עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים?

IG

Recommended Posts

אתה הרי יודע בעצמך שזה רק מיעוט שבמיעוט שתומך בטרור

אני לא בטוח מה ההגדרה המדוייקת של "מיעוט שבמיעוט" - אבל אני מניח שהתכוונת לאותם 18%? אני הייתי מסכים לקרוא לזה מיעוט (על פי ההגדרה, פחות מ-50%) אבל "מיעוט שבמיעוט" זה זלזול יתר בתופעה.

כן, כולם קשורים ישירות לפת"ח כרגע אין להם את החובה לשרת, במידה ותהיה כזאת מעוגנת בחוק זה יהיה מבורך.

אז אני בעצם מסכים איתך. המצע היחיד שמציע את זה, הוא המצע של ביתנו.

2. ההתנתקות והשפעותיה - תן להיסטוריה לשפוט, יש עוד זמן - בינתיים היא לא מצויינת והיא גם לא השטן.

תסלח לי, אבל זאת אמירה די מטומטמת. מהלך בסדר גודל כזה, שעולה מיליארדים - חייב הצדקה. הוא לא יכול להיות "תפל". לא טוב ולא רע. כי מעצם ההגדרה הזאת, הוא מאוד רע (כלומר, אין לו הצדקה).

טבח זה MASS SLAUGHTER

למען האמת, טבח זה פשוט Slaughter, אם באנגלית עסקינן ;)

בגלל שיש מיעוט רקוב תשלול את האזרחות לכל המגזר...

אף אחד לא מציע לשלול את האזרחות באופן גורף לערבים, וזה גם לא יעבור בבג"ץ.

ההצעה הכי טובה היא להבטיח שמי שיש לו אזרחות, יש לו זיקה למדינה, ויעבור במעין "מסלול" שיחייב אותו לפתח זיקה וקשרים כלשהם עם תושבי המדינה שאינם משפחתו או חבריו מהכפר. בדיוק כמו שנעשה היום בצה"ל (רק שזה לא יהיה בצה"ל, מן הסתם).

תפנים, רוב ערביי לא משתתפים בפעולות טרור ולא שואפים להשמיד את ישראל ולהשליט פה שלטון איסלאמי.

נכון. רק 18 אחוזים הודו בכך. כמובן, זה כשהם לא חושבים קדימה, על איך בדיוק הם ימצצו קיצבאות ממדינה איסלאמית (מן הסתם הם לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 415
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

18%? אני אשמח אם תביא לי קישור לסקר שעליו אתה מבסס את דברייך.

הכי מצחיק שכולם פתאום מסתמכים על סקרים, ועוד על כאלו נושאים רגישים, העיקר שצחקו על סקרי הנצחון של פרס וסקרי הבחירות של קדימה.

ד"א, גם אם הסקר הזה מדוייק ונכון, זה לא אומר שה-18% האלו באמת פועלים נגד המדינה, בדיוק כמו שאחוז נכבד מהחרדים נגד קיומה של מדינת אך אתה לא רואה אותם פועלים בחשאי רט בגלוי כנגדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, יש הבדל מהותי בין חוסר זיקה למדינה לבין רצון בניצחונו של ארגון טרור שפל במלחמה על מדינת . אם אתה לא רואה את ההבדל הזה, אז זה באמת עצוב ואני לא מאמין שדברי היגיון יביאו אותך לראות את ההבדל.

נטורי קרתא (אני מניח שעליהם דיברת) הם:

1) מיעוט שבמיעוט, על פי ההגדרה. הם אחוז קטן ביותר מהחרדים כולם, הם ממש לא 18% (או מספר דומה).

2) לעולם לא יעודדו אלימות של אירגון טרור, בין אם הם לא רוצים בקיום המדינה ובין אם לאו. גם כשהם נסעו לאירן לדבר עם אחמדינג'אד, היה זה מרצון להביא למצב שאחמדינג'אד לא ינקוט בדרכים אלימות, כי הם מאמינים שיצליחו להביא להפלת המדינה בדרכים שקטות. בטח ובטח שאף אחד מהם לא יסייע למחבל מתאבד לרצוח המונים. ההשוואה הזאת מגוחכת פשוט.

לגבי הסקר, היה פה ת'רד עליו פעם, אבל לא היה לי כוח לחפש כאן. הסקר עצמו מוואינט:

(היה לי יותר נוח לחפש בגוגל מאשר כאן)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3295129,00.html

אגב, שים לב שלעורך דיעות דומות לשלך:

"רק 18 אחוזים מערביי ..."

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על נטורי קרתא, אני נדבר על כלל החרדים שיכירו בקיומה של מדינה יהודית רק עם בוא המשיח.

נו בסדר, 18%. תאמין לי שהמצב יחסית בסדר ביחס למה שאנשים מדמיינים בקשר לערביי שחולמים על השמדתה של .

פתרון של קירוב לבבות ושבירת מחסומים גזעניים הוא הרבה יותר פשוט מסילוק טוטאלי של כל ערביי שבתוכם, ה-82% החפים מפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון של קירוב לבבות ושבירת מחסומים גזעניים הוא הרבה יותר פשוט מסילוק טוטאלי של כל ערביי שבתוכם, ה-82% החפים מפשע.

פשוט - כן.

אפקטיבי - לא.

קוראים לזה תמימות. רצוי שתתבגר ותיראה את המציאות כמו שהיא.

אגב, האווטר שלך ממש מפגין אהבה ונאמנות למולדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט - כן.

אפקטיבי - לא.

מצטער,אני רואה את המציאות ככה

http://pinv.org/article39.html

איזה נחמד זה שבונים לך חומה באמצע הבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי, אבל זאת אמירה די מטומטמת. מהלך בסדר גודל כזה, שעולה מיליארדים - חייב הצדקה. הוא לא יכול להיות "תפל". לא טוב ולא רע. כי מעצם ההגדרה הזאת, הוא מאוד רע (כלומר, אין לו הצדקה).

Ah My friend, You miss understood me :)

לא התכוונתי שהתנתקות הייתה אירוע "חסר תועלת" אלא שכרגע אין אנו רואים כ"כ את השפעותיה וכי רק בעתיד נוכל לראות תוצאותיה, הן יכולות להיות רעות, רעות מאוד, טובות, טובות מאוד או אפילו "תפלות" כהגדרתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. רק 18 אחוזים הודו בכך. כמובן, זה כשהם לא חושבים קדימה, על איך בדיוק הם ימצצו קיצבאות ממדינה איסלאמית (מן הסתם הם לא).

הלוואי הייתה פה רווחה וקיצבאות כמו בערב הסעודית!

18% תמכו בחיזבללה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט - כן.

אפקטיבי - לא.

הרבה יותר אפקטיבי, הגיוני ואנושי מהפתרונות שלך.

אם רק אנשים כמוך לא היו תקועים בסטריאוטיפים ומלאים בגזענות ועושים את הצעד הזה ומכירים באמת את הצעד השני, תבין שמה שאני אומר זו לא תמימות.

ד"א, האוואטר שלי זו הביקורת המינימלית והלגיטימית שלי על אורח החיים של האזרחים במדינה הזאת, ותאמין לי אני אוהב את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי הייתה פה רווחה וקיצבאות כמו בערב הסעודית!

:lol: :lol: :lol: :lol:

זה שיש שם מיעוט עשיר לא הופך את הרוב או את הכלל לעשירים.

חוץ מזה אדם חכם פעם אמר לי- לפני מאה שנה כשהנפט עוד לא השפיע עם ישבו וכרתו אחד לשני את הראש באוהלים. עוד מאה שנה, זה מה שהם ישובו לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, גם אם הסקר הזה מדוייק ונכון, זה לא אומר שה-18% האלו באמת פועלים נגד המדינה, בדיוק כמו שאחוז נכבד מהחרדים נגד קיומה של מדינת אך אתה לא רואה אותם פועלים בחשאי רט בגלוי כנגדה.

זה שהם תומכים בטרור ומעודדים אותו זה מספיק!

פשוט אין סוף לצביעות השמאלנית... כשקראו לרבין "רוצח" אז השמאלנים האשימו את כל הימניים בהסתה, ועד היום מלמדים את ההשפעות ההרסנות של ההסתה ההיא, אבל כש200000 ערבים אזרחי אומרים לאירגוני הטרור שימשיכו להרוג יהודים עד האחרון שבהם זה כלום... כי הם לא "באמת" פועלים נגד המדינה...

אגב, אדישות של עוד איזה 30% שלא יודעים לתת תשובה החלטית לגבי הצד שאיתו הם מזדהים מסוכנת לא פחות. כי לא רק אדישות של ארופאים או אמריקאים הייתה יכולה להציל חיים.... או שבגלל שבשואה נרצחו גם שמאלנים אז האדישות של אז הייתה לא טובה, והאדישות של שכן של תומך טרור היום זה לא "באמת" פוגע במישהו, כי הוא ערבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת לזה?

בטירונות אתה נשבע כחייל. לדרוש מאזרח, מכל דת/לאום/מוצא, להשבע לדגל המדינה שלו זה פאשיזם במלוא מובן המילה. המדינה קיימת בשביל לשרת את האזרחים, לא להיפך. כמובן שאתה לא קולט את זה, היות ואתה שייך לרוב האתני ששולט במדינה הזאת, אבל אם היית בצד השני של המתרס היית רואה את הדברים "קצת" אחרת.

גם "שירות חובה למדינה" זה היפוך היוצרות - שוב, המדינה היא בסך הכל מסגרת בירוקרטית שנועדה לשרת את האזרחים, בשום פנים ואופן לא להיפך. יחד עם זאת, כל עוד חוק שירות בטחון בתוקף, אני בהחלט תומך בכך שכל אזרחי המדינה יתרמו חלק כלשהו, בין אם בזרועות הבטחון ובין אם בשרותים אזרחיים כמו בתי חולים, מד"א וכו'.

מה הקשר? יש לך בעיה עם השתלטות על קרקע, תשלח מכתב למשרד הפנים שאחראי על המשטרה - גוף שתפקידו לאכוף את החוק במדינת .

כמובן. והשב"כ יכול גם לחשוב על כמה דרכים שיפרידו בין מי שמצביע לליכוד למי שפועל מחתרתית למען העבודה, בין מי שבוגד באשתו למי שלא, בין מי שיש לו 10,000 ש"ח בחשבון הבנק ובין מי שבמינוס, בין מי שמגדל חתול לבין מי שמגדל כלב ועוד כל מני הבדלות נחמדות, כדי לאתר אנשים שעלולים "לערער את היציבות במדינה". אני לא מאמין שאתה באמת מציע לרגל אחרי אזרחים.

אזרחי ארצות הברית נשבעים לדגל, כמו כן אזרחי רוב המדינות בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...