חזרתי מארה"ב לאחר שהייה של 33 יום עם החלקים הבאים! - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מארה"ב לאחר שהייה של 33 יום עם החלקים הבאים!

ferdy.g

Recommended Posts

אוקיי חבר'ה שוב תודה על התגובות המפרגנות.

היום הרכבתי כמעט את כל המערכת, פרט לכמה פריטים קטנים שאני יוסיף רק כשהקונרו יגיע,כרגע המערכת פועלת על 2.87 שהבאתי אתמול על מנת לראות שכל החלקים פועלים כראוי.

בכל מקרה הנה מספר של ההרכבה ומספר של המערכת פועלת....תהנו :xyxthumbs:

אם יש שאלות אשמח לענות.

יום טוב.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוא'נה אחי... כמה עלה לך להזמין את אלי אנה לעזור לך להרכיב את המחשב?

דרך אגב, איך אני מבטל את היידוע למייל על הת'ראד הזה? כי כל פעם שאני פותח אותו זולגות לי דמעות של קנאה...

(סתם בצחוק, אני לא רוצה לבטל)

מזל טוב אח שלי פרדי, בבוא העת שהמחירים יירדו (וכשאני אזכה בלוטו) אני אקח דגם אחד יותר טוב מכל רכיב ורכיב שבמחשב שלך כולל עוד איזה אינץ' במסך ואני אעלה לפה כדי לראות איך ליבך (הכפול DDRIIIIIII TRIPLE CHANNEL) משתולל בקרבך!

שוב מזל טוב... או שכדאי שאומר זאת רק לאחר קבלת הקונרו? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

radioded אני מאחל לך שתוכל להרכיב מחשב יותר טוב משלי כבר מחר העיקר שזה יעלה לך חיוך על הפנים ולא דמעות ;D ודרך אגב לי קוראים עומר אני פשוט השתמשתי בחשבון של חבר שלי כשהעלתי את ההודעה הראשונה שלי בפורום, אז כבר נישארתי עם השם הזה. :nixweiss:

ronbil הDELL ענק תאמין לי....צריך לעמוד מולו ולראות אותו ואז מבינים,ככה קרה לי לפני שרכשתי אותו, הלכתי לראות על מה כל המהומה ,כשראיתי אותו חבר שלי שהיה איתי היה צריך להרים לי את הלסת מהרצפה ולגלגל לי את הלשון בחזרה לפה :eek2: :eek2: :eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח ח ח איציק קודם כל תודה שאתה דואג לאיך שהמחשב שלי ניראה :xyxthumbs::yelclap:

אבל גם ככה המחשב נמצא כרגע רק בהרצה עד שיגיע הקונרו ואז גם ככה אני יצטרך להתקין את הWINDOWS מחדש כי עכשיו אני רק מתעסק עם החומרה ובודק שהכל תקין.

גם יש לי עדיין הרבה דברים שאני צריך לחבר ( LIAN LI THERMOMETER ,ZALMAN CNPS9500, N.BRIDGE COOLER)

אז עדיין יש לי עבודה על המחשב גם מבחינת חומרה וגם מבחינת תוכנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...