Company Of Heroes - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company Of Heroes - הדיון הראשי

Omerole

Recommended Posts

אני מצטרף לתשבוחות פה על CoH וכבר שיבחתי אותו בת'רד אחר שנפתח פה לגביו.

אבל השרמן ממש לא מאוזן, אפשר להתקדם עם שרמן וקרוקודיל בכל מסלול התקדמות ועם שילוב של מרגמות מאחור ומכונאי לתיקון הנזקים, איזה Rifleman לכיבוש השטחים ופשוט מפרקים את הנאצים לגזרים.

היה צריך ליצור מצב שבו טילי הנ"ט מכסחים את השרמן כמעט כמו התותח נ"ט כי במצב הנוכחי במיוחד במשימות התקיפה זה פשוט קל מידי על NORMAL.

גם את תותחי הנ"ט שהם הנאחס של השרמן מורידים בעזרת המרגמות או אם יש אפשרות לצלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גם לי מאוד קשה בNormal ,הבוטים מאוד חכמים :P

אבל הנאצים הרבה יותר חזק שיודעים איך לנצל אותו,אני מאוד אוהב את המשגרי טילים הניידים האלה שלהם.

למישהו יש עצות טקטיקה?

לגבי ה-Panzarshrekers האלה, פשוט תביא איזה צלף או MG ותוריד אותם בקלות.

וכמו שאמרתי שרמן אחד או שניים בליווי כוחות רגליים תומכים עושים את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק סיימתי משימה שניה, הרגע פיצצת את הקפה נורמנדי :-)

משחק אדיר, אני משחק על מקס' הגדרות רואים פנטסטי !

הסאונד ב5.1 מדהים גם, אולי בגלל שזה משחק ראשון שלי עם הרמקולים חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת על המשחק הזה, פשוט מושלם (פרט ל- Population cap...).

שאלה - נכון שיש שלושה סוגים של דגלים לכבוש - Fuel, Munition ואחד שהסמל שלו הוא נקודה כזו? (-> אז מישהו במקרה יודע מה הדגל הזה עושה?)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיגולים האלה מעלים לך את הפופיוליישן קאפ..

ד"א התכוונתי למכונות האלה של הנאצים שמשגרות לאזור המסומן 6 רקטות שמחסלות את כל החיילים באזור,ושלא עולות munition.

גיבשתי כמה אסתרטגיות עם הנאצים,כל הקטע עם השרמנים זה סתם בולשיט,הבעיה שלי עם האמריקאים זה האנטי טנקים הקטנים הניידים האלה,אי אפשר איתם בעעע..

מישהו יודע אם אפשר להשיג עוד מפות לסקרמיש??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א התכוונתי למכונות האלה של הנאצים שמשגרות לאזור המסומן 6 רקטות שמחסלות את כל החיילים באזור

כן, ה- Nebelwerfer... רק בגלל זה אני אוהב לשחק איתם. אתה בונה שלושה כאלו שם אותם מאחורי בונקר ואתם שוחט כל שרמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי באג כאשר המשחק יוצא לווינדוס הוא פשוט עושה לי ריסטארט והווינדוס בדוח שגיאות רושם לי שזאת בעיה של דריבר אבל הוא לא אומר של איזה התקן

יש מצב הדריבר של ??? יש לי את החדש ושמעתי שיש באגים אבל ללא קשר למשחק הזה ספציפית

בסדר הורדתי את הפאטץ הסתדר לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי באג כאשר המשחק יוצא לווינדוס הוא פשוט עושה לי ריסטארט והווינדוס בדוח שגיאות רושם לי שזאת בעיה של דריבר אבל הוא לא אומר של איזה התקן

יש מצב הדריבר של ??? יש לי את החדש ושמעתי שיש באגים אבל ללא קשר למשחק הזה ספציפית

אני לא כ"כ חושב זו בעייה של כי גם לי יש את הדרייבר המעודכן ולבינתיים אין שום בעיות איתו.

אתה יכול לשלוח לפורום תמיכה טכנית את הקבצי DUMP, הם כבר יבינו מה הבעייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...