"נסראללה יתחשב בתושבי תל אביב" התרעה לפני הירי - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"נסראללה יתחשב בתושבי תל אביב" התרעה לפני הירי

hotlOOkin

Recommended Posts

תגיד את זה להרוגים..

תגיד להם שהוא סתם מאיים, ושכלב נובח אינו נושך.. ושהוא הבטיח לנצח אבל בינתיים רק מפסיד... ::)

משפחות הצפון מאמינות בצה"ל ובמדינת ולהבדיל ממך עוד לא נכנעו לטרור.

עוכר .

אני מעדיף כבר שמאלנים טיפשים שמפגינים נגד הממשלה על אנשים חלשים שהטרור יכל להביס כל כך בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד את זה להרוגים..

תגיד להם שהוא סתם מאיים, ושכלב נובח אינו נושך.. ושהוא הבטיח לנצח אבל בינתיים רק מפסיד... ::)

נסראללה לא ישמיד את ישראל

4 מדינות ביחד לא הצליחו להשמיד את , אז ארגון טרור מושתן כן יצליח?

ברור שצריך להכנס באמ-אמא של חיזבאללה על כל האנשים שהוא הרג, אבל אתה מדבר כאילו הוא עומד להסתער רגלית על הכנסת

קצת פרופורציה. האיום האמיתי הוא סוריה ואיראן, לא הבובה שהם משסים בנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זאת כזאת בובה קטנה שלא מזיקה אז למה צה"ל עדיין נלחם מולה?

כי הוא עקשן, כי הם מסתתרים בתוך אוכלוסיה, כי לבנון ענקית, כי אנחנו לא רוצים להכניס יותר מדי כוחות רגליים,כי הם לא סדיר, כי ...

צריך עוד סיבות? לא בגלל שהם חזקים לצה"ל לוקח זמן לנצח אותם.

אגב לאף אחד אין ספק שהיא מזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסראללה שלא כמו אחרים מאיים ומקיים, מה ששומר לי פינה קטנה בלב עם כבוד בשבילו, אפילו שהוא עושה רק נזקים.

מה שעוד יותר נחמד, אחרי כל השנים האלה עם בדיחות על ירושלים...אנחנו היחידים שמוגנים עכשיו מטילים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסראללה שלא כמו אחרים מאיים ומקיים, מה ששומר לי פינה קטנה בלב עם כבוד בשבילו, אפילו שהוא עושה רק נזקים.

מה שעוד יותר נחמד, אחרי כל השנים האלה עם בדיחות על ירושלים...אנחנו היחידים שמוגנים עכשיו מטילים :)

תרשה לי לתקן אותך..

כמו כל מנהיג של מדינה אירגון החיזבללה תרם המון ללבון. הם בנו חנויות, בתים, סופר מרקטים, בתי ספר שעלות הלימוד שלהם הרבה יותר נמוכה מבתי ספר לבנוניים, כמו כן אירגון החיבללה הוא הצבא העיקרי של לבנון.

היה פה מישהוא שאמר שהם לא סדיר.. טעות הם סדיר מאוד אם היית רואה מה שאני ראיתי..

לכל הדפוקים שפה אני לא תומך בחיזבללה עם כל הדברים הטובים שהם עשו הם עדיין נחשבים לאירגון טרור מסוכן מאוד שיש לפרקו או להשמידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב לא הבנת אותי,תדמיין לך צורה שלך מלבן עכשיו תניח אותו על האדמה ותלחץ אותו איזה 10 מטר למטה.מה יוצא לך?אתר שיגור אפשר להכניס לתוכו משאית ובמקרה הצורך היא כבר תשגר.

כבישי גישה אל מתחת לאדמה כדי שרכב השיגור יוכל לרדת?

לאן השאהין היקר שלנו יפלוט את הגז והדחף מאחורה?

סיילו תת קרקעי זה קומפלקס רציני. זו לא שטות שאפשר לבנות ביומיים. זה לא בור.

זה דורש המון תשתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל מנהיג של מדינה אירגון החיזבללה תרם המון ללבון. הם בנו חנויות, בתים, סופר מרקטים, בתי ספר שעלות הלימוד שלהם הרבה יותר נמוכה מבתי ספר לבנוניים, כמו כן אירגון החיבללה הוא הצבא העיקרי של לבנון.

על כל בניין שהוא בנה נהרסו 2 השבוע.

עם כל התרומה שלו (ברור לך שזה בשביל לגיס כסף לנשק, וכדי להשתחל לפוליטיקה..נכון?) הוא דחף את לבנון למלחמה בניגוד לרצון האזרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפחות הצפון מאמינות בצה"ל ובמדינת ולהבדיל ממך עוד לא נכנעו לטרור.

עוכר .

אני מעדיף כבר שמאלנים טיפשים שמפגינים נגד הממשלה על אנשים חלשים שהטרור יכל להביס כל כך בקלות.

אתה פשוט אידיוט.. :s07:

אני מזהיר את האומללים שקוברים את הראש בחול מכך שנסראללה בהחלט כן מסוגל לירות טילים על תל-אביב, אבל אתה ואידיוטים שכמותך מעדיפים לקרוא לי אדם חלש ומובס, כמו שהם אמרו על נתניהו כשהוא הזהיר נגד קסאמים באשקלון. ::)

עוכר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מדמיין מה שאני מדמיין כנראה.אני מדבר איתך על מקום פשוט שניתן להסווה בקלות לא צריך לתחית הבור שום כבישי גישה אלה פלטה/ות.

אתה מדמיין לך תת-קרקעי אז אני אומר לך נראה לי הגזמת יותר מדי אני מדבר על משהו כמו 5 מטר גג משהם אפשר לכוון וגם להסוות את המקום די בקלות.

כשהזמן יגיע פשוט לירות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל בניין שהוא בנה נהרסו 2 השבוע.

עם כל התרומה שלו (ברור לך שזה בשביל לגיס כסף לנשק, וכדי להשתחל לפוליטיקה..נכון?) הוא דחף את לבנון למלחמה בניגוד לרצון האזרחים.

אתה נכנס לפוליטיקה.. זה שהוא הביא דמינה למלחמה בניגון לרצון העם זה נכון... רק הבאתי עובדות שהוא גם תרם (לא משנה לאיזה מטרה.) ולא רק הרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מדמיין מה שאני מדמיין כנראה.אני מדבר איתך על מקום פשוט שניתן להסווה בקלות לא צריך לתחית הבור שום כבישי גישה אלה פלטה/ות.

אתה מדמיין לך תת-קרקעי אז אני אומר לך נראה לי הגזמת יותר מדי אני מדבר על משהו כמו 5 מטר גג משהם אפשר לכוון וגם להסוות את המקום די בקלות.

כשהזמן יגיע פשוט לירות אותו.

5 מטר גג שגובה הטיל הוא מעל 16 מטר? הממממ............

אתה עושה צחוק? בניין בעל קומה אחת בגובה מעל 16 מטר? דברים כאלו מופצצים בשניה, יותר ברור מזה זה רק לכתוב "כאן אנחנו שומרים טילים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תהיה הסוואה עליו! הוא יהיה צבוע בירוק וידביקו עליו עלים

ופרסטו! טיל בלתי נראה

.... :screwy:

טיפש שכמוני! כמובן שאף אחד לא ישים לב לעץ מלבני במיוחד בגובה 16 מטר ורוחב דומה, עם דלתות שנפתחות למעלה, זה דבר נפוץ לגמרי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...