עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים?

IG

Recommended Posts

איך אתה נתפס על קטנות.

בסדר, אני לא אלך למנהל המקרקעין ואבקש ממנהל הארכיון להוציא לי את שטרי הבעלות לפני 120 שנה.

אבל ספרי ההיסטוריה לא משקרים נכון? (והתנ"ך לא נחשב ספר היסטוריה)

ובסיפרי ההיסטוריה יש פרוט של כל האדמות, מי קנה מה, מי מכר, מי בנה, מי השתלט...? (ומה הקשר של תנ"ך עכשו :s05:)

אתה מבלבל שתי דברים.

לאילו הצעות הגיוניות מתנגדים ערביי ישראל? הם סך הכל רוצים לחיות בשקט כמו כולנו.

לדוגמא, הם לא מוכנים לחתום על הסדר בלי הר הבית וזכות השיבה.

מתן זכות שיבה זה אומר שלפחות חצי מליון ערבים יכנסו לשטחי ותחילו לדרוש את הבתים הקודמים שלהם, שהיום קרוב לוודאי עומדים עליהם רבי קומות או משהו כזה... בתאכלס, אם גם לתת להם זכות הצבעה, כבר לא תהייה מדינה ציונית.

אבל זה לא כולם! למה אתה הולך עם הראש בקיר?

OK, לא כולם. רק אלה שמודים שהם לא נאמנים. לזה אתה מסכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 415
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל אם היינו יכולים(להגדרתך), היית מעוניין בכך?

זו לא הגדרתי אלא המציאות אם אתה בקיע בחוק אתה אמור לדעת(אסתרא ,קישטה).לא הייתי מעוניין והסברתי למה.

זה העבודה של משמר הגבול ומשטרת ההגירה.

משמר הגבול הוא חלק מצה"ל לא?

אתה באמת מאמין שהמשטרה שלנו תצליח לטפל בפלישה של חצי מליון סעודים?

העליות התחילו עוד לפני המנדט הבריטי, באישור (מסויים) של השלטונות הטוריקיים והגירה בלתי חוקית, אחרי זה ההגירה הייתה באישור של שלטונות המנדט+ עלייה בלתי חוקית. הגעת למצב שיש לך 30% יהודים בארץ (מסך התושבים.. בערך...), שהקימו ערים חדשות, מפעלים חדשים, משקים, אירגונים שונים, מוסדות ושלטון יותר מסודר ממה שהייה לסולטן הטורקי.

עכשו מה תעשה איתם, תגרש אותם? לאן? איך? תהרוג אותם?

תזכורת: הדיון הוא על זה שיש מיעוט של כ20% שחלק גדול ממנו לא נאמן למדינה ורוצה להרוס אותה, ואנחנו מציעים בסך הכול לשקול מחדש את האזרחות שלו (לא להרוג אותו ולא לגרש אותו- למנוע ממנו להצביע לפרלמנט שהוא כל כך שונא!).

או שלפי מה שאתם אומרים אנחנו לא צריכים להיות פראיירים ופשוט לחסל את כולם?

איך הדעת לכל זה?

אתה צריך להבין שהמדינה לא יכולה לשלול מהם את הזכויות האלו.

אגב, זה לא אדמה שלהם. עכשו אנחנו בעלי הבית פה ובחסד לא גרשנו אותם עוד ב48' או ב67'. את האדמה הממשלה יכולה לקחת בכול זמן שהיא רוצה. אבל גם לא על זה הוויכוח.

על פי מה אתה קובע שזו לא האדמה שלהם?

אני רק יחדד מדינה קיום גם על פי העולם נמצאת בקוי 67'.

אם יש להם, שיעופו.

you can't have'em both

כמובן שאפשר קוראים לזה דעות כמו שאתה ישראלי אבל אתה שונא את השלטון שלך או שאתה אוהב את אולמרט?

מתן זכות שיבה זה אומר שלפחות חצי מליון ערבים יכנסו לשטחי ותחילו לדרוש את הבתים הקודמים שלהם, שהיום קרוב לוודאי עומדים עליהם רבי קומות או משהו כזה... בתאכלס, אם גם לתת להם זכות הצבעה, כבר לא תהייה מדינה ציונית.

קראתי על זה בדיוק אתמול בYNET אם אני לא טועה זה 200,000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשום פנים ואופן לא רוצה פאשיזם פה וזה מה שליברמן רוצה לעשות זה לפתוח תיבת פנדורה.

אני ציינתי עובדה שלנו פשוט אין ברירה.

זה כל מה שכולכם יודעים להגיד. פעם המילה הייתה גזענות, היום זה

פאשיזם, פאשיזם, פאשיזם.

--

למען השם, תתבגר. אין שום דבר פאשיסטי במה שליברמן מציע, ואין טעם להחביא את האוויליות שלך מאחורי מילים גדולות.

אתה מבלבל שתי דברים.

לאילו הצעות הגיוניות מתנגדים ערביי ישראל? הם סך הכל רוצים לחיות בשקט כמו כולנו. אני אספר לך סיפור. יום אחד כשחזרתי מבצפר שמעתי ברדיו תוכנית דיבורים. המנחה אמרה משהו כמו ....אבל הערבי הממוצע רק רוצה לקום בבוקר, לעבוד ולפרנס את המשפחה שלו, לא? לחיות בשקט..? והאורח אמר לה- מסתבר שלא.

לא נכון.

מה שנעשה - נעשה, וערביי מבינים את את המצב ולא מצפים שנחזור להסכמי הספר הלבן או גבולות 47'. or do they?

הם סך הכל רוצים לחיות כאן בשקט תוך שהם מצייתים לחוקים כמו כל אזרח ישראלי. אה, כן, ומפוצצים דבר או שניים ומשליטים פה מדינת הלכה אסלאמית. נו שווין.

ומי שיכול למנוע מהם לעשות זאת הוא ליברמן, לכן הוא הקטליסט של הבעיה הזאת, לא חוסר נאמנותם של ערביי , שזה דבר נזיל ותלוי ביחס החברה היהודית אליהם. אה, כן, נכון, ליברמן השטן הגדול שמציע את הפתרון המדיני השפוי היחיד במדינה.

אבל זה לא כולם! למה אתה הולך עם הראש בקיר?

בסדר, אתה יודע מה? יש דרך לבחון את זה. שירות לאומי חובה ותוכנית לימודים שמכירה בא"י. מי שעובר את זה- מבחינתי נאמן ושיעשה מה שבא לו במדינה. מי שלא- והרוב לא יהיו- אוטומטית ירד למעמד תושב. מה אתה אומר?

תאכלס, אם גם לתת להם זכות הצבעה, כבר לא תהייה מדינה ציונית.

כבר היום היא לא, לצערנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל מה שכולכם יודעים להגיד. פעם המילה הייתה גזענות, היום זה

פאשיזם, פאשיזם, פאשיזם.

--

למען השם, תתבגר. אין שום דבר פאשיסטי במה שליברמן מציע, ואין טעם להחביא את האוויליות שלך מאחורי מילים גדולות.

הדעות של ליברמן פאשיזמיות תקרא קצת מזה ותבין.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%90%D7%A9%D7%99%D7%96%D7%9D#.D7.A2.D7.A7.D7.A8.D7.95.D7.A0.D7.95.D7.AA.D7.99.D7.95_.D7.A9.D7.9C_.D7.94.D7.A4.D7.A9.D7.99.D7.96.D7.9D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין לא מצליח לעשות את ההבדלה המינימלית בין ערביי לפלסטינאים?

אנחנו לא חותמים על הסכמים עם אזרחי .

זה משהו שחוזר כל הת'רד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא הגדרתי אלא המציאות אם אתה בקיע בחוק אתה אמור לדעת(אסתרא ,קישטה).לא הייתי מעוניין והסברתי למה.

אנחנו מדברים על שינוי החוק(מן הסתם אם עוד לא הבנת עד עכשיו)

אתה פשוט טוען שזה מהלך גזעני אבל בלבך אתה בעצמך לא היית מתנגד למצב כזה במידה והיה חוקי.

ההבדל הוא שאנחנו פועלים(מצביעים) לשנות את המצב.

כמובן שאפשר קוראים לזה דעות כמו שאתה ישראלי אבל אתה שונא את השלטון שלך או שאתה אוהב את אולמרט?

אני מתעב את אולמרט.

אבל אני לא אלך לבצע פיגוע בדיזינגוף סנטר.

אני לא אסייע למחבלים וליורי קסאמים.

כל מה שאני אעשה זה אצביע בבחירות.

הדעות של ליברמן פאשיזמיות תקרא קצת מזה ותבין.

לא.

הדעות של ליברמן הן בדיוק הדעות שלך.

אתה רק טוען שזה בלתי אפשרי לביצוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משמר הגבול הוא חלק מצה"ל לא?

אתה באמת מאמין שהמשטרה שלנו תצליח לטפל בפלישה של חצי מליון סעודים?

לא.

כן. זה לא שהם יגיעו בבת אחת... היהודים הגיעו לפה במשך 50 שנה...

איך הדעת לכל זה?

אתה צריך להבין שהמדינה לא יכולה לשלול מהם את הזכויות האלו.

מה בדיוק לא נכון במה שכתבתי?

והמדינה יכולה לעשות הכול אם היא מחליטה.

על פי מה אתה קובע שזו לא האדמה שלהם?

אני רק יחדד מדינה קיום גם על פי העולם נמצאת בקוי 67'.

מדינה יכולה להלאים כל מה שהיא רוצה. אם הם יוכיחו בבג"צ שהאדמה שלהם, ושהמדינה מנצלת את השטח למטרות שלא מצדיקות את ההלאמה, הם יקבלו את השטח בחזרה.

אבל אני כתתי את מה שכתבתי כי את האדמה הזו הם קיבלו מהטורקים (קרוב לוודאי בלי שום מסמך חתום) כי הם כבר חיו עליה. זה אומר שחוקית, האדמה הייתה שייכת לשלטון הטורקי ומה שנבנה על האדמה שייך לאותם תושבים. כשקמה וסיפחה את השטח (אף מדינה אחרת לא דרשה אותו....) השטח הפך לישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין לא מצליח לעשות את ההבדלה המינימלית בין ערביי לפלסטינאים?

אנחנו לא חותמים על הסכמים עם אזרחי .

זה משהו שחוזר כל הת'רד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, אתה יודע אצל מי הנאמנות של ערביי נמצאת

אל תשלה את עצמך..

אדון מסווג

ראסמי, לא מצאתי שום קשר בין זה לבין ליברמן

אבל יכול להיות שזה רק אני ועוד 5.999.999 מליון אנשים בעם הזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כתב לך את זה

אתה מבלבל שתי דברים.

לאילו הצעות הגיוניות מתנגדים ערביי ישראל? הם סך הכל רוצים לחיות בשקט כמו כולנו.

ואתה ענית לו את זה

נשאלת השאלה האם אתה יודע על מה אתה מדבר,

יש בת'רד הזה מספיק דוגמאות שתיקנתי אותך בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*מצטער על הדיליי של ההודעה, פשוט יותר מדי דברים לענות עליהם.*

דיי נו...מספיק לזגזג.

תחליט:

או שיש להם לגיטימציה לשנוא אותנו או שאין להם.

אם אין להם, שיפסיקו.

אם יש להם, שיעופו.

you can't have'em both

תגיד, אל הכל בחיים אתה מתייחס בשחור או לבן?

יש להם לגיטימציה לשנוא אותנו, אבל זו לגיטימציה שהם קיבלו לפני 60 שנה וכמו הכל בחיים - זה עובר.

הם מבינים שאי אפשר להמשיך לשנוא כל כך הרבה זמן וממשיכים בחיים, בדיוק כמו שאנחנו כבר לא שונאים את הגרמנים, כי כמו בני האדם - אנשים משתנים.

תבין, זה תהליך ארוך.

אל תצפה בשבוע להפוך את המוסלמי הקיצוני לחובב .

במשך 58 שנות קיום המדינה נעשו מאמצים רבים להרגיע את הרוחות ולהשכין שלום בין שתי העמים שחולקים את אותה האדמה, ולצד כישלונות יש גם הצלחות.

אין מה לעשות, חייבים להמשיך. גורלנו חיבר אותנו ביחד ועלינו להמשיך לחזק את הקשר בין שתי העמים, כי אם במקומות אחרים זה מצליח, למה שלא יצליח פה?

ובסיפרי ההיסטוריה יש פרוט של כל האדמות, מי קנה מה, מי מכר, מי בנה, מי השתלט...? (ומה הקשר של תנ"ך עכשו :s05:)

אבל בספרי ההיסטוריה ישנה הוכחה לכך שלפני העליה הראשונה היה כאן רוב ערבי. התכוונתי לתנ"ך בכך ששם נטען שאלו שטחים של אבות אבותיהם של העם היהודי.

לא לא לא. אני לא מבין אותך, אתה בכוונה מכליל את הפלסטינים עם ערבי ישראל? כי גם בויכוח עם OMRIJ טענת טענה דומה. אין לנו שום הסכמים לחתום עם ערביי , רק לעשות שלום בית. עם הפלסטינים יהיו ההסכמים, יום אחד.

OK, לא כולם. רק אלה שמודים שהם לא נאמנים. לזה אתה מסכים?

מסכים בהחלט, אבל כמו שטענו מקודם, אתה לא תוכל להפריד בין אלו שנאמנים לאלו שלא. במקום זה, יש לעשות משהו יותר פרקטי, שהוא קירוב לבבות, בדיוק מה שהגבתי ל-Burton.

אתה מבלבל שתי דברים.

אני אספר לך סיפור. יום אחד כשחזרתי מבצפר שמעתי ברדיו תוכנית דיבורים. המנחה אמרה משהו כמו ....אבל הערבי הממוצע רק רוצה לקום בבוקר, לעבוד ולפרנס את המשפחה שלו, לא? לחיות בשקט..? והאורח אמר לה- מסתבר שלא.

הם סך הכל רוצים לחיות כאן בשקט תוך שהם מצייתים לחוקים כמו כל אזרח ישראלי. אה, כן, ומפוצצים דבר או שניים ומשליטים פה מדינת הלכה אסלאמית. נו שווין.

אה, כן, נכון, ליברמן השטן הגדול שמציע את הפתרון המדיני השפוי היחיד במדינה.

:nixweiss: שמע, עד כאן התגובות שלך לא רציניות.

בסדר, אתה יודע מה? יש דרך לבחון את זה. שירות לאומי חובה ותוכנית לימודים שמכירה בא"י. מי שעובר את זה- מבחינתי נאמן ושיעשה מה שבא לו במדינה. מי שלא- והרוב לא יהיו- אוטומטית ירד למעמד תושב. מה אתה אומר?

לידיעתך, לערביי ישראל ישנה אוטונומיה תרבותית ומערכת חינוך משלהם, ולכן אין להם שום סיבה ללמוד דברים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אל הכל בחיים אתה מתייחס בשחור או לבן?

יש להם לגיטימציה לשנוא אותנו, אבל זו לגיטימציה שהם קיבלו לפני 60 שנה וכמו הכל בחיים - זה עובר.

הם מבינים שאי אפשר להמשיך לשנוא כל כך הרבה זמן וממשיכים בחיים, בדיוק כמו שאנחנו כבר לא שונאים את הגרמנים, כי כמו בני האדם - אנשים משתנים.

תבין, זה תהליך ארוך.

אל תצפה בשבוע להפוך את המוסלמי הקיצוני לחובב .

במשך 58 שנות קיום המדינה נעשו מאמצים רבים להרגיע את הרוחות ולהשכין שלום בין שתי העמים שחולקים את אותה האדמה, ולצד כישלונות יש גם הצלחות.

אין לנו את הפריווילגיה לא ליראות את זה בשחור ולבן.

כל עוד הם שונאים אותנו והם חיים בתוכנו הם סכנה קיומית וממשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שבחור אינטליגנטי אומר כאלו דברים.

Burton, המלצה שלי - עכשיו לקראת יום הזיכרון לרצח רבין קמים כל מיני אוהלי הידברות בין דתיים וחילוניים.

חפש טוב, אולי יהיה איזה אוהל הידברות בין יהודים לערבים.

לך לשם, באמת - אני לא צוחק איתך.

דבר איתם, תכיר כמה מהם, השמע את דעותייך ותן להם להשמיע את שלהם.

אני הייתי בכמה חוגים כאלו ויצא להכיר הרבה יותר טוב זרמים רבים באוכלוסיה הישראלית.

אני מבטיח לך שהדעה שלך לגבי ערביי תשתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כתב לך את זהואתה ענית לו את זהנשאלת השאלה האם אתה יודע על מה אתה מדבר,

יש בת'רד הזה מספיק דוגמאות שתיקנתי אותך בנושא.

אני מדבר על אותו חלק שמצהיר שהוא לא נאמן לישראל+ החלק שלא סגור על עצמו.

זה פותר לך את הבעייה או שאתה עדיין קשה לך להבין שאני לא מתכוון לחיסול כל הערבים באשר הם רק כי אני גזען?

אבל בספרי ההיסטוריה ישנה הוכחה לכך שלפני העליה הראשונה היה כאן רוב ערבי. התכוונתי לתנ"ך בכך ששם נטען שאלו שטחים של אבות אבותיהם של העם היהודי.

יש הוכחות ארכיאולוגיות שבשלב מסויים הייה פה שלטון יהודי עם רוב יהודי. זה מעניין אותי בדיוק כמו אותם סיפרי הסטוריה. אני מדבר על המצב שקיים היום, לא לפני 120 או 2200 שנה. ברוך הבא למציאות.

לא לא לא. אני לא מבין אותך, אתה בכוונה מכליל את הפלסטינים עם ערבי ישראל? כי גם בויכוח עם OMRIJ טענת טענה דומה. אין לנו שום הסכמים לחתום עם ערביי , רק לעשות שלום בית. עם הפלסטינים יהיו ההסכמים, יום אחד.

אני מכליל את כל הערבים שתומכים בעמדות של הפלסטינאים.

מסכים בהחלט, אבל כמו שטענו מקודם, אתה לא תוכל להפריד בין אלו שנאמנים לאלו שלא. במקום זה, יש לעשות משהו יותר פרקטי, שהוא קירוב לבבות, בדיוק מה שהגבתי ל-Burton.

מקודם גם נטען שכן אפשר להפריד בינייהם. תלוי מה אתה מסנן כשאתה קורא...

וקרוב לבבות? פחחחחחח

כבר 30 שנה מנסים לקרב לבבות, אפלייה מתקנת וכל מה שאפשר לחשוב על שילוב הערבים בחברה. המצב היום זה שלט ענק שכתוב עליו "כישלון". NEXT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...