מתלבט לגבי לימודי MCSE ומבחן הסמכה לטכנאי PC - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לגבי לימודי MCSE ומבחן הסמכה לטכנאי PC

Dante_9

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקורס רשתות(שלומדים במסגרת תואר במדעי המחשב) אתה לומד יותר תיאוריה ופחות דברים מעשיים. אתה לא לומד איך לבנות , אלא יותר על האלגוריתמים והפרוטוקולים שמשתמשים בהם(בשכבות השונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקורס רשתות אתה לומד יותר תיאוריה ופחות דברים מעשיים. אתה לא לומד איך לבנות , אלא יותר על האלגוריתמים והפרוטוקולים שמשתמשים בהם(בשכבות השונות).

לא בנטע :nono: :nono: :) עבדנו על ראוטרים של סיסקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם מקבלים לעבודה במקום סביר עם ההסמכה הנ"ל בלי תואר ?

לא :-X מקום סביר דורש תואר.אפשר לעשות גם תואר במערכות מידע ותקשורת זה במיוחד עוסק בכל העסק הזה וזה גם 3 שנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אני מתלבט גם אם ללמוד או לא אני רוצה לפתוח חנות והשאלה האם צריך את ההסמכה הזאת או שזה בשביל עבודה בחברות כי להוציא כסף על שטות כזאת רק בגלל תעודה שאני יודע די יותר טוב מהמדריך שם ניראה לי לא שווה לי עדיף להשקיע בחנות את הסכום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אני מתלבט גם אם ללמוד או לא אני רוצה לפתוח חנות והשאלה האם צריך את ההסמכה הזאת או שזה בשביל עבודה בחברות כי להוציא כסף על שטות כזאת רק בגלל תעודה שאני יודע די יותר טוב מהמדריך שם ניראה לי לא שווה לי עדיף להשקיע בחנות את הסכום הזה

בשביל לפתוח חנות מחשבים מספיק תעודת טכנאי של קורס נידח, ואם יש לך נסיון עשיר אז בכלל למה?

אגב: אם תבדוק את החנויות המחשבים בישראל תגלה לצערי, שלרובם יש נסיון בהפעלת דוכן פלאפל, רק בודדים מבינים. לדעתי אם יש לך את היכולת להשקיע בפתיחת חנות, ויש לך את הידע אז אתה מסודר תאמין לי לא צריך יותר מזה בארץ שלנו.

נ.ב.

מתי הפתיחה של החנות, יש הנחות לחברי הפורום? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהדרך היעילה ביותר להתחיל זה ללא תואר אלה להיות טכנאי של חנות מחשבים...אתה גם תצבור ידע גם במערכות המחשב

כגון ניהול ואיך עובדים עם לקוחות ...

חשוב שלא תתחיל מאפס (לא ידע במחשבים) בניהול העסק ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בפתיחת חנות מחשבים היא שיהיה קשה מאוד להתחרות עם החנויות הגדולות שמיבאות בעצמם או קונות בהקפה ובדילים עם היבואן וחנויות אחרות כך שיהיה קשה להתחרות איתם על המחירים במיוחד בעידן הZAP והמשלוחים , מה שמשאיר אותך עם הלקוחות השכונתיים עם מחשבים זולים במחירי עלות וכאב ראש גדול

מה גם שפה יש לך עדיין תחרות עם שחקנים גדולים יותר כמו "מחסני חשמל" ו"יוניברס קלאב" שגם החליטו להצטרף לחגיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בפתיחת חנות מחשבים היא שיהיה קשה מאוד להתחרות עם החנויות הגדולות שמיבאות בעצמם או קונות בהקפה ובדילים עם היבואן וחנויות אחרות כך שיהיה קשה להתחרות איתם על המחירים במיוחד בעידן הZAP והמשלוחים , מה שמשאיר אותך עם הלקוחות השכונתיים עם מחשבים זולים במחירי עלות וכאב ראש גדול

מה גם שפה יש לך עדיין תחרות עם שחקנים גדולים יותר כמו "מחסני חשמל" ו"יוניברס קלאב" שגם החליטו להצטרף לחגיגה

דווקא בגלל הסיבה הזאת חנות מחשבים קטנה איכותית עם יחס אישי. אני לפחות מעדיף לקנות מחנות קטנה מקצועית, וכמובן עם יחס אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע אבל אותי זה דיי יעצבן להתעסק כל היום עם מחשבים שאני ינסה להכניס להם כמה שיותר זבל סיני זול כדי להוריד עלויות כדי שאני יוכל להתחרות עם חנויות אחרות ולהרוויח קצת מאשר למכור חלקים איכותיים שאני מאמין בהם יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתעסק עם מחשבים זולים תציב לעצמך קהל יעד לדוגמא:

1. גרפיקאים

2. אנימטורים ועורכי וידאו

3. כבדים

4. אוברקלוקרים

ואם פונה אליך לקוח שמעוניין במחשב טוב לילד, אז תסביר לו שבשביל להריץ משחקים בהגדרות גבוהות כמו שהילד רוצה,

צריך להשקיע קצת יותר מ-3K שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...