שמו של K8L נחשף- Altair מידע חדש בעמ4 ו9 ! - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמו של K8L נחשף- Altair מידע חדש בעמ4 ו9 !

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למי שלא מכיר עדיין, urib הוא אוהד קיצוני של , עד כדי שאני חושד שמשלמים לו.

להזכירכם:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=174896.120

החל מהעמוד הזה בדיון, שלושה חודשים לפני יציאת הקונרו (בערך) הוא נלחם מלחמת חורמה, כדי לשכנע אנשים, שהכל שטויות. למרבה האבסורד, הוא ממשיך עם זה גם עכשיו...

כמה ציטוטים נבחרים:

אני מכיר פתגם עתיק שאומר ככה:

"חבית ריקה מתגלגלת ברעש ושאון, חבית מלאה מתגלגלת בכבדות ובשקט",

מנסיון הפתגם תמיד צודק, עכשיו תחשבו מי היא מייצגת את החבית הריקה?

ניחשתם נכון... יותר מידי רעש וצלצולים, עוד לפני שהמעבד הוכיח את עצמו בשוק. ;)

כפי הידוע, המעבד הוכיח עצמו מעל ומעבר בשוק.

ולתגובת מישהו שאמר לו שאין מה להוכיח בשוק - יש ביצועים טובים ויש מחיר טוב - מה צריך יותר מזה? הוא הגיב:

כל עוד לא נסית, לא תוכל לדעת!

יש המון פרמטרים מסביב המעבד לוחות, צ'יפסט, עבודה בתוכנות מקצועיות יציבות.

כמו שכבר כתבתי בעבר, בנצ'מרקים זה לא הכל, הייתי מאוד שמח לקרוא ביקורת של האתר של "תום",

מישום-מה אין עדיין ביקורת על הקונרו הוא שהם מחכים בחוכמה לדבר האמיתי.

ולעניין זה, urib, לא שאני חושב שזה יעזור, אבל הרי הביקורות בתום:

http://www.tomshardware.com/2006/07/14/core2_duo_knocks_out_athlon_64/

http://www.tomshardware.com/2006/09/10/four_cores_on_the_rampage/

אני מקווה שהארתי לכמה אנשים כאן את העיניים... בעצם, אני מקווה ששום זוג עיניים כאן לא היה חשוך לגבי זה מלכחילה...

די כבר, אתה מזהם את האתר. נכון, צריך איזון, אבל אתה לא מאזן, אתה פנאט. יש כאן הרבה מאוד אנשים שמאזנים. ואף אחד כאן לא חושב ש- מתה, ובמפרטים המומלצים, במחשבים הזולים ביותר, ה-3600 החדש של מככב.

אז, די כבר... :-\

אגב, לקח לי המון זמן לאתר וללהק את הכל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא מכיר עדיין, urib הוא אוהד קיצוני של , עד כדי שאני חושד שמשלמים לו.

אני לא אוהד של / , זכותי להביע את דעתי ולתת ביקורת גם אם צריך, ואם לא נראה לך אז אל תקרא את הפוסטים שלי.

ויש המון דברים שקשורים לארכיטקטורה של כל מעבד שאנשים לא יודעים על היתרונות/חסרונת שטמונים בהם, להוציא מעבד מהיר יותר ולהגיד שהוא הכי טוב זה יומרני,

יש המון פרמטרים לפני שקובעים איזה מעבד יותר טוב. בנוסף הדיון הוא כבר K8L vs Kentsfield.

אם אתה מעוניין לנהל דיון בבקשה... אבל בלי שטויות כי אני לא אתייחס לפוסטים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יש לי מעבד

AMD SOCKET AM2 X2 4200+

ובינתיים אני מצטער על זה שלא קניתי את ה-6300

אבל כבר נראה מה יהיה עם ה-K8L כי אמרתם שאני אוכל לקנות אותו בגלל שה כנראה יעבוד על הלוח אם שיש לי

והוא יהיה יותר טוב מהקונרואים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יש לי מעבד

AMD SOCKET AM2 X2 4200+

ובינתיים אני מצטער על זה שלא קניתי את ה-6300

אבל כבר נראה מה יהיה עם ה-K8L כי אמרתם שאני אוכל לקנות אותו בגלל שה כנראה יעבוד על הלוח אם שיש לי

והוא יהיה יותר טוב מהקונרואים

יש לך מעבד מצויין שלוקח ברוב המבחנים את ה-e6300 אולי רק באובר קלוק יהיה יתרון לe6300, השאלה כמה יציב יהיה, גם 4200 אפשר לעשותOC.

אתה יכול עכשיו להנות מאחלה מעבד ולדעת שהלוח שלך יתמוך ב-K8L שיהיה פי כמה יותר חזק מ-C2D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib, על איזה פרמטרים אתה מדבר?

מה חשוב לאנשים כאן בפורום, מעבר למבחני ביצועים שאינם סינתטיים? (חוץ מצריכת חשמל, אם נזכיר את הדור הבא של כרטיסי המסך לדוגמה).

אני רוצה שתראה לי הודעה אחת שלך שבה כתבת משהו חיובי על .

הנקודה היא, שאתה פאן בוי, על כל המשתמע מכך. ומרגיז אותי שאתה מנסה להסית כאן אנשים (ובתקווה לא בהצלחה) בעיוורון ותוך האחזות בשיניים בכל מני ספק-עובדות הזויות, שאתה מוצא באופן מגמתי.

galh, יש לך אחלה מעבד ואין מה להתבאס בדיעבד אחרי שקנית. גם אם ה-6300 יותר טוב ממנו, אתה לא תרגיש את זה. ובכלל, כל הדיונים הם כדי להתייעץ מה הכי כדאי לקנות. לא על מה כדאי להתבאס בדיעבד. הרי ברור שהמעבד הזה לא יגביל אותך בזמן הנראה לעין. כשהוא כן יגביל אותך, אני מניח שגם ה-6300 יגביל באותה מידה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע איזה שמח הייתי שאמרו לי שאני יוכל לקנות את ה-K8L

רק אני מקווה שהמחירים שלו לא יהיו מוגזמים

E6300 יותר טוב מה-4200+

תראה לפי האתר של טום המעבד שלך יותר טוב מ-e6400 אפילו ביחס ביצועים/מחיר, שים לב שמעבד e6300 לא קיים שם בכלל.

http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=433&model2=469&chart=195

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת ה-6300 לא מופיע שם. אבל 6300 יותר משתלם (כלומר עלות לביצועים) מה-6400 ואם היה שם, בקטגוריה המסויימת הזאת היה עובר את ה-4200.

ואגב, תסתכל על 2 המבחנים בקטגוריית ריבוי משימות, באותו לינק שהבאת. ה-6400 אוכל בלי מלח את ה-4200. וזה, לדעתי האישית, הדבר המרכזי שמעניין אותנו במעבדים דו-ליבתיים. כי זה השימוש שלהם היום - להיכנס לפעולה בעומס של יותר מאפליקציה אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib, על איזה פרמטרים אתה מדבר?

מה חשוב לאנשים כאן בפורום, מעבר למבחני ביצועים שאינם סינתטיים? (חוץ מצריכת חשמל, אם נזכיר את הדור הבא של כרטיסי המסך לדוגמה).

אני רוצה שתראה לי הודעה אחת שלך שבה כתבת משהו חיובי על אינטל.

הנקודה היא, שאתה פאן בוי, על כל המשתמע מכך. ומרגיז אותי שאתה מנסה להסית כאן אנשים (ובתקווה לא בהצלחה) בעיוורון ותוך האחזות בשיניים בכל מני ספק-עובדות הזויות, שאתה מוצא באופן מגמתי.

למה שאני אכתוב משהו חיובי על אינטל, מה בדיוק הם הוכיחו שהם חוזרים על אותם הטעויות, להוציא מעבדים לאחר שלוש שנים של טכנולוגיה גרועה שרק גרמה לעוגמת נפש ללקוחות, ולהגיע ל-10-20% יתרון ביצועים ב-32 ביט, ועכשיו הם מוציאים מעבד קוואד שבעצם מודבק משני ליבות קונרו בעוד המתחרה עומד להוציא מעבד קוואד אמיתי, מזכיר את תקופת הפנטיום D שוב לא?

למה אתה טוען שאני מסית אנשים? בזה שאני מביא עובדות שנוגדות את התאוריות שאינטל טובים יותר, הינה דוגמא...

1. אפיק הבאס HT בשימוש מעבדי יעיל יותר בהרבה מ-FSB של אינטל.

2. משתמשת ב-XBAR שהוא בעצם קרוסאובר (מיתוג חכם) בין הליבות מאפשר גישה ישירה של אינפורמציה.

3. ccHT מאפשר קישור בן המטמון של כמה מעבדים על אותו לוח קרי 4X4, זאת הסיבה שלאינטל אין פיתרון בשרתי 4P,8P.

4. בקר הזכרון המובנה IMC מקטין את CAS בין הזכרונות למעבד.

5. SOI בידוד בעזרת שיכבת סיליקון על הטרנזיסטורים, מוריד את החום של המעבד ומאפשר 15% שיפור ביצועים Silicon on insulator לא מאמצת את האפשרות.

אלו עובדות שלא ניתן להתווכח איתם, ולא כל האנשים מכירים את הטכנולוגיות האלו. למה לא מיישמת אותם? כי מעוניינת במונופול ורווח מהיר.

אגב: למה אין בחירה של צ'יפסט ללוחות C2D חוץ מ-965 975X יש גם לנוידיה ו-ATI להציע, חשבת על זה איפה התחרות והבחירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה טוען שאני מסית אנשים?

אולי בגלל שאתה חוזר על השקר הזה כל הזמן

ועכשיו הם מוציאים מעבד קוואד שבעצם מודבק משני ליבות קונרו בעוד המתחרה עומד להוציא מעבד קוואד אמיתי

וכבר כתבתי את זה בת'רד הזה פעמיים, אתה פשוט מסרב לקלוט.

בזה שאני מביא עובדות שנוגדות את התאוריות שאינטל טובים יותר, הינה דוגמא...

1. אפיק הבאס HT בשימוש מעבדי יעיל יותר בהרבה מ-FSB של אינטל.

נכון

2. משתמשת ב-XBAR שהוא בעצם קרוסאובר (מיתוג חכם) בין הליבות מאפשר גישה ישירה של אינפורמציה.

אינטל משתמשת בזכרון מטמון משותף

3. ccHT מאפשר קישור בן המטמון של כמה מעבדים על אותו לוח קרי 4X4, זאת הסיבה שלאינטל אין פיתרון בשרתי 4P,8P.

4. בקר הזכרון המובנה IMC מקטין את CAS בין הזכרונות למעבד.

נכון

5. SOI בידוד בעזרת שיכבת סיליקון על הטרנזיסטורים, מוריד את החום של המעבד ומאפשר 15% שיפור ביצועים Silicon on insulator לא מאמצת את האפשרות.

ועדיין שולטת היום בPPW

אלו עובדות שלא ניתן להתווכח איתם, ולא כל האנשים מכירים את הטכנולוגיות האלו. למה לא מיישמת אותם? כי מעוניינת במונופול ורווח מהיר.

אגב: למה אין בחירה של צ'יפסט ללוחות C2D חוץ מ-965 975X יש גם לנוידיה ו-ATI להציע, חשבת על זה איפה התחרות והבחירה?

לוחות כאלו בדרך

וכל זה יפה

אבל מעבד נמדד בסופו של דבר בביצועים

ובתחום הזה השליטה עברה (בצורה חד משמעית) לאינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...