מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

אתם יודעים למה חייבים!!! לעשות מצעד בירושלים? בגלל שזה לא כזה ברור שאפשר לצעוד בירושלים ולהפגין למען שיוויון

כל התמונות של האנשים הערומים ברחובות זה מהמצעד של תל אביב . בירושלים במצעד שנה שעברה כולנו היינו לבושים ולמרות זאת דקרו 3 אנשים שדרך אגב שניים מהם היו סרייטים...

אפשר לצעוד בת"א ולהפגין למען שיוויון

תפסיקו לבלבל תביצים (תרתי משמע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתל אביב לא צריך מצעד בכלל כי כל הזמן רואים שם הומואים ולסביות מחובקים ברחובות....

לעומת זאת בירושלים בקושי רואים את זה ולכן צריך לעשות את המצעד ... ושהחרדים לא יתממו כי חוץ ממאה שערים אין להם מה לחפש בעיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים למה חייבים!!! לעשות מצעד בירושלים? בגלל שזה לא כזה ברור שאפשר לצעוד בירושלים ולהפגין למען שיוויון

כל התמונות של האנשים הערומים ברחובות זה מהמצעד של תל אביב . בירושלים במצעד שנה שעברה כולנו היינו לבושים ולמרות זאת דקרו 3 אנשים שדרך אגב שניים מהם היו סרייטים...

זה מה שקורה, כשאתה לוקח משהו שמאוד מאוד חשוב לאנשים ומחרבן עליו מול העיניים שלהם, תוך שאתה מחייך... ::)

(כמובן שצריך לשפוט את אותו הדוקר במלוא חומרת הדין, אבל הנקודה היא שאותם אנשים חושבים שהם שווים הרבה יותר מאותם חרדים, ורוצים להפגין את זה ע"י מה שאני אגדיר שוב (כי זאת ההגדרה הכי טובה) כחירבון על העקרונות שלהם מול העיניים שלהם. ההפגנה הזאת אינה של שיוויון, אלא של דילגיטימציה לאורח החיים החרדי וצעקה הפגנתית שהם שווים פחות מאותם מפגינים "חופשיים").

עריכה: אולי גם נתהלך ברחובות בני ברק ביום כיפור, עם שווארמה חזיר בציפוי גבינה, כדי להפגין על החופש שלנו לעשות כן? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתל אביב לא צריך מצעד בכלל כי כל הזמן רואים שם הומואים ולסביות מחובקים ברחובות....

לעומת זאת בירושלים בקושי רואים את זה ולכן צריך לעשות את המצעד ... ושהחרדים לא יתממו כי חוץ ממאה שערים אין להם מה לחפש בעיר...

סתם שאלה, אתה הומו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ראוי לדיון... אתה מוציא הכל מפרופורציות, מקצין ומגזים. כן, בגלל שאוסרים עליכם את מצעד ההתהוללות הקטן שלכם, החרדים יצאו עם עוזי ויהרגו כל בנאדם שאוכל אוכל לא כשר :screwy: איפה אתה חי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתם לא גרים בירושלים ... כל קפה שנפתח נשרף בדיוק אחרי יומיים והבעלים מקבל איומים ממשמרות הצניעות . אתם לא מבינים שזה דיון בזהות החילונית ובאורך החיים החילוני . אם הם ינצחו בסוף ניהיה כמו איראן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה נורמלי?

אתה כנראה לא מכיר אותם אז בו אני יספר לך משהו חבר שני על אופניים בשבת ועבר ליד שכונה חרידית אפילו לא נכנס כי לא היה צורך אלה עבר ליד ומה הם עשו?

כולם שזה איזה 40+ איש זרקו עליו אבנים וכמה פגעו!

הוא פנה למשטרה ותנחש מה היא מארה לו?

"אל תרכב על אופניים בשבת" מה זה החרא הזה?

ולא אני לא גר בירושלים.

רואים שאתם לא גרים בירושלים ... כל קפה שנפתח נשרף בדיוק אחרי יומיים והבעלים מקבל איומים ממשמרות הצניעות . אתם לא מבינים שזה דיון בזהות החילונית ובאורך החיים החילוני . אם הם ינצחו בסוף ניהיה כמו איראן

צודק לגמרי אני גר בבאר שבע ואצלינו אני לפעמיים רואה קבוצה של חרידים שבאים פשוט לחנות של בשר או משהו של רוסים בד"כ ופשוט עושים שם פגרום הורסים הכל נותנים בוקסים למוכרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה נורמלי?

אתה כנראה לא מכיר אותם אז בו אני יספר לך משהו חבר שני על אופניים בשבת ועבר ליד שכונה חרידית אפילו לא נכנס כי לא היה צורך אלה עבר ליד ומה הם עשו?

כולם שזה איזה 40+ איש זרקו עליו אבנים וכמה פגו!

הוא פנה למשטרה ותנחש מה היא מארה לו?

"אל תרכב על אופניים בשבת" מה זה החרא הזה?

ולא אני לא גר בירושלים.צודק לגמרי אני גר בבאר שבע ואצלינו אני לפעמיים רואה קבוצה של חרידים שבאים פשוט לחנות של בשר או משהו של רוסים בד"כ ופשוט עושים שם פגרום הורסים הכל נותנים בוקסים למוכרים !

סוף סוף מישהו שיודע מה קורה סביבו ולא חי בבועה של מרכז הארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מכליל אוכלוסיה שלמה בגלל התנהגות של כמה אנשים.

בכל אוכלוסיה יש את הקיצונים המטומטמים שמוכנים לעשות דברים מטורפים למען האמונות שלהם.

תפסיקו לנסות להצדיק את המצעד המפגר שלכם בעזרת 'החרדים מתאכזרים אלינו אז אנחנו נחזיר להם'.

גם אם הם כמו שאתם מתארים אותם אתם סתם יורדים לרמה שלהם, למרות שהמצב הוא כלל לא כזה אלא כמו שתיארתי קודם.

סיכום טוב של כמה מילים שיתאר את דעתי לגבי המצעד הזה:

אני נגד מצעד הגאווה בי-ם, כי כל מהותו בעיקר חירבון על עקרונות של אנשים מול העיניים שלהם. זה פשוט מצעד שכל כולו אגוצנטריות וצומי...

כל מילה נכונה.

ואלון, אני בכלל לא מתכוון לקרוא או להגיב לתגובות המפגרות שלך.

אתה בכלל יצאת אדיוט כאשר השוות את המצעד הזה לשואה.

שב בשקט.

אגב שכחתי להוסיף, אני גר בירושלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...