מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

ורק בשביל הפרוטוקול-תסתכל מה היה עם הPS2 בזמנו..

המכשיר הבטיח גראפיקה ברמה שתרם נראתה עד היום...כשהקונסולה יצאה לא היה אפילו מחשב אחד שהתקרב לרמה הגראפית שלה

אחרי שנה המחשב השווה כוחות עם הקונסולה,ומאז המשחקים על המחשב פועלים ונראים פי 8327892742987432987342 יותר טוב.

ועם קצב ההתקדמות הטכנולוגית המהיר מאוד של המחשב כרגע,בו מחשבים של היום נמצאים ברמה טכנולוגית זהה לזו של הPS3,אין שום סיבה שאותו התרחיש יקרה בשנית....

המשחקים לPS3 ישפרו את מראם עם השנים,אבל המשחקים של המחשב ייראו הרבה יותר טוב.

ולמה?כי בניגוד למחשב,הPS3 היא קונסולה קבועה שנותרת תקועה מבחינה טכנולוגית מרגע יציאתה...אפשר ללמוד לנצל יותר נכון את הקונסולה,אבל במחשב אפשר לשפר את המשחקים בהתאם להתקדמות הטכנולוגית ואפילו יותר מזה-המשחקים הם אלו שמניעים את השוק קדימה,ולא מנסים להתאים את עצמם לשוק מקובע.

הנה,כבר עכשיו הולך לצאת המשחק CRYSIS,שבמצבו הנוכחי-הוא נראה יותר טוב מכל משחק PS3 שנמצא בפיתוח כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזבו -בדרך כלל בהשקה של הקונסולות אומרים שבעתיד המישחקים יראו יותר טוב

ובדרך כלל זה נכון אבל זה קשור לתוכנה ולא לקונסולה ככה שאני יכול להגיד שמישחקים של ה360 והWII יראו יותר טוב בעתיד

וזה בטח יקרה אבל מה זה משנה לעזזל

הPC יציג גרפיקה יותר טובה מהPS3 אחרי שנה שנתים

ה360 +- באותו כח גרפי של הPS3 ויותר קל לפתח לה

והWII לא מיתחרה בגרפיקה אלה הולכת באסטרטגיב אחרת

אני אם היתי רוצה גרפיקה היתי ממשיך אם המחשב כי מבחינת מישחקים הוא יותר זול גם אם קונים ולא מורידים

והוא באמת נותן הרבה דברים בניגוד לPS3 שעלק נותן דברים של מחשב

העינין שאני רוצה דברים חדשים אז אני מעריך שאני יקנה תWII ומחשב חדש יותר מאוחר

בעינין אוברין הוא אומר שבעתית המישחקים לPS3 יראו מעולה אז למה ליקנות בהשקה? לא עדיף עוד שנתים ועוד במחיר שפוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקש למחשב, נכון שהוא יקח את כולם בגרפיקה, אבל הבעיה זה המשחקים- יש הרבה משחקים מגניבים שיוצעים בלעדיים לקונסולות :-\

הייתי מסכים עם זה,אבל המצב ממש לא נכון כרגע

-לXBOX360 כל המשחקים הטובים [או לפחות 95% מהמשחקים הטובים] הם לא בלעדיים לבוקס ויצאו גם למחשב

-לPS3 מרבית המשחקים איבדו כבר את הבלעדיות ואפילו גרוע מזה-אין לה בכלל משחקי השקה טובים...הרוב משחקים יפנים מטומטמים ומזובלים,וחוץ מMGS4 [שנראה יותר כמו סרט,אפשר להוציא אותו לקולנוע וזה לא ישנה לאף אחד כי ממילא אתה רואה שם יותר קטעי מעבר מאשר משחק] אין שום דבר שבאמת שווה יריקה אפילו

מה שאמרת נכון לדור הקודם של הקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה360 +- באותו כח גרפי של הPS3 ויותר קל לפתח לה

אני לא כל כך בטוח לגבי זה,

עברתי שוב על הנתונים הטכניים של שנייהם שנותנים לך מSDK של כל אחת מהקונסולות, אני לא יכול לחתום על זה מאחר וזה קצת מעבר לליגה שלי, אבל כנראה של360 יכולות גראפיות יותר טובות בכמה רמות , אני מניח שמאוד בקרוב , טווח של שנה או קצת נראה משחקים שיכול להיות שלא יצאו בכלל לPS3 בגלל קשיים טכניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מסכים עם זה,אבל המצב ממש לא נכון כרגע

-לXBOX360 כל המשחקים הטובים [או לפחות 95% מהמשחקים הטובים] הם לא בלעדיים לבוקס ויצאו גם למחשב

-לPS3 מרבית המשחקים איבדו כבר את הבלעדיות ואפילו גרוע מזה-אין לה בכלל משחקי השקה טובים...הרוב משחקים יפנים מטומטמים ומזובלים,וחוץ מMGS4 [שנראה יותר כמו סרט,אפשר להוציא אותו לקולנוע וזה לא ישנה לאף אחד כי ממילא אתה רואה שם יותר קטעי מעבר מאשר משחק] אין שום דבר שבאמת שווה יריקה אפילו

מה שאמרת נכון לדור הקודם של הקונסולות.

כן? מגניב!!! אבל אותם משחקים כמובן עוד לא יצאו, מתי בערך אתהב משער שהם יצאו???

אתה יכול לומר לי שם של משחק מאוד ידוע ושאמור להיות מוצלח של ה-360/PS3 שיצא למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו תאתר הזה-

http://www.nexgenwars.com/

הWII בינתים אם 55% :funn: :funn: :funn:

ולא ידעתי שה360 שכרגע עם 26% מכר פחות מ4 מיליון מכשירים עד עכשיו

איזה פדיחות :lol: :lol: :lol:

דרך אגב אוברין הPS3 אם 18% וזה לא אתר ישראלי

עריכה-

ותיראו איך Immersion משפילה את :lol: :lol: :lol: עוד דבר רע על הPS3 לאוסף

Immersion Polls Gamers On Rumble

Immersion corp, the company which sued for infringing on it's rumble feedback some time ago, are now so desperate to get the feature back into the PS3 controller as shown via their latest provocative public poll. The survey which is doing the rounds on a few gaming websites asks for visitors feelings on life on the PS3 without the rumble feature intact...

quote:

The details of the survey, which is being advertised on video game-related sites including GamesIndustry.biz, include questions on the specific benefits of rumble effects in game controllers (choices include: "Makes the game more fun... Helps me play better (provides warnings, alerts, guidance)... Keeps me playing the game longer", and also asks: "Tell us what game(s) you play that just wouldn't be the same without rumble and why."

The Immersion survey continues by asking what next-gen consoles the player intends to own, and the key question: "If rumble is removed from the PS3 console, your or PS2 games also may not have vibration when played on the PS3. How would the lack of rumble in the whole console affect your decision to buy the PS3?"

The choices given are: "I would definitely not purchase a PS3 without rumble, I would be more likely to purchase an Xbox 360 with rumble, I would be more likely to purchase a with rumble, I would buy a PS3 anyway, but I'd be disappointed [and] It would not affect my decision at all."

Immersion has built much of its business model on licensing wide-ranging patents related to rumble effects in controllers and litigating over other entities' use of the effect, and has previously settled a lawsuit with over the issue in July 2003.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאיפה יש להם את הנתון הזה כי MS עוד לא פירסמה את הנתונים לרבעון הזה, ובתחילת יוני כבר נמכרו 4 מיליון 360

אין לי מושג ראיתי תאתר רק היום ואני לא יודע כמה אמין הוא

חוץ מיזה יש הבדל בין לישלוח לחנויות ללימכור ככה שאני לא יודע אם מכרה 4 מיליון או שלחה 4 מיליון

בכל מיקרה זה נתון נמוך לקונסולה שנימצת לבד בשוק תקופה די ארוכה

וכן אני יודע שבUSA היא מצליחה אבל הכישלון ביפן מאוד מזיק לה ואתה חיב להודות בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי המספר מתייחס לארהב בלבד, אין לי מושג, מעולם לא ראיתי את האתר הזה.

והביקוש ל360 עדיין מאד מאד גבוה, אז שלחה ומכרה זה מספר כמעט זהה

אין לי ספק שיפן פוגעת ב360, וזו הסיבה שרק חברה יפנית מסוגלת לנצח חברה יפנית בשוק הזה, PS3 וWii ימכרו מיליונים גם בלי משחק אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחה ומכרה זה לא תמיד מיספר דומה

תיראה את הPSP לדוגמה שסוני פירסמה כמה נישלחו לחנויות בהתחלה אבל המיספר של הקונסולות שנימכרו היה נמוך משמעותית

וזה בא לידי ביטוי מאוחר יותר בנתוני מכירות המישחקים

אבל עזוב הנתוני מכירות תוכנה של ה360 בUSA טובים אבל היא לבד בשוק כרגע וכמו שאמרתי זה שאין לה את יפן מאוד פוגע

אני אישית חושב שה360 תנצח את הPS3 בUSA וUK במחיר הנוכחי של הPS3 אבל יפן זה גם שוק גדול

וביפן יש הרבה חברות טובות שחלקם מפתחות קודם כל לשוק היפני ורק אחרי זה מפיצים תמישחקים במערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחה ומכרה זה לא תמיד מיספר דומה

תיראה את הPSP לדוגמה שסוני פירסמה כמה נישלחו לחנויות בהתחלה אבל המיספר של הקונסולות שנימכרו היה נמוך משמעותית

וזה בא לידי ביטוי מאוחר יותר בנתוני מכירות המישחקים

אבל עזוב הנתוני מכירות תוכנה של ה360 בUSA טובים אבל היא לבד בשוק כרגע וכמו שאמרתי זה שאין לה את יפן מאוד פוגע

אני אישית חושב שה360 תנצח את הPS3 בUSA וUK במחיר הנוכחי של הPS3 אבל יפן זה גם שוק גדול

וביפן יש הרבה חברות טובות שחלקם מפתחות קודם כל לשוק היפני ורק אחרי זה מפיצים תמישחקים במערב

כמו שאמרתי ממקודם-במערב הXBOX360 תנצח את PS3

וביפן ובכל ארצות מלוכסני העיניים הWII תביס את הPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן? מגניב!!! אבל אותם משחקים כמובן עוד לא יצאו, מתי בערך אתהב משער שהם יצאו???

אתה יכול לומר לי שם של משחק מאוד ידוע ושאמור להיות מוצלח של ה-360/PS3 שיצא למחשב?

Ghost recon Advanced warfighter

GTA4

Oblivion

Unreal tournament 2007

Halo3 [מן הסתם,אם 1 ו2 לא בלעדיים לבוקס,גם השלישי יצא במוקדם או במאוחר למחשב]

asassin`s creed

call of duty2

need for speed most wanted

spilnter cell:double agent

הנה לך רשימה של כמה מהמשחקים הגדולים שעושים הכי הרבה רעש שאין להם בלעדיות לאחת הקונסולות ושיוצאים גם למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ghost recon Advanced warfighter

GTA4

Oblivion

Unreal tournament 2007

Halo3 [מן הסתם,אם 1 ו2 לא בלעדיים לבוקס,גם השלישי יצא במוקדם או במאוחר למחשב]

asassin`s creed

call of duty2

need for speed most wanted

spilnter cell:double agent.

מה זה רשימה של משחקים שאהבת ב :smile1:

PS3 RULZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...