זה אמיתי? בפוקס ניוז, חיזבאללה מתכנן אטום על ת"א - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה אמיתי? בפוקס ניוז, חיזבאללה מתכנן אטום על ת"א

bobby323

Recommended Posts

מה הקשר?

באינטיפדה הראשונה בקבוק תבערה הייה יום הדין של הפלסטינאים. היום הם יורים RPG בלי למצמץ, והתגובה שלנו זה לחץ יותר על הגז של הטנק כדי לצאת משם בחיים.

כל המלחמה הזו התפתחה בטעות, כשהצבא ניסה לעצור את החוטפים, הפציץ כמה גשרים ונכנס כמה ק"מ ללבנון. הציבור תמך בצבא ורצה שהחטופים יוחזרו בכול מחיר ואולמרט גימגם משהו בסגנון של "תעשו מה שצריך...".

הצבא רצה להיכנס חזק בלבנון אבל הרמטכ"ל (עוד מבין גדול בפעולות קרקעיות...) הגביל את המבצע לתקיפות אוויריות, עד שאולמרט התאפס על עצמו והתחיל לצעוק פקודות בשפה לא מובנת- כדי שלא נסתבך... בינתיים מתים חיילים בגלל שמסרסים את התוכנית שפיקוד צפון הכין למיקרים כאלה...

אנחנו איבדנו את המומנטום, והמבצע פרווה הזה ממשיך רק כי הציבור ממש רוצה שהוא ימשיך- ומה, אולמרט לא יעשה על זה נקודות פוליטיות? אז ימותו עוד כמה אזרחים וחיילים... העיקר לקבל כיסא טוב בבחירות הבאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שטויות.זה שהערבים בשטחים התחמשו בנשק משוכלל יותר,זה רק בגלל שהם מקבלים אותו ממדינות אוייב.

חיילים נהרגים בדרך-כי זאת מלחמה אם לא הבנת.מהמלחמה הראשונה בתולדות העולם היו הרוגים במלחמות.זה חלק מזה ואין מה לעשות.צה"ל ממש לא איבד את המומנטום.אנשים פה מאבדים תקווה מהר מידי ולא רואים קדימה.בסופו של דבר צה"ל יביס את החיזבאללה גם אם זה יקח עוד שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם אתם יודעים, אבל גם לנו יש אטומי....

אז האירנים יודעים שאם איך שהוא, יפול עלינו פצצת אטום, אז גם הם יחטפו, וגם סוריה פצצה בחזרה.

ושוב, פצצת אטום זה לא משחק, הם לא יכולים ליצר את זה, אני שמעתי שיש לאירנים כמה בעיות במתקן שלהם, וגם אם יש לאירנים, אז למה הם יתנו את הפצצה לחיזבאללה!?!? מה, הם מספיק חכמים בשביל לפתח פצצת אטום, אבל לא מספיק מוכשרים בשביל לזרוק אותה עלינו?, וגם כרגע אי אפשר לסמוך על החיזבאללה, כי צה"ל מפציץ להם את המחסנים, ככה שאין להם מקום להסתיר את הפצצה, או שמה הם ירו אותה מסוריה וזה כבר סיפור אחר לגמרי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות.זה שהערבים בשטחים התחמשו בנשק משוכלל יותר,זה רק בגלל שהם מקבלים אותו ממדינות אוייב.

חיילים נהרגים בדרך-כי זאת מלחמה אם לא הבנת.מהמלחמה הראשונה בתולדות העולם היו הרוגים במלחמות.זה חלק מזה ואין מה לעשות.צה"ל ממש לא איבד את המומנטום.אנשים פה מאבדים תקווה מהר מידי ולא רואים קדימה.בסופו של דבר צה"ל יביס את החיזבאללה גם אם זה יקח עוד שנה.

רק היום בחדשות שמעתי שהקרבות בבינת ג'בל התחדשו כי צה"ל השאיר פירצה (כי לא היו לו מספיק כוחות כדי לחסום את כל האיזור) שדרכה נכנסו כוחות של החיזבללה לכפר ושוב התחילו לירות בחיילים...

ואני יודע שבמלחמות יש הרוגים, אבל ההרוגים (לפחות חלקם) שהיו לנו עד היום לא היו צריכים לההרג בנסיבות שהם נהרגו בהם. אם פיקוד צפון הייה מבל את הסיוע האווירי שהם דרשו, והייה להם אישור להכניס יותר טנקים ויותר חיילים לאיזור היינו יכולים להתקדם כבר הרבה יותר רחוק, ולהדוף את החיזבללה מהגבול ומהכפרים האלה, ולהילחם בהם בשטח פתוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, לקרוא אתם יודעים?!?!!?!?! כנראה שלא!

רשת פוקס הפיצה שמועה לפיה לחיזבאללה יש גרעיני.

בהמשך הכתבה: "רשת פוקס היא "המעריצה" הגדולה ביותר של חיזבאללה, ותעשה מאמצים "תרמו גרעיניים" לזרוע פחד בלבבותיהם של האנשים"

עכשיו אתם מבינים סוף סוף?! אין להם לא אטום ולא כלום! אפילו לאיראן אין אטום עדיין! אז די כבר! הדבר היחיד שאטום פה זה הידע שלכם באנגלית בסיסית X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדבריו

פיצוץ אטומי בעיר גדולה איפשהו בעולם הוא דבר בלתי נמנע...יש יותר מדי ראשים גרעיניים בעולם כדי שזה לא יקרה,ויש יותר מדי חוליגנים שמוכנים לפוצץ כל דבר ולמות בשביל האידיוט הזה שמכנים אותו "אללה". [שזה בשום פנים ואופן לא האלוהים שלנו,אז אל תעלב שם למעלה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פצצת אטום זאת פצצה מטורפת מה זה מטורפת זה הרג 150,000 איש רק מהפיצוץ הירושימה\נגאסקי ואחרי זה ההשפעה הרגה עוד עשרות אלפים!!!!!!!

דבר שני הם לא יכולים לירות עלינו פצצת אטום כי אין להם ,דבר שני זה ענק זה לא רקטה זה לא משגר רקטות זה די ענק בוא נגיד ,וברג שמטוס יעלה לאוויר למה נראה לכם שהוא ישאר באוויר?עוד לפני שהוא יכנס בכלל לשטח שלנו יעלו שניים שלושה מטוסי קרב ויפוצצו אותו מעל לבנון\איראן\סוריה...ודבר שלישי ואחרון ארץ וירושלים אלה ערים קדושות לאיסלם וליהדות ולנצרות...אני לא חושב שהמטרה שלהם זה רק לחסל אותנו הם גם רוצים את ירושלים(המטרה העיקרית) ,ככה שאם הם זורקים תפצצה הם לא יוכלו לחיות כאן.

זהו אני מקווה שנחתוך את נסראללה לארבע וכל הערבים יקבלו התקף לב ברגע זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, לקרוא אתם יודעים?!?!!?!?! כנראה שלא!

רשת פוקס הפיצה שמועה לפיה לחיזבאללה יש גרעיני.

בהמשך הכתבה: "רשת פוקס היא "המעריצה" הגדולה ביותר של חיזבאללה, ותעשה מאמצים "תרמו גרעיניים" לזרוע פחד בלבבותיהם של האנשים"

עכשיו אתם מבינים סוף סוף?! אין להם לא אטום ולא כלום! אפילו לאיראן אין אטום עדיין! אז די כבר! הדבר היחיד שאטום פה זה הידע שלכם באנגלית בסיסית X_X

דיברנו על האפשרות הזאת כדבר די וודאי אם הפנאטים המוסלמים האלה זה שפוקס דיברו על זה לא אומר שיש לחיזבלאה או לכל אירגון אחר כזה אבל בעתיד אולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פצצת אטום זאת פצצה מטורפת מה זה מטורפת זה הרג 150,000 איש רק מהפיצוץ הירושימה\נגאסקי ואחרי זה ההשפעה הרגה עוד עשרות אלפים!!!!!!!

דבר שני הם לא יכולים לירות עלינו פצצת אטום כי אין להם ,דבר שני זה ענק זה לא רקטה זה לא משגר רקטות זה די ענק בוא נגיד ,וברג שמטוס יעלה לאוויר למה נראה לכם שהוא ישאר באוויר?עוד לפני שהוא יכנס בכלל לשטח שלנו יעלו שניים שלושה מטוסי קרב ויפוצצו אותו מעל לבנון\איראן\סוריה...ודבר שלישי ואחרון ארץ וירושלים אלה ערים קדושות לאיסלם וליהדות ולנצרות...אני לא חושב שהמטרה שלהם זה רק לחסל אותנו הם גם רוצים את ירושלים(המטרה העיקרית) ,ככה שאם הם זורקים תפצצה הם לא יוכלו לחיות כאן.

ולא יהיה איכפת להם להקריב אותם למען המטרה הגדולה שזה הרג הציונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)לא צריך מטוס בשביל פצצת אטום,אפשר להשתמש במשגר רקטות

2)גם לא צריך משגר רקטות,אפשר להשתמש בפצצה נישאת עם מנגנון הפעלה עצמי,סטייל "24".

3)כשלמדינות כמו רוסיה [עם כמה מאות ראשים גרעיניים],צפון קוריאה [שהיא מבחינתנו,השניה הכי מסוכנת הכי איראן מבחינת חוסר היציבות המוחלט שבה] עם איזה 6 ראשים גרעיניים ואיראן בדרך,לא נראה שלטרוריסטים זה יהיה מאוד קשה להשיג גרעיני בימים שכאלה.

4)המוסלמים הפנאטים האלה ממש לא יחשיבו כלום לירושלים...אם צריך-הם גם יפוצצו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע שתקראו את התגובות לכתבה- ישנן 6 תגובות מצורפות- של קוראים אמריקנים.

לפחות הם מראים סולידריות (ואפילו קצת יותר מזה) כלפינו.

כמו שכבר נאמר- הכתבה הזו היא כתבה סאטירית ותו לא.

הומור בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם.... יש להם תפצצה...."גם אם" יש להם תביצים .....

זה במו לרות בראש של מי שמחזיק אקדח לראש שלך....

אני אסביר:

אם "אם" המנאקים האילו בכלל ינסו לפוצץ משאו בסגנון ...

US את גומרים כל הערבים !!!!כולם!!! היו תחת התקפת מוות רצינית.

פצצה כזאת לא שולחים מי קטיושה... זה אומר טיל\סקאד\משאו בסגנון... בליסטי יש מערכות הגנה..בלה בלה בלה....

מטוס? מטוס מאבד?! איך הוא יגיע כ 2קמ מהגבול האווירי שלנו המסוקים\מטוסים יפוצצו אותו... :s07:

---

בקיצור

BULLSHIT :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...