"נסראללה יתחשב בתושבי תל אביב" התרעה לפני הירי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"נסראללה יתחשב בתושבי תל אביב" התרעה לפני הירי

hotlOOkin

Recommended Posts

כמה יש זה מידע מסווג אם אני לא טועה ולפי התמונות יכולה להחזיק 4 טילים אבל אם אני לא טועה יש כאלו של 6.

בכל מקרה הסוללות פרוסות לא מרימים רק אחת מרימים כמה. לפי מה שראיתי לפני כמה שנים לישראל יש יותר מ10 אם זה מרגיע אותך.

כם זה מרגיע תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה,בלי שום קשר צריך לפתוח דיון האקינג,כדי שכל מי שרוצה ולא יודע איך כמוני יוכל לנסות לפרוץ לאתרים של ערבים,

ולתרום את חלקו,אם אם הוא קטן(החלק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיש משהו עפ פינגים אם זה קשור למחשב איך שהוא מישהו צריך עזרה הכל שיפנה אלי כל דבר הכי קטן שאני יכול לעשות בכיף, אני רק לא מבין בזה כלום אז אם מישהו צריך עזרה בלהפיל או לפרוץ שידבר איתי.

אני יודע שבעיקרון זה לא חוקי לדבר על זה באתר אבל נו באמת...

אם זה כזה פוגע בחוקים אז דברו איתי בהודעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אתם גם קונים את זה?...זה הכל פרופגנדה .הוא יכול להגיע לתל אביב עם הטילים שברשותו אבל לנו יש פטריוט ואנחנו הפצצמו להם מצבורי .החיזבאללה מרוסק כמעט לגמרי אין להם כבר כוח,כל העולם נגדם.חברה,אולי טיל או שניים,שינחתו על בניין.לא יותר

ostrich.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת מאמין שהוא יכול לרסק את תל אביב כמו שהוא אומר?

הוא מפחיד אתכם סתם.והתמונה הזאת לא במקום,אם אתה חולק על דעתי תגיד א זה כמו

בנאדם ואל תשים תמונה מטומטמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש, לפני חצי שנה היית מאלה ששאלו: "אתה באמת מאמין שהם ירו קסאמים על אשקלון?", נכון ?

לא,האמת שאני לא התרגשתי יותר מדי כשנפל קסאם שם,זאת לא הייתה תפנית או הפתעה מדהימה בשבילי.ותפסיק עם הטון המחורבן שלך למה

מי אתה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,האמת שאני לא התרגשתי יותר מדי כשנפל קסאם שם,זאת לא הייתה תפנית או הפתעה מדהימה בשבילי.ותפסיק עם הטון המחורבן שלך למה

מי אתה בכלל?

מצטער עך הספאם ועל שאני מתערב בדיון הלוהט שלכם אבל:

Milford Cubicle

WebMaster

מנהל ראשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש, לפני חצי שנה היית מאלה ששאלו: "אתה באמת מאמין שהם ירו קסאמים על אשקלון?", נכון ?

אתה באמת מאמין שאם לא היינו יוצאים מהרצועה הם לא היו יורים קסאמים על אשקלון?

הקסאמים התפתחו בערך באותו קצב גם כשהיינו שם אתה זוכר כשהם היו יורים רק מרגמות שלא היו מגיעות עד לשדרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...