בעיה בכרטיס מסך ?! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך ?!

sxs

Recommended Posts

זה התחיל לפני יומיים. תאור התקלה:

בזמן עבודה בוינדוס הוא ניתקע, לפעמים לגמרי ולפעמים חוזר בהודעה של Device error ואומר לי שאני חייב לעשות restart, כשזה קורה התצוגה הופכת ל 640x480 על 4 BIT צבע.

וגם, כל משחק שאני מריץ, רואים הפרעות בגרפיקה, חלקים נעלמים...(כאילו הכרטיס נמצא באוברקלוקינג כבד).

סרקתי לוירוסים בכל ההרד דיסק ואין אף ווירוס, הכרטיס נמצא על המהירויות הטבעיות שלו ומעולם לא עבר .

יש לי MSI GeForce4 Ti4400 ו 1.4Ghz ולוח A7M266. יש לי את הכרטיס כבר שלושה חודשים בערך והוא עבד מצויין עד עכשיו.

אנא עיזרו לי....מה קורה פה cry.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... עכשיו אני בכלל לא יודע מה קורה פה.

הכנסתי את הכרטיס למחשב אחר (P3 733Mhz) ושם זה עובד מעולה... הרצתי אלף פעמים ואין שום עיוותי גרפיקה.

והינדוס לא ניתקע....

מזה אני מסיק שהכרטיס תקין ואין לו שום בעיית חימום.

ועוד משהו שאני מסיק: משהו במחשב שלי נדפק !@@#!

HELP >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקע לי הוינדוס בזמן כתיבת ההודעה :( אז שוב:

הכרטיס עבד אצלי שלושה חודשים בלי שום בעיה.

הכרטיס תקין(כנראה :bash: ראה הודעה קודמת)

הבעיה אצלי היא כנראה במעבד או בלוח... אבל אני לא מבין איך ביום מעונן אחד המעבד או הלוח מחליטים שהם מפיסקים לעבוד חלקית.

עריכה: הטמפרטורות הן תקינות כרגיל: 29 ללוח ו 53 למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow...

קרה עכשיו משהו יוצא דופן. התקלה קרתה שוב אבל הפעם אחרי ה restart הגיע הודעה כזאת של Windows had big takala bla bla

רוצה לשלוח report? עשיתי כן, ואחרי שהוא שלח ועשה Analyze(!!!) קיבלתי עמוד אינטרנט שאומר:

Windows Online Crash Analysis

Analysis Information

Thank you for submitting an error report. This report has been processed and analyzed. We determined that this crash event was caused by:

Nvidia Graphics Driver

NVIDIA® Corporation is the manufacturer. An updated driver for your device which corrects this problem is available. Microsoft recommends installing the new driver to improve the stability of your system.

To download the new driver, see the NVIDIA® Corporation Web site at http://www.nvidia.com/content/refresh/ms/microsoft_windows_xp.html.

הממ... הדריברים שיש שם זה ה 30.82 שבהם אני משתמש ועליהם גם בתקתי את הכרטיס במחשב השני... כך שאני לא ממש מבין מה הם רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...