ניסיון ראשון: intel qx6700 - quad core vs dual core - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון ראשון: intel qx6700 - quad core vs dual core

cupra

Recommended Posts

עיתונים גדולים?

יש לך לינקים?

בינתיים מה שהוא טען לא בדיוק קרה

אם אני ממש אתאמץ, אפשר למצוא ציטוטים שלו (שאתה הבאת)

בהם הוא מסביר בצורה "מלומדת" למה הCONROE יהיה פחות טוב מהAMD 64 X2

ועוד הסברים "מלומדים" למה הCONROE יהיה טוב רק בסופר פיי

ועוד שטויות על גבי שטויות, אתה מתייחס לבלוג הזה יותר מדי ברצינות.

תקרא את שניהם טוב ואז תשים לב לדמיון של המאמרים.

מקור:

http://sharikou.blogspot.com/2006/09/intel-mute-on-dells-use-of-amd-inside.html

ZDNET:

http://news.zdnet.com/Dell+Web+site+snubs+Intel's+Viiv/2100-9584_22-6125022.html

אגב: אני לא עונה להם כי אני כבר עייף לחזור על VS בסוף זה נגמר בליכלוך, מה שמעניין אותי עכשיו זה לחקור את ,

הבעיה שאני רואה ת'רד כזה נודף בריח של פאנבויס אינטלי זה משגע אותי במיוחד הבדיחה בשם קינספילד עם דבק... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה שאני רואה ת'רד כזה נודף בריח של פאנבויס אינטלי זה משגע אותי במיוחד הבדיחה בשם קינספילד עם דבק... ;D

?isn't it ironic :P

מה שמשגע אותי זה שהשנאה לאינטל מעוורת אותך

קשה לך לקבל את זה שלאינטל יש מעבד מוצלח יותר כרגע

אתה כל הזמן חוזר על אותם קלישאות ("דבק...") כשלAMD יש פתרון הרבה יותר עלוב (4X4)

ולא משנה כמה פעמים הסבירו לך, אתה מתקשה להפנים.

אתה מתחמק מדיון, כל פעם "שמתקילים" אותך אתה משנה נושא/מצטט מישהו אחר ומסית את הנושא

במקרים שאתה כבר מודה אתה מעלה את הטענה המגוכחת של "איך אתם משווים מעבד שנמצא שלוש שנים בשוק למעבד חדש"

אתה מסתמך על בנצ'מארקים של אתרים רק שנוח לך, רגע אחד האתר של תום מצויין ועליו אתה סומך (יש לי ציטוט אם אתה רוצה)

ורגע אחד הוא מפרסם בנצ'מארק שלא מתאים לך ואז זה אתר שמוטה בגלל שאינטל מפרסמים שם.

הגיע הזמן שתתבגר, תפסיק לצטט בן אדם הזוי ותגבש דיעה משלך, אני בטוח שאם תנסה תצליח.

תראה פאנבוי או לא אבל עיתונים גדולים מצטטים אותו.

אני עדיין מחכה ללינקים

עריכה:ותזכור שאתה מצטט אדם שהשווה מספר פעמים את להיטלר ולנאצים, מראה לך כמה הוא אובייקטיבי. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?isn't it ironic :P

מה שמשגע אותי זה שהשנאה לאינטל מעוורת אותך

קשה לך לקבל את זה שלאינטל יש מעבד מוצלח יותר כרגע

לא שינאה, אבל לא מעריץ של מונופול דורסני הגיע הזמן שהחברה תפנה מקום לדם חדש בתחום.

אתה כל הזמן חוזר על אותם קלישאות ("דבק...") כשלAMD יש פתרון הרבה יותר עלוב (4X4)

ולא משנה כמה פעמים הסבירו לך, אתה מתקשה להפנים.

4X4 עדיין לא יצא ככה שקשה לי לבקר אותו, אבל מעבד קוואד שמודבק משני ליבות זאת בדיחה ועלבון לאינטליגנציה של המשתמשים!

אתה מתחמק מדיון, כל פעם "שמתקילים" אותך אתה משנה נושא/מצטט מישהו אחר ומסית את הנושא

במקרים שאתה כבר מודה אתה מעלה את הטענה המגוכחת של "איך אתם משווים מעבד שנמצא שלוש שנים בשוק למעבד חדש"

זה לא באמת דבילי להשוות חדשה למיושנת בכמה שנים, ובכל זאת היתרון לא כזה גדול במיוחד ב-64 ביט.

אתה מסתמך על בנצ'מארקים של אתרים רק שנוח לך, רגע אחד האתר של תום מצויין ועליו אתה סומך (יש לי ציטוט אם אתה רוצה)

ורגע אחד הוא מפרסם בנצ'מארק שלא מתאים לך ואז זה אתר שמוטה בגלל שאינטל מפרסמים שם.

נכון סמכתי על האתר של תום, אבל שראיתי שיש חוסר תאימות גדול בין האתרים זה קצת מחשיד, במיוחד התוצאות של האתרים הסינים.

הגיע הזמן שתתבגר, תפסיק לצטט בן אדם הזוי ותגבש דיעה משלך, אני בטוח שאם תנסה תצליח.

לא יודע מה להגיד לך אבל הבנאדם גאון במתמטיקה ולוגיקה, למדתי המון דברים מעניינים מהבלוג שלו לא סתם יש לו כמות כזאת אדירה של קוראים.

הדעה שלי מגובשת! טכנולוגית מתקדמת יותר מאינטל והקונרו הוא יתרון זמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שינאה, אבל לא מעריץ של מונופול דורסני הגיע הזמן שהחברה תפנה מקום לדם חדש בתחום.

אתה לא מצליח לראות את זה אבל אתה ממש שונא את , אף אחד לא ביקש הערצה, ביקשנו רק דבר אחד-אובייקטיביות

משהו שאתה לא מצליח לספק.

4X4 עדיין לא יצא ככה שקשה לי לבקר אותו, אבל מעבד קוואד שמודבק משני ליבות זאת בדיחה ועלבון לאינטליגנציה של המשתמשים!

לא קשה בכלל, קח שני אופטרונים מסדרה 2XXX 2XX וזה בדיוק אותו דבר, הWOODCREST עדיין טוב מהם ברוב הדברים

(וכן, ראיתי את הדיון שבו SUPERGIRL הביאה לך בנצ'מארקים מהאתר שאתה כ"כ אוהב, כמה חבל שגם שם בחרת להתעלם)

זה לא באמת דבילי להשוות חדשה למיושנת בכמה שנים, ובכל זאת היתרון לא כזה גדול במיוחד ב-64 ביט.

שוב אתה חוזר על השטות, מיושנת או לא, זה מה שיש לAMD להציע, אם היה לה משהו טוב יותר היינו לוקחים אותו בתור השוואה

תחסוך ממני את הBS של הEMT64 VS AMD64, היו על זה כבר מספיק דיונים.

נכון סמכתי על האתר של תום, אבל שראיתי שיש חוסר תאימות גדול בין האתרים זה קצת מחשיד, במיוחד התוצאות של האתרים הסינים

אז אתה סומך על אתר סיני עלום ולא על האתרים הגדולים, מעניין שהכול התחיל אחרי שראית תוצאות של הקונרו באתרים האלה

ישנו גם את האתר שאתה כ"כ אוהב, www.spec.org ואת האתר www.gamepc.com מעניין שאתה עדיין מצטט מהאתרים האלה כשזה נוח לך

לא יודע מה להגיד לך אבל הבנאדם גאון במתמטיקה ולוגיקה, למדתי המון דברים מעניינים מהבלוג שלו לא סתם יש לו כמות כזאת אדירה של קוראים.

הדעה שלי מגובשת! טכנולוגית מתקדמת יותר מאינטל והקונרו הוא יתרון זמני.

לא יודע מאיפה החלטת שהוא גאון במתמטיקה/לוגיקה

מה שאני יודע זה שהוא פנאט

ותזכור שאתה מצטט אדם שהשווה מספר פעמים את להיטלר ולנאצים, מראה לך כמה הוא אובייקטיבי. :-X

התגובות שם מתחלקות לשני סוגי אנשים, חצי כמוך נואשים להאחז בפיסת מידע כתובה "שמוכיחה" כמה הם צודקים ושאר העולם טועה

וחצי הם אנשים שמבינים שהוא מדבר שטויות וכותבים את זה

שום אתר גדול לא מצטט אותו ובכל מקום באינטרנט רואים אנשים כותבים כמה שהוא מגוכח

ולא אמרת לי, מה אתה חושב על זה?

http://sharikou180.blogspot.com/ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד ה"אמיתי" שיש לו על Intel, היא העובדה שKentsfield הוא MCM, לעומת הK8L המפואר.

אך גם תשחרר מעבדי MCM לפני הK8L (כמו שIntel תשחרר את הKentsfield לפני הYorkfield).

כל שאר השטויות, כמו התאוריה המוזרה על הגבלת רוחב פס (שלמעשה זה תחום שלIntel יש בו יתרון כרגע, כלומר אם הKentsfield נחנק מחוסר FSB, הK8L כבר מת מחוסר חמצן.), מעבדי "דבק 3 השניות" (זה לא בדיוק כמו הPentium D, מדובר בתשתית טיפה יותר חכמה.), מספר מתנקשים ברצח קנדי וכו', פשוט שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי*2 מה אתם מתווכחים איתו בכלל ? הוא לא שווה את.

סתם בוק שלא מוכן להבין שלאינטל יש מעבד יותר טוב עכשיו.

OMRIJ

הוא גרם לך אפילו לכתוב 2 תגובות ברצף.(בלי עריכה)

urib

לך תעשה את זה :s07: שעות נוספות לא עשיתי את זה מספיק החודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד ה"אמיתי" שיש לו על , היא העובדה שKentsfield הוא MCM, לעומת הK8L המפואר.

אך גם תשחרר מעבדי MCM לפני הK8L (כמו שIntel תשחרר את הKentsfield לפני הYorkfield).

כל שאר השטויות, כמו התאוריה המוזרה על הגבלת רוחב פס (שלמעשה זה תחום שלIntel יש בו יתרון כרגע, כלומר אם הKentsfield נחנק מחוסר FSB, הK8L כבר מת מחוסר חמצן.), מעבדי "דבק 3 השניות" (זה לא בדיוק כמו הPentium D, מדובר בתשתית טיפה יותר חכמה.), מספר מתנקשים ברצח קנדי וכו', פשוט שטויות.

חכמולוג! בעיית ה-FSB ידועה כבר שנים באינטל אם ה-FSB היה טוב אז בכלל לא הייתה חושבת בכיוון ה-CSI,

תריץ בגוגל חיפוש fsb bottleneck ותראה בעצמך ואולי גם כול משתתפי הפורום, שלאינטל יש בעיה חמורה בעניין, תחשוב...

http://www.google.com/search?hl=en&lr=&client=safari&rls=en&q=+intel+fsb+bottleneck&btnG=Search

לא סתם אין להם פיתרון בשרתי 4p ומעלה כי הם מוגבלים.

נ.ב.

אין לי בעיה עם פאנבויס של רק אל תכתבו שטויות תלמדו קודם! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכמולוג! בעיית ה-FSB ידועה כבר שנים באינטל אם ה-FSB היה טוב אז בכלל לא הייתה חושבת בכיוון ה-CSI,

תריץ בגוגל חיפוש fsb bottleneck ותראה בעצמך ואולי גם כול משתתפי הפורום, שלאינטל יש בעיה חמורה בעניין, תחשוב...

http://www.google.com/search?hl=en&lr=&client=safari&rls=en&q=+intel+fsb+bottleneck&btnG=Search

לא סתם אין להם פיתרון בשרתי 4p ומעלה כי הם מוגבלים.

נ.ב.

אין לי בעיה עם פאנבויס של רק אל תכתבו שטויות תלמדו קודם! :screwy:

הסיבה היחידה שאני ממשיך להגיב לרצף השטויות המזעזע שלך היא, שאני לא רוצה שאנשים חסרי ידע יחשבו שמדובר בעובדות.

ובכן ידידי חסר הידע, ישנו דבר קטן המכונה "FSB", הFSB (כלומר Front Side Bus) הוא למעשה קישוריות המעבד עם שאר הרכיבים.

עקב מגבלות שונות ומגוונות, הFSB "תקוע" במספרים מצומצמים מזה שנים.

ע"מ לשפר את ביצועי המעבדים, לקחו תחת שימוש את טכנולוגית הHyperTransport, אשר מיעלת את הפונקציה הבסיסית של הFSB.

לכן במשך זמן רב ביצועי הבסיס/יחסי קישוריות של היו עליונים, אך כיום המצב טיפה לא יציב.

AMD ממשיכים ליעל את הטכנולוגיה, אך המתחרה (Intel) החליטה להשתמש בתדר גולמי גבוה יותר, וכך למעשה יצרה קישוריות מבוססת יותר.

לכן, מעבד Intel בעל תדר גולמי של 266MHz, למעשה בעל קישוריות גבוהה יותר ממעבד בעל תדר גולמי של 200MHz, וביצועי EPL (כלומר Estimated Peak Level) גבוהה בהרבה.

כבר מזה 6 שנים, לא נוצר מעבד אשר מגביל את עצמו במידע יוצא, ולכן שום מעבד לא יתפקד "טוב יותר" עם FSB גבוה יותר.

מעבר לכך, כל המעבדים הקיימים כיום, למעשה יוצרים צוואר בקבוק מסיבי על קישוריות המערכת (כל המעבדים, וIntel גם יחד.).

לכן, במידה ומעבדי Kentsfield/Yorkfield וכו', אכן "נחנקים" ע"י הFSB (מה שלא נכון כלל), מדובר בכישלון עצום לAMD, כי ההגבלה עליהם מורגשת יותר.

אז באמת מומלץ שתלמד טיפה לפני שאתה פולט שטויות נוספות.

ד"א, אתה האחרון שיכול לכנות מישהו "פאנבוי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקדמה : מצטער על הספאם

דיי !!! urib וכל השאר, יש רק דרך אחת לפתור את הסכסוך, לכו מכות וזהו !!!

עכשיו ברצינות, שוק החומרה כידוע לכולם הוא שוק שמשתנה כל שניה עגולה, פעם למעלה (בשנתיים שלוש האחרונות) ופעם INTEL למעלה (בחודש חודשיים האחרונים), שניי המצבים לא ישערו קבועים כל עוד שתיי החברות ממשיכות להאבק על לב הצרכן, כלומר יחס עלות\ביצועים, כמו שאמר אדם חכם שידוע שהוא חכם "בלי חולשתה של INTEL לא היה לנו A64 ו-A642X, לעומת זאת בלי השניים האלה לא היה לנו CORE 2" (דן איידלמן, "המלך מת, יחי המלך החדש !" ). פירוש למתקשים : כל פעם מישהו אחר מוביל, הפעם זאת אינטל, פעם באה יכניסו להם, ואז אינטל תחזיר מכה, שוב יגברו, וכך עד שאחת החברות תהייה מספיק גדולה בשביל לקנות את השניה, ואז כל הצרכנים יאכלו אותה כי יהייה מונופול (נו אין לי כוח להסביר גם את זה...) .

השאלה הפתוחה היא : האם תהייה חזקה או תוביל כשנקנה את המחשב הבא?

ואגב, שוב ברכות ל-CUPRA על הידיד החדש שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הKentsfield אמור להתחרות בRev G Hybrid.

לK8L יש את הYorkfield.

עריכה:התכוונת ל45nm, לא ל0.45nm (אנחנו עדיין רחוקים מאוד מכך).

לא נראה לי שגם נגיע לזה... אני בספק שייצרו אי פעם טרנזיסטור בגודל של 4 וחצי אטומים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שגם נגיע לזה... אני בספק שייצרו אי פעם טרנזיסטור בגודל של 4 וחצי אטומים :)

חחח...חכה ותראה.. אתה עוד תופתע! אני כבר עובד על זה!!!!!!!! :silly:

פעם אנשים לא האמינו שאפשר ליצור אור בלחיצה על כפתור! :screwy: ותראה מה הכפתורים עושים עכשיו... כמעט הכל.. :kopfpatsch::jump::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש חכם?

הוא הפאנבוי הרשמי של , הוא לא מפסיק לדבר שטויות

אני לא בטוח למה אתה אומר שהוא ה"פאן בוי" של ... בכלל לא כתוב שם מי כתב את זה, ממה שראיתי. אבל מה שכן כתוב זה Source : .

למטה יש רשימת אנשי קשר ב-, שכנראה עזרו בכתיבת המאמר, אבל זה לא לחלוטין ברור.

בכל מקרה, אובייקטיבי - זה בטוח לא.

אני מת לדעת אם היבואן של AMD משלם ל-urib או שסתם יש לו בעיות אובססיביות קשות ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת לדעת אם היבואן של משלם ל-urib או שסתם יש לו בעיות אובססיביות קשות

:lol: :lol: :lol:

עכשיו הרגת אותי... תאמת, דעתי לגביי FAN BOYS למיניהם סוגיהם שזה סתם קשקוש, פעם חברה אחת למעלה פעם חברה אחרת למעלה, לכן אני חושב ש:"אני לא פאנבוי של AMD, אני לא פאנבוי של אינטל, אני לא פאנבוי של מיקרון, אני לא פאנבוי של ATI, אני לא פאנבוי של NVIDIA, אני לא פאנבוי של OCZ, אני פאננבוי של THERMALTAKE, לא של זלמן, לא של TWINMOS לא של ANTEC לא של ASUS, גם לא של GIGABYTE , , , PQI , SUNBEAM , LOGITECH, , או EMU, אני פשוט פאנבוי של HWZONE !!!" (וואלה יצא מוצלח אני חושב שאני אוסיף את זה לחתימה שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...