מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב הלכתי לעבודה והדיון יתנפח אז ככה

קודם כל למי שמזלזלים בנינטנדו-

עכשיו סיימתי לראות את ה"סרטון" של של השעה ו-25 דקות ( למען האמת העברתי את הקטע על DS כי זה פחות מעניין אותי ).

אני חייב לומר, אני מאוד מאוד התרשמתי ואולי אני אקנה את זה. אני מבין למה כמעט כולם אמרו שהם נצחו בתערוכה, אולי לא ראיתי את הקטע של 360 ן-PS3 אבל מאוד מאוד מאוד התרשמתי מה-.

מאוד התרשמתי מהקטע של הספורט עם הטנים ובייסבול, רק מעניין אם הם יצליחו לעשות משהו מגניב כזה עם כדורסל? אני גם מאוד התרמתי מה-FPS, זה נראה ממש כיף לשחק ככה, ובכלל נדלקתי על הקטע שכאשר את מסובב את השלט אז הוא מחזיק את האקדח בצורה אחרת, למשל כמו גנגסטר וכאלה. אבל הכי התרשמתי זה מהמשחק חרבות שאתה ממש שולט על החרב, אני רק משאר להחזיק 2 שלטים כאלה אחד בכל יד, וכל אחד שולט על חרב אחרת, זה כבר הכי טוב שאפשר לקבל!!!

יש לי רק 2 שאלות שאני לא בטוח לגביהם- עד כמה הגרפיקה של נמצאת מאחור יחסית לאחרים??? מה הרמה שלה יחסית לכרטיסי מסך של מחשב?

וכמה משחקים יהיהו ל- של ויריות מגוף ראשון וחרבות?

כבר ראינו של-PS3 לא חסרים בעיות, ומה שנשאר זה ה- ו-360. עכשיו הרבה משחקים שיש ל-360 יש גם למחשב ובלי שום קשר לזה, סגנונות המשחק שלו דומים לזה של המחשב ( לא שזה רע ), אומנם ה-Wii מביא משהו חדש לגמרי! לכן לדעתי הכי כדאי זה לקנות את ה-Wii ( כמובן אם יש לך בבית מחשב חזק ).

ככה שאני ממליץ לכל מי שלא ראה ליראות תתצוגה של נינטנדו

חוץ מיזה אוברין

השלט של הPS3 לא קרוב ליכולות של הנונגקו תיצפה בסירטונים ותבין :pissed::angryfire::pissed:

דבר אחרון אני שומע רוב הדיון וויכוחים על הגרפיקה כאילו זה מה שחשוב

ואוברין אני אולי פאן של אבל אני יכול להגיד לך שאני חושב שהגרפיקה בPS3 תיהיה יותר טובה

אבל לי ולעוד הרבה ה480P של הWII מספיק

ואני חיב להגיד לך ליראות סירטונים מE3 2006 של כל החברות ולהבין לבד חוץ מיזה יש אתרים כאלה-

http://www.maxconsole.net/

שהידיעה האחרונה שראיתי בו אומרת שלPS3 יהיו רק 150000 בהשקה הבריטית וזה נתון נמוך מאוד

השקות של חדשות צריכות הרבה יותר כמויות

חוץ מיזה -

בכירי עולם המשחקים ממליצים לסוני לשקול הורדת מחיר משמעותית בשנה הבאה

האם מחירה הגבוה של קונסולת הפלייסטיישן 3 יכניס את סוני לצרות במלחמת הקונסולות? בכירי ו-, שתיים מחברות המשחקים הגדולות והמצליחות בעולם, חוששים שכן, והם אינם מתביישים עוד להביע את דעתם לאחר שהאנליסטים המוסמכים של חברת DFC פרסמו דוח' יוצא דופן בנושא.

איוו גלמונט, מנכ'ל , סיפר לכתבי סוכנות הידיעות האמריקאית Bloomberg כי 'לאחר המשלוחים הראשונים, מחיר הפלייסטיישן 3 חייב לרדת כדי לא להפוך למכשול'. גלמונט מאמין, אם כן, כי כבר בתחילת 2007 חייבת לבוא ההנחה הראשונה.

מנכ'ל חטיבתה האמירקאית של , סקוט סטיינברג, אמר דברים דומים בראיון לאתר המשחקים GameDaily. 'עבור משפחות רבות, המחיר גבוה מידי'. גם סקוט מזהיר את שלא לייחס חשיבות רבה מידי להשקה: 'אין לנו ספק שחובבי הטכנולוגיה יהפכו את השקת הפלייסטיישן 3 למוצלחת... אך כל דבר מעבר לזה הוא חידה'. האם הלחץ ישפיע על לקבל החלטות משמעותיות באשר למחיר קונסולת הדור-הבא? נאלץ להמתין ולגלות.

אז דבר ראשון לך ליראות תסירטון של ואז תיתווכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בוגר בכם ? יושבים בפורום בנושאי נוער ומשחקים אותה "החכמים "?

לפחות אני לא בן 20+ כמו רוב הפורום פה יושב ומתווכח בנושאי נוער ' date=' אמרת אתה "מהנדס " או משהו כזה לא ? זה אומר שאתה מעל 18 ,אין לך דברים יותר חשובים לעשות חוץ מלהתערב בעינייני נוער ? ולתווכח אם ילדים בני 14-15 שיותר חכמים מימך :kopfpatsch:

[/quote']

תגיב על התגובה שלי בעמוד 16,אתה מתווכח עם ילד בן 13 ולא מציג עמדה נגד הטיעונים שלו ::)

תפסיק להתלהב מעניין הגיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הלכתי לעבודה והדיון יתנפח אז ככה

קודם כל למי שמזלזלים בנינטנדו-

ככה שאני ממליץ לכל מי שלא ראה ליראות תתצוגה של נינטנדו

חוץ מיזה אוברין

השלט של הPS3 לא קרוב ליכולות של הנונגקו תיצפה בסירטונים ותבין :pissed::angryfire::pissed:

דבר אחרון אני שומע רוב הדיון וויכוחים על הגרפיקה כאילו זה מה שחשוב

ואוברין אני אולי פאן של אבל אני יכול להגיד לך שאני חושב שהגרפיקה בPS3 תיהיה יותר טובה

אבל לי ולעוד הרבה ה480P של הWII מספיק

ואני חיב להגיד לך ליראות סירטונים מE3 2006 של כל החברות ולהבין לבד חוץ מיזה יש אתרים כאלה-

http://www.maxconsole.net/

שהידיעה האחרונה שראיתי בו אומרת שלPS3 יהיו רק 150000 בהשקה הבריטית וזה נתון נמוך מאוד

השקות של חדשות צריכות הרבה יותר כמויות

חוץ מיזה -

אז דבר ראשון לך ליראות תסירטון של ואז תיתווכך

אני לא מזלזל בנינטנדו - יש להם אחלה דבר -אבל לסוני יש דבר יותר אחלה - אני מעדיף את הדברים היותר אחלה .

חוץ מיזה הגולם מפראג

המעבד של לא קרוב ליכולות של Cell תיצפה בסירטונים ותבין :pissed::angryfire::pissed:

דבר אחרון אני שומע רוב הדיון וויכוחים על הגרפיקה כאילו זה מה שחשוב (זה גם חשוב ,אל תגיד שלפס3 יש גראפיקה מדהימה אבל משחקיות אין ,יש לו את שניהם )

הידיעה האחרונה שראיתי בו אומרת שלPS3 יהיו רק 2 מיליון* בהשקה הבריטית

חוץ מיזה -

בראיון שערך מנכ"ל הסניף האירופאי של סוני, דיוויד ריבס, עם אתר המשחקים והמגזין-לשעבר Computer and Video Games, הוא סיפר כי כמה ממשחקיה החשובים של ה- 3 לא יגיעו למועד ההשקה.

Motorstorm, Formula 1 ו- Heavenly Sword היפהפה היו כנראה אמורים להגיע לחנויות ביחד עם הקונסולה, אך עתה מתברר כי יעשו כן רק מאוחר יותר, בשנת 2007. למרות העדרותם של המשחקים החשובים האלה, ריבס משוכנע כי לא תהיה להם שום בעיה בהשקה.

"אין לנו מה לדאוג בנוגע לבניית הייפ בששת החודשים הקרובים. בזכות ה- וממשיכו, יצרנו מותג שמשדר איכות, כך שחמישה מליון אנשים יקנו את ה- 3 בהשקה, גם אם לא יהיו לצידה משחקים".

ריבס ציין כי ניסה שלא להשמע שחצן מדי, אך כשאומרים דברים שכאלו, קשה לעשות דבר כזה. ובכל זאת, עם כל העצב שבדבר, סביר להניח שהוא צודק. גם אם בתוך הקופסא היו נוצות של אווז, הקונסולה הייתה נחטפת מן המדפים. [ברור שהוא צודק, מה גם שסוני מדברת על כך שממילא יהיו רק שני מיליון מכשירים זמינים בהשקה, שהם הרבה פחות מהביקוש הצפוי - העורך]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מיזה הגולם מפראג

המעבד של לא קרוב ליכולות של Cell תיצפה בסירטונים ותבין :pissed::angryfire::pissed:

דבר אחרון אני שומע רוב הדיון וויכוחים על הגרפיקה כאילו זה מה שחשוב (זה גם חשוב ' date='אל תגיד שלפס3 יש גראפיקה מדהימה אבל משחקיות אין ,יש לו את שניהם )

הידיעה האחרונה שראיתי בו אומרת שלPS3 יהיו רק 2 מיליון* בהשקה הבריטית

חוץ מיזה -

[/quote']

אני לא אמרתי שהיכולות החישוביות של הWII והPS דומות

אתה כן אמרתה שהידיות דומות

ואני צפיתי בכל הסירטונים כולל של בניגוד לכמה אנשים פה ...

חוץ מיזה קבל עוד ידיעה "משמחת"

סוני בצרות כלכליות?

מאת אייל מנגד

כל העסק הזה שנקרא 3 עולה לסוני מאות מליוני דולרים. אם מצרפים את זה לשני ההפסדים האחרונים של החברה בבית המשפט והעסק הלא נעים עם מס ההכנסה, אפשר להניח שמצבה הכלכלי של החברה ראה ימים טובים יותר.

אולי כל הסיבות האלו יחדיו גרמו לסוני לבקש את ההלוואה הראשונה שלה מזה 10 שנים. ההלוואה, אשר אושרה בשבוע שעבר על-פי האתר הכלכלי הגדול Bloomberg, היא על סך 700 מליון דולרים אמריקאיים, אשר יוחזרו על-ידי במהלך שלוש השנים הבאות.

לא ממש ברור מה זה אומר על המצב ב- . האם באמת מצבה הכלכלי כה דחוק עד שהיא זקוקה להלוואה הזו, או שסתם מדובר בצעד עסקי כלשהו, שלא צריך לעורר סביבו מהומה מיותרת?

וזה רק עוד אחת מהרבה

בסוף עוד תיזכה בגינס על שיא עולמי בידיעות שליליות :lol: :lol: :lol: ;D >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

150,000 PS3 Consoles For UK Launch

According to Gamefront (via Official Playstation magazine), Sony will make approximately 150,000 PS3 consoles available for the UK launch on 17th November 2006. There is no doubt the PS3 will be an absolute sell out upon launch in the region...

News Source: Gamefront.de

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=8206

זה מראה משהו על יכולת היצור שלהם

וזה שאין כימאת סירטוני גימפלי למישחקים של הPS3 כמה חודשים לפני ההשקה צריך מאוד להציק לפאן של

דרך אגב לWII היו הרבה דמוים שחיקים בE3 לסוני היה רק מישחק רציני אחד שחיק וגם הוא בשלבים מוקדמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שהיכולות החישוביות של הWII והPS דומות

אתה כן אמרתה שהידיות דומות

ואני צפיתי בכל הסירטונים כולל של בניגוד לכמה אנשים פה ...

חוץ מיזה קבל עוד ידיעה "משמחת"

וזה רק עוד אחת מהרבה

בסוף עוד תיזכה בגינס על שיא עולמי בידיעות שליליות :lol: :lol: :lol: ;D >:D

לא ממש ברור מה זה אומר על המצב ב- . האם באמת מצבה הכלכלי כה דחוק עד שהיא זקוקה להלוואה הזו, או שסתם מדובר בצעד עסקי כלשהו, שלא צריך לעורר סביבו מהומה מיותרת?

אז? לפחות היא משקיעה את כל מה שהיא יכולה בשביל הPS3

מה עשו ? לקחו חומרה ישנה , המציאו שלט חדש , וזהו הכל קלי קלות בלי בעיות אם הם היו לפחות קצת מנסים לעשות את הגראפיקה יותר מתקדמת תאמין לי הם היו נדפקים בטח אין להם תקציב בשביל לפתח חומרה יותר מתקדמת חח \:

ובקשר לשלטים אמרתי שהשלטים דומים אבל הם פועלים בטכנלוגיה אחרת והם שונים אחד מה השני אז אל תגיד שאמרתי שהם אותו ידיות \: אפילו לא הזכרתי את המילה "ידיות "

זה מראה משהו על יכולת היצור שלהם

וזה שאין כימאת סירטוני גימפלי למישחקים של הPS3 כמה חודשים לפני ההשקה צריך מאוד להציק לפאן של

דרך אגב לWII היו הרבה דמוים שחיקים בE3 לסוני היה רק מישחק רציני אחד שחיק וגם הוא בשלבים מוקדמים

וואי רעבק סוני הלכו על חומרה מתקדמת וחזקה אל תחשוב שזה קל אם לקחו חומרה של שנות ה-90 ופיתחו את הקונסולה שלהם תוך יומיים ודפקו לה מכיר זול למרות שהיא אמורה לעלות פחות זה לא אומר ששאר הקונסולות ילכו אחריה ויהיו כמוהו כל מה שיש לה זה שלט! ש-ל-ט ! ש.ל.ט ! רעבק אתם צריכים להבין שלא קל לפתח דבר כמו פס3 איך אפשר להיות כל-כך טיפש ותמים!!!!!!

GameCube עלה זול , 2 עלה פי 2 יותר יקר , 2 *** אותה .

WII תעלה זול, 3 יעלה פי 4 יותר יקר , 3 *** אותה *** 50 פעם !

היום אנשים לא מסתפקים במריו ובזלדה ובקוביה קטנה על מסך ישן , הדור מתקדם והטכנלוגיה מתחדשת אפחד לא רוצה להשאר מאחור לא יודע מה הבעיה ש'ך \ :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש ברור מה זה אומר על המצב ב- . האם באמת מצבה הכלכלי כה דחוק עד שהיא זקוקה להלוואה הזו' date=' [b']או שסתם מדובר בצעד עסקי כלשהו, שלא צריך לעורר סביבו מהומה מיותרת?

אז? לפחות היא משקיעה את כל מה שהיא יכולה בשביל הPS3

מה נינטנדו עשו ? לקחו חומרה ישנה , המציאו שלט חדש , וזהו הכל קלי קלות בלי בעיות אם הם היו לפחות קצת מנסים לעשות את הגראפיקה יותר מתקדמת תאמין לי הם היו נדפקים בטח אין להם תקציב בשביל לפתח חומרה יותר מתקדמת חח \:

ובקשר לשלטים אמרתי שהשלטים דומים אבל הם פועלים בטכנלוגיה אחרת והם שונים אחד מה השני אז אל תגיד שאמרתי שהם אותו ידיות \: אפילו לא הזכרתי את המילה "ידיות "

קודם כל הWII חזק פי 2 עד 3 מהWII

זה עדין רחוק מהPS3 ומה360 אבל זה שיפור משמעותי שכניראה ניראה בדורות הבאים של מישחקי הWII

דבר שני נינטנדו היתה החברה הריווחית ביותר בדור ה128 ביט נישמע מוזר?

הקוביה אולי לא מכרה מספיק אבל נינטנדו הרויחה 20 דולאר על כל קוביה שנימכרה וזה בלי מישחקים וציוד

כמובן היו להם עלויות פיתוח שיווק וכו וכו נמוכות בהרבה ככה שבסוף הם הרויחו יותר מיסוני

וזה בלי לדבר על שהפסידו 4 מילירד דולאר

ובו נדבר על הידית

הזיהוי תנועה של הPS3 מאוד מוגבל וכרגע רק מישחק אחד תומך בו וזה לא ויכוך על טכנולוגיות שונות

זה עינין שWII יכולה ל"אפוך" למחבט טניס\חכה,שרביט מנצח\וכו וכו וכו

בנוסף יש לו רטט ולסוני אין ויש לו פוינטר שלסוני אין ואתה חיב ליראות תתצוגה של כדי להבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה ביכלל לא הגיוני לחשוב שps3 תשאר במלחמת הקונסולות במקום האחרון זו תחזית שקרית וזה גם שקוף שההחלטה להפיץ את זה נבעה מחרם שהטילו על סוני ביגלל המחיר של הפס3 ,סוני הכי תמכה והייתה הכי אמינה עד היום ,הם לא מפתחים סתם מכשיר שאחרי שנתיים אפשר לזרוק אותו לעזאזל כמו ווי ביגלל זה כל הדחיות וכו' הכל לטובה כדי שהקונסולה תהיי הכי טובה ובלי באגים כמו ה360 שמלא אנשים התלוננו עליה, במקרה הטוב הם יאלצו כנראה להוריד את המחיר והPS3 שוב על הפסגה כמו הPS2 ולא משנה מה תביאו כתבות ,מאמרים , תראו טוב טוב שבכל כתבה או מאמר על פס3 שלילית מדובר שם על המחיר שלה , סתם כמה נובים חושבים שאם הם יתחילו לרדת ולעשות חרם על סוני ולהגיד שהקונסולה שלה גרועה אז מחר הם יורידו את המחירים הכל עד עכשיו שמועות ודעות של כל מיני אנשים חסרי חיים עד שהקונסולה תצא אי אפשר לדעת כלום , ואני מאמין שהיא תיהיה מאוד מוצלחת במקרה הרע אם לא בשנה הראשונה בשנה השנייה סוני מורידה מחירים כולם עוזבים את ניטנדו ואת ועוברים לסוני :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Genji2

לא מכיר

Gran Tursimo® HD

רק מוסיפיםHD זהלא מישחק חדש באמת

Resistance: Fall of Man

לא מכיר

SingStar

לא מכיר

The Eye of Judgment

לא מכיר

Warhawk

ראיתי תדמו מישחק נחמד אבל לא יותר מיזה

Untold Legends

אני חושב ששמתי על המישחק אבל לא זוכר איפה

LAIR

לא מכיר

BladeStorm: The 100 Year War

לא מכיר

NBA Live 07

מישחק של EA והם שוכבים אם כולם :lol:

NHL 07

Madden 07

Tiger Woods PGA Tour 07

FIFA 07

Need For Speed Carbon

Fight Night Round 3

Army Of Two

לא מכיר

Call Of Duty 3

לכל הקונסולות(מישחק טוב)

Marvel: Ultimate Alliance

לכל הקונסולות

Tony Hawk's Project 8

לכל הקונסולות

NHL 2K7

הסידרה היתה מולטיפלטפורם ואין סיבה שהיא לא תיהיה גם הפעם

NBA 2K7

College Hoops 2K7

Ridge Racer 7

הסידרה ירדה באיכות בדור הקודם

Mobile Suit Gundam

לא מכיר

Full Auto 2

אמור להיות נחמד

Sonic the Hedgehog

נחמד אבל מולטיפלטפורם

Stranglehold

לא מכיר

Splinter Cell Double Agent

מולטיפלטפורם

Rainbow Six Vegas

מולטיפלטפורם

The Darkness

לא מכיר

WWE SmackDown! vs. RAW 2007

מישחק טוב

Shadow Clan

לא מכיר

Rayman Raving Rabbids

מולטיפלטפורם

בקיצור לא ראיתי מישחק אחד באמת גדול

חלק מהמישחקים אני לא מכיר אבל איפה MGS איפה VR5 איפה טקן6 ?

המישחקים שצפוים להיות גדולים לא ברשימה ככה שזה רשימת השקה דפוקה

נינטנדו יוצאת אם דרגון קווסט וזלדה ביפן וזה בלי להזכיר מישחקים אחרים והרבה מישחקים מהרשימה שלך

לקהל המערבי יהיה את מטרויד ומאריו לא הרבה אחרי

זה כבר 4 מישחקים שצפוים להיות גדולים

אבל עזוב בו אני יעשה לך מיבחן -תיצפה בסירטון של ואני ישאל אותך 2 שאלות אחרי זה

אם תענה נכון אני יעזוב אותך מסכים?

(אני ראיתי כבר את זה של סוני)

http://www.youtube.com/watch?v=-Hx07coihqA&search=Nintendo%20E3%202006%20press%20briefing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...