתה פרופסור לענייני ערביי ונותן לי פה ניתוח על מהות הפלאח ויכולות הגניבה שלו, לא מרשים אותי.

ביחס למה שאתה הצגת אני פרופסור ועוד איך. והערבים האידיוטים האלו שלך שאתה משתדל כל כך להגן עליהם,

רק כדי לא להצדיק חס וחלילה איזה יהודון, גנבים בני בני גנבים וזו עובדה מה לעשות.

תוציא את הראש שלך מאיפה שהוא נמצא. מה שאתה רואה זה לא וורוד פשוט חשוך שם.

ומי בכלל מנסה להרשים אותך.

אני קראתי את מה שכתבת ומה שיש לי להגיד על ערימת ההיסטוריה בשקל הזאת ודעתך על נאמנותם של ערביי הוא שאתה צריך לפתוח את הראש.

ערימת ההיסטוריה בשקל הזאת היא ההיסטוריה שלי שאתה מנסה כל כך לסלף אך ללא הצלחה.

את נאמנותם של הצבועים שלך אני מכיר מקרוב נסיונות מרים מאוד.

ובקשר לפתיחת הראשים שלך...הנה ראיתי אצלך מה קורה כשפותחים את הראש יותר מדיי,

הכל מתרוקן.

איך אתה מזלזל בכך שאני אומר שאתה חי בסטריאוטיפים, אז מצטער לומר לך - אבל אני עומד איתן עם דעתי - אתה באמת חתיכת גזען שתקוע עם סטריאוטיפ מאוד שנוי במחלוקת על ערביי .

איך אני מזלזל? איך שאתה מזלזל בי ובאינטיליגנציה שלי כך אני מזלזל במה שאתה אומר.

עד שאתה מצטער עליי תצטער קודם על עצמך. אני לא צריך את הצער שלך.

אתה יכול להעמיד לאיתן כמה שאתה רוצה זה ממש לא מזיז לי.

ואני ממש אבל ממש לא חתיכת גזען אני למוד ניסיון וכנראה הרבה יותר ממך. חתיכת טיפש

אני בטוח שעם הערבים, הדרוזים והבדואים שהכרת כלל לא ניסית ליצור מערכת יחסים נורמלית של שיחה בין שתי בני אדם אלא כשיחה בין יהודי לבין כמה פלאחים.

עדיין יש לי קשרים איתם ותתפלא היתה מערכת יחסים נורמלית בין שני בני אדם אחד ערבי והשני יהודי.

אחד פלאח והשני חקלאי.והיינו יושבים לאכול יחד ולעשן נרגילה יחד ומבקרים אחד בבית של השני.

עד שהם קיבלו את הג'ננה, והחלטנו עדיף ישאר כל אחד במקומו.

אני לא יודע בין כמה אתה, ואני לא מנסה לחנך אותך (אני בספק אם בכלל תקח משהו ממה שכתבתי) אבל תעשה לעצמך טובה, פתח את הראש.

מה הקשר לגיל שלי? וראיתי את הגיל שלך נו... אנחנו בני אותו גיל SOOO

לא כל הערבים רוצים לרצוח אותך.

אלה שלא רוצים לרצוח רוצים לזרוק היינו הך.

ולגבי ההיסטוריה של העם היהודי שלי. למה הפסקת רק 60 שנה אחורה? שם מתחילה ההיסטוריה שלך?

אוי כמה נוח הא? ככה אין עימותים הערבים היו פה וזהו.

אם אתה כל כך חכם כמו שאתה מנסה בכוח להציג, לך עם ההיסטוריה עד הסוף.

ואז נראה למי יש פה זכות.

היהודים היו פה לפני הערבים שלך ואחרי שהם הוגלו היה כאן קומץ ששמר על הגחלת.

ואז באו הערבים שלך הגנבים הגזלנים האלו שלך שלא עשו פה בארץ הזו כלום.

ציה ושממה זה מה שהיה פה בתקופת הערבים שלך.

ואז היהודים עלו לארץ והערבים פתאום צעקו חמס.

אני בז לך ולאידיאולוגיה שלך שלא שווה שקל.

אתה ביזיון למדינה הזו.

כשאני אצטרך להגן בחיי על המדינה הזו (ועם אנשים כמוך זה יקרה אפילו יותר קרוב ממה שחשבתי)

תגיד לי איפה אתה גר כדי שאדע לאן לא להגיע.

לי יש עם ומדינה אחת לך כנראה יש כמה אלטרנטיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשנה נושא, אתה פשוט לא מסוגל/רוצה לעשות הבדלה בין ערביי לפלסטינאים.

תקרא שוב את ההודעה של GOSHA ואת מה שענית לו ותבין.

:kopfpatsch:

בהודעה ההיא פשוט קיצרתי את הסיפור. אני לא אתחיל לכתוב עכשו בכול מקום "ערבי ישראלי שתומך במטרות הפלסטינאים לחיסול ע"י מימוש זכות השיבה, השתלטות על שטחים שמהווים עמדות אסטרטגיות החיוניות לבטחון המדינה והפצה של חומוס מקולקל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הוכחות ארכיאולוגיות שבשלב מסויים הייה פה שלטון יהודי עם רוב יהודי. זה מעניין אותי בדיוק כמו אותם סיפרי הסטוריה. אני מדבר על המצב שקיים היום, לא לפני 120 או 2200 שנה. ברוך הבא למציאות.

סבבה. ובמציאות הזאת אנחנו חיים ביחד כשלכל צד יש את ההוכחות שלו לשייכות האדמה אליו. זה עדיין לא מונע מהערבים לזעום על העוול שנעשה להם בתחילת המאה הקודמת. אבל במקום להרחיב את הזעם הזה, יש לצמצם אותו.

מקודם גם נטען שכן אפשר להפריד בינייהם. תלוי מה אתה מסנן כשאתה קורא...

אבל למה להפריד כשאתה יכול לחבר?

פאק, אני נשמע כמו איזו היפית, אבל תחשוב רגע לא רק על הפרדה טוטאלית בין שתי העמים.

וקרוב לבבות? פחחחחחח

כבר 30 שנה מנסים לקרב לבבות, אפלייה מתקנת וכל מה שאפשר לחשוב על שילוב הערבים בחברה. המצב היום זה שלט ענק שכתוב עליו "כישלון". NEXT.

על מה אתה מדבר? כישלון? אתה יודע איזו התקדמות? עד 67' ערביי חיו תחת משטר צבאי!

לא הבנת

אני בטוח במליון אחוז שישנם הרבה ערבים שנאמנים למדינת ואולי אפילו יש לי פוטנציאל להתחבר איתם.

הבעיה היא שאין דרך להבדיל ביניהם

לכן, אין לנו ברירה אלא להשתמש באמצעים גורפים.

נכון, אנשים טובים יפגעו ויש לי דבר אחד להגיד להם

כל הזין

לא בקטע של חוסר איכפתיות אלא באמת כל הזין.

כל הזין לסבא שלי שנולד יהודי והיה צריך לעבור את השואה.

וכל הזין לו שנולד ערבי ושאחיו שונאים את היהודים ומתנגדים למדינתם(שהוא במקרה גר בה)

אבל מוכיחים לך בבירור שזהו מיעוט שתומך בטרור ואכן עוכר .

זה כמו שתוציא מהחוק את כל המתנחלים בגלל כל תאי הטרור היהודי.

zam, אני לא יודע מה להגיד לך.

כנראה שאנחנו באמת מגיעים ממקומות שונים.

אני רק רוצה לומר לך, שאני אוהב את המדינה הזאת בדיוק כמוך, אבל בשבילי כל תושביה שווים, אין לי עדיפות ליהודים.

וכשאני רואה אי צדק שמופנה לאוכלוסיה מסויימת רק בגלל המוצא האתני שלה, אני מאוד מאוכזב מההתנהלות שהופילה לאי צדק הזה.

עם גישה כמו שלך לעולם לא נוכל למנוע אי צדק שכזה, ולא משנה אם אלו ערבים, יהודים, דתים, חילונים, אשכנזים או מזרחים.

ופעם נוספת, אני ממליץ לך לפתוח את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תאי הטרור היהודי"... אתה גורם לזה להישמע כאלו יש הרבה מהם... אם בכלל...

ניסיונות קירוב הלבבות לא הצליחו! עובדה, אנשים עדיין נהרגים פה! אם אתה לא רוצה לגמור את החיים שלך בנסיונות לרצות את הערבים כדי להגיע ל"קרוב לבבות" אני מציע לך לשנות גישה ולחשוב על תוכנית אחרת לפתרון בעיית הטרור (גם מבית וגם מחוץ... ותמיכה בפלסטינאים= תמיכה בטרור למקר שאתה עוד לא הבנת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

בהודעה ההיא פשוט קיצרתי את הסיפור. אני לא אתחיל לכתוב עכשו בכול מקום "ערבי ישראלי שתומך במטרות הפלסטינאים לחיסול ע"י מימוש זכות השיבה, השתלטות על שטחים שמהווים עמדות אסטרטגיות החיוניות לבטחון המדינה והפצה של חומוס מקולקל".

אתה יכול להודות שהתבלבלת, זה באמת לא נורא

זה כבר קרה כמה פעמים בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תאי הטרור היהודי"... אתה גורם לזה להישמע כאלו יש הרבה מהם... אם בכלל...

ניסיונות קירוב הלבבות לא הצליחו! עובדה, אנשים עדיין נהרגים פה! אם אתה לא רוצה לגמור את החיים שלך בנסיונות לרצות את הערבים כדי להגיע ל"קרוב לבבות" אני מציע לך לשנות גישה ולחשוב על תוכנית אחרת לפתרון בעיית הטרור (גם מבית וגם מחוץ... ותמיכה בפלסטינאים= תמיכה בטרור למקר שאתה עוד לא הבנת...)

אני חושב שכמות המשתתפים בתאי הטרור היהודי שווה לכמות הערבים הישראלים, אזרחי מדינת ולא פלסטינים, שעוסקים בטרור.

ושוב פעם, ערביי לא הורגים יהודים.

באמת IG, תלמד לבצע את ההפרדה!

בעיית הטרור מבחוץ היא הרבה יותר קשה כי היא תלוייה בהנהגה של הפלסטינית שלא מצליחה לתפקד, אבל זה ויכוח אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכמות המשתתפים בתאי הטרור היהודי שווה לכמות הערבים הישראלים, אזרחי מדינת ולא פלסטינים, שעוסקים בטרור.

באמת IG, תלמד לבצע את ההפרדה!

בעיית הטרור מבחוץ היא הרבה יותר קשה כי היא תלוייה בהנהגה של הפלסטינית שלא מצליחה לתפקד, אבל זה ויכוח אחר.

תגיד, אתה אמיתי?

מאיפה הנתונים על מספר תאי הטרור היהודיים ומספר החברים בהם? כי לגבי הערבים כל כמה חודשים מאפשרים פירסום על חשיפת חוליות, לגבי "הטרור היהודי" לא שמעתי כבר הרבה זמן...

ואני ממליץ לך לקרוא את ההודעה הראשונה בת'ראד בקשר של "ערביי לא הורגים יהודים."...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היו דברים מעולם אבל בודדים

הבעיה היא הסייענים (לרוב גם בלי ידיעתם למשל כאלה שמסיעים עובדים)

ולכן רובם גם לא מורשעים בבית משפט אח"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה אמיתי?

מאיפה הנתונים על מספר תאי הטרור היהודיים ומספר החברים בהם? כי לגבי הערבים כל כמה חודשים מאפשרים פירסום על חשיפת חוליות, לגבי "הטרור היהודי" לא שמעתי כבר הרבה זמן...

ואני ממליץ לך לקרוא את ההודעה הראשונה בת'ראד בקשר של "ערביי לא הורגים יהודים."...

כן, אבל לא כגופי טרור מאורגנים.

כמות הסייענים והמפגעים עצמם היא נמוכה מאוד יחסית לגופי טרור כמו החמאס והפת"ח.

ותמיד תמצא באוכלוסיה של למעלה ממליון בני אדם עשבים שוטים, אתה לא יכול להאשים את כל האוכלוסיה בגללם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אתה חוזר לפזמון של "כל האוכלוסייה"?

ועשבים שוטים אולי מתנגדים לשלטון ומנסים לפגוע בגופי השלטון- לא לרצוח אזרחים רק בגלל הבדלי דת. יש בערך 5 מליון יהודים בארץ ומספר העשבים השוטים הוא מזערי ביחס לכמות שלהם מקרב ערביי . זה כבר לא עשבים שוטים- זו תופעה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...