לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

נו טוב, אתה באב"ג. :-X

על החתום: טכניוני ממורמר באמצע תקופת מבחנים.

(anything i say cant and will not be used against me in a court of law (or forum justice

אני מבקש לא לכלך על בן גוריון...

אם אתה רוצה להתמרמר תתמרמר לבד על נסראללה, על הטילים, ועל הטירונות בתקופת מבחנים (אם כבר עשית אז יש לך פטור מהאחרון)

אבל הכי חשוב, אל תתמרמר בגלל שלא היה לך את השכל להגיע לבן גוריון במקום לטכניון. בן גוריון שליטא. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל הכי חשוב, אל תתמרמר בגלל שלא היה לך את השכל להגיע לבן גוריון במקום לטכניון. בן גוריון שליטא. :hat:

בדיוק.

לבן גוריון קשה מאוד להתקבל אז אם האונ' דחתה אותך אתה לא צריך להתמרמר עליהם ( :lol::smile1::screwy:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו טוב, אתה באב"ג. :-X

על החתום: טכניוני ממורמר באמצע תקופת מבחנים.

(anything i say cant and will not be used against me in a court of law (or forum justice

זו בעיה שלך שהלכת לטכניון, היכן שהחיים החברתיים לא קיימים והמרצים עושים לכם את המוות רק כי הם נהנים מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק, אפשר גם למכללה, שאליה קל יותר להתקבל מאשר לאוניברסיטה. זה בתנאי שמכללה כלשהי הייתה אחת האופציות שלך.

רק במסגרת פעמי עתידים למיטב ידיעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק במסגרת פעמי עתידים למיטב ידיעתי

לא, אני דוגמה חיה לזה.

ד"א, והצבא גם אישר את זה לפני שהתקבלתי למכללה, מאחר ובתוך האופציות האפשריות לבחירת מוסד הלימודים רשמתי רק "רופין" (איפה שאני לומד עכשיו באמת) וגם רק "כלכלה ומנהל". זה כי שמעתי שאם שמים משהו בעדיפות שניה ולא ממש רוצים את זה הצבא יכול לבחור בזה, אז הלכתי על הכל או כלום וקיבלתי הכל (לאונ' לא הייתי מתקבל, בגרות 98.6 ופסיכו' 639).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

לבן גוריון קשה מאוד להתקבל אז אם האונ' דחתה אותך אתה לא צריך להתמרמר עליהם ( :lol::smile1::screwy:)

נו באמת לא אמרתי שטכניוניסטים יותר חכמים או חברה של בן גוריון, רק אמרתי שבבן גוריון יש אוכלוסיה פחות מזוכיסטית...

אבל יש סיבה לכך הוא הלך לשם לא?

המקצועות ההנדסיים הרמה גבוהה יותר משאר האונ' בארץ לא?

הממ לא ממש... כולם לומדים אותו חומר ופחות או יותר אותה רמה, יש מקומות שהטכניון נמוך יותר ויש כאלה שהוא גבוה יותר ואותו דבר גם לשאר האוניברסיטאות.

זו בעיה שלך שהלכת לטכניון, היכן שהחיים החברתיים לא קיימים והמרצים עושים לכם את המוות רק כי הם נהנים מזה...

שלא כמו אצלנו בבן גוריון שהמרצים עושים לנו את המוות כי משלמים להם בשביל זה. (למעט רונן פרץ, הוא עושה את זה כדי לגרום לכולם להרגיש טיפשים ושהוא ירגיש הכי חכם בעולם, ככה זה כשאתה המרצה חדו"א היחיד שהוא לא רוסי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הפקולטה שנחשבת לאיכותית\יוקרתית ביותר בארץ?(מדעי הטבע כמובן ::))

לא הטכניון?

הרי כמו שנהוג להשליך יחידות בארץ על יחידות ידועות בחו"ל, אפשר לראות בטכניון UCLA או MIT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז ככה: אני מועמד לעתודה - מדעי מחשב עדיפות ראשונה ומתמטיקה עדיפות שנייה והתעוררו לי כמה שאלות, שהייתי מעוניין בתשובות להן (כאנשים "מבפנים" אתם הרי יכולים לספר על אופן הלימודים באופן יותר מפורט).

1. הציונים שלי לא יותר מדי גבוהים (הכוונה לפסיכומטרי בעיקר - 639 וממוצע בגרות מותאם - 109.21), ולאוניברסיטת תל-אביב לפקולטת מדעי המחשב אני מתקבל בהפרש של כ-3 נקודות בלבד, מה שדי מדאיג אותי, כי לפי מה שאני יודע הדרישות לעתודאים יותר גבוהות תאורטית (ואולי גם פרקטית, ובכך השאלה).

2. קיבלתי זימון למיונים לפקולטת מתמטיקה מטעם הצבא (המיונים מחר). שמעתי שמקבלים לשם כמות מוגבלת מאוד של אנשים, כך שכנראה סיפי הקבלה יהיו יותר גבוהים מלמדעי המחשב. האמת שמתמטיקה מאוד מעניינת אותי, אבל יש חשש לתפקיד בצבא ובכלל בחיים האזרחיים (אתם יכולים לאמת או לאושש את החשש? :))

3. נרשמתי ברוב טיפשותי בעדיפות הראשונה לשתי הפקולטות לטכניון, וכעט אני מצטער על כך (אני מראשון, ולא נשמע לי נחמד במיוחד לנסוע כל יום לשם או לגור שם במעונות), אז השאלה היא האם הצבא יתן לי לבחור בין האוניברסיטאות?

אה, ואם משהו יודע מה ההרכב של המבחנים במיון לפקולטת מתמטיקה, תשתפו גם אותי בבקשה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-3, תשכיר חדר במעונות או דירה אם תתקבל. מחירי השכרת הדירות בחיפה לא יקרים (לדירות הישנות יחסית) ויכולים לחדר וחצי לעלות כ-250$, זה יותר זול וחכם מנסיעה כל יום. מקסימום תתקשר לעתודה ותבקש שיתעלמו מהאופציה של הטכניון וירשמו שם משהו אחר.

בנוגע למתמטיקה, למיטב ידעתי תוכל לעסוק רק בהוראה עם תואר במתמטיקה. תוכל גם לעסוק במחקר, אך תתצטרך להיות ממש גאון בשביל להגיע להישגים, להיות בדרגת פרופסור וגם אז לא בטוח שתוכל להתקיים רק ממחקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...