סיפורי תמיכה שקרו באמת - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורי תמיכה שקרו באמת

Kidney_stonE
 Share

Recommended Posts

הייתה לי לקוחה עכשיו ששאלה אותי אם לכתוב E כמו המסרק, או i כמו הקו עם הנקודה למעלה :)

(הקו עם הנקודה למעלה זה עוד בסדר, לא נדיר להתקל באנשים שלא יודעים אנגלית, וזה לגיטימי כמובן,

אבל המסרק, גמר אותי... איזה יצירתיות..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מרחמת על עובדים בתמיכה טכנית. נדיר שאני צריכה כזה, לפעמים קורה משהו עם ההגדרות של החיבור שלי וצרייך לשנות אותן אז אני מאד מנומסת וצוחקת עם מי שעוזר לי שם, אומרת תודה ומאחלת שלא יהיו להם לקוחות מטומטמים. אני בחיים לא אצעק על בנאדם, הוא בא לעזור לי, וגם אם זה יקח שנה ואני מתחילה לאבד סבלנות אני יודעת שזה לא באשמתו. חוצמזה, כשבנאדם כזה נופל על לקוח כמוני הוא אולי ירגיש שיש תקוה ולא כולם מגעילים כאלו וגם הוא יהיה נחמד לאנשים שנותנים לו שירות בין אם זה מלצרים או קופאים או אנא אערף מה - ברמנים בשדא התעופה :smile1:

הלוואי כל הלקוחות בעם הזה יהיו כמוך!!! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתם לא מבינים למה אבל יש הרבה אנשים שהסיפורים האלה גורמים להם לרצות לעבוד במוקדי תמיכה (MEMEMEMEMEMEM) לרוב רק כדי לאמר "גם לי זה קרה"....

--------

ד"א אני זוכר שהייתה מבוססת DOS אבל גרפית (מסך כחול עם COMMAND LINE.אפשרות לפתוח 2 תיקיות באותו הזמן.סמן כתום..., משו?)

מה השם שלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתהיו בעניינים, עד היום הוא מותקן אצלי..

אני משתמש בו בעיקר בשביל לעשות חיפוש בתוך הקבצים, משהו שה-WinXP משום מה פשוט לא יודע לעשות! :screwy:

כלומר הוא טוען שכן, אבל הוא פשוט לא מוצא כלום.. אף פעם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...