לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

הנה, אפילו עכשיו אני כותב ממעבדות הנדסה ברופין :P

אתה החיים שלך נגמרים פחות או יותר בבניין המרכזי, שאני צריך משהו, אני צריך ללכת את כל רופין, אתה יודע איזה קילומטרז' יש לי שם ?

קיצר, נמשיך בפרטי או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו שרשום באתר של בן גוריון סיכוי קבלה מה זה אומר בעצם? זה למדעי ההנדסה-http://www.bgu.ac.il/students/pages/faculty/arrangements/handasa_chances.html עכשיו מה זה אומר כי אני בדקתי אני הגשתי מועמדות להנדסת מערכות מידע והסכם להנדסה שלי הוא: 506 והסכם הוא 658 והממוצע הוא 100.55 אז מה זה אומר? אני בפנים או לא?

ד"א מישהו יודע איך המערכת בשנה הראשונה של מערכות מידע? קשה\קלה? צפופה\כמו גבינה איטלקית(מחוררת)?

נ.ב. בממוצע הבגרויות שלי הציון בפיזיקה שלי לא מסומן מז'תומרת שהם לא הוסיפו אותו לממוצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מתוך עניין, מה הן דרישות הקבלה להנדסת מחשבים (תוכנה?) ברופין? במכללות יש גם איזו נוסחת סכם כמו באוניברסיטאות?

הדרישות לא גבוהות מידי, אבל אחוזי הנשירה מטורפים בשנה ראשונה ואפילו שניה, המבחנים לא קלים כמו שנוטים לחשוב.

ברור שיש.

כמה שיותר כסף יותר טוב ::)

חחח, רק חבל שזה שכר לימוד אוניברסטאי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו שרשום באתר של בן גוריון סיכוי קבלה מה זה אומר בעצם? זה למדעי ההנדסה-http://www.bgu.ac.il/students/pages/faculty/arrangements/handasa_chances.html עכשיו מה זה אומר כי אני בדקתי אני הגשתי מועמדות להנדסת מערכות מידע והסכם להנדסה שלי הוא: 506 והסכם הוא 658 והממוצע הוא 100.55 אז מה זה אומר? אני בפנים או לא?

בכזה הפרש ענקי הייתי מניח שאתה בפנים. ולא הבנתי את הקטע של הדרישות הנמוכות בבן גוריון - הסכם שלי יצא 721 וזה אומר שאני יכול להתקבל לכל פקולטה פרט לרפואה, כשבטכניון חצי מהפקולטות ההנדסיות סגורות בפני. :nixweiss: (טוב אולי הגזמתי, אבל הנדסת מכונות וחשמל בטוח כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכזה הפרש ענקי הייתי מניח שאתה בפנים. ולא הבנתי את הקטע של הדרישות הנמוכות בבן גוריון - הסכם שלי יצא 721 וזה אומר שאני יכול להתקבל לכל פקולטה פרט לרפואה, כשבטכניון חצי מהפקולטות ההנדסיות סגורות בפני. :nixweiss: (טוב אולי הגזמתי, אבל הנדסת מכונות וחשמל בטוח כן).

רגע אז איזה סכם לוקחים את ה658 או את ה-506? לעזאזל כי אמרו שה-506 הסכם לטבע\הנדסה?

damn you Ben-Gurion!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מחשבים את הסכם הארור הזה? :s07:

אמרו לי שברפואה הם דורשים סכם של 750 (או שאני מבלבל עם פסיכומטרי) - זה נחשב הרבה?

והאם מישהו שיש לו כבר BA, נגיד של 136 נ"ז צריך לעבור את אותה הדרך כדי להתקבל לפקולטה במדעי הטבע כמו מישהו שאין לו?

או שזה סתם בלתי שימושי בירוקרטית כמו שאני תמיד רואה את זה? :P

עריכה:

RK, נפל לי האסימון

אני חושב שאנחנו לומדים במסלולים דומים אבל שונים, כי אתה לומד הנדסת תכנה ואני מדעי המחשב (B.Sc לעומת B.A לא?)

תקן אותי אם אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, אפילו עכשיו אני כותב ממעבדות הנדסה ברופין :P

אתה החיים שלך נגמרים פחות או יותר בבניין המרכזי, שאני צריך משהו, אני צריך ללכת את כל רופין, אתה יודע איזה קילומטרז' יש לי שם ?

קיצר, נמשיך בפרטי או משהו.

איזה, 90% מהזמן אני בביתנים 1-3 ואני גר במעונות, אז זה גם ללכת את כל רופין (200 מטר :smile1:).

סתם מתוך עניין, מה הן דרישות הקבלה להנדסת מחשבים (תוכנה?) ברופין? במכללות יש גם איזו נוסחת סכם כמו באוניברסיטאות?

http://www.ruppin.ac.il/template/default.asp?PageId=156&catId=49&maincat=5

כמו שאתה רואה זה או פסיכו' או בגרות. אני משער שממוצע בגרות של נגיד 102 או פסיכו' של 630 יכניסו אותך בטוח לרופין לפחות. ושמע, לרופין יש הרבה יתרונות על פני אוניברסיטאות ואולי החסרון המרכזי זה המוניטין (גם בשוק העבודה אולי). דרישות קבלה יותר נמוכות לא מעידות בהכרח על רמה יותר נמוכה, אלא על ביקוש קטן יותר להיצע. אם אתה גר באיזור נגיד וחושב לעשות תואר ולא מצליח (או רוצה) להתקבל לאונ', מבין מה שלא אונ' רופין בהחלט ממולצת+ לדעתי לפחות. ד"א, עוד יתרון שם, שכנראה אני ובטוח RK לא נזכה להשתמש בו - http://www.ruppin.ac.il/template/default.asp?PageId=113&catId=3&maincat=3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RK, נפל לי האסימון

אני חושב שאנחנו לומדים במסלולים דומים אבל שונים, כי אתה לומד הנדסת תכנה ואני מדעי המחשב (B.Sc לעומת B.A לא?)

תקן אותי אם אני טועה

לא, אני לומד הנדסת מחשבים (שזה גם חומרה וגם תוכנה), B.SC, מה שנקרא בת"א "הנדסת חשמל ומדעי המחשב"

Guy King

באמת, אלו ביתני הנדסה בד"כ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלמדתם שם הנדסה לא אומר שזה ביתני הנדסה, ובמרכזי לומדים בעיקר מדעי החברה. ביתן 1 אני יודע שלומדים שם גם הנדסה, אבל בביתן 1 חדר 1, ביתן 2 חדרים 1-2 וביתן 3 חדרים 1-2 למדתי כמעט את כל השיעורים שלי השנה (חוץ מאנגלית ומתירגולים, שאותם למדתי בבניינים 5 ו-9) אז הם גם לכלכלה ומנהל/חשבונאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מחשבים את הסכם הארור הזה? :s07:

אמרו לי שברפואה הם דורשים סכם של 750 (או שאני מבלבל עם פסיכומטרי) - זה נחשב הרבה?

לדעתי בכל אתר של אוניברסיטה יש מחשבון סכם. 750 לפי מה שהבנתי זה לא הרבה, כי כשבדקתי במחשבון של בן גוריון קיבלתי 721, עם פסיכומטרי 639 וממוצע בגרות 10.77 לפי בן גוריון (109.22 לפי ת"א).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...