"נסראללה יתחשב בתושבי תל אביב" התרעה לפני הירי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"נסראללה יתחשב בתושבי תל אביב" התרעה לפני הירי

hotlOOkin

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה עם הטילים האלה היא לא המרחק (למרות שכמובן גם המרחק).

כמו שאתם רואים, יחסית לכמות הרקטות שנורו לעבר (כ-1500) הנזק הוא אפסי. לשם השוואה, בשבוע רגיל יש כמות זהה של נפגעים בתאונות דרכים (אם לא יותר).

מן הסתם, טילים מתקדמים יותר אין באלפים, אז לא יתבצעו יריות של אלפי טילים כאלה לעבר המדינה. מצד שני, פיצוץ של כמה קילו מול פיצוץ של כמה מאות קילו... זה כבר הבדל מטורף - וזאת הבעיה, לא המרחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומכם לא הייתי מלגלג ומתייחס לזה בהומור... "כלב נובח אינו נושך" זה משהו שאפשר להגיד בעיקר על , לא על נסראללה..

אבל אם אתם מעדיפים לקבור את הראש בחול, סטייל שמאלמרט וההתנתקות, שיהיה לכם בכיף.. אני רק לא בטוח שישאר לי למי להגיד "אמרתי לכם".. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם הטילים האלה היא לא המרחק (למרות שכמובן גם המרחק).

כמו שאתם רואים, יחסית לכמות הרקטות שנורו לעבר (כ-1500) הנזק הוא אפסי. לשם השוואה, בשבוע רגיל יש כמות זהה של נפגעים בתאונות דרכים (אם לא יותר).

מן הסתם, טילים מתקדמים יותר אין באלפים, אז לא יתבצעו יריות של אלפי טילים כאלה לעבר המדינה. מצד שני, פיצוץ של כמה קילו מול פיצוץ של כמה מאות קילו... זה כבר הבדל מטורף - וזאת הבעיה, לא המרחק...

רק בשביל להבהיר אני אביא דוגמא:

טיל פאג'ר אחד מהטילים ששוגר לעבר הכיל 45 ק"ג של פצצה (פאג'ר 3) ו 90 ק"ג של פצצה (פאג'ר 5) לעומת זילזאל 2 שהוא כנראה הטיל שישוגר לעבר גוש דן שמכיל 600 ק"ג של פצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשביל להבהיר אני אביא דוגמא:

טיל פאג'ר אחד מהטילים ששוגר לעבר הכיל 45 ק"ג של פצצה (פאג'ר 3) ו 90 ק"ג של פצצה (פאג'ר 5) לעומת זילזאל 2 שהוא כנראה הטיל שישוגר לעבר גוש דן שמכיל 600 ק"ג של פצצה.

:o :o :o

עד כדי כך רציני

מקווה לא לראות\לשמוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הפתרון הוא רק צבאי כמו היום הטילים יגיעו לת"א, תהיו בטוחים בזה.

כי ברגע שנאסראללה ילחץ לפינה קצת הוא פשוט ישחרר את כל מה שיש לו.

לא שיש לו מספיק לבשביל לשנות משהוא, אבל יש לו מספיק בשביל להכאיב, אבל יכל להיות שמערך הפטריוט יצליח להתמודד עם זה.

אם הפתרון יהיה מדיני בנוסף לצבאי יש סיכוי הוא ישמור את הטילים להזדמנות אחרת בעוד כמה שנים :nixweiss:

אגב לפני חודשים בערך פירסמתי על העברה של רקטות עם ראש נפץ של 600 קילו לחיזבאללה...את אף אחד זה לא עיניין :P

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=184157.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה סוללות פטריות כבר יש לנו? וכמה טילים כל יכולה לחזיק?

כמה יש זה מידע מסווג אם אני לא טועה ולפי התמונות יכולה להחזיק 4 טילים אבל אם אני לא טועה יש כאלו של 6.

בכל מקרה הסוללות פרוסות לא מרימים רק אחת מרימים כמה. לפי מה שראיתי לפני כמה שנים לישראל יש יותר מ10 אם זה מרגיע אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אתם גם קונים את זה?...זה הכל פרופגנדה .הוא יכול להגיע לתל אביב עם הטילים שברשותו אבל לנו יש פטריוט ואנחנו הפצצמו להם מצבורי .החיזבאללה מרוסק כמעט לגמרי אין להם כבר כוח,כל העולם נגדם.חברה,אולי טיל או שניים,שינחתו על בניין.לא יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...