עזרה עם בת. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בת.

תחמן מתימן

Recommended Posts

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אממ, נראה לי שאתה צריך לעבוד על ביטחון עצמי לפני שאתה מכריז בפני בנות על אהבתך הניצחית במסנג'רים למיניהם

מסכים,אבל זה לא דבר שטותי אני לא בן 10 שאני סתם אומר לה.

שפגשתי אותה בקושי יכולתי לנשום הרגשתי בחלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח בכיף^ מבחינתי היא הכי יפה שבעולם!!

ואגב אני חושב שהיא לא תרצה להיות איתי רק בגלל שאני חושב שאני מכוער

אל תבוא בגישה של אפס זה עובד רק בסרטים. תבוא עם בטחון עצמי, אם יש לך ספקות ואתה מאבד את זה תפלספף את זה ככה שאתה מפחד לאבד את הקשר שיש לכם עכשיו, תגיד לה משהו בסגנון שאני באמת מפחד לנסות משהו כי אם יש משהו יותר נורא בשבילי מאשר שאת מעולם לא תיהיה שלי זה שאני גם יאבד אותך בתור ידידה.

בטחון עצמי לא מופרז, לגרום לה להרגיש מיוחדת או לפחות לתת לה את האשליה הזאתי, ולדעת לזיין לה את השכל. לא צריך יותר מידי כדי להכנס לה לתחתונים, אבל אחרי זה כדי שבאמת תוכל לפצות על כל מה שאתה חושב שאתה צריך במיטה כי אחרת חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מניסיוני - מצד אחד זה טוב שאמרת לה, אחרת זה היה מציק לך כל הזמן והיית תוהה בלי הפסקה "מה היה קורה אם", ו"אולי היא גם אוהבת אותי". מצד שני זה רע, כי זה לא יגרום לה לאהוב אותך, אלא זה ייגרום לה למבוכה ולאי-נוחות רבה, ואולי גם לקצת כעס עלייך.

תחשוב מה היא מרגישה - היית ידיד שלה, כמו הרבה, ופתאום אתה אומר לה שאתה אוהב אותה. היא לא חושבת עלייך בדרך רומנטית, וכנראה שהיא לא אוהבת אותך (אולי היא הייתה לומדת לאהוב אם היית מתחיל קשר רומנטי, אבל רוב הסיכויים שהיא לא אוהבת אותך, בדרך רומנטית כמובן). ההצהרה שלך הכניסה אותה לאי נוחות, למבוכה. אולי אתה יכול לחשוב שזה מחמיא לה, אבל במצב כמו שאתה מתאר אותו היא בעיקר נבוכה. היא לא תעלה את הנושא סביר להניח. דרך לתקן - להגיד שאח שלך, בן-דוד שלך...כל אחד אחר, היה אצלך בבית ועבד עליה ודיבר איתה באי.סי, וככה לסיים את זה. אחרי זה, לנסות לייצור קשר רומנטי ושהיא מתחילה להרגיש יותר קרובה כלפיך אז להגיד לה שאתה אוהב אותה. יש עוד דרכים אני מניח, תאלתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח בכיף^ מבחינתי היא הכי יפה שבעולם!!

ואגב אני חושב שהיא לא תרצה להיות איתי רק בגלל שאני חושב שאני מכוער

בנות פחות מייחסות חשיבות ליופי, הרבה הרבה פחות מבנים בכל אופן. המוח שלהן בנוי אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מניסיוני - מצד אחד זה טוב שאמרת לה, אחרת זה היה מציק לך כל הזמן והיית תוהה בלי הפסקה "מה היה קורה אם", ו"אולי היא גם אוהבת אותי". מצד שני זה רע, כי זה לא יגרום לה לאהוב אותך, אלא זה ייגרום לה למבוכה ולאי-נוחות רבה, ואולי גם לקצת כעס עלייך.

תחשוב מה היא מרגישה - היית ידיד שלה, כמו הרבה, ופתאום אתה אומר לה שאתה אוהב אותה. היא לא חושבת עלייך בדרך רומנטית, וכנראה שהיא לא אוהבת אותך (אולי היא הייתה לומדת לאהוב אם היית מתחיל קשר רומנטי, אבל רוב הסיכויים שהיא לא אוהבת אותך, בדרך רומנטית כמובן). ההצהרה שלך הכניסה אותה לאי נוחות, למבוכה. אולי אתה יכול לחשוב שזה מחמיא לה, אבל במצב כמו שאתה מתאר אותו היא בעיקר נבוכה. היא לא תעלה את הנושא סביר להניח. דרך לתקן - להגיד שאח שלך, בן-דוד שלך...כל אחד אחר, היה אצלך בבית ועבד עליה ודיבר איתה באי.סי, וככה לסיים את זה. אחרי זה, לנסות לייצור קשר רומנטי ושהיא מתחילה להרגיש יותר קרובה כלפיך אז להגיד לה שאתה אוהב אותה. יש עוד דרכים אני מניח, תאלתר.

מסכים כמעט עם כל מילה,אני פשוט לא רוצה לאלתר והלגיד לה שאח שלי רשם את זה.

אבל עובדה שהיא ראתה אותי ואמרה לי שלום מה נשמע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאתה מכוער? זה די אידיוטי לחשוב ככה. חוצמיזה שזה די טעות לתת לזה שגע אותך בגלל שיש כ"כ הרבה אנשים מכוערים נמוכים שעירים ומה לא, ותאמין לי, הם מזיינים הרבה יותר ממני (לא שאני דודי בלסר אבל עדיין...).

אגב, כם אני בדיוק בגיל שלך עשיתי מה שעשית אבל יותר חמור, אני ממש אמרתי לה בפנים את המילים "אוהב אותך" ואני לא הכרתי אותה מספיק טוב.

עם השנים אתה לומד להתחסן משטויות כאלה. בסוף היום, כולנו בני אדם, כולנו עושים טעויות. פשוט תלך עם ראש בקיר ותתחיל איתה כמו שצריך. תהיה גבר עם ביצים. מה כבר יכול לקרות? היא תדחה אותך? אז שתדחה אותך ! לא קרה כלום, ויש המון בחורות אחרות בחוץ. אתה צריך לבוא בגישה שאתה הוא זה שקובע. לה בכלל יש מזל שהיא איתך.

מקווה שעזרתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לי נמאס מהת'רדים הבלתי פוסקים האלו? למה בפורום מחשבים לעזאזל? אנחנו גיקים, תפנה את זה להיידפארק.

כל פעם זה מתחיל בכותרת, ומתפתח לזה-

Shovel%20crew.jpg

ואוי למי שרק יעז לנסות להתחכם ולהגיד "מה, הזקנים?" או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה נכון. הגישה הרבה יותר חשובה להן, האופי, הביטחון העצמי, חוש ההומור. הן הרבה פחות נוטות להתאהב או להמשך לגברים על בסיס יופי.

אני מסכים, לא, זה לא אומר שיופי לא חשוב, אבל בנות באמת פחות שטחיות מבנים

אהבתי את הגישה שלך, ודווקא אין לי פרטים של מכוער אני פשוט לא אוהב את המראה שלי, אני 1.80 רזה כמו דיקט חחח

אף אחד לא מושלם. אישית, במשך שנים הפריע לי הגובה שלי (אני 1.60 בערך), ברגע שהבנתי שאפשר לחיות עם זה,

שזה לא נורא, ושאפשר להסתדר טוב מאוד ככה, זה הופך את החיים להרבה יותר קלים

בכל מקרה, אני מציע לך לדבר עם הבחורה פנים מול פנים, כמו שצריך

דבר על מה שאתה מרגיש, בתקווה, היא מרגישה לפחות קצת משהו דומה כלפיך, ומשם תקחו את זה לאן שבא לכם

אין "נוסחאת קסם" שתמיד עובדת, עושים מה שמתאים, ומקווים לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה נכון. הגישה הרבה יותר חשובה להן, האופי, הביטחון העצמי, חוש ההומור. הן הרבה פחות נוטות להתאהב או להמשך לגברים על בסיס יופי.

אולי, ממש לא נכון

המשיכה הכי פרימיטיבית בעולם היא על בסיס יופי ולא יעזור כל ההתפלספויות שבעולם, לכאלה שנראים טוב יש edge

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...