שמו של K8L נחשף- Altair מידע חדש בעמ4 ו9 ! - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמו של K8L נחשף- Altair מידע חדש בעמ4 ו9 !

lmlm

Recommended Posts

urib, אני לא מעוניין להעליב, אך כל ה"סיבות להצלחת K8L, וכשלונה של Intel" אשר הצגת, כבר עברו דיון ממושך בדפים הקודמים.

לפי הפרטים הראשוניים, Altair לא יהווה בכלל מתחרה לYorkfield.

בקשר להשוואה הנואשת שלך (Kentsfield vs. Altair), לא מדובר בכלל במתחרים (רשמית)! Kentsfied הוא המתחרה של K8 Rev. G, למרות ששוב לפי הפרטים הראשוניים הוא לא נופל מK8L (למרות בעית הזיכרון אשר נגרמה מתכנון הMCM שלו, או כמו שאתה מכנה את זה "שתי ליבות (אומרים תשתית) קונרו (Conroe היא ליבה) עם דבק 3 שניות".).

הטענה הממשית היחידה שלך היא שיפור תכנון הHyperTransport, אשר אמור להעביר כמות אדירה של מידע (בפועל) מול תדר הFSB.

אך הבעיה היא, שכל עוד זה נחמד ויפה, כל עוד הFSB לא גדל, אתה יכול להמשיך ליעל כמה שבא לך, לFSB גדול יותר יש יתרון על כל טכנולוגיה מיעלת.

לפי המידע שיש לנו כיום, תמשיך להיות בראש שרשרת המזון הטכנולוגית גם בשנים הקרובות, ולא משנה כמה פעמים תגיד שזה לא נכון, זה לא יהיה נכון!

אם בצורה קסומה היתרון יעבור לAMD, אני דווקא אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לפי המידע שיש לנו כיום, Intel תמשיך להיות בראש שרשרת המזון הטכנולוגית גם בשנים הקרובות, ולא משנה כמה פעמים תגיד שזה לא נכון, זה לא יהיה נכון!

אם בצורה קסומה היתרון יעבור לAMD, אני דווקא אשמח.

ניפוח מוגזם של זכרון מטמון ומעבר לליטוגרפיה 45 ננו' יביא שוב לאינטל הצלחה זמנית וגם אני בספק!

כמובן שחברת לא תשב בחיבוק ידיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניפוח מוגזם של זכרון מטמון ומעבר לליטוגרפיה 45 ננו' יביא שוב לאינטל הצלחה זמנית וגם אני בספק!

כמובן שחברת לא תשב בחיבוק ידיים...

אתה זה שמדבר על יתרונות ארכיטקטורים כל הזמן, מה קרה שאתה מתעלם מכל מהשיפורים הרבים אשר בוצעו בYorkfield?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SOMEBODY STOP THIS MADNESS!!!!!!!!!!! I CANT TAKE IT!!!!!!!! :nixweiss:

מה נסגר איתכם????????? אתם כבר חמישה עמודים חוזרים על אותו דבר!

ההוא אומר כל רגע "שני קונרויים מודבקים בדבק 3 שניות"

והשני "אבל הוא יתחרה ב-YORKFIELD לא ב-KENTSFIELD"

דיייייייייייייי!!! באמא!

מוגזם!

נ.ב

URI, GET A LIFE MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!

OR AT LEAST SOME PILL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאני אכתוב משהו חיובי על אינטל, מה בדיוק הם הוכיחו שהם חוזרים על אותם הטעויות, להוציא מעבדים לאחר שלוש שנים של טכנולוגיה גרועה שרק גרמה לעוגמת נפש ללקוחות, ולהגיע ל-10-20% יתרון ביצועים ב-32 ביט, ועכשיו הם מוציאים מעבד קוואד שבעצם מודבק משני ליבות קונרו בעוד המתחרה עומד להוציא מעבד קוואד אמיתי, מזכיר את תקופת הפנטיום D שוב לא?

למה אתה טוען שאני מסית אנשים? בזה שאני מביא עובדות שנוגדות את התאוריות שאינטל טובים יותר, הינה דוגמא...

1. אפיק הבאס HT בשימוש מעבדי יעיל יותר בהרבה מ-FSB של אינטל.

2. משתמשת ב-XBAR שהוא בעצם קרוסאובר (מיתוג חכם) בין הליבות מאפשר גישה ישירה של אינפורמציה.

3. ccHT מאפשר קישור בן המטמון של כמה מעבדים על אותו לוח קרי 4X4, זאת הסיבה שלאינטל אין פיתרון בשרתי 4P,8P.

4. בקר הזכרון המובנה IMC מקטין את CAS בין הזכרונות למעבד.

5. SOI בידוד בעזרת שיכבת סיליקון על הטרנזיסטורים, מוריד את החום של המעבד ומאפשר 15% שיפור ביצועים Silicon on insulator אינטל לא מאמצת את האפשרות.

אלו עובדות שלא ניתן להתווכח איתם, ולא כל האנשים מכירים את הטכנולוגיות האלו. למה אינטל לא מיישמת אותם? כי אינטל מעוניינת במונופול ורווח מהיר.

אגב: למה אין בחירה של צ'יפסט ללוחות C2D חוץ מ-965 975X יש גם לנוידיה ו-ATI להציע, חשבת על זה איפה התחרות והבחירה?

עובדות?

בוא אני ארשום לך את העובדה היחידה הרלוונטית ל-99.9% מקוני המחשב, באותיות של קידוש לבנה.

סדרת ה-Core 2 Duo מהירה יותר משמעותית מסדרת ה-X2 של .

על כל בנצ'מרק שתביא אשר מראה שה-X2 מהיר יותר, אני אביא 20 שמראים ההפך.

לא מעניינים אותנו כל הקשקושים הלא קשורים והבכלל לא מדוייקים על , ושרתים, איגודים, קנוניות, תפוחים וענבים.

די! מספיק! אי אפשר איתך.

אני מרגיש כאילו קיבלתי את העונש שהיווני ההוא קיבל לגלגל סלע לראש ההר - ברח לי שמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדות?

בוא אני ארשום לך את העובדה היחידה הרלוונטית ל-99.9% מקוני המחשב, באותיות של קידוש לבנה.

סדרת ה-Core 2 Duo מהירה יותר משמעותית מסדרת ה-X2 של .

על כל בנצ'מרק שתביא אשר מראה שה-X2 מהיר יותר, אני אביא 20 שמראים ההפך.

לא מעניינים אותנו כל הקשקושים הלא קשורים והבכלל לא מדוייקים על , ושרתים, איגודים, קנוניות, תפוחים וענבים.

די! מספיק! אי אפשר איתך.

אני מרגיש כאילו קיבלתי את העונש שהיווני ההוא קיבל לגלגל סלע לראש ההר - ברח לי שמו.

אני אעזור לך - שמו הוא סיזיפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ROADMAP הזה נשמע כמו הרבה BS.

איך בדיוק יודעים מה יהיה המהירות שעון וה- TDP של מעבד שנמצא כמעט שנה מיצור?

זה לא נראה מידע הגיוני במיוחד - ואני יחכה ל 18 באוקטובר במסיבת העיתונאים על תוצאות

הרבעון השלישי של - שם אם אכן יש מידע לחשוף - תעשה זאת באופן רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SOMEBODY STOP THIS MADNESS!!!!!!!!!!! I CANT TAKE IT!!!!!!!! :nixweiss:

מה נסגר איתכם????????? אתם כבר חמישה עמודים חוזרים על אותו דבר!

ההוא אומר כל רגע "שני קונרויים מודבקים בדבק 3 שניות"

והשני "אבל הוא יתחרה ב-YORKFIELD לא ב-KENTSFIELD"

דיייייייייייייי!!! באמא!

מוגזם!

נ.ב

URI, GET A LIFE MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!

OR AT LEAST SOME PILL

זה תר'ד וזכותם של אנשים לנהל דיון גם אם יש חילוקי דעות, אבל כיוון ש-IQ שלך משקף את התגובה שלך MAAAAAAAAAAAAAAAN !

ערס מקלדת לא יותר מזה. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB חמוד!

כפי שאתה רואה כמות התגובות שלי במשך כל חברותי בפורום קטנטנה! לא מכיוון שאני מחשיב את עצמי כלא מבין כלום אלא אני מעדיף לשמור על פרופיל נמוך.

בפעמים המועטות שפתחתי ת'רד זה משום שאומנם אני נורא אינטילגנט וחכם אבל גם אני לא יודע הכל והייתי זקוק לחוודים מהאנשים הטובים פה בפורום.

כמו שיש אנשים שפותחים את היום בכוס קפה ועיתון אני גם מתחיל את היום בכוס קפה וסריקה מדוקדקת של מרבית אתרי החומרה בעולם TOMS HARDWARE, THE INQUIERER, ANADTECH וכו' וכו' וכמובן מסיים את היום לפני השינה באותה רוטינה.

אתה צודק ב-100% שזהו ת'רד וזכותם של אנשים לנהל דיון עם חילוקי דעת. הדגש הוא על חילוקי דעת ועל דיון.

לצערי במהלך 14 עמודים אתה מנהל פרופגאנדה פנאטית פרו- מבלי להתחשב בעובדות הקיימות. המלך החדש הוא אכן CONROE!!!

ההתכתבות שלך במשך 14 עמודים לא נקראת דיון, זו תעמולה זולה!

ואם כבר מדברים על זה, אתה יכול לקרוא לי סוג של פנבוי של ושל ATI. אז אני בכלל פנבוי אחרי האיחוד המקסים. אני פנבוי בגלל ששתי החברות מתקדמות טכנולוגית מהיריבות שלהן.

אבל מגיע זמן בו צריך להודות כי ניצחה. ניצצחה את הקרב הספציפי הזה בזמן הזה. אין מה לעשות. ניצחה!

כמו כן ברצוני להדגיש עוד נקודה אחת,זו כמובן תיהיה הפעם האחרונה שאני אגיב לך מאחר וברור לי כרגע שאתה לא רואה דבר פרט לשדות הירוקים של :cool2:

בוא נקווה שתתפכח מתישהו כי חבל לי שאתה מרכז את כל מאמציך בתעמולות, אתה מסתבר כאדם מוכשר חכם ומבין. וחבל :'(

נ.ב

בפעם הבאה שאתה מצטט ביקורות מהאתר המופלא הזה על כל מיני ,זיכרונות וכו' תשתדל גם לסמן באדום איזו נקודה חשובה או פסיק שבטח נותנים משמעות אחרת לגמרי לכל הפסקה כדי שנבין טוב יותר כי האתר הזה בעצם ממומן ע"י אינטל!!!!!!

מוטלת על כתפיך אחריות כבדה מאוד,עליך ךהוכיח קונספירציה כלל עולמית פרו-אינטלית, כל פסיק וכל נקודה חשובים על מנת להוכיח! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, כל היתרונות הטכנולוגיים "על הנייר" של מוכיחים דווקא את העליונות של אינטל. כי למרות שהם עדיין לא ביצעו את ה"אופטימיזציות" האלה במעבדים, הם עדיין יותר טובים... כלומר, מעבר לשיפור הטכנולוגי ה"רגיל" (ליטוגרפיה, שיפור יעילות עיבוד וכו') יש את המקום להשתפר בתחומים האלה, בעוד ש- נמצאים בשיא האופטימיזציה, כלומר אין להם לאן להשתפר בזה. ולמרות זאת, מובילים בביצועים... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לחלוק עליך

אני חושב שיש עוד המון מקום ל-AMD להשתפר (ולא רק בליטוגרפיה) אלא בטכנולוגיה בכלל.

אני דווקא חושב שאינטל עוד מעט תגיע לקצה גבול היכולת שלה. הרי אי אפשר להגדיל בלי סוף את ה-CACHE,שזה אחד המפתחות העיקריים להצלחה של CONROE.

לא סתם אינטל תעבור בשנה הבאה לליטוגרפיה של 45NM, וזאת בכדי להכין מעבד NATIVE QUAD CORE ולא כמו KENTSFIELD הקרוב. המעבר ללטיוגרפיה הזו הוא הכרחי בשבילה על מנת שהיא תוכל להכניס 4 ליבות על פיסה אחת בד בבד עם CACHE גדול מאוד והכל כדי לחפות על ה-FSB שלה.

מאידך AMD יכולה לדחוף 4 ליבות בליטוגרפיה של 65NM, מה שמאפשר לה מרחב נשימה.

עד כמה אתה חושב שאפשר יהיה להקטין את תהליך הייצור? מתישהו אינטל תתקע במחסום ולא תוכל לדחוף עוד ליבות ולהגדיל עוד את ה-CACHE.

חוצמזה שיש לי תחושה ש-DAAMIT מכינים לנו משהו מטורף

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=34910

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...