Mac vs. PC - עמוד 43 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

אפל היא חברת חומרה הרבה יותר משהיא חברת תוכנה

זה עובד לה מצויין (כמו שניתן לראות מהדוחות שפורסמו שלשום)

אין להם שום אינטרס להסב את מערכת ההפעלה הזאת לpc (וכל מה שכרוך בכך כמו התאמת ג'זיליון התקני חומרה למערכת שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה עלה לך לבנות מחשב שמרסק Dual Socket Xeon5500 ותומך ב32GB זיכרון? אם זה פחות מ10.000שח אז תן לנו את המפרט, אני חושב שכולם כאן רוצים לראות את זה.

רגע, אתה באמת רוצה להגיד שWin7 רץ על Mac Pro החדש פחות טוב מאיך שהוא רץ על המחשב שלך, או שSL ירוץ פחות טוב על מחשב PC בעל מפרט זהה לMac Pro? למה שלא תספר לנו באיזה בעיות נתקלת? כי אתה לא יודע אבל זה פשוט ככה וזהו?

זה לא קצת קיצוני, לקרוא לדוד שלך "פלצן עם כסף מיותר בכיס" רק בגלל שהוא קנה מקבוק פרו?

עכשיו אתה רציני או שאתה מסתלבט?

במערכת הפעלה עם ממשק שכל ילד בן 5 יכול להפעיל, אתה לא הצלחת למצוא איך לשנות קיצורי מקשים? תסתכל כמה הודעות אחורה, אפילו צירפתי תמונה שמראה בדיוק איך לעשות זאת. ובעניין קינפוג מערכת, אל תגיד לי שגם לא מצאת את התכנה Terminal בתוך תיקיית Utilities?

שמע א אני מצטער מעומקי ליבי שפגעתי בך, כי לפי התגובה ממש לקחת את זה אישית, אז אני מתנצל עם חלילה פגעתי, הבעתי רק את דעתי. עם מק עושה לך טוב ואתה מרוצה ממנו, תפדל, אבל יש אנשים שלא מודעים לכך שפיסי עושה את אותו הדבר ועוד הרבה מעבר בתג מחיר נמוך בהרבה, ואני מדבר בעיקר על שוק הגרפיקה ומעצבים למינהם שהולכים בעין עיוורת אחר MAC, הן מתוך פלצנות, והגרפיקאים הזקנים יותר מתוך הרגל שבאמת MAC בתקופת מעבדי IBM היו באמת טובים יותר מה PC...

דוד שלי גר בארצות הברית ככה שרכישת מק היא הרבה יותר רלוונטית וזולה כמעט בחצי מאשר בארץ... (Gדיין יותר יקר מפיסי) ולמען האמת אני כן חושב שזה מחשב באריזה שממותגת מאוד חזק.

לגבי עניין הביצועים, תראה, ללא ספק שמק פרו בקונפיגורציה הכי חזקה שלו, הוא מחשב חזק. אבל PC עם אותו חומרה יעלה לך הרבה פחות.

רינדרתי פעם עם מק פרו עם מעבד דיי דומה לשלי ועם 6 ג'יגה ראם, את אותו פרוייקט גם על המחשב שלי וללא ספק שמבחינת ביצועים, המחשב שלי (להפתעתי הגמורה) רינדר הרבה יותר מהר פרוייקט אפטר אפקט דיי כבד, FROM SCRATCH בלי פרוקסי ובלי חרטה... לי הסבירו שבמחשבי קידודים נעשים לאט יותר על חשבון ניצול זיכרון טוב יותר למערכת ההפעלה LEOPARD... לא מבין גדול בזה, אבל בשטח ה PC רינדר מהר יותר.

אגב שום בית עסק רציני בארץ של POST PRODUCTION לא טורח להחזיק מחשבי , עדיף במחיר שלהם לקנות מערכת FLAME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מבלבל? מה "גן סגור" במחשב של אפל?

האיטונס עצמו שזה הדבר העיקרי באפל לקנות דרכו קבצים ותוכנות סגור

המכשירים שלהם כמו איפון ויפאד סגורים

אפל בעצם רוצה לשלוט לך בקניות שהכל יעבור דרכה בעצם כמו חברות הקונסולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אבל עדיין מחשב מק יותר יקר בהרבה מפי סי אבל אין מה לעשות ישנם אנשים שקונים אותו אך ורק משתי סיבות

1 - עיצוב

2- מערכת הפעלה

כל היתר שטויות .

מספיק לטחון את הנושא הזה עוד ועוד.

ועוד משפט אחד לסיום. אם לאפל באמת יש מערכת הפעלה מנצחת אז למה הם לא משחררים אותה לפי סי ? הם ירוויחו גם ממכירות של osx לפיסי לא?

תיקון שלי:

1- עיצוב

2- פוזה

3- שייכות לקבוצת אליטות (סגנון של מועדון חברים סגור).

הייתי בסרט הזה שנים, ונחש מה...? יצאתי בשן ועין! הכל יקר ושנה אחריות ממש לא מספיקה, חייב להרחיב עם אפל קר לעוד 3 שנים.

היום כל איכותי את המטלות לא פחות טוב, במחיר זול משמעותית.

אגב, למערכת סנולאופרד לא חסר באגים ויציבות של מגדל קלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון שלי:

1- עיצוב

2- פוזה

3- שייכות לקבוצת אליטות (סגנון של מועדון חברים סגור).

הייתי בסרט הזה שנים, ונחש מה...? יצאתי בשן ועין! הכל יקר ושנה אחריות ממש לא מספיקה, חייב להרחיב עם קר לעוד 3 שנים.

היום כל איכותי את המטלות לא פחות טוב, במחיר זול משמעותית.

אגב, למערכת סנולאופרד לא חסר באגים ויציבות של מגדל קלפים.

קשה לנסח את זה טוב יותר ממך, אמרת בידיוק הכל. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה את 10.6.3 כמה ימים

לקחתי IMAC מימשהו שנסע לחול אז יש לי אותו לשבוע אני לא יודע אם זה היתלהבות ראשונית אבל המערכת מרגישה לי נוחה יותר מוינדוס

הדבר היחיד שלקח לי זמן להבין זה שהסרגל הגדרות משנה את עצמו לפי התוכנה הפתוחה ִ שעות אני מחפש איך נכנסים להגדרות של הדפדפן

חוץ מזה מעוד אהבתי ונראה לי שאני מספח את המחשב הזה אליי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי אחרת

המערכת מאוד שונה ובפעם הראשונה שניסיתי אותה אפילו לשנות שפה במקלדת לא הצלחתי ישבתי עליה 6 שעות רצוף והבנתי את כולה ועכשיו היא זורמת לי ואני נהנה ממנה

אין סיכוי שאני מחזיר את המחשב הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיטונס עצמו שזה הדבר העיקרי באפל לקנות דרכו קבצים ותוכנות סגור

המכשירים שלהם כמו איפון ויפאד סגורים

אפל בעצם רוצה לשלוט לך בקניות שהכל יעבור דרכה בעצם כמו חברות הקונסולות

כהרגלך, לא קשור ומסתמך על טמטום, הדיון נוגע למחשבי , והתגובה שלי באה כתגובה שלך למחשבים של אפל

אל תערבב פה מוצרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי אחרת

המערכת מאוד שונה ובפעם הראשונה שניסיתי אותה אפילו לשנות שפה במקלדת לא הצלחתי ישבתי עליה 6 שעות רצוף והבנתי את כולה ועכשיו היא זורמת לי ואני נהנה ממנה

אין סיכוי שאני מחזיר את המחשב הזה

זאת התלהבות ראשונה, כמו הפגישה הראשונה.

כשהתלהבות תתקרר, תתגעגע: ל-cut&paste, שינוי ועריכה של שמות בתוך חלונות שמירה בתוכנות, שינוי שם גורף לכמות של קבצים, מחיקת קבצים מסויימים בתוך הפח, משחקים, תוכנות פופלאריות, נורמאלי, ועוד...

ואם אתה רוצה לעשות פוזה, תחזיק את מקש SHIFT בזמן שאתה ממזער חלון.

גם לטיים-משין יש אחלה פוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו לא חסר לי כלום ואני לא מתגעגע לוינדוס.

מאוד אהבתי את הדוק הוא שימושי מאוד ואת הצורה שמתקינים בה תוכנות

לגרור את האייקון לתיקיה מוזר אבל נחמד בקיצור אני מקיסט עד שימעס לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אף פעם לא היתי מרוצה מוינדוס

את לא סבלתי את לא אהבתי ו7 נחמד אבל יש הרגשה שמשהו חסר אז עכשיו יש לי היזדמנות להחליט אם אני עובר למאק או חוזר לוינדוס בנתיים אין למה לחזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עלה לך לבנות מחשב שמרסק Dual Socket Xeon5500 ותומך ב32GB זיכרון? אם זה פחות מ10.000שח אז תן לנו את המפרט, אני חושב שכולם כאן רוצים לראות את זה.

רגע, אתה באמת רוצה להגיד שWin7 רץ על Pro החדש פחות טוב מאיך שהוא רץ על המחשב שלך, או שSL ירוץ פחות טוב על מחשב בעל מפרט זהה לMac Pro? למה שלא תספר לנו באיזה בעיות נתקלת? כי אתה לא יודע אבל זה פשוט ככה וזהו?

זה לא קצת קיצוני, לקרוא לדוד שלך "פלצן עם כסף מיותר בכיס" רק בגלל שהוא קנה מקבוק פרו?

עכשיו אתה רציני או שאתה מסתלבט?

במערכת הפעלה עם ממשק שכל ילד בן 5 יכול להפעיל, אתה לא הצלחת למצוא איך לשנות קיצורי מקשים? תסתכל כמה הודעות אחורה, אפילו צירפתי תמונה שמראה בדיוק איך לעשות זאת. ובעניין קינפוג מערכת, אל תגיד לי שגם לא מצאת את התכנה Terminal בתוך תיקיית Utilities?

כל השאלות עדיין רלוונטיות bobo. כמו כן, גם כל השאלות הקודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, תמיד טוב שיש אלטרנטיבה.

:xyxthumbs:

אני מחפש מערכת לא שיגרתית שתרגש אותי

וינדוס מכילה כל מה שצריך אבל היא סטנדרטית כזו והכל עצלה פשוט ונוח אני לא אוהב פשוט ונוח אני אוהב ללמוד להישתמש בתוכנה להיתעמץ להילחץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו לא חסר לי כלום ואני לא מתגעגע לוינדוס.

מאוד אהבתי את הדוק הוא שימושי מאוד ואת הצורה שמתקינים בה תוכנות

לגרור את האייקון לתיקיה מוזר אבל נחמד בקיצור אני מקיסט עד שימעס לי

בדרך כלל הגרירה מתבצעת עבור תוכנות פשוטות, כשמדובר בתוכנות כבדות זה כבר התקנה לכל דבר, בדיוק כמו בחלונות.

אבל... שתצטרך להסיר תוכנה, כאן מתחיל הסיפור. למערכת סנולאופרד אין אפשרות להסיר תוכנות בצורה מסודרת כמו בחלונות, תזדקק לתוכנות צד שלישי שעולות כסף.

לגבי הדוק, זה נחמד בהתחלה עם כל האנימציה עם הזמן הוא מתחיל להעיק ולהפוך לכבד שיש המון תוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל הגרירה מתבצעת עבור תוכנות פשוטות, כשמדובר בתוכנות כבדות זה כבר התקנה לכל דבר, בדיוק כמו בחלונות.

אבל... שתצטרך להסיר תוכנה, כאן מתחיל הסיפור. למערכת סנולאופרד אין אפשרות להסיר תוכנות בצורה מסודרת כמו בחלונות, תזדקק לתוכנות צד שלישי שעולות כסף.

לגבי הדוק, זה נחמד בהתחלה עם כל האנימציה עם הזמן הוא מתחיל להעיק ולהפוך לכבד שיש המון תוכנות.

ראיתי בסרטון הדרכה שלגרור את האייקון של תוכנה לסל המיחזור מוחק אותה זה לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...