זה אמיתי? בפוקס ניוז, חיזבאללה מתכנן אטום על ת"א - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה אמיתי? בפוקס ניוז, חיזבאללה מתכנן אטום על ת"א

bobby323

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol:

hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

אני לא יכול יותר

הביצה השמאלית שלי עומדת להתפוצץ מרוב צחוק (אני צוחק, שתי הביצים שלי הולכות להתפוצץ)

אתם מבינים מה לעזזל אתם אומרים

בחיים לא יטילו פצצת אטום\פצצה מלוכלכת\כל סוג של פצצה בעלת נשורת או תפוצה רחבה

מהסיבה הפשוטה

אנחנו מוקפים בערבים על ימין לעל שמאל, וישראל זה נקודה על המפה

כל פגיעה בנו תהרוס חצי מהמערב התיכון

ותגרום לשרשרת ארועים כל כך מטורפים עד שהעולם הערבי יתחנן לסליחה

אם אחרי התאומים ארה"ב יצאו למלחמה

אם החלה את מלחמת לבנון II אחרי חטיפת חיילים

אתם יודעים מה יקרה אחרי משהו מסוג הדברים שאתם מציעים? אני לא רוצה לדעת, והצד השני יודע את העובדה הזאת בדיוק כמונו

אז תפסיקו להצחיק לי את הביצים

אני רציני, הגזמתם עם המד"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לחיזבאלונים אין ראייה טקטית במיוחד. מבחינתם שיימחק חצי מזרח תיכון, העיקר שזה כולל את ישראל

והמשפט האחרון שאני רוצה לשמוע עכשיו זה "הם לא מספיק משוגעים בשביל להפציץ אותנו" כי הם כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר חסר מטורפים? אתה חושב אכפת להם מה יהיה אחר כך? כמו אירן לדוגמא?

העיקר הם ישמידו את .. לא חסר כאלה....

תאמין לי שלא סתם לוקחים את אירן ברצינות ורוצים להשמיד שם כל מיני דברים ולא לתת לו הזדמנות להשלים את הבנייה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון :lol: :lol: :lol: גק באוור חחח

דבר שני מה יקרה לדעתך אחרי שהארץ תהיה כל כך הרוסה תחשוב על זה מרכז הארץ אינו ראוי למחייה לכמה עשורים הרבה נפגעים תנסה לשקם ותשקיע הכל כדי לשקם ואז מדינות ערב המזדינות וכל האירגונים ינסו לתקוף אותנו ואנחנו לא בטוח נשרוד תקיפה כזאת ואף אחד לא יעזור לנו ארה"ב ובריטניה יהיו עדיין בעירק והאירופיים המזדיניים האלה ישלחו סיוע לערבים כרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם גם לא חייבים פצצה כ"כ ענקית, לכו תדעו אם הטיפשים לא יצליחו לעשות הסבה לאיזו קטיושה ולשים עליה ראש נפץ גרעיני ממש קטן. הקטע הוא שאם הם מאיימים בגרעין ויש להם גרעין אז הם מפסידים, וכשאתה מפסיד אין לך מה להפסיד. אם עכשיו אין להם פצצה לא נראה לי שהם ישיגו בזמן הקרוב.

אל תשכחו שם החמאס איים בנשק גרעיני, בואו נקווה שכמו עם החמאס גם הם רק יאיימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שהוא יודע שהימים שלו הולכים ונגמרים... אז מה אכפת לו לקחת "כמה" ישראלים איתו ולעשות "היסטוריה" לא צריך לקחת דברים ככה בקלות.. ובטוח שלא בידיוני.....

תראה איך ב-10 שנים המצב נהיה... מזריקות אבנים פה ושם וגי'פ של מג"ב שנכנס לעזה והם בורחים כמו עכברים לחורים שלהם תראה איפה אנחנו היום... עם הרוגים בחיפה....

עדיף לקחת את ז ברצינות ולצאת טמבלים אשר לקחת את זה בקלות ופחות חצי מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי פעם שמועה:

אומרים שכשהתפרקה ברית המועצות, נעלמו כמה פצצות שהיו במשהו-סטן (לא זוכר בדיוק).

בכל אופן יש מצב שעבור בצע כסף זה הגיע לכל מיני ידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...