חזרתי מארה"ב לאחר שהייה של 33 יום עם החלקים הבאים! - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי מארה"ב לאחר שהייה של 33 יום עם החלקים הבאים!

ferdy.g

Recommended Posts

ולשאלתך radioded - הרזולוציה הטבעית של המסך היא 2560x1600.

אתה תצטרך לשחק על 1280*800, לא? כך תשמר החדות של הרזולויה הנאטיבית, כל שני פיקסלים פועלים כאחד?

מגניב בטירוף, תאכלס רק בשביל המסך זה היה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה תצטרך לשחק על 1280*800, לא? כך תשמר החדות של הרזולויה הנאטיבית, כל שני פיקסלים פועלים כאחד?

מגניב בטירוף, תאכלס רק בשביל המסך זה היה שווה.

וואלה לא חשבתי על זה ככה... באמת אדיר!!!

אגב עם איזה מקלדת אתה מתכוון לעבוד? כי נראה לי שעם הידיים שלך אתה לא תצליח ללחוץ על כפתור אחד במקלדת, תמיד ילחצו לך 4 ביחד... אתה צריך הזמנה אישית... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז זה בעצם משפר את האיכות??

וזה רק במסכי LCD זאת אומרת אם אני משחק על המסך CRT שלי בחצי מהרזולוציה שאני עכשיו - 1024@768

אז אני יראה טוב יותר , שמישהו יסביר לי בבקשה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה רק במסכי LCD זאת אומרת אם אני משחק על המסך CRT שלי בחצי מהרזולוציה שאני עכשיו - 1024@768

אנחנו מדברים על רזולוציה נאטיבית - זה משהו שקיים רק בLCD. מה קשור CRT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהדוקטור רצה להגיד זה לא שזה משפר את האיכות אלא שזה לא פוגע באיכות.

הרי אין משחקים שהרזולוציה שלהם היא 2560X1600 , אז הוא ייאלץ לשחק ב- 1280X800 , ובגלל שזה יוצא בדיוק מחצית הפיקסלים אז כל פיקסל ישב על 4 פיקסלים בדיוק.

לגבי המסך CRT שלך - אני חושב שאין כל קשר, כי זה עובד בטכנולוגיה שונה לגמרי, זה מסך שאפשר למתוח אותו בניגוד למסכי LCD שאין אפשרות לשחק עם הפיקסלים שלהם ככה שאתה לא תראה הבדל, וחוץ מזה למה שתשחק בחצי מרזולוצית ה- 1024X768 ??? זה יהיה ממש גרוע וכל אייקון יהיה בגודל של הראש שלך בערך...

(דוקטור תקן אותי אם אני טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הנה עוד מספר של הלוח ושל המקלדת ,לבקשת כמה מהחברים פה.

דרך אגב בדיוק הבאתי את המקלדת מחריטה (אני שונא את המדבקות המעפנות האלה של האותיות) אז הנה תמונה.

ו Dr. n00b תודה על המידע לגבי הרזולוציה . :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...