מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המסך של כל אחד יהיה קטן קטן קטן קטן?

איזה נוב כולם משחקים על אותו מסך בשביל מה יש את ה HDTV לא רק בשביל תמונה וסאונד וגראפיקה יפה גם בשביל שכל אחד מהשחקנים יראה את עצמו \: אם אתה מתכוון לשחק על 20 אינץ אז שיהיה לך בכיף על המסך של כל אחד קטן קטן קטן קטן קטן ...

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שהPS3 אמור לצאת בנובמבר ועדין לא התחילו ליצר אותו בכמויות ?

לי קשה להאמין שסוני יוציאו תPS3 השנה -יש כל כך הרבה שמועות על בעיות בפיתוח גם של החומרה וגם של התוכנה

ואפילו חברה כמו סקוור איניקס אמרה שלעשות פורט מהPC לPS3 יקח בין שנתים ל3

אפילו הנגני בלו רי הרגילים נידחו כבר כמה פעמים בקיצור סוני בצרות

ויחזיק הרבה שנים -כן בטח עוד 5 שנים שיצאו הסופר והXBOX 3600

הPS3 יראה כמו סוסיטה לאומת מרצדס חדשה

קראתי רק תעמוד הראשון .

ולמה תWII לא התחילו ליצר אותו בכמויותהוא יוצא בסביבות הPS3 וגם יש עוד 5 חודשים אז די כבר לזין תמוח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נוב כולם משחקים על אותו מסך בשביל מה יש את ה HDTV לא רק בשביל תמונה וסאונד וגראפיקה יפה גם בשביל שכל אחד מהשחקנים יראה את עצמו \: אם אתה מתכוון לשחק על 20 אינץ אז שיהיה לך בכיף על המסך של כל אחד קטן קטן קטן קטן קטן ...

:lol:

גם על 34 תחלק את זה ל7 לא תראה הרבה...

עריכה:

גם אם תחלק 51" ל7 לא יהיה לך הרבה מה לראות :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתם מדברים ומה אתם מקשקשים אני רק יודע שאני יוכל להנות בwwe 2007 אם 6 חברים ואתם תוכלו לשחק באיזה FPS חרוש על אחד והשני והשלישי יחכו עד שתיפסלו :lol:

לפס3 יש עכשיו 155 משחקים רבע מהם עדין בפיתוח יותר מחצי אמורים לצאת ב-2007 בחודשים הראשוניים ו15 משחקים מוכנים להשקה.

לווי יש עכשיו 68 משחקים 12 מהם בפיתוח ,20 מוכנים להשקה והשאר אמורים לצאת ב-2007 בחודשיים הראשוניים

וסתם בלי קשר משחק שיאכל את כל המשחקים של הקונסולות המתחרות המשחק הוא בלעדי לפס3 .

http://www.gametrailers.com/player.php?id=10428&type=wmv&pl=game

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שלא ניסית לשחק משחק מכות עם 4 שחקנים אף פעם

אם היית מנסה היית רואה כמה לא סביר זה 7 על מסך אחד.

איפה 15 משחקי של הפס3..? עדיין לא הבאת מקור כלשהו לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שלא ניסית לשחק משחק מכות עם 4 שחקנים אף פעם

אם היית מנסה היית רואה כמה לא סביר זה 7 על מסך אחד.

איפה 15 משחקי של הפס3..? עדיין לא הבאת מקור כלשהו לזה

שיחקתי WWE על 4 שחקנים

כמו שאמרתי המקור - אין כניסה לשונאי סוני , אם זה מאוד מעניין אותך תחפש לבד אני לא חייב להביא לך כלום ,לא מאמין לי בעיות שלך. תראה בנובמבר 15 משחקים אחד לא פחות . ועד חצי 2007 יהיו כבר 150 משחקים ולווי רק 70 .

עריכה רוצה מקור לזה ? קח מקור לזה.

http://www.gamespot.com/games.html?type=games&platform=1031&mode=all&sort=views&dlx_type=all

גם בשביל לייצר משחק פס3 צריך יותר עבודה ויותר תקציב ויותר השקעה מאשר לייצר משחק של ווי וגם לפס3 יש עכשיו יותר משחקים מwii למרות שלייצר משחק ווי לוקח פחות מאוד זמן מאשר לייצר משחק פס3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כיף בלשחק 7 שחקנים משחק ספורט??? כל אחד נוגע פעם בשנה בכדור.

כבר עדיף לשחק במציאות כדורגל אם אתה מארגן קבוצה כזאת של חברים, עד כדי כך אאין לך חיים? באמת, אני והכול, אבל אני מעדיף לשחק בחוץ כדורגל או כדורסל מאשר במחשב.

למרות שאני חייב לומר שאין בעיה שאתה משחק 7 על מסך אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כיף בלשחק 7 שחקנים משחק ספורט??? כל אחד נוגע פעם בשנה בכדור.

כבר עדיף לשחק במציאות כדורגל אם אתה מארגן קבוצה כזאת של חברים, עד כדי כך אאין לך חיים? באמת, אני והכול, אבל אני מעדיף לשחק בחוץ כדורגל או כדורסל מאשר במחשב.

למרות שאני חייב לומר שאין בעיה שאתה משחק 7 על מסך אחד

מה כיף בלשחק 4 שחקנים משחק ספורט???(בווי)כל אחד נראה כמו דאון שקופץ באמצע החדר ומזיז שלט

כבר עדיף לשחק במציאות טניס אם אתה מארגן קבוצה כזאת של חברים,עד כדי כך אין לך חיים? באמת, אני והכול,אבל אני מעדיף לשחק בחוץ טניס או סיבוב חישוקים מאשר בווי.

נ.ב לא תמיד יש כח לצאת ולשחק כדורגל , למשל יש גשם הכל רטוב בחוץ ,בוץ ,קור , אתה תצא לשחק כדור סל אם חברים חח לא ! ,אתה תשב בבית ותשתה שוקו אם חברים ותהנה מהפס3 במיקום לצאת ולהירטב ולהיתלכלך בחוץ .

או שאתה מעדיף לחזור מהביה"ס/עבודה עייף ומותש להזמין 4 חברים ואז להתחיל לקפץ בסלון אם השלטים :kopfpatsch:

עריכה:(הגולם מפראג תחשוב על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כיף בלשחק 4 שחקנים משחק ספורט???(בווי)כל אחד נראה כמו דאון שקופץ באמצע החדר ומזיז שלט

כבר עדיף לשחק במציאות טניס אם אתה מארגן קבוצה כזאת של חברים' date='עד כדי כך אין לך חיים? באמת, אני והכול,אבל אני מעדיף לשחק בחוץ טניס או סיבוב חישוקים מאשר בווי.

נ.ב לא תמיד יש כח לצאת ולשחק כדורגל , למשל יש גשם הכל רטוב בחוץ ,בוץ ,קור , אתה תצא לשחק כדור סל אם חברים חח לא ! ,אתה תשב בבית ותשתה שוקו אם חברים ותהנה מהפס3 במיקום לצאת ולהירטב ולהיתלכלך בחוץ .

או שאתה מעדיף לחזור מהביה"ס/עבודה עייף ומותש להזמין 4 חברים ואז להתחיל לקפץ בסלון אם השלטים :kopfpatsch:

עריכה:(הגולם מפראג תחשוב על זה)

[/quote']

מישהו הזכיר פה את.. גוד אוף גיימס?

גם אם זה לא הוא, כנראה שהוא המחליף שלו[וזה ידוע שהוא פתח לפחות 5 משתמשים אחרי הבאן הראשון..]

עזבו, לא רבים עם פאנבויז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הפעם סוני פישלה בגדול.

הם הסתבכו מעל לראש עם ps3, עדיף להם כבר לחזק את היכולת של ה-ps2, ואז לתכנן מחדש את ה-ps3.

והפעם לתכנן אותו בצורה נכונה וחסכונית, מי צריך בכלל את cell הזה, עוד מעבד על סטרואידים! כנ"ל לגבי ה-blue-ray,

אפשר עדיין להסתפק ב-, אבל רוצים משהו מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...