ניסיון ראשון: intel qx6700 - quad core vs dual core - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון ראשון: intel qx6700 - quad core vs dual core

cupra

Recommended Posts

אלוהים, שמור נא אותי מספאם ויותר חשוב, מאנשים שלא יודעים לכתוב... קראתי את הת'ראד עד פה, וקראתי את הטענות גם של urib וגם של יריביו, אני אומר שבמעבר ל-QUAD , חייבים ליעל את ה-FSB, אחרת כוח עיבוד יתבזבז, וחבל, כי הוא מבזבז איתו גם מתח גם הספק וגם כסף שלכם, בסיכומו של דבר.

מה שאני מציע שאינטל תעשה זה באמת תקנה מ- לפחות כמה אלמנטים מה-HTT שלה, ככה כל הליבות יעבדו הרבה יותר יעיל, וגם יעבדו מצוין עם הזכרונות (הודות לבקר שיהייה על המעבד) .

לפחות מישהו עם שכל ישר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה חיי בסרט... :screwy:

דבר ראשון ה ODMC (בקר על הליבה) לא מגדיל את רוחב הפס per סוקט. אז איזה בדיוק צוואר בקבוק זה היה פותר - זה אותו (פחות או יותר) רוחב פס לזכרון.

ואם אתה טוען שזה היה עוזר בתקשורת בין המעבדים אתה גם טועה - כי בכל מקרה לפחות ב dual core של AMD התקשורת עוברת דרך הזכרון.

רק רמת cache משותפת יכולה לשפר את זה.... מה שאינטל כבר עושים עם dual core... ו יעשו רק שנה אחרי.

דבר נוסף הוא שלקונרו יש מנגנון memory prefetch די מדהים - שמצליח להשיג latency לזכרון ששוה לזה של ה K-8 - ללא שימוש ב ODMC. ואפילו שבוחונות ספציפית את הנושא הזה מראות כך...

היתרון היחיד של הארכיטקטורה של בריבוי בא לידי ביטוי רק ביותר מסוקט יחיד - וברמת ה cache המשותף של מעבד K8 REV H שאמור לצאת עוד שלושת רבעי שנה... להזכיר קנטספילד יוצא בנומבר.

אם זה היה תלוי בי אני הייתי מוחק כל הודעה בלתי מבוססת שלך כי אתה מטעה פה אנשים וחבל.

יום טוב.

תקרא את המשפט הזה טוב, טוב כי אפשר ללמוד ממנו כמה דברים חשובים על מעבדי C2D:

"Intels Duo (Yonah) and Conroe, each with a shared L2 cache, are the only processors that ensure fast processing of the same data block by two cores, yet their speed is limited too when the common data are modified."

עכשיו אני אפרש לך למה הם מתכוונים, כאשר הקונרו מחזיק מידע במטמון הוא יעבוד מהר (ראה ת'רד סופר פאי 1 מגה), אבל כאשר המידע מתחלף באופן אקראי בין הזכרון לליבות אז... C2D SUCK'S.

לגבי עניין רוחב הפס הזכרון של הקונרו אני אומר דבר אחד, "לינק אחד שווה אלף מילים" ;D

http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=430&model2=464&chart=162

וואו... פרסקוט מה??? אני לא מאמין :jump1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות זאת, עובדה שהוא עדיף על K8.

זה לא יעזור לך להביא ציטוטים מפוצצים ותיאורטיים, עובדתית הC2D עדיף על A64.

KENTHFIELD בכלל לא אמור להתחרות בK8L.

אין אורי, פשוט לא. בדור הקודם פשוט אכלו את אינטל - מבחינת מחירים וביצועים, אחרי זה אינטל רק שמה לב והורידה מחירים - ואז ניצחה בעלות/תועלת - ועכשיו - היא מנצחת גם בביצועים. קבל את זה כעובדה. אתה לא רוצה להאמין בה? אף אחד לא מכריח אותך, אבל, בבקשה, אל תטעה.

הכל טוב ויפה, FSB איטי ומגביל, אבל רואים בשטח שאינטל עדיף על . נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות זאת, עובדה שהוא עדיף על K8.

זה לא יעזור לך להביא ציטוטים מפוצצים ותיאורטיים, עובדתית הC2D עדיף על A64.

KENTHFIELD בכלל לא אמור להתחרות בK8L.

אין אורי, פשוט לא. בדור הקודם פשוט אכלו את אינטל - מבחינת מחירים וביצועים, אחרי זה אינטל רק שמה לב והורידה מחירים - ואז ניצחה בעלות/תועלת - ועכשיו - היא מנצחת גם בביצועים. קבל את זה כעובדה. אתה לא רוצה להאמין בה? אף אחד לא מכריח אותך, אבל, בבקשה, אל תטעה.

הכל טוב ויפה, FSB איטי ומגביל, אבל רואים בשטח שאינטל עדיף על . נקודה.

אני לא מנסה לשכנע אף אחד לעדיף את K8 על C2D, זה קצת הזוי להשוות מעבד חדיש לטכנולוגיה בת יותר מ-3 שנים.

הנקודה שלי לחשוף את המחדלים של ה-C2D במיוחד הקוואד, כי אנשים פה מתלהבים כאילו המעבד "מושלם", לאינטל יש מעבד שולחני מהיר יותר מ-K8 לתקופה קצרה!

KENTHFIELD בכלל לא אמור להתחרות בK8L. תראה בצמיחה שלילית והיא לא רחוקה מפשיטת רגל, היא הפסידה את שוק השרתים, שוק הביניים לשולחניים אתלונים יותר משתלמים, מה נשאר לה וצ'יפסט שהיא מחזיקה בשיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה, היא לא תקופה קצרה לידעתך.

דבר שני: למה שלא תמצא מחדלים בK8?

דבר שלישי:

לאינטל יש מעבד שולחני מהיר יותר מ-K8 לתקופה קצרה!

זה שבא K8L אומר שאינטל הולך סוגרת את הבסטה והולכת הבייתה? לא יש לה את YORKFIELD,WOLFDALE

ולא לשכוח שאלה ארכיטקטורת קור( וב2008 באה חדשה לגמריי וAMD תשאר עם ארכטיקטרות הK8L)

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תראה בצמיחה שלילית והיא לא רחוקה מפשיטת רגל, היא הפסידה את שוק השרתים, שוק הביניים לשולחניים אתלונים יותר משתלמים, מה נשאר לה וצ'יפסט שהיא מחזיקה בשיניים."

:imwithstupid::funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost:

אפילו לא שווה שיגיבו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את המשפט הזה טוב, טוב כי אפשר ללמוד ממנו כמה דברים חשובים על מעבדי C2D:

"Intels Core Duo (Yonah) and Conroe, each with a shared L2 cache, are the only processors that ensure fast processing of the same data block by two cores, yet their speed is limited too when the common data are modified."

עכשיו אני אפרש לך למה הם מתכוונים, כאשר הקונרו מחזיק מידע במטמון הוא יעבוד מהר (ראה ת'רד סופר פאי 1 מגה), אבל כאשר המידע מתחלף באופן אקראי בין הזכרון לליבות אז... C2D SUCK'S.

לגבי עניין רוחב הפס הזכרון של הקונרו אני אומר דבר אחד, "לינק אחד שווה אלף מילים" ;D

http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=430&model2=464&chart=162

וואו... פרסקוט מה??? אני לא מאמין :jump1:

אני מניח שזה פיתרון טוב שהL2 שלך יש לו רוחב של 256 ביט למחזור שעון... פי שתיים מה K8. אז גם אם הליבות לא חולקות אותו מידע... כל מקבלת אותו רוחב פס כמו ליבת K8...

consider yourself pwned

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בצמיחה שלילית והיא לא רחוקה מפשיטת רגל, היא הפסידה את שוק השרתים, שוק הביניים לשולחניים אתלונים יותר משתלמים, מה נשאר לה ניידים וצ'יפסט שהיא מחזיקה בשיניים.

עזוב אותך שאני מעדיף לשלם עוד 300 שקלים (והיום פלטפורמת AM2 כפול תעלה 200-400 שקלים פחות מפלטפורמת קונרו בסיסי) עבור מערכת הרבה יותר חזקה, יותר קרירה וצורכת פחות חשמל.

עזוב אותך רגע שבשרתים עד שני מעבדים מובילה.

עזוב אותך רגע שבניידים היא שולטת ללא כל תחרות אמיתית.

עזוב אותך שאין לה ממש תחרות ב'ציפסטים עבור המעבדים שלה (במיוחד C2D).

אתה יודע שיותר מ-50% מהרווחים של לא מגיעים ממעבדים? אמנם זה איפשהו באזור ה43% בפעם האחרונה שראיתי, אבל היא בכל מקרה תשרוד?!

בנוסף, לגבי הטיעונים שלך לגבי פאקים בC2D (לכאורה מוכיח לנו שהמעבד המושלם הוא לא כל כך מושלם, שנינו יודעים שזו לא המטרה שלך אבל עזוב את זה לרגע), מה עם פאקים בK8?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תראה בצמיחה שלילית והיא לא רחוקה מפשיטת רגל' date=' היא הפסידה את שוק השרתים, שוק הביניים לשולחניים אתלונים יותר משתלמים, מה נשאר לה וצ'יפסט שהיא מחזיקה בשיניים."

:imwithstupid::funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost:

אפילו לא שווה שיגיבו לך.

[/quote']

תקרא מאמר של איש חכם:

First, all empires fall and all companies BK, thus the only question is when will BK. Second, a company BKs when it is unable to pay debt. Thus the BK inquiry is a financial projection which may not be directly correlated to technology. DEC had Alpha, but it pretty much BKed.

Since 85% of Intel's stuff are legacy chips, and since is quickly converting to 100% 65nm, we know any temporary advantage Intel had will be short lived. Even today, AMD's X2 3800 is faster than 90% of Intel's chips. Therefore, what can take is solely contrained by its capacity. knows this and it's in no hurry to introduce K8L desktop chips (but 4x4 will get K8L boost soon). People saw Intel's seasonal 3Q06 as a sign of recovery, but paying attention to the details, you noticed that Intel's server+desktop CPU sales stayed almost flat, Intel's revenue growth came mostly from mobile and chipsets. Thus the switching to mobile was the key factor. was unprepared for such rapid market transition, but nevertheless managed to achieve 50% sequential unit growth in mobile. With the soon to be announced AMD notebooks, expect AMD to grab a big chunk of that market.

Essentially, going forward, AMD will be able to sell all it produces, while will fill the remaining void and sit on a higher and higher pile of legacy chips. has lost the control of its own fate and its financial results will be a function of AMD's capacity. As AMD's production scale rises, its workforce and cost stay pretty much the same, but Intel will have shrinking market share and 10x the workforce and cost. Once AMD cross the 33% market share line, it will quickly approach 40% or even 50%. With ASP sitting around $100, Intel will suffer $1 billion to $2 billion quarterly losses.

עוד סיבה למכה קשה עבור אינטל:

http://biz.yahoo.com/bw/061025/20061024006371.html?.v=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא מאמר של איש חכם:

איש חכם?

הוא הפאנבוי הרשמי של , הוא לא מפסיק לדבר שטויות

שנה שלמה לפני הקונרו הוא דיבר על כמה שהביצועים שלו יהיו נמוכים וכמה שהוא הולך להיות פלופ

לא יאמן שאתה ממשיך לצטט אותו, כנראה שאתה באמת מקרה אבוד.

כמו כן, אין לו כנראה שום מושג בכלכלה (וגם לך לא)

תלמד לקרוא דוחות כספיים, תפתח את הדוחות של אינטל ושל ואז תבין שאין סיכוי שזה יקרה.

עריכה:ולמה אתה לא מתייחס לתגובות של עמרי שוסטר ו iiB? שומר על זכות השתיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש חכם?

הוא הפאנבוי הרשמי של , הוא לא מפסיק לדבר שטויות

שנה שלמה לפני הקונרו הוא דיבר על כמה שהביצועים שלו יהיו נמוכים וכמה שהוא הולך להיות פלופ

לא יאמן שאתה ממשיך לצטט אותו, כנראה שאתה באמת מקרה אבוד.

כמו כן, אין לו כנראה שום מושג בכלכלה (וגם לך לא)

תלמד לקרוא דוחות כספיים, תפתח את הדוחות של אינטל ושל ואז תבין שאין סיכוי שזה יקרה.

עריכה:ולמה אתה לא מתייחס לתגובות של עמרי שוסטר ו iiB? שומר על זכות השתיקה?

;D איך ידעתי שהוא ידליק אותך עומרי וואו... משהו.

תראה פאנבוי או לא אבל עיתונים גדולים מצטטים אותו.

סליחה על הספאם אבל לא יכולתי להתאפק. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיתונים גדולים?

יש לך לינקים?

בינתיים מה שהוא טען לא בדיוק קרה

אם אני ממש אתאמץ, אפשר למצוא ציטוטים שלו (שאתה הבאת)

בהם הוא מסביר בצורה "מלומדת" למה הCONROE יהיה פחות טוב מהAMD 64 X2

ועוד הסברים "מלומדים" למה הCONROE יהיה טוב רק בסופר פיי

ועוד שטויות על גבי שטויות, אתה מתייחס לבלוג הזה יותר מדי ברצינות.

ולמה אתה לא מתייחס לתגובות של עמרי שוסטר ו iiB? שומר על זכות השתיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...