Company Of Heroes - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company Of Heroes - הדיון הראשי

Omerole

Recommended Posts

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

באותה הנימה של התגובה מעל אני מוכרח לשבח בשנית את המשחק הזה. באמת אין מילים.

למה לא כל המשחקים כמוהו וכל החברות כמו Relic? (פרט ל- The Outfit {שהיה בסדר}, אני לא זוכר משחק פחות ממצוין שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה זה ממש מעצבן שבליזארד מוציאה את כל המשאבים שלה על WOW,אני מתגעגע לסדרת האסתרטגיה שלהם.

WC3 היה המשחק הכי טוב ששיחקתי בזמנו,אני עד היום לפעמים צריך איזה משחק או שתיים,זה פשוט משחק מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אצל חבר את המשחק במשך כמה דקות,והתלהבתי.

אבל לא התלהבתי מספיק בשביל להשיג אותו...

בשנים האחרונות הפסקתי לאהוב משחקי אסטרטגיה...לא יודע למה,מאז שנהייתי ג'אנקי של משחקי פעולה,נהייתי מטומטם במשחקי אסטרטגיה,וכל משחק פשוט מתסכל אותי [האחרון שקניתי היה HOMEWORLD2,ואע"פ שאהבתי אותו,נעשיתי מתוסכל ממנו מהר מאוד...אבל המולטי היה חבל"ז]

HELL,אפילו מGENERALS נהייתי מתוסכל...

לא יודע למה...משחק אסטרטגיה פשוט מלחיץ אותי...אני מתחיל לחשוב יותר מדי על כל התרחישי מתקפה האפשריים של האויב,ולפני שאני מבין מה קורה אני כבר לחוץ כאילו אני באמת הולך למות או משהו

הקיצר,בלי זיבולי שכל,נראה לי שאני אשיג את המשחק הזה,אתם משבחים אותו במידה רבה וזה נראה ונשמע מעולה...

AT ANY CASE-איך המשחק יפעל על המחשב שלי?

*פתאום נהייה לי חשק לשחק בHW2 שוב פעם..הממ....*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן משחק טוב מאוד, טיפה מעייף לקראת הסוף לטעמי אבל עדיין שווה משחק בהחלט.

לא יודע איך ה512 שלך ישפיעו, אבל מבחינה גרפית לא אמורות להיות לך בעיות.

אני עם 6600GT ו1GB מריץ בסביבות ה45 פריימים לשניה על הגדרות בינוניות וAA נמוך.

אגב, אם אתה נלחץ ממשחקי אסטרטגיה בגלל ההתקפות של היריב, אל תשחק את Dark Crusade. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן משחק טוב מאוד, טיפה מעייף לקראת הסוף לטעמי אבל עדיין שווה משחק בהחלט.

לא יודע איך ה512 שלך ישפיעו, אבל מבחינה גרפית לא אמורות להיות לך בעיות.

אני עם 6600GT ו1GB מריץ בסביבות ה45 פריימים לשניה על הגדרות בינוניות וAA נמוך.

אגב, אם אתה נלחץ ממשחקי אסטרטגיה בגלל ההתקפות של היריב, אל תשחק את Dark Crusade. :P

בן אדם

יש לי 1024MB

[512*2]

עריכה:וואלה,עכשיו שמתי לב שבמפרט שכחתי לעדכן שיש לי 1GB ראם...היה לי 512MB עד לפני איזה 3 חודשים,אבל אז שידרגתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי במשימה מעצבנת, בה צריך לעזור לחיילים שנמצאים בתוך ביניין (בתחילת המשימה) ולאחר מכן להשתלט על נקודת בין 2 כבישים (פה אני נתקע) - עם זאת, צריך להשמיד את בסיס האויב ממנו מגיעים תמיד טנקים. אני פשוט לא מתקדם במשימה, כל פעם כובשים לי שטחים או שפורצים לבסיס - אני אפילו לא מספיק לייצר מספיק "טנקים" (הפשוטים, עם הצמיגים, שבקושי עוזרים) וחיילים, אני מרגיש שאני עושה אותה פעולה (מתקן מבנים, כובש מקומות שנכבשו, מייצר טנקים וחיילים וכו'). הגעתי כבר למצב שבו הטנקים החזקים יותר, שקיבלתי בתחילת המשימה - כבר הושמדו, אין לי טנקים חזקים (רק הפשוטים, עם הצמיגים, שבקושי עוזרים).

בקיצור, יש איזה דרך מיוחדת לעבור את המשימה (אם הבנתם על מה אני מדבר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל

ניסיתי את ה- demo משימה skirmish וזה משחק ממש מתסכל

כללי המשחק מאוד נוקשים

מצד אחד כמות המשאבים שאתה צריך כדי לייצר יחידות ובעיקר יחידות עילית מאוד גבוה

כדי שיהיה לך מספיק משאבים אתה צריך לתפוס כמה שיותר עמדות משאבים

מצד שני כשיש לך כבר הרבה משאבים פקודת ייצור יחידות נוספות נחסמת כי יש לך מגבלה של כמות יחידות פר שטח

אז אתה נאלץ לפצל יחידות כדי לתפוס עוד עמדות ולדלל כוחות בכל עמדה

באיזשהו שלך האויב שוטף אותי עם כמות מטורפת של יחידות

עד שאני מצליח לייצר טנק אחד באים לי 4 טנקים עשרות כוחות חי"ר ומרגמות ומחסלות אותי מיד ביציאה מהמפעל לא מצליח אפילו לשחרר יריה אחת

ולכל זה ברמה הכי בסיסית

אני חושב שניסיתי כל הטקטיקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...