מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

מה ת'רוצה רעבק איתך עוד הפעם אתה נדבק אליי אם הגוף אף גיימס יאללה תשחרר מישהוא קרא לך לפה ? פאנבויז חברים שלך סתכל על עצמך בהתחלה ' date='ולא קיבלתי שום באן ולא היו לי שום 5 משתמשים זה המשתמש הראשון שלי כאן , אין לך תגובה לנושא סע בחזרה לדיונים המשעממים שלך .

רעבק מה הבעיה שלכם לא מבין ! לכו תכנסו קצת לפורומים אחרים ותראו מה זה קונסולה שם לא כמו פה כולם נהיו חיילים של מחשב , אפילו ביקורות אחת טובה או כתבה אחת טובה לא ראיתי פה באתר על הכל שיט על כרטיס מסך והשוואה בין doom3 לfar cry :nixweiss:

נ.ב שמתי לב שאתה בן 12 אתה עדין ביסודי לך תחזור לילמוד את לוח הכפל ואז תדבר על מחשבים וקונסולות , לא פלא שאתה לא מבין בשיט ! ,דבר שני איתך אני ביכלל לא רוצה לדבר אני לא מגיב לנושאים שלך אל תגיב לשלי כל מה שישלך לך להגיב הכל שיט לא קשור (צריכים לחטוף על זה באן לא ?) ספאמר זה מה שאתה ! קיצר כמו שאמרתי לך תלמד את לוח הכפל לשנה הבאה ולך תבחר לך תיק ציבעוני לכיתה ז' מחשבים וקונסולות זה הצד החלש שלך , כל מה שאתה יודע זה להגיד "פאנביז" וזהו . :lol:

סוני פישלה . בסדר למה הם פישלו .? אוליי התסבכו קצת אבל הכל כבר הסתדר.

מי צריך את הCell ?מישהו שרוצה משהו חזק ל10 השנים הבאות ולא לשדרג כל חודש את המחשב כדי לשחק במשחק או שתיים שיצאו .

אותו דבר לגבי הבלו ריי הטכנלוגיה עוברת לדור הבא אפחד לא ירצה בעוד שנתיים להתשמש בדיוידי

כמו שאמרתי ווי בנתה קונסולה לשנתיים , בנתה קונסולה ל5 שנה וסוני בנו קונסולה לעוד10 שנה . היא לא מוצאת חן בעינייך אל תקנה אותה לך תקנה ווי ותניף ת'שלט במשחק זלדה. בהצלחה לך :xyxthumbs:

[/quote']

אתה צחקת על זה שנטפלים אליך משתמשים בני 20.. שמת לב לאירוניה?

ודיברתי על המשתמש ההוא שהוא פתח עוד 5 משתמשים, הבנתי, אתה לא הוא אבל אתה הפרד הבא שצריך להתעסק איתו ככל הנראה..

לפני שאתה צוחק עליי תסתכל על הצורת כתיבה שלי והצורת כתיבה שלך, אתה צוחק על זה שאני קטן ממך[ועוד בשנה וחצי? שנתיים?] ועדיין אני כותב יותר "טוב" ממך..

לסוני יש בעיות בייצור, בתקציב, אפילו החומרה הבסיסית לא מוכנה בזמן[היו צריכים לעשות שינויים בסל ולהוריד את התדר שלו ל2.8{מה שיקשה על המפתחים לדעת אם התוצר ירוץ כמו שצריך על התוצר הצופי} בגלל בעיות חום]

עדיין לא בטוח שהבלו ריי ייקח את תפקיד יורשו של הDVD, אם הHD- "ינצח" זה יהיה עוד אסון לסוני..

מיקרוסופט בנו קונסולה ל5 שנים, ל10?

ואיך אתה יודע את זה? כי צוות המפתחים הראשי של הקונסולה אמר את זה?

מילא היה להם על מה להסתמך,אין להם אפילו 512MB של גראפי, מה שיש למיקרוסופט,אולי באמת היא תפעל כמו שצריך בעוד 10 שנים כי אז יבינו איך להתמודד עם הקטסטרופה שהם עשו בסידור הגישה לזכרון ולמעבד..

ולא אני לא "שיחקתי בה שאני יודע שהיא גרועה", אני יודע את זה כי אני לא כמוך, קראתי את החדשות הלא מעודדות כ"כ לסוני,בחצי מאתרי החדשות והמחשוב, היא לא תהיה קונסולה לא טובה, אבל היא גם לא תהיה קונסולה כ"כ טובה..

כמו תמיד, אחרי שנה[ואולי אחרי יציאתו של קונרו בכלל] המחשב יהיה מעל הקונסולה, אז נראה לי שבעוד 10 שנים לא יהיה מה להשוות, לא ב"מעבד המתקדם"[שמתמודד עם בעיות בייצור ובחום], לא ב"כרטיס הגראפי שמהולל שינצל את עצמו יותר טוב מ7950"[ואגב, זה נכון, מעד בעוצמה כזאת ינצל יותר אחוזים מ256MB מאשר 1024MB]

אני עכשיו אקרא את שאר העמודים, רוצה להתבכיין על שאר הילדים הגדולים והמפחידים שמציקים לך שם? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי קונאן אתה ילד

ויום אחד תגדל

אני לא הולך להתכווח איתך

מבחיני תגיד מה שאתה רוצה

לא אכפת לי,אתה בסך הקטן אדם אחד קטן בדיוק כמוני

תעשה מה שטוב לך ואני יעשה מה שטוב לי

ובקשר לGTA:

וכן כל התוספות האלו בסאן אנדראס זה דברים שוליים

נכון ששמו הרבה

אבל בסופו של דבר אתה נכנס לאוטו הורג אנשים ועושה שוב ושוב אותו דבר

לי אישית יש את המשחק הזה ובקושי נגעתי בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זלדה זה זה?:

http://www.generationmp3.com/generationds/images/news/autre/zelda/z2006-5.jpg

אנימה של יפאנים, תעשו לי טובה.

ואגב, מוזר מאוד שדיון עם כל כך הרבה ויכוחים התפתח ל-25 עמודים. :nixweiss:

ומה שאני יכול לאמר על הדיון הזה זה שאתם מנסים לגמגם אחד לשני על דברים שלא בטוחים בהם.

אני חושב שאין צורך להתווכח עד שהקונסולות יצאו, או עד שיהיו סקירות מעמיקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונאן, מה קרה? נסגרה ההרשמה לפורום של אז הגעת הנה?

אם אתה מבטיח לעזוב את הדיון המפגר הזה אני מבטיח לסדר לך כמה יוזרים בפורומים של .

שם תוכל להציף את הפורם בהודעות אשר כל מילה שניה בהן היא "י'נוב" ו "פאנבוי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זלדה זה זה?:

אנימה של יפנים?

אני לא יודע בן כמה אתה אז אני אמנע מלקרוא לך ילד

זה שאתה לא מכיר אפילו את זלדה ומלגלג על הסדרה הזאת מראה על הרבה יותר מבורות

בן אדם לא יכול לקרוא לעצמו ולא להכיר את זלדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זלדה זה זה?:

ואגב, מוזר מאוד שדיון עם כל כך הרבה ויכוחים התפתח ל-25 עמודים. :nixweiss:

ומה שאני יכול לאמר על הדיון הזה זה שאתם מנסים לגמגם אחד לשני על דברים שלא בטוחים בהם.

אני חושב שאין צורך להתווכח עד שהקונסולות יצאו, או עד שיהיו סקירות מעמיקות.

זלדה חוץ מ2 מישחקים שיצאו לCDI תמיד אבל תמיד קיבל ציונים גבוהים

והסידרה מתקופת הNES שזה דור ה8 ביט

וברור שזה יפני אז מה ? רוב המישחקים הטובים מפותחים ביפן וזה כולל את VF5 שהזכירו פה הרבה כמישחק בילעדי טוב לPS3

חוץ מיזה הגרפיקה של זלדה הבא אולי לא מהפכנית (טוב זה פותח לקוביה במקור ותיהיה גם גירסה לקוביה)

אבל אם אתה נותן תן לפחות נורמליות כמו זות-

zelda375.jpg

וזה מישחק שלא יעשה שימוש בכח של הWII

הWII אולי חלש טכנולוגית מהPS3 או 360 אבל הוא יתמוך ב480P ויהיה חזק פי 2 עד 3 מהקוביה

והזלדה הזה זה מימנוע גרפי של מישחקי קוביה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צחקת על זה שנטפלים אליך משתמשים בני 20.. שמת לב לאירוניה?

ודיברתי על המשתמש ההוא שהוא פתח עוד 5 משתמשים, הבנתי, אתה לא הוא אבל אתה הפרד הבא שצריך להתעסק איתו ככל הנראה..

לפני שאתה צוחק עליי תסתכל על הצורת כתיבה שלי והצורת כתיבה שלך, אתה צוחק על זה שאני קטן ממך[ועוד בשנה וחצי? שנתיים?] ועדיין אני כותב יותר "טוב" ממך..

לסוני יש בעיות בייצור, בתקציב, אפילו החומרה הבסיסית לא מוכנה בזמן[היו צריכים לעשות שינויים בסל ולהוריד את התדר שלו ל2.8{מה שיקשה על המפתחים לדעת אם התוצר ירוץ כמו שצריך על התוצר הצופי} בגלל בעיות חום]

עדיין לא בטוח שהבלו ריי ייקח את תפקיד יורשו של הDVD, אם הHD- "ינצח" זה יהיה עוד אסון לסוני..

מיקרוסופט בנו קונסולה ל5 שנים, ל10?

ואיך אתה יודע את זה? כי צוות המפתחים הראשי של הקונסולה אמר את זה?

מילא היה להם על מה להסתמך,אין להם אפילו 512MB של גראפי, מה שיש למיקרוסופט,אולי באמת היא תפעל כמו שצריך בעוד 10 שנים כי אז יבינו איך להתמודד עם הקטסטרופה שהם עשו בסידור הגישה לזכרון ולמעבד..

ולא אני לא "שיחקתי בה שאני יודע שהיא גרועה", אני יודע את זה כי אני לא כמוך, קראתי את החדשות הלא מעודדות כ"כ לסוני,בחצי מאתרי החדשות והמחשוב, היא לא תהיה קונסולה לא טובה, אבל היא גם לא תהיה קונסולה כ"כ טובה..

כמו תמיד, אחרי שנה[ואולי אחרי יציאתו של קונרו בכלל] המחשב יהיה מעל הקונסולה, אז נראה לי שבעוד 10 שנים לא יהיה מה להשוות, לא ב"מעבד המתקדם"[שמתמודד עם בעיות בייצור ובחום], לא ב"כרטיס הגראפי שמהולל שינצל את עצמו יותר טוב מ7950"[ואגב, זה נכון, מעד בעוצמה כזאת ינצל יותר אחוזים מ256MB מאשר 1024MB]

אני עכשיו אקרא את שאר העמודים, רוצה להתבכיין על שאר הילדים הגדולים והמפחידים שמציקים לך שם? :nono:

היו להם בעיות בתקציב כי הם משקיענים ונאמנים ויעשו הכל כדי שמישיקנה את הקונסולה יוכל להנות 10 שנים טובות מימנה ולא היצטרך לשדרג כל חודש את המחשב עכשיו בעיות התקציב נפתרו והם לקחו הלוואה של 700 דולר בפעם הראשונה מאז 10 שנה והם יחזירו את ההלוואה הזאת במשך 3 השנים הקרובות . זה לא מעווה שום בעיה לקונסולה שלהם.

לכל חברה שמייצרת משהו תמיד יהיו בעיות ייצור אבל לא כל החברות מודיעות על מה שהם עושות וכו' ( בורסה) , גם לווי יש בעיות ייצור ופיתוח אפילו הם לא התחילו עדין לייצר את הקונסולה וגם ל360 היו מלא בעיות ייצור ופיתוח והם הוציאו את הקונסולה יותר מידי מוקדם והרבה אנשים התלוננו עליה כי מתחחמת יותר מידי וגם לפעמים קורסת,השלט שלה לא נוח ביגלל זה החליטו לייצר חדש, אפילו לפני כמה זמן הוגשו תלונות על על ה-360 שלהם כי יש מלא באגים ומלא בעיות אם הלייב וכו'...

אני יודע שפס3 תחזיק עשר שנה ביגלל שיש לה חומרה יותר מתקדמת משל המחשב פי 4 ויקח הרבה זמן עד שהמחשב יגיע לרמת חומרה דומה לזאת של פס3 וגם עד שהוא יגיע זה לא יעווה בעיה לפס3 עדין ימשיכו לייצר משחקים טובים ובלעדיים לסוני ולמחשב ו360 ייצרו משחקי FPS דומים ,בקשר לזיכרון גרפי יש להם 1gb אם לא יותר וביכלל מה אתה משווה מחשב לקונסולה ?הם עובדות על חומרה שונה ,דומה אבל שונה זו מזו ,והם מתוכננות בדרכים שונות :kopfpatsch:, קראת חדשות ? הכל שמועות י'נוב תמים וה"חדושות" האלה היו לפני חודשיים תוך חודשיים כבר אפשר לפתור את כל הבעיות ..ה Cell יותר מתקדם מהקונרו הCell הוא המעבד הכי חזק שקיים היום , וRSX זה כרטיס אם ג'יגה גם כימעט ואותו הכרטיס כמו ה7950 אבל יותר מתקדם ויותר יעיל ואין לו את הבעיות של ה7950 , ומאיםה רעבק אתה יודע מה ינצל מה ?רעבק תפסיק לחזור אחרי דברים של אחרים , לפחות תן דעה מישלך ולא משל "חדשות " ושמועות .אתה לא יודע כלום על פס3 אתה לא מתבייש להגיד מה היא תנצל ומה היא לא ? אפחד לא יכול לדעת , אתה תוכל לדעת כשתשחק בה , אבל הבעיה שבחיים ש'ך אתה לא תגע בה ולא תשחק בה , לך תשחק בקוביה ש'ך י'נוב או שחכה לווי ותשחק בזלדה \: ....

ולא סתם כל הדחיות של סוני וכל הבעיות וכו' הם מנסים לעשות את הקונסולה כמה שיותר טובה אם לא דפוקים כמו שהוציאו את הקונסולה מוקדם מידי , רוצים להוציא אותה בלי בעיות שהכל יהיה טוב ויפה ואם היו להם בעיות זה לא אומר שהם עדין קיימות , תחשוב בהגיון :| , הם לא יציאו קונסולה אם בעיות לשוק :kopfpatsch:,, האהבה הזאת שאתם מתארים כלפי הווי זה הכל בא מתוך ריגוש של נוסטלגיה.

ואני יכול להגיד בברור שאם היו מציעים לי עכשיו לבחור בין PS2 לWii הייתי בוחר בPS2, אותי הPS2 ריגש יותר מהמגה-סון ומהNES וכל השטויות של נינטנדו, בגלל המשחקיות אז סוניק חרא טהור בPS2 אז מה? ממש חסרים לPS2 משחקים מצויינים שלא היו בעבר למגה-סון :s07: ולדעתי אם אתם חושבים שהWii יחזיר אותכם לתקופת הריגוש הזו אתם חיים באשליה, כי אותי כלל לא מרגש להרים את הנשק ולכוון אותו וכו', האקדח של הPS2 ידע לעשות את זה טוב מאוד, קל וחומר שאם אני מעדיף PS2 על פני אז ברור שאני ירצה PS2 עם אותם כותרים אהובים עם חידושי חומרה שעושים רק טוב! כי כן גרפיקה היא כן פרט חשוב! ולדעתי השלט הזה יהיה גימיק זול בדיוק כמו הEYE-TOY תאמין לי שגם אני בהתחלה התלהבתי מזה שאני ממש ניכנס למשחק וחובט עם היד בכדור ובסוף אני מגלה שאני משתעמם תוך שעה שעתיים.

וכל השנאה שלכם כלפי סוני וכל השטויות שאתם אומרים וכל התמימות הזאת וכל ההצדקה של השמועות השליליות על סוני כל זה בא מתוך זה שאתם חושבים שנינטנדו עלו על משהו חדש ושהוא הכי טוב והכי שווה ויותר טוב מפס3 ,אתם חושבים אם סוני הצליחו בעבר אם הפס2 אז הפס3 יכשל ביגלל המחיר אתם חיים באשליה ,לסוני יש קהל גדול ונאמן שמחכה לחטוף את הקונסולה ביום הראשון שהיא תגיע למדפים ,לעומת הווי שיש לה קהל קטן שלא אכפת לו מאיכות וחידוש וגראפיקה וסאונד מתקדם , וחומרה מתקדמת כל מה שאוהבי רוצים זה משחקים פשוטים שיתנו להם הנאה לכמה שעות פעם בשבוע ,לעומת הפס3 וה-360 שזה לגיימרים כבדים שאוהבים משחקים בעלי עלילה ובעלי גראפיקה אמיתית וסאונד מהסרטים , קיצר אם אתה כל -כך בטוח שנינטנדו תנצח אז שיהיה לך במזל טוב לא מעניין אותי אני בטוח בזה שסוני ינצחו !

נ.ב - אני כותב אם כמה שגיאות ומבולגן כי אני כותב מהר ואני מביע דעות מי שלי ולא כמוך הולך והוסף חומרים ושמועות כדי להוציא את מפסידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לקשקוש הטכני שהבאת, כבר עניתי והוכחתי לך בעמוד 12 פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=189568.msg1652271#msg1652271

והמחשב יגיע לרמת הקונסולה בתוך שנה או אפילו פחות.

ובטח ובטח שלא תחזיק 10 שנים :screwy::lol:

אני מתפלא על איך שאתה מסוגל לכתוב הודעות ארוכות כאלה, כל הכבוד :hi::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לקשקוש הטכני שהבאת, כבר עניתי והוכחתי לך בעמוד 12 פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=189568.msg1652271#msg1652271

והמחשב יגיע לרמת הקונסולה בתוך שנה או אפילו פחות.

ובטח ובטח שלא תחזיק 10 שנים :screwy::lol:

אני מתפלא על איך שאתה מסוגל לכתוב הודעות ארוכות כאלה, כל הכבוד :hi::yelclap:

פס2 יחזיקה 3 שנים , איך פס3 לא תחזיק יותר משנה ?? :s07: חעחעח , דבר שני מאיפה אתה יודע איזה מעבד יצא אחרי קונרו ? אם יצא ביכלל ,ואם יצא זה בעוד הרבה זמן ...

זלדה חוץ מ2 מישחקים שיצאו לCDI תמיד אבל תמיד קיבל ציונים גבוהים

והסידרה מתקופת הNES שזה דור ה8 ביט

וברור שזה יפני אז מה ? רוב המישחקים הטובים מפותחים ביפן וזה כולל את VF5 שהזכירו פה הרבה כמישחק בילעדי טוב לPS3

חוץ מיזה הגרפיקה של זלדה הבא אולי לא מהפכנית (טוב זה פותח לקוביה במקור ותיהיה גם גירסה לקוביה)

אבל אם אתה נותן תן לפחות נורמליות כמו זות-

zelda375.jpg

וזה מישחק שלא יעשה שימוש בכח של הWII

הWII אולי חלש טכנולוגית מהPS3 או 360 אבל הוא יתמוך ב480P ויהיה חזק פי 2 עד 3 מהקוביה

והזלדה הזה זה מימנוע גרפי של מישחקי קוביה

התמונה שהבאת זה לא גיימפלי . :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברין נישמע כמו מישהו מאוהב שלא מוכן לישמוע דברים רעים על הקונסולה שלא

ושולל כל דבר רע בה

אוי זה יהיה מאוד כואב שהאובתו תכזיב אותו

ואוברין בו נגיד שהPS3 תחזיק 10 שנים אז למה ליקנות אותה היום?

לא עדיף ליקנות תקונסולה האגדתית שלך עוד 3 שנים שהיא תיהיה הרבה יותר זולה ואולי יהיו פריצות וצורבי בלו רי במחיר שפוי

ועדין יהיו עוד 7 שנים להנות מימנה?

אני אישית לא שולל תPS3 אבל אני כן חושב שכרגע עלות מול תועלת היא לא מישתלמת ביכלל

חוץ מיזה אתה אומר כל הזמן שיהיו לה מישחקים חדשנים אבל מהדברים שאני ראיתי

יהיה לה יותר גרפיקה ומוזיקה אבל לא חדשנות

ולWII יהיו מישחקים חדשנים כמו שלמרות הגרפיקה המאוד פשוטה ניראה מאוד כיף

דרך אגב תיראה איך ניתפסו בשקר גדול

מה תגיד לי שביגלל האלחוט הם לא יכולים לתת רטט?

וזה דרך אגב לא קרוב ליכולות של הנונצקו שכן נותן רטט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פס2 יחזיקה 3 שנים ' date=' איך פס3 לא תחזיק יותר משנה ?? :s07: חעחעח , דבר שני מאיפה אתה יודע איזה מעבד יצא אחרי קונרו ? אם יצא ביכלל ,ואם יצא זה בעוד הרבה זמן ...

[/quote']

יודע. אם אתה רוצה לדעת גם, ממליץ לך להתעדכן באתרי חדשות חומרה.

פס2 השתווה למחשב מהר מאוד.

ולמה שלא יצא אחר כך? הכל התפתח כל כך טוב, יש המון מפעלים, המון עובדים ופתאום הכל יעצר. וכל מפתחי החומרה יעלמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברין נישמע כמו מישהו מאוהב שלא מוכן לישמוע דברים רעים על הקונסולה שלא

ושולל כל דבר רע בה

אוי זה יהיה מאוד כואב שהאובתו תכזיב אותו

ואוברין בו נגיד שהPS3 תחזיק 10 שנים אז למה ליקנות אותה היום?

לא עדיף ליקנות תקונסולה האגדתית שלך עוד 3 שנים שהיא תיהיה הרבה יותר זולה ואולי יהיו פריצות וצורבי בלו רי במחיר שפוי

ועדין יהיו עוד 7 שנים להנות מימנה?

אני אישית לא שולל תPS3 אבל אני כן חושב שכרגע עלות מול תועלת היא לא מישתלמת ביכלל

חוץ מיזה אתה אומר כל הזמן שיהיו לה מישחקים חדשנים אבל מהדברים שאני ראיתי

יהיה לה יותר גרפיקה ומוזיקה אבל לא חדשנות

ולWII יהיו מישחקים חדשנים כמו שלמרות הגרפיקה המאוד פשוטה ניראה מאוד כיף

דרך אגב תיראה איך ניתפסו בשקר גדול

מה תגיד לי שביגלל האלחוט הם לא יכולים לתת רטט?

וזה דרך אגב לא קרוב ליכולות של הנונצקו שכן נותן רטט

לא אכפת לי מהרטט , בעוד 3 שנים אני יהיה כבר בן 17 ואני לא חושב שמשחקי ווידיאו יעניינו אותי \:

יודע. אם אתה רוצה לדעת גם, ממליץ לך להתעדכן באתרי חדשות חומרה.

פס2 השתווה למחשב מהר מאוד.

ולמה שלא יצא אחר כך? הכל התפתח כל כך טוב, יש המון מפעלים, המון עובדים ופתאום הכל יעצר. וכל מפתחי החומרה יעלמו.

סוני פיתחו משהו שלא קל לפתח כל -כך מהר אם נתקלו לבעיות וכו' למה אתה חושב שחברות אחרות לא יתקלו?, אז זה יקח זמן עד שמפעלים חברות יתחילו לפתח חומרה דומה לזו של פס3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח סירטון של זלדה

ודרך אגב האיכות תמונה של הסרט באיכות נמוכה אז תדמין את הכל יותר חלק ותיזכור שהמישחק לא מנצל תכח של הWII

חוץ מיזה אם עוד3 שנים אתה לא מיתכוון לשחק אז למה ליקנות קונסולה יקרה שאתה חושב שתחזיק 10 שנים ?

דרך אגב אחד מהמישחקים הטובים ביותר ששיחקתי היה זה -

כן כן למרות הגרפיקה הפשוטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני פיתחו משהו שלא קל לפתח כל -כך מהר

יש לך ניסיון?

אם סוני נתקלו לבעיות וכו' למה אתה חושב שחברות אחרות לא יתקלו?

אמרתי אחרת?

כבר יש מפת דרכים מוכנה עד לשנת 2009 (נכון לגבי אינטל).

אז זה יקח זמן עד שמפעלים חברות יתחילו לפתח חומרה דומה לזו של פס3

כבר אפשר להעריך שהחומרה ל שתצא בשנה הבאה יכולה להיות שווה לחומרתה של ה PS3, אני מדבר על ה Kentsfield וה G80 או R600.

וגם אפשר יהיה להנות ממה בזול יותר מ PS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אפשר להעריך שהחומרה ל שתצא בשנה הבאה יכולה להיות שווה לחומרתה של ה PS3, אני מדבר על ה Kentsfield וה G80 או R600.

וגם אפשר יהיה להנות ממה בזול יותר מ PS3.

להנות מימה?ממשחקי FPS משעממים שחוזרים על עצמם ? (חחח)

בזול ? :s07: מחשב הכי מתקדם היום עולה יותר מ-10 אלף חחח .. קונסולה שיותר מתקדמת מהמחשב הכי מתקדם בעולם (בנתיים ) תעלה 500 דולר :P ועוד אם משחקים יותר שווים ויותר טובים . :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...