עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים?

IG

Recommended Posts

עזוב אותם

הם כרגע הוכיחו שהדרך היחידה שלהם להשיג פה שלום היא לתת לערבים את כל מדינת .

אחרת הערבים עדיין יצאו פריירים ועדיין לטענתם(הם גם טוענים לאובייקטיביות) תהיה להם לגיטימציה להמשיך ולתקוף אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 415
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו ש-Classified אמר, הרבה יותר קל להוציא שטר בעלות מלפני 120 שנה מאשר מלפני 2000.

נכון שאני יהודי, אבל זה לא מבחירה.

מה שכן מבחירה הוא שאני ישראלי - וכמוני גם כמיליון תושבים ערביים עם תעודת זהות כחולה.

אני רוצה בטובתו של כל ישראלי, כל עוד הוא מציית לחוק - ולא משנה אם הוא יהודי, מוסלמי, נוצרי או בהאי.

עזוב אותם

הם כרגע הוכיחו שהדרך היחידה שלהם להשיג פה שלום היא לתת לערבים את כל מדינת .

אחרת הערבים עדיין יצאו פריירים ועדיין לטענתם(הם גם טוענים לאובייקטיביות) תהיה להם לגיטימציה להמשיך ולתקוף אותנו.

היי, אל תכניס לי מילים לפה.

כל מה שאני רוצה להוכיח הוא שיש לערביי סיבה לא להיות נאמנים ב-100% למדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, "כדי לא לצאת פראיירים" זה אחלה טיעון בשביל להצדיק רצח של אלפי אנשים... ממש שיא האינטליגנצייה. (הקטע הכי מצחיק שקראתי היום...)

דבר שני, מה איכפת לי מה הייה פעם. היום זה עובדה קיימת. אתה מציע שנחזור למצב של לפני 140 שנה ונעביר את לשוויץ או לגרמניה?

ישראל מסכימה להקמת מדינה פלסטינאית, שבה ינתנו לפלסטינאים כל הזכויות שהם רק ירצו, אבל הישראל הם צריכים להתנהג כמו כל אזרח, ואם הם לא מסכימים לזה, הדלת פתוחה בפניהם תמיד.

ועוד משהו קטן ששכחתי: איזה שלטון ערבי הייה פה לפני 140 שנה ש"פלישה" לשטחים שלא היו שייכים לאף אחד היא לא חוקית?

אתה חושב שצה"ל לא ילחם בהגירה של חצי מליון סעודים לישראל שתיחילו להתנחל פה?בטח שכן או שאתה חושב שאנחנו פריריים ופשוט הינו נותנים להם את השטח?

אותו דבר עם מה שקרה.וואלה לא אכפת לך מה היה?הכל קשור להכל איאפשר לפטור נושא שהתחיל לפני 100 שנה ולראות רק את ה5 האחרונות.

אתה רוצה להגיד שאתה חושב שלפני 140 שנה(שזה בעצם 100) השטחים בישראל לא היו שייכים לאף אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש-Classified אמר, הרבה יותר קל להוציא שטר בעלות מלפני 120 שנה מאשר מלפני 2000.

נכון שאני יהודי, אבל זה לא מבחירה.

מה שכן מבחירה הוא שאני ישראלי - וכמוני גם כמיליון תושבים ערביים עם תעודת זהות כחולה.

אני רוצה בטובתו של כל ישראלי, כל עוד הוא מציית לחוק - ולא משנה אם הוא יהודי, מוסלמי, נוצרי או בהאי.

שטרות הבעלות היחידים שיש עליהם וויכוח היום זה על אדמות שערבים נטשו ב48' או כאלה שהולאמו מסיבות שונות.

ושטחים ממשלתיים של לפני 120 שנה פשוט לא רלוונטיים כי אותו שילטון כבר מזמן לא תקף בארץ...

אתה חושב שצה"ל לא ילחם בהגירה של חצי מליון סעודים לישראל שתיחילו להתנחל פה?בטח שכן או שאתה חושב שאנחנו פריריים ופשוט הינו נותנים להם את השטח?

אותו דבר עם מה שקרה.וואלה לא אכפת לך מה היה?הכל קשור להכל איאפשר לפטור נושא שהתחיל לפני 100 שנה ולראות רק את ה5 האחרונות.

לא. אף אחד לא יתן להם לעבור את הגבול, ואם הם יעברו הם יחשבו כמהגרים בלתי חוקיים, ויגרשו את כולם מפה. לא יתנו להם לבנות ישובים ולפתח חברה במשך 50 שנה. וצה"ל בכלל לא קשור לסיפור.

ושוב, לא מעניין אותי מי התחיל, מענין אותי מי רוצה לסיים עם זה, והערבים הם אלה שמתנגדים להצעות הגיוניות של (כאלה שלא כוללות סעיפים שיכולים להוות סיכנה קיומית למדינה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שעוד השתמע מהדברים שלך הוא ששום דבר חוץ מוויתור גורף על כל מדינת , לא יגרום להם לאהוב אותך ולהיות נאמן לך.

ולכן.....אין שום סיבה לוותר להם אלא להיפך, צריך לגרש אותם מפה.

אין לי בעיה שלא יהיו נאמנים אבל שיעשו את זה בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי. ערביי א"י לא נאמנים ויש להם הצדקה מלאה לזה. אז למה להם להיות אזרחים? ולמה שאנחנו נרצה אותם בתור אזרחים?

אתה רוצה להגיד שאתה חושב שלפני 140 שנה(שזה בעצם 100) השטחים בישראל לא היו שייכים לאף אחד?

לפני 100 שנה השטחים פה היו טורקיים. ::) אז אם למישהו יש בעלות על הארץ מבחינתך, אלו התורכים? בעצם, אל תתפוס אותי במילה, זה היה אפילו פחות ממאה. אז ברור שיש להם בעלות על השטח הזה.

מה שאתה מתאר הוא דומה מאוד למה שקורה היום בערים מעורבות כמו חיפה שבה אני גר. ערבים משכונות מוסלמיות או מחוץ לעיר קונים שטחים ובתים יהודיים- והיהודים מוכרים. בדיוק כמו שהערבים מכרו ליהודים בשנות ה-20/30/40. לאט לאט חיפה נהיית ערבית. אבל אותי מעניין יותר- אחרי שכבר יהיה פה רוב ערבי, בחיפה, אני אפילו לא מדבר על המדינה- האם יקום אחד ויחשוב שהם עשו עוול ליהודים, שהם גרשו אותם מהעיר שהם רוממו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטרות הבעלות היחידים שיש עליהם וויכוח היום זה על אדמות שערבים נטשו ב48' או כאלה שהולאמו מסיבות שונות.

ושטחים ממשלתיים של לפני 120 שנה פשוט לא רלוונטיים כי אותו שילטון כבר מזמן לא תקף בארץ...

לא. אף אחד לא יתן להם לעבור את הגבול, ואם הם יעברו הם יחשבו כמהגרים בלתי חוקיים, ויגרשו את כולם מפה. לא יתנו להם לבנות ישובים ולפתח חברה במשך 50 שנה. וצה"ל בכלל לא קשור לסיפור.

ושוב, לא מעניין אותי מי התחיל, מענין אותי מי רוצה לסיים עם זה, והערבים הם אלה שמתנגדים להצעות הגיוניות של (כאלה שלא כוללות סעיפים שיכולים להוות סיכנה קיומית למדינה).

איך צה"ל לא קושר לסיפור אם הוא זה שיעצור אותם?

בישראל חיו אנשים רובם הגדול ערבים תחת שלטון טורקי,שלטון טורקי הורחק ע"י הבריטים אלו קיבלו מנדט על ,באים אנשים אחרים מבחוץ ומנסים להשטלת ולגרש את האנשים שהיו פה.

זה כל הסיפור ואחרי זה כמובן כל המלחמות והבעיות שנוצרו בעקבות הדברים האלו.

בנוגע להצעות הסברתי כבר למה הם מתנגדים וזה טבעי שזה מה שהם יעשו.נתתי כדוגמא שחצי מליון סעודים פולשים לישראל ואז צה"ל כמובן יהדוף אותם(במקרה של הערבים הם לא הצליחו להדוף)ואז הסעודים עושים הסכמים שהם לוקחים 60% ומשארים לנו 40% מי המטורף שהיה מסכים להסכם הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך צה"ל לא קושר לסיפור אם הוא זה שיעצור אותם?

בישראל חיו אנשים רובם הגדול ערבים תחת שלטון טורקי,שלטון טורקי הורחק ע"י הבריטים אלו קיבלו מנדט על ,באים אנשים אחרים מבחוץ ומנסים להשטלת ולגרש את האנשים שהיו פה.

זה כל הסיפור ואחרי זה כמובן כל המלחמות והבעיות שנוצרו בעקבות הדברים האלו.

זה העבודה של משמר הגבול ומשטרת ההגירה.

העליות התחילו עוד לפני המנדט הבריטי, באישור (מסויים) של השלטונות הטוריקיים והגירה בלתי חוקית, אחרי זה ההגירה הייתה באישור של שלטונות המנדט+ עלייה בלתי חוקית. הגעת למצב שיש לך 30% יהודים בארץ (מסך התושבים.. בערך...), שהקימו ערים חדשות, מפעלים חדשים, משקים, אירגונים שונים, מוסדות ושלטון יותר מסודר ממה שהייה לסולטן הטורקי.

עכשו מה תעשה איתם, תגרש אותם? לאן? איך? תהרוג אותם?

תזכורת: הדיון הוא על זה שיש מיעוט של כ20% שחלק גדול ממנו לא נאמן למדינה ורוצה להרוס אותה, ואנחנו מציעים בסך הכול לשקול מחדש את האזרחות שלו (לא להרוג אותו ולא לגרש אותו- למנוע ממנו להצביע לפרלמנט שהוא כל כך שונא!).

או שלפי מה שאתם אומרים אנחנו לא צריכים להיות פראיירים ופשוט לחסל את כולם?

אגב, זה לא אדמה שלהם. עכשו אנחנו בעלי הבית פה ובחסד לא גרשנו אותם עוד ב48' או ב67'. את האדמה הממשלה יכולה לקחת בכול זמן שהיא רוצה. אבל גם לא על זה הוויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה נתפס על קטנות.

בסדר, אני לא אלך למנהל המקרקעין ואבקש ממנהל הארכיון להוציא לי את שטרי הבעלות לפני 120 שנה.

אבל ספרי ההיסטוריה לא משקרים נכון? (והתנ"ך לא נחשב ספר היסטוריה)

אתה מבלבל שתי דברים.

לאילו הצעות הגיוניות מתנגדים ערביי ישראל? הם סך הכל רוצים לחיות בשקט כמו כולנו.

ומה שעוד השתמע מהדברים שלך הוא ששום דבר חוץ מוויתור גורף על כל מדינת , לא יגרום להם לאהוב אותך ולהיות נאמן לך.

ולכן.....אין שום סיבה לוותר להם אלא להיפך, צריך לגרש אותם מפה.

אין לי בעיה שלא יהיו נאמנים אבל שיעשו את זה בחוץ.

לא נכון.

מה שנעשה - נעשה, וערביי מבינים את את המצב ולא מצפים שנחזור להסכמי הספר הלבן או גבולות 47'.

הם סך הכל רוצים לחיות כאן בשקט תוך שהם מצייתים לחוקים כמו כל אזרח ישראלי.

ומי שיכול למנוע מהם לעשות זאת הוא ליברמן, לכן הוא הקטליסט של הבעיה הזאת, לא חוסר נאמנותם של ערביי , שזה דבר נזיל ותלוי ביחס החברה היהודית אליהם.

קיבלתי. ערביי א"י לא נאמנים ויש להם הצדקה מלאה לזה. אז למה להם להיות אזרחים? ולמה שאנחנו נרצה אותם בתור אזרחים?

אבל זה לא כולם! למה אתה הולך עם הראש בקיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

מה שנעשה - נעשה, וערביי מבינים את את המצב ולא מצפים שנחזור להסכמי הספר הלבן או גבולות 47'.

הם סך הכל רוצים לחיות כאן בשקט תוך שהם מצייתים לחוקים כמו כל אזרח ישראלי.

ומי שיכול למנוע מהם לעשות זאת הוא ליברמן, לכן הוא הקטליסט של הבעיה הזאת, לא חוסר נאמנותם של ערביי , שזה דבר נזיל ותלוי ביחס החברה היהודית אליהם.

אבל זה לא כולם! למה אתה הולך עם הראש בקיר?

דיי נו...מספיק לזגזג.

תחליט:

או שיש להם לגיטימציה לשנוא אותנו או שאין להם.

אם אין להם, שיפסיקו.

אם יש להם, שיעופו.

you can't have'em both

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...