החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת

evman007

Recommended Posts

העניין הוא, שאנשים לא רגילים שאדם פועל בכל כוחו לשיכנוע לכיוון מסויים, ואז פתאום מבין שטעה ומשנה את דעתו. אנשים לא פועלים ככה, ברוב המקרים. אבל תקבל את זה כמחמאה, כי זה חשוב להיות מודע לעובדה שאתה עשוי לטעות, ולהיות אמיתי עם עצמך ולקבל טיעונים חכמים של אנשים גם כשהם סותרים את העמדה שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

IG, גם אני חייב להודות שטעיתי.

חשבתי שזה יהיה בזבוז זמן להתווכח איתו, אבל וואלה, עדיף להתחיל להראות להם את האמת מגיל צעיר.

amitaihasnes7, אתה אמנם בן 14 אבל עשית משהו שהרבה אנשים פה לא עשו. הסכמת לפתוח טיפה את הראש ולנסות ליראות גם את הצד השני בויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך ללמוד מרוסיה ולהשמיד ולהפציץ את הערבים. אני מסכים עם כל מי שאומר שיש לעשות פעולה צבאית כמה שיותר רחבה על מנת להרגיע את הירבים האלו "קצת".

שום דבר לא יעזור להם חוץ מהמוות שהם חושקים בו יותר מכל (מחבלים). אז אני אומר בואו נעזור להם וניתן להם את מה שהם רוצים:מוות.

הם אפילו לא חיות. חיות הורגות רק מתוך צורך קיומי על מנת להשיג מזון. הם הורגים סתם.

באותה הזדמנות, בבקשה כנסו למאורת השמאל הבאה, ותשכנעו את כל המופרעים שם בצדקת דרכו של הימין. (אני ניסיתי, באמת. אבל עם כל "חופש הביטוי" שלהם הם מחקו לי את ההודעות)

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=247

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מדובר בכניסה הססנית שלא מועילה כלל ,תפסו כמה שטחים פתוחים וזהו ,בטח המחבלים מלגלגים עלינו ועל האיומים שהשמענו ,כוח ההרתעה של צה"ל נחלש מיום ליום וזה נורא!

מה עם ניתוק מים וחשמל ,מה אנחנו משחקים בקקה ,למה בכלל שהם יחששו מאיתנו ,הרי אנחנו לא עומדים במה שאנחנו אומרים בפני כל העולם ,אנחנו מראים להם שאנחנו אימפוטנטים לגמרה וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם איזה פסיכי שהציע לשחרר מחבלים בתמורה לחטופים.. מעניין כמה זמן ההודעה שכתבתי לו תשרוד שם..

משום מה פה בחיפה נוער מר"צ תופסים תנופה, וזה פשוט חולני, יש להם כבר שניים או שלושה סניפים פה.

(וכבר היו תכנונים לפוצץ אותם, אפילו בסיוע המורה לכימיה :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדימה! אולי יש עוד סיכוי! אולי הם סתם מפגרים מושפעים שיכול להיות שיתעוררו מסמי ה"שלום" שהם צורכים דרך התקשורת יום יום!

אם נוכל לשכנע אותם שהימין צודק הם יבינו איפה הם חיים.

כנסו לפורום שלהם! תקראו שם כמה עמודים! הם לא שפויים! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...