שמו של K8L נחשף- Altair מידע חדש בעמ4 ו9 ! - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמו של K8L נחשף- Altair מידע חדש בעמ4 ו9 !

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למה urib תמיד מביא השוואות מאתרים סיניים ?

למה? כי שם זה המקום הכי נייטרלי אין לאף חברה שם דריסת רגל לא לאינטל, ולא ל-.

הכמות האדירה של פרסומות של באתריי חומרה חשובים פשוט מדאיגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שתי אפשרויות

או שכל האתרים שקרנים ורק אתר סיני אחד צודק

(בגלל לחץ מצד אינטל ופרסומות וכו')

או שכל האתרים צודקים (חוץ מהסיני) ואתה מנסה להאחז בכח במחשבה שה64X2 יותר מהיר/חזק מהC2D

דרך אגב, גם באתר פה עשינו השוואה

http://hwzone.co.il/reviews/6800_xtreme/

ואם אתה טוען שגם אנחנו שקרנים/רמאים/עושים מניפולציות

מה אתה עושה בפורום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שתי אפשרויות

או שכל האתרים שקרנים ורק אתר סיני אחד צודק

(בגלל לחץ מצד אינטל ופרסומות וכו')

או שכל האתרים צודקים (חוץ מהסיני) ואתה מנסה להאחז בכח במחשבה שה64X2 יותר מהיר/חזק מהC2D

דרך אגב, גם באתר פה עשינו השוואה

http://hwzone.co.il/reviews/6800_xtreme/

ואם אתה טוען שגם אנחנו שקרנים/רמאים/עושים מניפולציות

מה אתה עושה בפורום הזה?

OK בוא נעשה קצת סדר ונרגיע את העניינים כי אנשים פה לוקחים את זה יותר מידי אישי.

1. הטענה שלי היא לא מעבדי X2 מהירים יותר מ-C2D, כתבתי שסדרת ה-C2D לא מצליחה להביס באופן גורף את מעבדי שכבר קיימים בשוק מעל לשלוש שנים, במיוחד בסדרות החלשות e6300 e6400, וזה דווקא מה שהרוב קונים בארץ.

2. יש כמה אתרים סינים ולא אחד שמראים תוצאות שונות מול אתרים מערביים, אני בנאדם רציונלי ותכף נדלקת לי מנורה אדומה! יש פה משהו ??? הזוי לחלוטין.

3. לא טענתי שאתם שקרנים ורמאים! באף פוסט שלי בפורום הזה לא היה כתוב "המנהלים שקרנים ורמאים" אני אוהב את הפורום בגלל האנשים פה, וגם כאחד שאוהב מאוד את התחום.

4. צר לי עומרי ובאמת עם כל הכבוד ויש כבוד! הסקירה של הקונרו שלכם חובבנית מכמה סיבות...

א. שני המעבדים תומכים ב-64 ביט אז למה לא לעשות מבחן גם שם, גם ככה סינמה-באנצ' תומכת 64 ביט.

ב. מה קרה לליבות e6300 e6400 כמו שכבר ציינתי אלו הדגמים שהכי נמכרים בארץ.

ג. ציטוט "תוכנת SYSMark היא תוכנה נוספת המבצעת מדידה של יכולות המערכת בסביבה משרדית ובסביבה של פיתוח תוכן מולטימדיה. המבחן אותו מבצעת תוכנה זו מהווה פקודת מקרו ארוכה, הכוללת שימוש בתוכנות משרדיות וגראפיות רגילות כגון Office, 3D Studio Max ומגוון תוכנות של Macromedia ו-PhotoShop."

מצטער לבשר לך זה לא תחליף לפוטושופ! אני חי ומתפרנס מפוטושופ אז תן לי בנצ'מרקים בפוטושופ היא תוכנה מורכבת, שמעמיסה בשנייה אחד את כל המערכת היא תוכנת עומס בפני עצמה, מנסיון אני כותב לך.

5. שים לב לכמה ציטוטים של הסוקר שמראים במפורש על אהדה סמויה לאינטל...

ציטוט1

דווקא אינטל, שהייתה בשנים האחרונות במגננה נוכח מעבדי ה-Athlon 64 של , הצליחה להתגבר על ה"אנדרדוג" האהוב ולהוציא מעבד שלא ניתן לתאר אותו בשום מילה מלבד 'מדהים'.

ציטוט2

נראה כי כל בעיה שאינטל נתקלה בה בדרך לפסגת הביצועים והיעילות היא תקפה מכמה כיוונים במקביל, תוך ניצול טכנולוגיות קיימות וכן פיתוח טכנולוגיות חדשות שיעזרו לה לשמור על היתרון הזה לפחות למשך השנה הקרובה. לכן, המאבק האמיתי של אינטל מתחיל עכשיו עליה לשמור על היתרון הזה גם בשנים הקרובות, אל מול ההתפתחויות אצל המתחרה (על רקע רכישת ATI והורדת המחירים המסיבית).

בהזדמנות זו כדאי גם לציין כי חברת לא ניצלה נכון את הזמן שהיה לה כאשר מעבדיה היו בראש טבלת הביצועים ולא הצליחה לשנות את דעת הציבור לגבי וליצור לעצמה מוניטין יציב מספיק, על מנת לוודא שאינטל לא תוכל לאיים עליה כפי שהיא עושה עכשיו, עם המעבדים החדשים שלה.

ל-AMD יש כבר וופרים של K8L בייצור 65 ננו, אז מה הם עשו עד עכשיו פתאום שלפו את זה?

ציטוט3

המעבדים הבאים במשפחה הטרייה, שייצאו בשנה הבאה (מעבדים מרובעי-ליבה ומעבדים חדי-ליבה), יגדילו עוד יותר את אחיזתה האיתנה של בשוק ולא בחסד, אלא בזכות היותם לא פחות ממצוינים.

כן... למה בדיוק הוא קורא מצויינים למעבד קונרו שמודבק בדבק 3 שניות לעומת מעבד קוואד אמיתי על אותו ה-DIE.

עזוב עומרי הסקירה נראת פאנבויזים יותר מאשר מקצועית ואובייקטיבית אולי זה משרת את מי שלא מבין כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של פרסומת אחת ב-AnandTech או Tom's אני מביא לך 50 סינים שיכתבו מה שאתה רוצה באתר שתקים

אתה סתם מזלזל בהם אולי בגלל ההקשר של הסיני העובד בארץ...

http://www.techimo.com/articles/index.pl?photo=16

שים לב לצריכת החשמל שלו 5W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להבין

לפני שיצא הC2D, כשהK8 לקח כל ביקורת בהליכה, גם אז לא האמנת לכל האתרים?

למה אז הם טענו שהK8 יותר טוב? זה הרי לא משרת את האינטרסים שלהם מול אינטל.

קשה לך לעכל את זה (עדיין?) אבל הC2D מביס באופן גורף את המעבדים המקבילים של AMD

אתה רוצה ביקורת של C2D עם פוטושופ? אתה בסה"כ צריך לחפש בגוגל, לא חסר.

אותם האתרים שמרעיפים תשבוחות על הC2D עשו את זה במשך שנים על הK8.

אתה שוב חוזר על השטויות של "דבק 3 שניות..." כשהפתרון הזמני של הרבה יותר מגוכח (4X4)

כשיצא הK8L לאינטל יהיה את הYORKFIELD ב45NM (לא הגיע הזמן לקלוט את זה כבר?)

אולי הK8L יהיה מוצלח יותר, במקרה כזה אני מבטיח לך שתמצא את כל הסופרלטיבים בכל האתרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...