מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

עם זה מה שאתה עושה במשחק איך תהנה ממנו בוא אני יגיד לך עם אתה לא יודע במחשק יש משימות ומי זה אתה נהנה עם לא נגעתה בו זות בעיה של טעם .

אה ואללה?!?

ומה עושים במשימות? הורגים עוד אנשים ונוסעים למקומות

יאללה אתה יודע כמה כבר עשיתי את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע, הדיון אף פעם לא יגמר אם לא תבין את המושגים שאנחנו מדברים עליהם. אז אם לא מובן משהו, תתחיל מהתגובה הראישונה שלי בדיון (עמ' 12) ותמשיך עד כאן, הסברתי כבר הכל על מה שאתה אומר כאן:

זה אתה לא מבין רעבק כל זה עובדות ..

אני נתתי לך מקורות עובדות ! תדפדף כמה דפים אחורה' date='עכשיו תן לי מקור ועובדה לזה:

ואל תצפה לביצועים במשחקים, עם 512RAM, ועל אחת כמה וכמה אם 256 מהם הולכים לכרטיס המסך (מה גם ש256 היום הופכים לסטנדרט ומגבילים חלק מהמשחקים).

[/quote']

זה דבר מאוד בסיסי שכל אחד מקהילת מחשבים אמור להבין, זה רק אומר שאתה לא מבין כלום.

דף מיקודם נתתי קישור לכתבה שActivison אומרת שהמשחקי השקה ומשחקים שיצאו קצת אחרי השקה לא ינצלו אפילו את ה-20% מהיכולות של הקונסולה!!!!!

דף קודם הסברתי לך כבר שגם אם המעבד יוכל לעבד נתונים גראפיים (אני מוותר לך, כי אני לא מכיר את הקונסולה) זה בחיים לא ישפר את הגראפיקה...

אני אביא לך עוד דוגמא...

נגיד משחק עם גראפיקה עכשווית זה העבודה של הניקיון במפעל. והמשחק של הגראפיקה העתידית (זאת שאתה אומר שאמורה להשתפר בעתיד) זה עבודות הניהול במפעל.

עכשיו המעבד הגראפי של הקונסולה זה זה הפועלים של הניקיון במפעל.

מה שהפועלים של הניקיון יכולים לעשות זה רק לעשות ניקיון, גם אם יצתרכו מנהלים למפעל, הם לא יוכלו לעשות כלום.

אפילו שיוסיפו להם עוד מיליון עובדי ניקיון (במקרה הזה, המעבד הראשי שעוזר למעבד הגראפי) העובדים לא יוכלו לנהל את המפעל.

אני מקווה שתבין משהו לפחות מהמשל הזה.

אני רוצה לראות את GTA4 או את Eight Days או את Saints Row או את SmackDown2007 רצים על המחשבים של כולכם בלי בעיות ...זה רק בחלום שלכם..

כשהמשחקים האלה יצאו, הם יראו בדיוק כמו בקונסולה ויעבדו בדיוק כמו בקונסולה ברזולוצית HD.

קיצר מה אני מתווכח איתכם , גם פורום מחשב ,גם פורום ישראלי - מה ביכלל אתם מבינים אם כל החרטה שאתם מקשקשים נכונה וכל ה"חוכמה" שלכם הייתה נכונה למה לא מייצרת קונסולה או מחשב משלה ?אה??ביגלל שקיימים פה אנשים מאוד חכמים נכון Huh?? ?? בהתחלה סתכלו על אין לכם ביכלל זכות להסתכל לצד של העם היפני שהוא העם הכי חכם בעולם , ועוד מעיזים לזלזל בהם ! בהתחלה שישראל תייצר טטריס מי שלה ואז נדבר .....

אם אתה לא מבין כלום, זה לא אומר שאף אחד לא מבין כלום.

אנחנו לא אומרים שאנחנו מבינים הכל (אתה אפילו מה שאנחנו כן יודעים לא יודע) אבל אנחנו יודעים מספיק כדי לדעת על מה אנחנו מדברים.

אם לא מייצרת קונסולה זה אומר שכולם בישראל מפגרים? :D

ויש מספיק אנשים בישראל שמבינים את כל הנושא ברמה טכנית והנדסית גבוהה, אפילו יש כמה בפורום.

ולמה בדיוק התחלת לרדת על ישראל? :lol: לא צריך להיות מהנדס חומרה בשביל לאמר דברים בסיסיים כאלה.

נ.ב - זהו אין טעם ביכלל להתווכח עם חבורת פאנביז של מחשבים שלא ראו כלום בחייים שלהם חוץ מי מסך מחשב, בקשר לזיכרון שלה נו אז??? זה לא הופך אותה לפחות טובה...

כמות הזיכרון הקטנה הופכת אותה ללא טובה. 256M ראשי ו 256 גראפי.

.וזה שונה משל המחשב ,GDDR יש כזה למחשב??

Graphic Doubla Data Rate אם זה אומר לך משהו, קיצר גראפי, זה הזיכרון בכרטיסי המסך במחשבים.

והזיכרון הזה בקונסולה עובד במהירות של 700MHZ (אפקטיבי 1500), ובספטמבר השנה, עם בוא ה R580+ יביא גם GDDR4 במהירות התחלתית של 1.45GHZ (שזה 2.9GHZ אפקיבי לזיכרון גראפי!!!).

נראה מה יש לך עוד לאמר :o:lol::yelclap::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, הדיון אף פעם לא יגמר אם לא תבין את המושגים שאנחנו מדברים עליהם. אז אם לא מובן משהו, תתחיל מהתגובה הראישונה שלי בדיון (עמ' 12) ותמשיך עד כאן, הסברתי כבר הכל על מה שאתה אומר כאן:

זה דבר מאוד בסיסי שכל אחד מקהילת מחשבים אמור להבין, זה רק אומר שאתה לא מבין כלום.על מה אתם מדברים אפילו חצי פורום לא הבין על מה זיינת ת'שכל עכשיו :lol:

דף קודם הסברתי לך כבר שגם אם המעבד יוכל לעבד נתונים גראפיים (אני מוותר לך, כי אני לא מכיר את הקונסולה) זה בחיים לא ישפר את הגראפיקה...

אני אביא לך עוד דוגמא...

נגיד משחק עם גראפיקה עכשווית זה העבודה של הניקיון במפעל. והמשחק של הגראפיקה העתידית (זאת שאתה אומר שאמורה להשתפר בעתיד) זה עבודות הניהול במפעל.

עכשיו המעבד הגראפי של הקונסולה זה זה הפועלים של הניקיון במפעל.

מה שהפועלים של הניקיון יכולים לעשות זה רק לעשות ניקיון, גם אם יצתרכו מנהלים למפעל, הם לא יוכלו לעשות כלום.

אפילו שיוסיפו להם עוד מיליון עובדי ניקיון (במקרה הזה, המעבד הראשי שעוזר למעבד הגראפי) העובדים לא יוכלו לנהל את המפעל.

הכל בלושיט ,אני אומר לך שהמשחקים שיצאו עכשיו לקונוסלה פס3 לא ינצלו אפילו 20% מהקונסולה ! , זה אומר שהמשחקים של הפס3 בעוד 3,4 שנים יתחילו לנצל את היכולות של הפס3 ואז אתה תוכל לראות את הגראפיקה שלו הסופית !

דוגמא אם ת'לא מבין אותה/אתם אז אתם מפגרים רצח

קראש 2000 לפס2

בלאק 2005 לפס2 יש הבדלים?נכון יש הבדלים ,נגיד לכם למה??כי כשהקונסולה יצאתה משחקיה לא ניצלו את כל יכולתה במשך השנים התחילו לצאת משחקים שהתכילו לנצל את כל יכולתה עד שהגיע משחק כמו בלאק וניצל את יכולתיה הסופיים ,עכשיו תדמיינו שאתם ב-2010 עכשיו קחו משחק של 2006 ושל 2010 ותראה אם יש הבדלים בגראפיקה ובהכל ,מפגרים ! " זה לא מוסיף כלום לגראפיקה..." גם בריטני ספירס לה הייתה בהיריון :silly:

אני מקווה שתבין משהו לפחות מהמשל הזה.אני מקווה שאתה תבין ;)

כשהמשחקים האלה יצאו, הם יראו בדיוק כמו בקונסולה ויעבדו בדיוק כמו בקונסולה ברזולוצית HD.היית מת שהם יצאו ביכלל :lol:

אם אתה לא מבין כלום, זה לא אומר שאף אחד לא מבין כלום. אני מבין ,אתה לא \:

אנחנו לא אומרים שאנחנו מבינים הכל (אתה אפילו מה שאנחנו כן יודעים לא יודע) אבל אנחנו יודעים מספיק כדי לדעת על מה אנחנו מדברים.בסדר,בסדר ביגלל זה כל אחד פה מקשקש ואומר דברים שונים ,ככה אתם מבינים את עצמכם נכון ? :lol:

אם לא מייצרת קונסולה זה אומר שכולם בישראל מפגרים? :Dזה אומר שהדור הקדום היה עמה , ואין שום סיבה שהדור הבא לא יהיה גם עמה ;)

ויש מספיק אנשים בישראל שמבינים את כל הנושא ברמה טכנית והנדסית גבוהה, אפילו יש כמה בפורום.כן בסדר כאן בפורום,אז שהמבין הזה יבוא ויסכם הכל . ולמה בדיוק התחלת לרדת על ישראל? :lol: לא צריך להיות מהנדס חומרה בשביל לאמר דברים בסיסיים כאלה.בסייסים כאלה? רק לפני שבוע שמעת על פס3 , והתחלת לחזור אחרי דברים של אחרים ,כי בשבילך מחשב זה הדבר הכי טוב וזהו בחיים לא שיחקת בקונסולה, אתה סתם מזלזל בה ללא קשר.

כמות הזיכרון הקטנה הופכת אותה ללא טובה. 256M ראשי ו 256 גראפי.טוב שיהיה ,7900GT כרטיס רע ? הוא גם 256 הזיכרוןן ביכלל לא קובע אם הכרטיס טוב או לא טוב , רוצה הוכחה ותראה עכשיו איך תידפקו ושחשבתם שזיכרון זה הדבר המרכזי בכרטיס מסך .....7300GS 512 זיכרון!!!הכרטיס הכי מעפן בעולם .זהו שתקו חטפתם ביאוס אין יותר מה להגיד לכו תמשיכו לשחק אם כרטיס 64 שלכם Graphic Doubla Data Rate אם זה אומר לך משהו, קיצר גראפי, זה הזיכרון בכרטיסי המסך במחשבים.

והזיכרון הזה בקונסולה עובד במהירות של 700MHZ (אפקטיבי 1500), ובספטמבר השנה, עם בוא ה R580+ יביא גם זיכרון GDDR4 במהירות התחלתית של 1.45GHZ (שזה 2.9GHZ אפקיבי לזיכרון גראפי!!!).אז שיבוא אם 2.9 GHZ דבר ראשון. ATI ו זה דברים שונים ! דבר שני. שיהיה לו "4" זה לא עושה יותר טוב ,אתה לא יודע עם הוא יהיה טוב או לא יהיה טוב ,אתה לא השתמשת איתו ,תן לי תמונה של משחק שרצה על הכרטיס הזה?אין רואה אז אתה לא יכול לדעת כלום .. כמו שכלום לא ידעו על 7950 והוא עושה בעיות ..רואה זהו שקט! :s07:נראה מה יש לך עוד לאמר :o:lol::yelclap::)נראה מה יש לך עוד לאמר

עשתה את שלה כשהיא סיפקה לנו קונסולה עם כזה כוח עצום, אבל כרגע הכדור בידיים של המפתחים להראות מה הם מסוגלים לאילו מנועים גרנדיוזים הם מסוגלים להגיע. כמו שזה נשמע, הפס3 יהיה מסוגל להריץ מודלים פי 2 יותר מפורטים מבחינת הבניה שלהם! סה"כ, זה מה שעושה משחק, המודלים. כמובן שגם הטקסטורות חשובות, אבל כמות ההשקעה במודלים היא הרבה ביותר. תדמיינו מודלים עם כל כך מושקעים, שבמבט קרוב מאוד, תוכלו לראות ממש את הוורידים בולטים לדמות בידיים, ולא רק טקסטורות של הוריד. תוכלו לראות אוזניים שממש מעוצבות כמודל ולא כטקסטורה כדי לתת מראה של אוזן

הCell הרבה יותר חזק מכל מה שקיים עכשיו ו20% ניצול אולי יגיע רק בדור השני של המשחקים, מבחינת תועלת, כרגע לא מנצלים 5% מהפוטנציאל של הCell!!! אולי מבזבזים כבר 20% מהכוח שלו, אבל לא בצורה יעילה :bash:

הסיבה לכך נובעת מזה שהCell שונה מאוד מכל מעבד קיים. ולמפתחים אין מושג ירוק על איך לתפעל אותו כמו שצריך ולכן הם פשוט נותנים לו קוד סטנדרטי לPower רגיל עם מעט שינויים, עם הזמן כשיחקרו וילמדו יותר על הCell ועל איך לתכנת אליו כראוי, וכמובן, להשתמש ביכולות שלו בעיבוד גרפי, אנחנו נראה תוצאות שלא דומות בכלל למשחקי ההשקה. אמרתי את זה כבר !

הדור הראשון של המשחקים לפס3 יראה טוב!

הדור השני יראה מדהים!!

בדור השלישי כבר תחשבו שהקונסולה שונה לגמרי ממה שהיא הייתה בדור הראשון!

זהו כל זה לא לוויכוח זה עבודות , זה שאתם מקבלים את זה קשה זה בעיות שלכם :s07: לא משנה מה תגידו ומה "תוכיחו" זה לא ישנה את זה! לא.ל.א ל...א ל-א. עכשיו מי צריך לילמוד אני או אתם?אתם , מי פה הקשקשן והמפגר? אתם ! , מי פה שלא מבין כלום? אתם! . :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שיצאת לא מבין.

אי אפשר לתכנת את הסל בצורה רגילה בכלל

בכלל בכלל בכלל. הוא לא דומה לשום מעבד נורמאלי שיש.

גם אם אתה רוצה להשתמש רק בליבה אחת מתוך ה7- אתה צריך לכתוב הכל מאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעלם מ 100% המידע הטכני שאני מביא לך, בשביל הכל לא נכון כי אתה לא מבין ממנו כלום.

ובנוסף לזה אתה מדבר כאלה שטויות ודברים לא הגיוניים שאפילו עצוב ;)

על מה אתם מדברים אפילו חצי פורום לא הבין על מה זיינת ת'שכל עכשיו :lol:

אני לא זיינתי את השכל, אני יודע מה אני מדבר ולמדתי מספיק בשביל זה. אתה היחיד בדיון הזה שלא מבין כלום.

הכל בלושיט ,אני אומר לך שהמשחקים שיצאו עכשיו לקונוסלה פס3 לא ינצלו אפילו 20% מהקונסולה ! , זה אומר שהמשחקים של הפס3 בעוד 3,4 שנים יתחילו לנצל את היכולות של הפס3 ואז אתה תוכל לראות את הגראפיקה שלו הסופית !

פעם רביעית אתה אומר לי את זה, ופעם רביעית אני מסביר לך.

המעבד מנוצל רק ב -20%, זה דיי הגיוני כי לפי הנתונים המעבד הוא חייה רעה, אבל זה לא משפיע בגרוש על הרמה הגראפית! (וכבר הסברתי לך בדיוק ובמפורט למה, אם אתה לא מבין זה כבר לא בעיה שלי...).

קראש 2000 לפס2

בלאק 2005 לפס2 יש הבדלים?נכון יש הבדלים

גם זה מראה על חוסר ידע.

כי זה כבר עבודת המפתחים, זה לא הוסיף שום אפקטים או דברים אחרים קונסולה.

אתה חושב שאי אפשר לעשות משחק עם גראפיקה של GTA1 ל PS3? הכל תלוי בכמה המפתחים משקיעים.

ו BLACK הוא המשחק היחיד שראיתי עם גראפיקה טובה ל PS2, כל המשחקים כאלה?

נגיד לכם למה??

תחסוך את זה מאיתנו :lol:

עכשיו קחו משחק של 2006 ושל 2010 ותראה אם יש הבדלים בגראפיקה ובהכל ,מפגרים ! " זה לא מוסיף כלום לגראפיקה..." גם בריטני ספירס לה הייתה בהיריון

לא יהיה הבדל בגראפיקה.

קח למשל את SA (סבבה, 2004) ותשווה אותו עם משחק 3D כלשהו של שנת 2001, התשנה משהו בגראפיקה?

אני מקווה שאתה תבין ;)

מה אני אבין ומה קשור?

אני מבין ,אתה לא \:

כן, אתה מבין הכל... תעשה לי טובה :):hi:

בסדר,בסדר ביגלל זה כל אחד פה מקשקש ואומר דברים שונים ,ככה אתם מבינים את עצמכם נכון ?

דברים שונים? :screwy:

כן בסדר כאן בפורום,אז שהמבין הזה יבוא ויסכם הכל

שהוא יסכם הכל?

יתחיל לדבר איתך מושגים כל מילה, אם אתה לא מבין מה שאנחנו מסבירים לך, איך תבין אותו בכלל?

בסייסים כאלה? רק לפני שבוע שמעת על פס3 , והתחלת לחזור אחרי דברים של אחרים ,כי בשבילך מחשב זה הדבר הכי טוב וזהו בחיים לא שיחקת בקונסולה, אתה סתם מזלזל בה ללא קשר.

מה זה קשור אחד לשני?

שיחקתי בה, לא שיחקתי בה, מה שאתה עושה זה מתווכח סתם על דברים שאתה לא מבין בהם כלום.

פה זה לא , פה זה פורום חומרה טוב. ורוב האנשים יודעים על מה הם מדברים.

טוב שיהיה ,7900GT כרטיס רע ?

אף אחד לא אמר שזה כרטיס רע, אתה "טוען" שהקונסולה תחזיק המון זמן, והיא לא.

הוא גם 256 הזיכרוןן ביכלל לא קובע אם הכרטיס טוב או לא טוב

אמרתי איפשהו שהכמות משנה משהו? כמות הזיכרון בכרטיס מסך היא לא מדד לביצועיו.

סוג הזיכרון זה כבר משהו אחר, והזיכרון של הקונסולה יתיישן עוד לפני סוף השנה (לפני שהקונסולה תצא בכלל).

רוצה הוכחה ותראה עכשיו איך תידפקו ושחשבתם שזיכרון זה הדבר המרכזי בכרטיס מסך .....7300GS 512 זיכרון!!!הכרטיס הכי מעפן בעולם .זהו שתקו חטפתם ביאוס אין יותר מה להגיד לכו תמשיכו לשחק אם כרטיס 64 שלכם

אתה אומר לי את זה? חחחחח.

מי אמר שכמות הזיכרון משנה משהו?

בסך הכל אמרו שהכמות לא תהיה מספקת בשנים הקרובות.

אז שיבוא אם 2.9 GHZ דבר ראשון. ATI ו זה דברים שונים !

לההה באמת.

שיהיה לו "4" זה לא עושה יותר טוב

זה כן, זה מביא מהירות של 2.9GHZ שזה מהיר פי 2 מהזיכרון של הקונסולה, וה GDDR4 יתפתח עוד ועוד.

אתה לא יודע עם הוא יהיה טוב או לא יהיה טוב ,אתה לא השתמשת איתו ,תן לי תמונה של משחק שרצה על הכרטיס הזה?

אני יכול. מהיר יותר מביא איתו יותר ביצועים, להסביר לך מעבר לזה אין טעם.

כמו שכלום לא ידעו על 7950 והוא עושה בעיות ..רואה זהו שקט!

הבעיות של הכרטיס היו ידועות כבר מזמן, עוד מסדרת 6 של .

וחוץ מזה יש לנו את X1900XT שאין לו בעיות כאלה :)

הדור השני יראה מדהים!!

בדור השלישי כבר תחשבו שהקונסולה שונה לגמרי ממה שהיא הייתה בדור הראשון!

כאן הסברתי לך שזה לא נכון, ואתה ממשיך :kopfpatsch:

זהו כל זה לא לוויכוח זה עבודות , זה שאתם מקבלים את זה קשה זה בעיות שלכם

אנחנו מסבירים לך שמה שאתה מקבל כעובדות, בשבילינו (אלא שמבינים בגרוש) זה עובדות מטעות.

עכשיו מי צריך לילמוד אני או אתם?אתם , מי פה הקשקשן והמפגר? אתם ! , מי פה שלא מבין כלום? אתם!

מי צריך ללמוד עכשיו? אתה קובע את הדברים שלך מבלי לקרוא מאמר אחד אפילו.

בסך הכל אני לוקח את הויכוח ברוח קלה, אני אוהב לצחוק על נובים :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונאן אובריין, שוב אני מבקש שתמתן את התגובות שלך, ושמור על רמת דיבור נאותה, המנע מביטויים ילדותים כמו

זהו שתקו חטפתם ביאוס אין יותר מה להגיד לכו

זה לא מוסיף לכבוד שלך, ובטוח לא שלנו כשאנחנו שוב ושוב מבזבזים את זמננו בניסיון להסביר לך דברים שבבירור מוחלט אתה לא מבין בהם (ולא, לצטט מישהו מגיימר זה לא נקרא להבין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונאן אובריין, שוב אני מבקש שתמתן את התגובות שלך, ושמור על רמת דיבור נאותה, המנע מביטויים ילדותים כמו

זה לא מוסיף לכבוד שלך, ובטוח לא שלנו כשאנחנו שוב ושוב מבזבזים את זמננו בניסיון להסביר לך דברים שבבירור מוחלט אתה לא מבין בהם (ולא, לצטט מישהו מגיימר זה לא נקרא להבין)

י'הומו מי מצטט חתיכת טיפש דבע אתה ביכלל לא קשור לדיון הזה לך תיזדיין י'מתרוממם מסריח, חשבת על זה שאני מפורום ואני גם רושם שם ? דבע מיסכן אחד, זה אתם לא מבינים כלום עמות סתומים . אה ועוד דבר אחד לא הגבת לי על זה!. הפורום הזה הוא פורום דבע של חנונים חסרי ידע מבוגרים מובטלים שמדחפים לעייניים של ילדים , הומו אתה ביכלל לא אחראי רציני אתה סתם איזה מתרומם לא קשור שבא למצוא לו סטוץ ליום שישי . הפורום הזה מיסכן כימעט אפחד ולא רושם פה כולם פה נגד הקונוסולה כי אתם הומוהים חסרי כסף כל מה שיש לכם זה כרטיס MX4 3 ואתם עוד מתלוננים על הפס3 שהוא לא טוב ,בהתחלה תשיגו אחד כזה ואז נדבר !

למה כל ההודעות שלך חייבות להיות ללא קשר וביכלל על דברים שנכתבו 5 פוסטים לפני ?

איזה הוכחות אתה רוצה שאני יביא ? שלפס3 יש 15 משחקי השקה ??תכנס לויקיפדיה תאמין לי זה אתר אמין שבחיים לא ישקר ויש שם את כל המידע בעולם.

ולווי יש 20 משחקי השקה וגם אם יש 26 מה זה משנה משחק ווי לוקח לייצר פחות זמן מאשר משחק פס3 כי משחק פס3 זה משחק יותר מושקע בעל גראפיקה יותר טובה ובעל משחקיות יותר טובה קיצר בעל הכל יותר טוב.

ב-20-25 שנות חייך לא למדת כלום ששוה ערך כלשהו ,אני למדתי יותר מימך ואני מבין יותר מימך יש לי גם מחשב חזק שלא תחשוב שאני אוהב קונסולה ביגלל שיש לי מחשב מעפן יש לי מחשב פי אלף יותר טוב משלך , זה אתה לא למדת כלום , החלטת אם חברי הפורום הולכים בדרך המחשב אז אתה הולך אחריהם אין לך דעות משלך כל התגובות שלך ללא קשר ,אתה תמיד מנסה להצחיק ללא הצלחה , הדעות ש'ך הם שוליות ושקריות ומראות שאתה חסר דעה משלך שחוזר אחרי דברים של אחרים ,כל זה מראה על אי מקצועיות ,אתה הרי אחראי פורום ,לא?אחראי פורום אמרו להיות בעל דעה מישלו ובעל אחריות ולא להיות נגד חבר פורום כמוך ,אתה הולך לאן שהרוב הולכים אז אתה הולך אחריהם.

יאללה תישקח , אתה לא מבין בשיט על אתה לא יודע מה הם שוות אתה לא יודע איזה משחקים יש להם אתה לא יודע כלום חוץ מהפורום הזה, לך תלמד קצת על אם אתה רוצה להתווכח עליהם ואז תחזור ואני ישקול אם להתווכח איתך כי גם ככה בסופו של דבר אני ינצח ויצא צודק .

י'הומו טיפש ,באן? תמיד אפשר לפתוח עוד משתמש ,עכשיו תנעל את הדיון הזה ותחזור לפורום המיסכן ש'ך שמגיבים בו פעם בו הומוהים טיפשים, רק תזכרו מי תנצח פס3 תנצח י'מתרוממים מובטלים חסרי חיים ,תזכרו שבחג מולד תיפתח בפורום הודעה אם שם משתמש אחר ונושא ההודעה יהיה "סוני ניצחה...." ומה שיהיה בתוכן תראו בעצמכם ואז נראה מי יצחק על מי גולם מפראג מתרומם דבע , ואז נראה מי צדק חסרי כסף מסריחים יאללה סעו סעו לעבוד כדי לקנות מגאסון הומוהים!

מצאתי תמונה של הפורום ביחד בבריכה:

16kd2.jpg

נ.ב - המשתמש קונאן או'בריין מתנתק עכשיו , תצפו להצפה ענקית מי משתמש אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי איפשהו שהכמות משנה משהו? כמות הזיכרון בכרטיס מסך היא לא מדד לביצועיו.

זה לא מדויק לומר שהוא לא משנה כלום.

בכרטיסים שמסוגלים לנצל את הכמות (כמו 7900GT עם 256 או X1800XT עם 512 מגה) יהיה הבדל. זה יתבטא בטקסטורות מפורטות, וכבר היום יש משחקים שלא מאפשרים לשים טקסטורות מפורטות (או HIGH, איך שתרצו) בלי שיהיה לך 512 מגה גרפי.

זה מראה לך כמה טיפש יצאת, מר. קונאן אובריין.

לומר ש256 גראפי ו256 ראם זה לא בעיה, זה פשוט מטומטם. ועוד לקונסולה שאמורה להחזיק 10 שנים.

:lol: :lol:

אגב - אתה פשוט ילד מסכן שלא אוהב שמתווכחים איתו ומנצחים אותו בוויכוח. רק פחדן ילך להתחבר ממשתמש אחר ולהציף במקום לנסות להתווכח עם עובדות (ומה שיש פה זה לא ויכוח, לפחות לא ויכוח לגיטימי אלה מישהו טיפש שלא מוכן להודות בטעותו). פשוט תגיד שטעית ושהPS3 הוא כישלון. יש לך מספיק הוכחות פה. אז לפני שתקרא לנו פאנבויז (יש לך מושג מה הביטוי הזה אומר בכלל?!), לך תלמד משהו בנושא ותחזור אלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

י'הומו מי מצטט חתיכת טיפש דבע אתה ביכלל לא קשור לדיון הזה לך תיזדיין י'מתרוממם מסריח' date=' חשבת על זה שאני מפורום ואני גם רושם שם ? דבע מיסכן אחד, זה אתם לא מבינים כלום עמות סתומים . אה ועוד דבר אחד לא הגבת לי על זה!. הפורום הזה הוא פורום דבע של חנונים חסרי ידע מבוגרים מובטלים שמדחפים לעייניים של ילדים , הומו אתה ביכלל לא אחראי רציני אתה סתם איזה מתרומם לא קשור שבא למצוא לו סטוץ ליום שישי . הפורום הזה מיסכן כימעט אפחד ולא רושם פה כולם פה נגד הקונוסולה כי אתם הומוהים חסרי כסף כל מה שיש לכם זה כרטיס MX4 3 ואתם עוד מתלוננים על הפס3 שהוא לא טוב ,בהתחלה תשיגו אחד כזה ואז נדבר !

[/quote']

אם זאת התגובה אז הצלחתי לשכנע אותך, וזה לא כזה קל :jump:

אל תקחו את זה אישית :hi::xyxthumbs::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשתה את שלה כשהיא סיפקה לנו קונסולה עם כזה כוח עצום' date=' אבל כרגע הכדור בידיים של המפתחים להראות מה הם מסוגלים לאילו מנועים גרנדיוזים הם מסוגלים להגיע. כמו שזה נשמע, הפס3 יהיה מסוגל להריץ מודלים פי 2 יותר מפורטים מבחינת הבניה שלהם! סה"כ, זה מה שעושה משחק, המודלים. כמובן שגם הטקסטורות חשובות, אבל כמות ההשקעה במודלים היא הרבה ביותר. תדמיינו מודלים עם כל כך מושקעים, שבמבט קרוב מאוד, תוכלו לראות ממש את הוורידים בולטים לדמות בידיים, ולא רק טקסטורות של הוריד. תוכלו לראות אוזניים שממש מעוצבות כמודל ולא כטקסטורה כדי לתת מראה של אוזן

הCell הרבה יותר חזק מכל מה שקיים עכשיו ו20% ניצול אולי יגיע רק בדור השני של המשחקים, מבחינת תועלת, כרגע לא מנצלים 5% מהפוטנציאל של הCell!!! אולי מבזבזים כבר 20% מהכוח שלו, אבל לא בצורה יעילה :bash:

הסיבה לכך נובעת מזה שהCell שונה מאוד מכל מעבד קיים. ולמפתחים אין מושג ירוק על איך לתפעל אותו כמו שצריך ולכן הם פשוט נותנים לו קוד סטנדרטי לPower רגיל עם מעט שינויים, עם הזמן כשיחקרו וילמדו יותר על הCell ועל איך לתכנת אליו כראוי, וכמובן, להשתמש ביכולות שלו בעיבוד גרפי, אנחנו נראה תוצאות שלא דומות בכלל למשחקי ההשקה. אמרתי את זה כבר !

הדור השני יראה מדהים!!

בדור השלישי כבר תחשבו שהקונסולה שונה לגמרי ממה שהיא הייתה בדור הראשון! [/color']

זהו כל זה לא לוויכוח זה עבודות , זה שאתם מקבלים את זה קשה זה בעיות שלכם :s07: לא משנה מה תגידו ומה "תוכיחו" זה לא ישנה את זה! לא.ל.א ל...א ל-א. עכשיו מי צריך לילמוד אני או אתם?אתם , מי פה הקשקשן והמפגר? אתם ! , מי פה שלא מבין כלום? אתם! . :bash:

וואו,זה רק מראה שאין לך ולו שמץ של מושג

אין לך מושג ולא קטן בכל מה שקשור לענין,וזה פשוט עצוב שאתה מתיימר להבין משהו.

עדיף פשוט תסגור את הפה,תתפור את השפתיים,ותשים 4 שכבות של מסקנטייפ עליהן...ובדרך גם תקשור את הידיים כדי שלא תקליד יותר על המקלדת

אם תעשה את זה-העולם יהיה מקום חכם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...