מתלבט לגבי לימודי MCSE ומבחן הסמכה לטכנאי PC - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לגבי לימודי MCSE ומבחן הסמכה לטכנאי PC

Dante_9

Recommended Posts

אני מעוניין להתחיל ללמוד באוקטובר הקרוב MCSE והייתי מעוניין לשמוע טיפה מאנשים שעברו את הקורס ומעוניינים לשתף אותי איפה הם למדו (אני כרגע מתלבט בין ג'ון ברייס למכללת רמת גן) ואיך היה הקורס ומבחני ההסמכה מבחינת קושי ובכלל על הקורס בכלליות.

כמו כן, אני מעוניין לגשת למבחן ההסמכה לטכנאי שאני יודע שנקרא A+. עם איזה ספר אני יכול ללמוד ודרך מי אני יכול לגשת למבן ההסמכה?

תודה לעוזרים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקן אותי אם אני טועה אבל תואר ראשון במדעי מחשב לא עוסק בדיוק באותם נושאים ש- MCSE עוסק לא כך? ???

כמובן שMCSE עדיף על A+ אבל שניהם לא ממש שווים הרבה בעולם זה רק בשביל הידע העצמי שלך

מה הכוונה בשביל "הידע העצמי"? אני רוצה לעבוד בתחום ולהתפתח....

ה A+ בג'ון ברייס ממש איכזב אותי

למה? מה הסיבה? נמק, הסבר והבא דוגמאות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר ראשון לא עוסק בתחום של MCSE.

תואר ראשון נותן לך בסיס טוב לתכנות והיכרות טובה עם 3-4 שפות תכנות.

A+ הוא תואר מיותר. תבנה מחשב בעצמך וכיסית את התואר המטופש הזה.

MCSE קשור יותר לתחזוקה והקמה של שרתי מיקרוספוט, רשת מבוססת על מיקרוסופט.

צודק מי שכתב שMCSE וA+ הם תארים "לא נחשבים".

הייתי הולך על ICND או קורסים ללימוד - הרבה יותר מבוקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין להתחיל ללמוד באוקטובר הקרוב MCSE והייתי מעוניין לשמוע טיפה מאנשים שעברו את הקורס ומעוניינים לשתף אותי איפה הם למדו (אני כרגע מתלבט בין ג'ון ברייס למכללת רמת גן) ואיך היה הקורס ומבחני ההסמכה מבחינת קושי ובכלל על הקורס בכלליות.

כמו כן, אני מעוניין לגשת למבחן ההסמכה לטכנאי שאני יודע שנקרא A+. עם איזה ספר אני יכול ללמוד ודרך מי אני יכול לגשת למבן ההסמכה?

תודה לעוזרים ;)

עדיין לא הבנתי מה המטרה הסופית שלך... להיות טכנאי פיסי, לפתוח מעבדה בתחום או חנות, או סתם בשביל התחביב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...