מבקש הסבר על OPTERON 146 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש הסבר על OPTERON 146

BIGWOLF

Recommended Posts

הצעה, פשוט תחייבו כל הודעה של urib לעבור אישור של מנהל מקומי (באותו הפורום שהתגובה תפורסם), כך יספיק גל השטויות.

כל מעבד מתאים לתפקוד של שרת (כמובן בעל תמיכה בסיסית באותה רצויה).

ואין צורך לא במעבד מתקדם, ולא ריבוי לתפקיד פשוט כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעבד, ממולץ 2 למקסימום ביצועים

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=10329

לוח

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_1197_2004&products_id=12714

אינפורמציה על הלוח...

http://www.tyan.com/products/html/tigerk8we.html

כל יתר החלקים לשיקולך, החנות פנדה היא לצורך המחשה ככה שאם יש לך מקורות זולים יותר זה לבחירתך.

היתרון בטכנולוגיה ccHT של שאתה יכול בעתיד לרכוש עוד מעבד, כי הלוח שלך כבר מוכן לזה.

אני לא מבין למה לשרת מגיעה מחשב עם ומעבד כזה !!!

לשרת יספיק מחשב בסיס עם מעבד sempron ולוח אם פשוט !!!

מה הוא הולך לסדר ת'גינה ב-3D ?!

למנהל ןלמורות ולתלמידים אוליי x2 אם יתנהגו יפה !!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני הייתי צריך לקנות שרת לאיזו חברה, פשוט התקשרתי לנציגות בארץ, הסברתי להם מה אני צריך להריץ על השרת והם כבר עשו חושבים בשבילי.

שורה תחתונה, יצאתי עם שרת שמתמודד יפה מאוד עם המטלות וגם מבית טוב עם שירות ואחריות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב כמו כותב התגובה מעליי, שתעשה לעצמך טובה גדולה אם תקנה שרת מותג, בקונפיגורציה אותה אתה תגדיר (כגון, כמות - 4GB כדי להריץ SQL כמו שצריך, מערך RAID 1 או אם יש לך תקציב אפילו RAID 5).

אתה יכול להתקשר ל IBM, HP או , מכולן תקבל שרתים מעולים במחיר של 1500-2000$.

לפני כחודש קניתי שרת עם מעבד XEON סדרה 5000 (דגם 1425 של DELL), שעכשיו הם במחירי חיסול בגלל יציאת ה5100, 3GHZ, 4GB , שלושה ב RAID5 של 160GB והכל מריץ MySQL יפה יפה יחד עם חשבשבת שהיא לא תוכנה קלה כלל.

השרת נקנה ב1400$ מ , ובמחיר של 2000$ אתה מוציא כבר שרת עם זוג מעבדים או לחליפין כפול חזק של 3.4GHZ.

ואל תשכח את האחריות שבאה On-site כשאתה קונה שרת ממותג.

עם שרתים מחפשים אמינות וגב של תמיכה, לא הרכבת מחשב במעבדה של חנות!

אגב, אם מדברים על נסיון, היום בבוקר הזמנתי מהראל מחשבים זוג שרתים ב6000$ לשרת, משהו מעולה לגמרי :) זוג מעבדי 3.2GHZ כפולי ליבה, חמישה כונני U320 15K 146GB (שניים ב RAID1 ל OS, עוד 3 ב RAID5 לSQL) יחד עם 8GB RAM 400 וזוג ספקי כח 625W שרת של דגם Xserver 346.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנות שמשרד החינוך לא מעודכנות ועדיין תקועות עוד מלפני 4 שנים, לכן הן קלות מאוד.

ה-SQL שהוא מדבר עליו זה לא בשביל תוכנה בפיתוח, הוא הרבה יותר קליל.

Core 2 Duo עם דיסקים קשיחים מהירים ולפחות 4G יהיו דיי והותר, אין לך צורך במעבדי שרתים בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב כמו כותב התגובה מעליי, שתעשה לעצמך טובה גדולה אם תקנה שרת מותג, בקונפיגורציה אותה אתה תגדיר (כגון, כמות - 4GB כדי להריץ SQL כמו שצריך, מערך RAID 1 או אם יש לך תקציב אפילו RAID 5).

אתה יכול להתקשר ל IBM, HP או , מכולן תקבל שרתים מעולים במחיר של 1500-2000$.

לפני כחודש קניתי שרת עם מעבד XEON סדרה 5000 (דגם 1425 של DELL), שעכשיו הם במחירי חיסול בגלל יציאת ה5100, 3GHZ, 4GB , שלושה ב RAID5 של 160GB והכל מריץ MySQL יפה יפה יחד עם חשבשבת שהיא לא תוכנה קלה כלל.

השרת נקנה ב1400$ מ , ובמחיר של 2000$ אתה מוציא כבר שרת עם זוג מעבדים או לחליפין כפול חזק של 3.4GHZ.

ואל תשכח את האחריות שבאה On-site כשאתה קונה שרת ממותג.

עם שרתים מחפשים אמינות וגב של תמיכה, לא הרכבת מחשב במעבדה של חנות!

אגב, אם מדברים על נסיון, היום בבוקר הזמנתי מהראל מחשבים זוג שרתים ב6000$ לשרת, משהו מעולה לגמרי :) זוג מעבדי 3.2GHZ כפולי ליבה, חמישה כונני U320 15K 146GB (שניים ב RAID1 ל OS, עוד 3 ב RAID5 לSQL) יחד עם 8GB RAM 400 וזוג ספקי כח 625W שרת של דגם Xserver 346.

לפחות מישהו בדעה שלי!

שרת קונים עם מעבד לשרתים אופטרון / זאון לא משנה העיקר מעבד שמיועד לשרתים! ולא e6300 :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tome

אתה מודע לעובדה שאלה מעבדים שנכחדים כן?

E6300 ייתן יותר ביצועים מכל אחד מהמעבדי שרתים שתשים מולו

וזה בלי לוח יקר, בלי ECC / REG ובלי 1/2/3/4U וכו'

והכי חשוב בשרתים, הוא ייקח הרבה פחות חשמל ויפלוט הרבה פחות חום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות מישהו בדעה שלי!

שרת קונים עם מעבד לשרתים אופטרון / זאון לא משנה העיקר מעבד שמיועד לשרתים! ולא e6300 :screwy:

אין שום הגיון במשפט הזה,

מעבד הוא מעבד.

ברוב הישומים E6300 יתן יותר ביצועים מXEON בטכנולוגיית NETBURST או אופטרון,

זה גם יצא לרוב יותר זול.

אם יש צורך אפשר לשדך לE6300 ECC במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tome

אתה מודע לעובדה שאלה מעבדים שנכחדים כן?

E6300 ייתן יותר ביצועים מכל אחד מהמעבדי שרתים שתשים מולו

וזה בלי לוח יקר, בלי זכרון ECC / REG ובלי ספק כוח 1/2/3/4U וכו'

והכי חשוב בשרתים, הוא ייקח הרבה פחות חשמל ויפלוט הרבה פחות חום

בשבילי כשאומרים שרת אומרים אמינות קודם לכל. שרת אמור לעבוד 3 שנים בלי לגעת בו בכלל מלבד אחזקה של OS ותוכנות.

זה לא מחשב ביתי שאתה יכול לעשות עליו OC, לפרק אותו ולהחליף חלקים כל חודש אם זה הלך או ההוא הלך.

אם תמצא לי שרת מותג עם מעבד 2 Duo אני מוכן לשקול את האפשרות ולא קשה לשכנע אותי שהוא טוב יותר מXEON בטכ' NETBURST (למרות שהם זולים מאוד היום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך לחשוב שמעבד E6300 לא יעבוד שנים "בלי לגעת בו" ?

שרת הוא לא (רק) מעבד. הוא לוח אם בתקן מסויים, הוא ספקי כח מרכיבים תעשיתיים, הוא זכרונות ECC REG, הוא מערכי RAID בשביל אמינות והגנה מכשל והכי חשוב, הוא שירות On-site של היצרנית.

לא המעבד הוא העניין ההכרחי כאן, אני מדבר על התפיסה שמובילה לרכוש שרת כזה או אחר, ובינתיים אני לא רואה יצרניות מוציאות שרתים עם מעבדי 2 Duo אלא עם סדרת 5100 של XEON מאותה טכנולוגיה. ובמחיר של 2000$ ניתן לשקול כזה שרת. זולים יותר מ ומ והם אופציה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה ללכת עם הראש בקיר, בכיף.

לוח 975X יתן לך ECC REG ו RAID,

אתה רוצה RAID יותר מתקדם? אתה יכול לקנות בקר PCI.

ספקים איכותיים לא חסר, תתפלא, אפילו הרבה יותר איכותיים מאשר ספק "מרכיבים תעשיתיים".

אני לא יודעת אילו תקנים אתה צריך בלוח אם לצרכים שלך, אבל גם אותם אתה יכול למצוא בלוחות בסוקט 775.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת הוא לא (רק) מעבד. הוא לוח אם בתקן מסויים, הוא ספקי כח מרכיבים תעשיתיים, הוא זכרונות ECC REG, הוא מערכי RAID בשביל אמינות והגנה מכשל והכי חשוב, הוא שירות On-site של היצרנית.

לא המעבד הוא העניין ההכרחי כאן, אני מדבר על התפיסה שמובילה לרכוש שרת כזה או אחר, ובינתיים אני לא רואה יצרניות מוציאות שרתים עם מעבדי 2 Duo אלא עם סדרת 5100 של XEON מאותה טכנולוגיה. ובמחיר של 2000$ ניתן לשקול כזה שרת. זולים יותר מ ומ והם אופציה טובה.

מן הסתם חומרה לשרתים תתפקד באופן אופטימלי כשרת, אך זה אינו מבטל את השימוש בחומרה ביתית.

במידה וכל כך חשוב לך שיהיה כתוב "For servers", תרכוש את החומרה באופן עצמאי ותרכיב את השרת בזול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הגיון במשפט הזה,

מעבד הוא מעבד.

ברוב הישומים E6300 יתן יותר ביצועים מXEON בטכנולוגיית NETBURST או אופטרון,

זה גם יצא לרוב יותר זול.

אם יש צורך אפשר לשדך לE6300 ECC במידת הצורך.

גיבוב של שטויות חסרות שחר! אל מה את מדברת, את זאת שהוצאת את netburst מהקבר... :screwy:

אני משווה בין וודקרסט / אופטרון, הזאונים הישנים לא בליגה שלהם בכלל.

עכשיו תלמדי משהו, תקועה עם אפיק באס משותף FSBלמעבד לגשר הצפוני ולאפיקי ה-PCI רק במזל הכרטיס מסך משוחרר!

וכמה שוודקרסט חזק לעומת מעבד בן כמה שנים כמו האופטרון, הוא עדיין מתקשה להביס אותו במיוחד בישומיי שרת. לטכנולוגית ה-DC של יש עליונות מוחלטת פה, לדוגמא תראי בעצמך במבחן שרת אפצ'י הזאון 5150 במהירות שעון קרובה לאופטרון 285 2.66 ג'יגהרץ נגד 2.60 ג'יגהרץ, מובס ביישומים שדורשים יכולת I/O שלאינטל פשוט אין בגלל בעיית ה-FSB, לכן האופטרון פה לוקח בגדול כמעט קלוק פר קלוק.

עכשיו את מבינה למה e6300 בכלל לא בליגה הזאת, במיוחד בישומיי שרת קליינט.

אגב: הזאונים ב-1333 מגהרץ FSB סתם חומר למחשבה.

http://www.gamepc.com/labs/view_content.asp?id=xeon5160&page=9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...