מתלבט לגבי לימודי MCSE ומבחן הסמכה לטכנאי PC - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לגבי לימודי MCSE ומבחן הסמכה לטכנאי PC

Dante_9

Recommended Posts

תואר ראשון לא עוסק בתחום של MCSE.

תואר ראשון נותן לך בסיס טוב לתכנות והיכרות טובה עם 3-4 שפות תכנות.

A+ הוא תואר מיותר. תבנה מחשב בעצמך וכיסית את התואר המטופש הזה.

MCSE קשור יותר לתחזוקה והקמה של שרתי מיקרוספוט, רשת מבוססת על מיקרוסופט.

צודק מי שכתב שMCSE וA+ הם תארים "לא נחשבים".

הייתי הולך על ICND או קורסים ללימוד - הרבה יותר מבוקש.

חחחח ICND ... אתה צוחק נכון ??

אם לא אתה ממש פטתי...

לא נורא כל האתר המחורבן הזה מעפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נ.ב.

מתי הפתיחה של החנות, יש הנחות לחברי הפורום? ;D

בזכות האתר הזה השלמתי את החסר בידע המתקדם יותר מבחינת בניית מפרטים ומתחים ותזמונים וכו אז תצפו להטבות לחברי הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזכות האתר הזה השלמתי את החסר בידע המתקדם יותר מבחינת בניית מפרטים ומתחים ותזמונים וכו אז תצפו להטבות לחברי הפורום

בכיף אם תצתרך עזרה, במיוחד למחשבים עבור גרפיקאים אז אני הכתובת :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתעסק עם מחשבים זולים תציב לעצמך קהל יעד לדוגמא:

1. גרפיקאים

2. אנימטורים ועורכי וידאו

3. גיימרים כבדים

4. אוברקלוקרים

ואם פונה אליך לקוח שמעוניין במחשב טוב לילד, אז תסביר לו שבשביל להריץ משחקים בהגדרות גבוהות כמו שהילד רוצה,

צריך להשקיע קצת יותר מ-3K שקל.

אתה יודע כמה פעמים המלצתי לאנשים על מפרט מסויים סתם בתור חבר\שכן שמבין לא בתור מוכר עם אינטרס ובסוף הם הלכו וקנו את המפרט הזול והמתקדם שהאיש בחנות אמר להם ובסוף זה לא הריץ אפילו ? (שלא נדבר על כל העבודה בעניים) כבר הפסקתי להתאמץ בשביל זה... רק אנשים שבאמת אכפט לי מהם כמו חברים טובים ומשפחה אז אני לא מוותר להם ומסביר להם את כל ה"תורה" ואחרי זה הם מודים לי ומעריכים את האיכות אפילו שהם שילמו על זה קצת יותר

היה לי אפילו בעל חנות שרצה שהכנס איתו לשותפות אבל העסק באמת דיי קשה אם אין לך משאבים ,קשרים ואורך רוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה פעמים המלצתי לאנשים על מפרט מסויים סתם בתור חבר\שכן שמבין לא בתור מוכר עם אינטרס ובסוף הם הלכו וקנו את המפרט הזול והמתקדם שהאיש בחנות אמר להם ובסוף זה לא הריץ אפילו ? (שלא נדבר על כל העבודה בעניים) כבר הפסקתי להתאמץ בשביל זה... רק אנשים שבאמת אכפט לי מהם כמו חברים טובים ומשפחה אז אני לא מוותר להם ומסביר להם את כל ה"תורה" ואחרי זה הם מודים לי ומעריכים את האיכות אפילו שהם שילמו על זה קצת יותר

היה לי אפילו בעל חנות שרצה שהכנס איתו לשותפות אבל העסק באמת דיי קשה אם אין לך משאבים ,קשרים ואורך רוח

כן מוכר לי המצב הזה, אבל בכל זאת לא צריך להרים ידיים תמיד יש אחוז מסוים של אנשים שמחפשים את האיכות הזאת,

והאחוז המסוים הזה מספיק בשביל לפרנס אותך בכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן נחזור לדייון ....

אני חושב שהסיכויים בלהיות טכנאי ולמכור תוך כדי זה

יתן לך הישרדות יותר גבוהה מאשר לפתוח חנות...

כי באמת קשה להתחרות נגד חנויות גדולות...

בלהיות טכנאי אין לך ממש הוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון לא רק לגבי מחשבים... תמיד כדאי להתחיל לעבוד כשכיר במשך תקופה כדי להבין את תפעול העסק לעומק ואז עם הניסיון שנצבר יהיה הרבה יותר קל

למרות שכמובן עדיף גם ללמוד קצת ניהול עסקים לפני על מנת לדעת לחשב את ההוצאות וההכנסות הצפויות . לא חסרים עסקים שהשקיעו המון בעיצוב וציוד ולא ראו

רווחים במשך תקופה ארוכה אם בכלל או ההפך

קראתי פעם על מישהו שפתח מסעדה מאוד מצליחה בהרצליה בתקופת הבועה ,אך כשהבועה התפוצצה כך גם הלקוחות התחילו להעלם ולבסוף בלי תיכנון ובלי תוכנית הסתגלות למצב החדש הוא סיים בסופו של דבר עם המון חובות לספקים בשל ניהול לקוי ופשט רגל

יש למשל המון אנשים שנוטים לפתוח פאב במחשבה שאם וויסקי כגון גרנטס\בלנטיין בקבוק עולה לך בסביבות ה80~ ש"ח, כוסית אתה מוכר ב32~

ויש לך רווח נקי של מאות אחוזים...לדוגמה, רק שהם לא מחשבים באמת את כל העלויות הגבוהות, זמני הפעילות ועוד כל מיני דברים רבים שיכולים להפיל אותך.

ואני לא מדבר עוד על פרוטקשן ושאר הצרות שיש בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...