חזרתי מארה"ב לאחר שהייה של 33 יום עם החלקים הבאים! - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מארה"ב לאחר שהייה של 33 יום עם החלקים הבאים!

ferdy.g

Recommended Posts

או... סוף סוף מצאתי משהו שיש לי יותר טוב משלך... המקלדת

(טוב נו זו לא חוכמה אחרי שהיא עלתה לי 1400 ש"ח עם העכבר)

וואי והלוח-אם שלך... עדיף על בחורה יפה (וגם חושב הרבה יותר מהר ממנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

16K לHTPC + מסך 30" ברזולוציה הזאת?

זה לא כל כך הרבה.

כמו שאמרתי, זה שווה *בעיקר* בגלל המסך!

אולי זה משתלם, אבל זה המון כסף.

אתה יודע כמה צריך לעבוד ולחסוך בשביל להרוויח 16K ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dr.noob בדיוק לקחת לי את המילים לגבי התגובה של MIKY ... :smile1: , מיקי אתה צודק בקטע של העבודה והלחסוך אתה יודע כמה משמרות כפולות אני חייב עכשיו בעבודה ???? :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

ו radioded שיהיה בכיף לגבי המקלדת והעכבר :xyxthumbs:(דרך אגב של איזה חברה?) לפי דעתי ,המקלדת שלי שעלתה 68$ זה יקר ממש אבל לצערי ראיתי אותה אצל חבר ובמציאות היא נראת הרבה יותר טוב מבתמונה אז הוצאתי עליה את הסכום הזה....אבל זה היה שווה את זה ;D

דרך אגב מי היבואן של SILVERSTONE בארץ ? חבר שלי שראה את המארז רוצה גם אחד כזה ::) ,הזהרתי אותו לגבי המחיר אבל הוא בשלו :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה משתלם, אבל זה המון כסף.

אתה יודע כמה צריך לעבוד ולחסוך בשביל להרוויח 16K ש"ח?

בשבילי?

350 שעות, או 50 ימים רצוף.

והייתי עושה את זה בכיף בשביל מסך כזה - עזוב את המחשב, אני לא , אבל איכות תצוגה כזאת שווה זהב.

אני אישית משתמש בטלויזיה 26" LCD כמסך, אבל הרזולוציה שלה היא 1366*768 סטנדרטית.

2560*1600? מטוווווווווווווווווווורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו radioded שיהיה בכיף לגבי המקלדת והעכבר :xyxthumbs:(דרך אגב של איזה חברה?) לפי דעתי ,המקלדת שלי שעלתה 68$ זה יקר ממש אבל לצערי ראיתי אותה אצל חבר ובמציאות היא נראת הרבה יותר טוב מבתמונה אז הוצאתי עליה את הסכום הזה....אבל זה היה שווה את זה ;D

קבל...

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/IL/EN,CRID=2158,CONTENTID=10777

logitech dinovo BT 2.0

המקלדת למעשה שטוחה כמו של מחשב נייד, בחיבור .

והצג שאתה רואה על המדיה-פד: מראה את רצועת ההשמעה בתוכנות המדיה, מראה לך הודעות שאתה מקבל במסנג'ר (אנגלית בלבד), מתריע על מישהו שעולה אונליין במסנג'ר, מודיע אם יש מייל חדש באאוטלוק ומשמש גם כשלט רחוק לשליטה במדיה (לעצלנים שאין להם כח לקום להעביר שיר)

הטווח של הקליטה הוא עצום!

והעכבר - זה כבר סיפור אחר MX1000 laser mouse - הוא לא אופטי ואין לו נורה אדומה למטה, הוא עובד על בדיוק של פי 20 מה אופטי והוא נטען עם צג קטן שמראה לך כמה בטריה יש לך...

עכשיו אני רק צריך לחבר מחשב לסט המטורף הזה.... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מחשב חדש בחלקים מארה"ב בעוד חודש אני יטוס לניו יורק תוכל להמליץ על חנות או ספק

שכדי לי ממנו לקנות חפשתי באינטרנט חנויות אבל לא מצאתי אני רוצה בעקרון רק מעבד ואולי

גם כרטיס מסך "השאר" אני אקנה בארץ לצערי אין לי קשרים באל על.

דרך אגב אחלה של מחשב אחחחחחחחחחחח שלווווווווווווווווו תהנה

תשים רוצים לראות איך יצא בסוף המחשב אם המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

radioded סט פצצה תתחדש אחי.

MODI הרי תמיד יהיה משהו חדש אז לחקות עוד 4 חודשים בשביל משהו שבכל מקרה לא תוכל לנצל במלואו כי משחקים ואפליקציות אחרות לDX10 לא ניראה לפני סוף 2007 ובנוסף שים לב למחיר שבו קניתי את ה 1900XT ב 298$ אני בטוח שאף אחד אחר לא היה מוותר על מחיר כזה ;D .

cold fire החנויות הכי מומלצות באינטרנט מנסיוני הן .COM ,TANKGUYS.COM,monarchcomputer.com ויש עוד כמה שאני לא זוכר כרגע אני יחזור אליך יותר מאוחר בקשר לזה.

מחר אני יוסיף של הרמקולים עוד לא הוצאתי אותם מהאריזה :smile1:

ןחבר'ה תודה רבה על התגובות המפרגנות. :xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MODI הרי תמיד יהיה משהו חדש אז לחקות עוד 4 חודשים בשביל משהו שבכל מקרה לא תוכל לנצל במלואו כי משחקים ואפליקציות אחרות לDX10 לא ניראה לפני סוף 2007

:o יש מצב ללינק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...