Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

יפה מאוד ;D רעיון נחמד החורים בפינות, אבל בטח זה היה מייאש לעשות אותם לחור של המאוורר :s07:

הצורה מאוד יפה בדלת ומכסה באמת את מה שרציתה, אז בסוף אתה שם מאוורר אחד או שאתה תשים מאוורר שני על הפרספקט?

שוב, עבודה טובה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפה מאוד

מתי אתה חותך את האלומניום?

היום

יפה מאוד ;D רעיון נחמד החורים בפינות, אבל בטח זה היה מייאש לעשות אותם לחור של המאוורר :s07:

הצורה מאוד יפה בדלת ומכסה באמת את מה שרציתה, אז בסוף אתה שם מאוורר אחד או שאתה תשים מאוורר שני על הפרספקט?

שוב, עבודה טובה :xyxthumbs:

אני יסתפק בנאוורר 120מ"מ אחד. ואל תשכחו יהיה גם את הכיתוב AQUALIGHT בחלק העליון של הלוח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצוי לחורר יותר את הפינות עם אתה עובד עם דרמל, כדי ליישר - אבן ירוקה (סיליקון קרביד אם אני זוכר נכון)

(תוכל להציץ בפרוייקט שלי)

בקשר לאלומיניום - באיזה עובי הוא?

מקווה שיש לך ברגים יפים כדי לקבע את העסק ;) (אלא אם כן אתה הולך על הדבקה כל שהיא)

מה התוכניות לעתיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל השיופים אני כנראה יעשה עם שופינים רגילים, ככה אני רגיל וככה אני אוהב.

האלומיניום הוא 5052 בעובי 1.5מ"מ

ברגים יפים לא חסר. אני יפרסם של כמה היום.

תוכניות לעתיד יבואו מאוחר יותר אני לא רוצה לחשוף הכל בבת אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עדכון להיום. עבדתי סה"כ איזה 3 שעות. חתכתי את הפתחים של החלון. את הכתובת בחלק העליון אני יעשה מחר כנראה ואם לא אז שבוע הבא. את החלון חתכתי חצי עם דרמל וחצי עם גיגסו. לאחר מכן שייפתי את הכל עם דרמל פנאומטי וראש עם נייר שיוף 60. טוב שייפתי כמעט הכל.... אני יסיים בפעם הבאה... :biggrinangelA:

ועכשיו לתמונות

הפאנל בסוף העבודה היום

img1264gy5.jpg

אחת הפינות בחלון

img1266dl6.jpg

הפתח של המאוורר

img1267nv2.jpg

בפוקוס...פינה שעדיין צריכה שיוף, ברקע החלון הקטן (הימני) שהושלם

img1268xo9.jpg

הפאנל החדש לצד הפאנל המקורי

img1269mh8.jpg

חתיכות מנוסרות... אני ישמור אותן לבנתיים אולי יצוץ לי איזה רעיון לגביהם

img1270kj0.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות חבר'ה :) פירגון נותן לי מוטיבציה להשקיע עוד.

חיתוך מעולה,

סוף סוף ירדת לעם או שזה גם עם מכונות משוכללות?

תלוי למה אתה קורא "ירידה לעם". חתכתי את החלונות עם דרמל וגיגסו. כמו שאמרתי בתחילת הפרוייקט יש לי הרבה כלים. רובם זמינים גם למודרים מהשורה פשוט לי יש את כולם :P

מגניב, יצא נהדר :xyxthumbs:

אבל איך תחבר את המאוורר? זה לא נראה שיש חורים מסודרים לברגים

חיבור רגיל עם ברגים. רציתי לקדוח חורים לפני חיתוך החלון אבל איך שהו דחיתי את זה לאחר כך ובסופו של דבר זה ברח לי מהראש. אני יקדח אותם בפעם הבאה

חומר יפה אהבתי

מה התיכנון להדביק על הדלת המקורית או מה ?

אם תסתכל בתמונות תראה שקדחתי חורים גם בהיקף הפאנל שתואמים לחורים בדלת המקורית. החיבור ביניהם יהיה עם ברגים כאשר באמצע ישב הפרספקס.

אגב יצאתי קצת שוקיסט כשאמרתי שהאלומיניום זה 1.5מ"מ. זה למעשה 1.2מ"מ רואים את זה באחת התמונות, רק עכשיו שמתי לב, כנראה שטעיתי בקריאת הקליבר. לא שזה משנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב יצאתי קצת שוקיסט כשאמרתי שהאלומיניום זה 1.5מ"מ. זה למעשה 1.2מ"מ רואים את זה באחת התמונות, רק עכשיו שמתי לב, כנראה שטעיתי בקריאת הקליבר. לא שזה משנה...

עדין סבבה, עבה יותר ממארזים איכותיים ונחשבים רבים :xyxthumbs:

ואני מניח שאתה צריך גם לחתוך חורים בשביל הידית של הדלת, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...