תמונה על המסך רועדת, למה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה על המסך רועדת, למה?

Arik.G

Recommended Posts

שלום לכולם!

יש לי מסך 17" של סמנונג מדגם SyncMaster 753 dfx

בהתחלה היתה מבסוט ממנו והיה אחלה מסך אבל לאחרונה כחודש לאחר שקניתי אותו התמונה בו רועדת מעט

ולפעמים זה מפסיק אבל מופיע שוב לאחר זמן מה.

עכשיו הקטע המוזר זה שאותה התופעה היתה לי במסך הקודם.

וזה לא יכול להיות בגלל הכרטיס מסך מפני שהוא יותר חדש מהסך של .

אז אולי מישהו יכול להגיד לי מה יכול לגרום לזה??? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רסיבר מתחת למסך.

כרטיס מסך של 4 MX440

והדריברים מעודכנים.

בעיקרון יש לי אחריות על המסך אבל אני רוצה לגלות את הבעיה , כי אולי אפילו אם אני יחליף שוב מסך הבעיה לא תיעלם.

מישהו אולי יודע עוד סיבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לי זה קורה גם לפני שה אקס פי עולה, לא בדקתי אם זה גם בדוס.

ולא זה ממש לא כמו קוים זה פשוט כאילו התמונה רועדת טיפה וזה ממש מעצבן בעיניים. וזה במיוחד חזק בפינה הימנית למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרחקתי את הרסיבר מהמסך בכלל ולפני זה ניסיתי לכבות ולהדליק אותו וזה לא שינה כלום.

אני כבר לא יודע מה לחשוב, אולי זה בגלל המיקום שלו (הוא עומד בפינה) אולי יש כבלים למתח גבוה בקיר???

אין לי שמץ של מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יישמע ממש מטומטם , אבל אצלי זה הפסיק שכיביתי את מנורת הפלורסנט(ניאון) שהייתה בסמוך למסך

אם יש לך אחת בחדר תכבה אותה, לי נראה שהתדר של הבהוב הנאון לא מסוכרן עם תדר-המסך , אולי כן אולי לא!

בכל מקרה , מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מ-2, או שתוריד (כן, לא להעלות) את תדר הרענון של המסך וזה יהיה אפקטיבי רק בתנאי שאין לך שום ציוד חשמלי בטווח החצי מטר מהמסך.

או שתבדוק פיזית את המיקום של המסך, שלא יהיו בסביבתו שום התקנים חשמליים כגון מטען סלולרי, מגבר אאודיו או כל דבר עם ספק כח, גם לא מארז המחשב.

האפשרות הפחות נכונה לדעתי, להחליף מסך ולהקפיד על מעטה מסוכך (לסוני יש למשל, למרות שהמסך לא משהו, ל-VIEWSONIC יש אבל יקר למדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...