דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!* - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!*

DOGMA

Recommended Posts

אבל ההשערות האלה לא יכולות לאמר כלום.

כל מי שמוריד הוא משיג את המוצר בחינם - גם אם המוצר יעלה במחיר מצחיק (עם גבול כמובן) רוב המורידים לא יקנו אותו וישמיכו להוריד.

אני דווקה כן יקנה במחיר סביר

אבל אני אוהב והמחיר בארץ גרוע למישחקי קונסולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל ההשערות האלה לא יכולות לאמר כלום.

כל מי שמוריד הוא משיג את המוצר בחינם - גם אם המוצר יעלה במחיר מצחיק (עם גבול כמובן) רוב המורידים לא יקנו אותו וישמיכו להוריד.

זה לא השערות זה חשבון פשוט של כל עסק וככה זה נעשה.

כל מי שמוריד פוגע בחישוב הזה בכך שיש מוצר שלא שילמו עליו.

זה שזה קיים וכן רוב המורידים ימשיכו זה לא עושה את זה בסדר, מה שכן הוא שכל החברות הנ"ל שנפגעות מהורדות

צריכות להפנים את הענין ולמצא את הסיבה שהיא כלכלית מן הסתם ולהערך בהתאם

שום מלחמה על השיתוף לא תעזור המלחמה הזו מזמן נוצחה ע"י כל המשתפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמוריד פוגע בחישוב הזה בכך שיש מוצר שלא שילמו עליו.

איך זה פוגע בדיוק בחברות?

אם לא היה אפשרות לפרוץ, זה לא אומר שכולם היו קונים את המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוציא דברים מהקשרם,זה לא מה שהוא התכוון

הוא התכוון לכך שהם מתרגמים את זה,אבל עושים הוצאות זולות בהרבה מהמקור,דבר שמראה זלזול וחוסר איכפתיות כלפי הלקוחות..ובדרך הם גם מעלים את המחיר מזה המקורי...

הנה לדוגמא כמה מקרים קלאסיים של גועל נפש:

המשחק GTA3: הגירסא האמריקאית באה בתוך קופסאת ,כאשר חוברת ההוראות היא צבעונית ועשויה מנייר איכותי וחלק,ובנוסף לזה-אתה גם מקבל פוסטר ענקי של המשחק שהוא גם מפת העיר.

הגירסא הישראלית של GTA3:אתה מקבל את המשחק בתוך קופסאת ,הכל טוב ויפה,רק שהחוברת הוראות עשויה מנייר זול וכן מודפסת בשחור לבן,דבר שפוגע בהרבה מהתמונות והציורים שנמצאים בה...מה שגם שבגירסא הישראלית הד ארצי הרשו לעצמם לוותר על הפוסטר והמפה ולזרוק אותם,ואפילו בתוך החוברת הוראות יש הדפס קטן של מפת העיר,אז בגירסא המתורגמת-הם פשוט חתכו חצי מהמפה,כדי לחסוך בדיו.

אני אישית קניתי את המשחק בארה"ב אז יש לי גירסא אמריקאית...אבל חברים שלי קנו בארץ,ונדפקו.

המשחק HALF LIFE2: הגירסא האמריקאית מגיעה בקופסאת קרטון שמחזיקה את כל הדיסקים,או לחליפין את הDVD בצורה טובה

הגירסא העברית מגיעה בתוך קופסאת זולה...את הקופסא שאני קניתי קיבלתי כאשר הנייר שהיה בה [הלוגו של האף לייף2 והמידע של אחורי הקופסא] היה רטוב ומקומט...ואם זה לא מספיק-הקופסא מבפנים היתה שבורה אז כל הדיסקים לא יכולים להיות בתוכה,וכל פעם שפותחים את הקופסא הם נשפכים החוצה...בגלל זה גם נסדק לי אחד מהדיסקים

המשחק GTA:VICE CITY,אז בניגוד לשערוריה ולגועל נפש שהד ארצי הרשו לעצמם לעשות עם GTA3,הפעם הם החליטו לפצות את הלקוחות

הגירסא האמריקאית מגיעה בקופסאת קרטון איכותית,וביחד איתה מגיעה גם חוברת הוראות המודפסת בנייר איכותי ובהדפסה צבעונית...וכמו כן מגיע במשחק גם פוסטר עם מפת העיר...

בגירסא המתורגמת הקופסא היא קופסאת רגילה,החוברת מתורגמת ומודפסת בהתאם למקור האמריקאי,אבל בנוגע למפה-גם כאן הד-ארצי עשו חצי עבודה,הם הדפיסו את המפה,ואפילו מתורגמת ועל נייר איכותי,אבל הם החליטו לפסוח על הפוסטר כאילו הוא לא קיים.

את GTA:SAN ANDREAS לא היה לי אפילו סבלנות לדעת איך הד ארצי ידפקו,אז קניתי את הגירסא האמריקאית,ולמען האמת-רוקסטא עשו עבודה מ-ד-ה-י-מ-ה באריזת המשחק הזה....אתה מקבל ספר תיירות בן 100 עמודים,עם כריכה קשיחה,כשבחלקה הפנימי של הכריכה יש את הדיסק של המשחק ובצד השני של הכריכה יש את המפה ה-ע-צ-ו-מ-ה של המשחק והפוסטר...פשוט חבל"ז....מעניין איך הד ארצי דפקו את ההוצאה הזו....

אני חושב שזה ככה דוגמאות על קצה המזלג לשערוריה שהולכת בהדפסות בארץ...אנחנו משלמים מחיר גבוה מהמקור,ומקבלים חצי מוצר.

ואל תגידו לי שמה שחשוב זה המשחק בסוף,כי אחרי הכל-בדיוק כמו שאתם לא הייתם רוצים לקבל במתנה שרשרת יהלומים העטופה בנייר תואלט עם חרא,ככה גם אני מצפה לקבל את המשחק עם משהו שהוא יותר מאשר גוש פלסטיק וחבורת עצלנים ישראליים שרק מחפשים איך לקחת ממך יותר כסף תוך פחות הוצאות [שגם ככה הן מינימאליות]

ההודעה הכי נכונה/טובה בת'רד. :xyxthumbs:

אני כל-כך מזדהה.

כשעוד הייתי פעור קניתי משחקים שמופצים ע"י הד-ארצי (GTA3, WarCraft:Reign Of Chaos), אחרי זה כבר נפתחו לי העיניים והתחלתי לקנות רק משחקים אמריקאים/אירופאים (UK) בקופסתם המקורית. בד"כ מפריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה פוגע בדיוק בחברות?

אם לא היה אפשרות לפרוץ, זה לא אומר שכולם היו קונים את המוצר.

אוקיי

אני אנסה להסביר את העיקרון ולא ספציפית למקרה הזה

farcry יצא אחרי של מליוני דולארים מה היה קורה אילו היה נמכר רק עותק אחד וכל השאר פרוצים? או שהיו נמכרים 10 מקוריים והשאר פרוצים? 100? 1000? 10000?

יש הבדל או אין?

עכשיו מכיוון שלא אני ולא אתה יודעים כמה באמת עלה לפתח וכמה הם מרווחים מכל עותק זה לא רלוונטי לדבר על זה ספציפית

אלא ניתן להניח שיש פגיעה בהכנסות בגלל העותקים שנעשו שמן הסתם בגללם המשחק פחות ניקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה הכי נכונה/טובה בת'רד. :xyxthumbs:

אני כל-כך מזדהה.

כשעוד הייתי פעור קניתי משחקים שמופצים ע"י הד-ארצי (GTA3, WarCraft:Reign Of Chaos), אחרי זה כבר נפתחו לי העיניים והתחלתי לקנות רק משחקים אמריקאים/אירופאים (UK) בקופסתם המקורית. בד"כ מפריק.

ביפן מוציאים ליפעמים בנדלים הרבה יותר טובים .

חוץ מיזה יש מישחקים אם מוצר נוסף -

donkeykonga.jpg

שגם מאוד מקשים על זיוף וגם נותנים ערך מוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

אני אנסה להסביר את העיקרון ולא ספציפית למקרה הזה

farcry יצא אחרי של מליוני דולארים מה היה קורה אילו היה נמכר רק עותק אחד וכל השאר פרוצים? או שהיו נמכרים 10 מקוריים והשאר פרוצים? 100? 1000? 10000?

יש הבדל או אין?

עכשיו מכיוון שלא אני ולא אתה יודעים כמה באמת עלה לפתח וכמה הם מרווחים מכל עותק זה לא רלוונטי לדבר על זה ספציפית

אלא ניתן להניח שיש פגיעה בהכנסות בגלל העותקים שנעשו שמן הסתם בגללם המשחק פחות ניקנה

למה אתה חושב שבגלל זה המשחק נקנה פחות?

זה כבר חרוש - כל מי שמוריד לא יקנה אף פעם.

אם היה נקנה רק עותק אחד, וכל השאר פרוצים, זה לא היה משתנה אם לא הייתה אפשרות לפרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה נקנה רק עותק אחד, וכל השאר פרוצים, זה לא היה משתנה אם לא הייתה אפשרות לפרוץ.

מה לא מובן?באמת...

אתה חושב שחברה שהשקיעה 20 מיליון על משחק לא משנה ולא פוגע במכירות אם אפשר להוריד ולהשתמש במשחק בלי תשלום?

אני עכשיו רוצה לייצר מוצר בשם 3DGOD אין מוצר כזה בשוק זה חדש לגמרי

פיתוח,סקר שוק, שיווק, פרסום וכו' עולים לי 100ש"ח סה"כ

יחידה אחת של 3DGOD יכולה להמכר בשוק ב 10ש"ח לצרכן(זה על פי סקר שוק ומוצרים מתחרים)

אני צריך למכור 10 3DGOD כדי לכסות את ההשקעה שלי?

אני רוצה להרוויח משהו מכל העבודה הקשה על 3DGOD?

עכשיו מכרתי 3DGOD אחד וכל השאר העתיקו ממני

כלומר מכל ההשקעה שלי על 3DGOD החזרתי 10 ש"ח

את השאר הפסדתי כי השוק מלא ב 3DGOD ואין צורך ביותר וגם ככה אף אחד לא קונה כי יש עותקים חינם

אז מה קורה להשקעה שלי? הפסדתי או לא?

אני מקווה שזה מובן מספיק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אתה לא צודק

אני בדרך כלל לא קונה ביגלל המחיר אבל אם המחיר בארץ היה נורמלי ואני מדבר על היתי קונה בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה...

אם יקנו רק עותק אחד של ex_ ואת השאר יורידו זה ממש לא אומר שאם אף אחד לא יוריד, הרווח על ex_ ישתלם.

כי כמו שנאמר מיליון פעמים - מי שמוריד לעולם לא יקנה.

בוא נעזוב אותך רגע ונעבור למשחקים.

נגיד משחק נמכר ל 1M קונים ו 1M "קונים" הורידו אותו.

ואם המשחר היה נמכר ל 1M קונים ו 1G "קונים" היו מורידים אותו - הרווח לא היה משתנה בגרוש.

מה שאתה רוצה לאמר הערך זה שכשיש פחות מורידים יש פחות קונים, וזה לא נכון (מיליון ואחת פעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה...

אם יקנו רק עותק אחד של ex_ ואת השאר יורידו זה ממש לא אומר שאם אף אחד לא יוריד, הרווח על ex_ ישתלם.

בוודאי שכן מוצר טוב מחיר טוב נמכר

אתה ו 90% משחקני farcry היו קונים אותו אם לא היה אפשר להשיג אותו בדרכים אחרות.למה? בגלל שהוא מעולה, בגלל הביקורות וכו'.

כלומר יותר קונים=יותר הכנסות=יותר קרוב לתחזיות ההכנסה=יותר משחקים חדשים ומושקעים=יותר קונים-loop

כלכלה ועסקים א' ב'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...