חזרתי מארה"ב לאחר שהייה של 33 יום עם החלקים הבאים! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מארה"ב לאחר שהייה של 33 יום עם החלקים הבאים!

ferdy.g

Recommended Posts

אוקיי חבר'ה, קודם כל אני רוצה להודות לכל החבר'ה בפורום המצויין הזה וכמובן למנהלי הפורום שעושים עבודה נפלאה אשר סיפקו לי תשובות מדוייקות ומקצועיות לגבי מגוון נושאים בתחום החומרה.

לאחר התייעצויות וקריאת אין סוף ת'רדים של משתמשים שונים ,נסעתי לארה"ב לקנות לי מחשב חדש (ואם לדייק גם להיות נוכח בחתונה של הבן דוד שלי בניו יורק וביקור בן שלושה שבועות אצל החבר הכי טוב שלי שמתגורר בלאס ווגאס ) בקיצור לאחר ישיבה ממושכת מול המחשב וחרישת אתרים (כגון NEW EGG TANK GUYS ועוד) לרוב במצב של שיכרות לאחר לילות קשים בבתי הקזינו סיימתי את הטיול עם המפרט הבא...

1. . Intel 2 Duo E6600 2.40GHz (זה בעצם החלק היחיד שיגיע אלי עם חבר שחוזר לארץ רק ב 7 באוגוסט BACKORDER :( )

2. P5W DH DELUXE/WIFI-AP Socket T (LGA 775) 975X ATX Motherboard -269$

3.

148$ - XMS2 2GB (2 x 1GB) 240-Pin SDRAM 800 (PC2 6400) Unbuffered Dual Channel Kit System Memory Model TWIN2X2048-6400

4. 3007WFP 30-inch LCD Monitor -1700$

5. GameXStream OCZ700GXSSLI ATX12V 700W Power Supply - 139$

6. SILVERSTONE SST-TJ07-B Black 4.0mm ~ 8.0mm uni-body aluminum outer frame, 2.0mm aluminum body ATX FT - 329$

7. SAMSUNG 16X DVD±R Burner With 5X - Write and LightScribe Black ATA/ATAPI Model SH-S162L - 31$

8. connect3D 3056 X1900XT 512MB GDDR3 PCI Express x16 Video Card - 289$ AR

9. Z-5500 505 Watts 5.1 Speaker - Retail -239$ (הרמקולים נקנו בחנות J&R בניו יורק אחלה מחיר)

10. ZALMAN CNPS9500 LED 92mm 2 Ball Blue LED Light Cooling Fan with Heatsink - Retail - 55$

11. ZALMAN VF900 - CU LED 80mm 2 Ball Blue LED Light VGA Cooling Fan/Heatsink - 49$

12. Scythe KAMA BAY SCKB-1000BK 120mm Black Case Cooling Fan -19.99$

13. Lian Li 3.5 LCD Thermometer / Fan Controller - Black -29$

14. Enermax Aurora Silver Mini Keyboard - Retail -68$ (פשוט לא יכולתי להתאפק עם המקלדת הזאת אחרי שראיתי אותה אצל חבר שם)

לגבי הארד דיסק יש לי שניים של 250GB כל אחד , של אז לא הייתי זקוק למשהו נוסף.

סה"כ יצא 3715$

דרך אגב במכס בארץ (כלומר מע"מ שהייתי אמור לשלם)לא שילמתי אגורה אל תשאלו איך ::)

אז זה הכל לבנתיים אם תרצו של כל הדברים אני יעלה בשמחה (כרגע המערכת הזו לא שווה עד שמגיע המעבד)

ובכל זאת אשמח לראות תגובות.

אז שיהיה שבוע טוב (ככל שהמצב יאפשר במדינתנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהההה.... סתם מפרט מעאף-עאפן.... סתם בצחוק (אחחחח.... איזו קנאה!!! קנאה טהורה!!!!)

אה, כן - וכמו שהקודם אמר - אני רוצה לראות תמונה של המוניטור! אתה הולך להשתמש בו למחשב אתה רוצה להגיד לי?? זה ממש אטרף!!!

תדע לך שאם יש משהו שדל ידועים בו במצוינות שלהם זה המסכים!!

לאיזו רזולוציה הוא מגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם כרטיס קול ( XFI ) לא קנית ?

ואיך בדיוק הבאת את כל הסחורה הזו ,נראה לי שבמשקל ( במיוחד עם הרמקולים ) מדובר על לפחות 20 ק"ג,הבאת בטיסה או ששלחת דרך חברת משלוחים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני יעלה מחר בצהריים כי כרגע אני צריך להשתמש במחשב אחר בשביל זה ...

המשקל של כל החלקים הגיע ל-62 ק"ג ושלחתי הכל בטיסה איתי את המסך עצמו ממש העלתי למטוס בתוך תיק מיוחד שבת דודתי המוכשרת תפרה לי בניו יורק

הרמקולים המטורפים האלו שוקלים 29 קילו באריזה (אני ישתדל להעלות תמונות של הכל) זה היה דיי מסובך מפני שהייתי צריך לשנות את מועדי החזרה שלי פעמיים כדי לחזור באותה הטיסה עם טייס של אל על שהוא חבר טוב של אבי כדי שלא יעשו לי צרות עם המשקל,ובסופו של דבר הכל הסתדר למזלי

אבל אני אוכל את הלב כי עדיין המעבד לא הגיע רק עוד 8-10 ימים , ואני מסתכל על כל החלקים היתומים ועל המסך המפלצתי הזה בלי יכולת להנות מהם כרגע :).

ולגבי כרטיס קול כבר יש לי Audigy 2 ZS שקיבלתי לפני 6 חודשים והוא יחזיק את הרמקולים האלה מצויין (וגם ממש לא נשאר לי כסף לקנות אחד חדש )

ולשאלתך radioded - הרזולוציה הטבעית של המסך היא 2560x1600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד איפה אתה גר

ובאיזה שעה אתה לא בבית.........

אחלה אחלה מחשב.. ממש חלום רטוב תתחדש (למרות שאני לא מבין מאיפה המחירים הזולים)

ממש חלקים איכותיים השקעת - תהנההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה באופנה עכשיו

אני חזרתי לפני 3 ימים מאוסטרליה עם:

ABIT AW8D 975 - אפשר לראות אותו ב Tradezone (לפעמים טועים בחלק, הוא מצויין אבל אני צריך AMD)

http://hwzone.co.il/tradezone/index.php?cat=showitem&item=7541

Palit 7900GT "Sonic" 512MB 550/1430

2GB Gskill 667 DDR2

300GB Hdd

מהכול הכrטיס מסך היה ממש מציאה 500 דולר אוסטרלי (1700 ש"ח)

אז תתחדש

יפתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח הרגתם אותי עם התגובות האחרונות :yelclap: דרך אגב רוב המוצרים הוזמנו ב NEW EGG האתר הזה פשוט מצויין כל יום יש להם סיילים מטורפים רק צריך לחכות מדי פעם ,כמו למשל עם הכרטיס מסך שעלה לי 298$ כמובן אחרי החזר בדואר או עם הספק שעלה 139$

בכל מקרה אני יוסיף עוד כשהכל יהיה מורכב (כל יום שאני מחכה למעבד נראה כמו חודש).

בכל מקרה אהבתי את התגובות ואני ימשיך לעדכן.

:xyxthumbs:

אשכרה איזה יד יאללה ימפלצת :)

נראה לי שהוא שותה וויטמינצ'יק :D

גדווווולללללל!!!!!!!!!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...