דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!* - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!*

DOGMA

Recommended Posts

אני חושב שאם לא היו תוכנות הורדה החברות לא היו נפגעות הרבה פחות,פשוט כמו שכבר הוצע אוספים חבר'ה משלמים סכום פעוט וקונים כלומר עותק אחד לאיזה 6 אנשים, זה לא הפסד?

חוץ מזה איזה סיכונים החברות לקחו לפני שאפשר היה להוריד (בלי ציניות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קראתי תגובות פה ושם , והבנתי מה העמדה של האנשים פה .

דוגמה (DOGMA) כמה שאתה שומר חוק וצדיק גדול אני יכול להוכיח לך שגם אתה עבריין.

אם כל בתוכנות במחשב שלך חוקיות עלות התוכנות היא בערך עולה:

אני מאתר לעצמי שלא קניתה וינדוס מקורי ב 1700 שוקל וגם לא אנטי וירוס של נורטון ב 2000 שקל.

ובטח שלא ב 1000- 2000 שקל.

אז בבקשה תחסוך מאיתנו. כולם פה עושים ראש קטן, מישחקי מחשב זה רק גנבה קטנה כמו שאומרים.

וחוץ מזה אני יכול להראות לך עוד עמדה - אני לא קונה מישחקי מחשב לא בגלל המחיר שלכם , אני לא קונה מישחקי מחשב רק בגלל סיבה אחת ,

הם מגיעים לארץ חודשים אחרי שהם מגעים לחו"ל (או משוחררים ברשת) , אני אוהב לשחק במישחק ראשון אני לא מסוגל ללכת לחנות לקנות מישחק שכל החבר'ה כבר גמרו אותו לפני חודש וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי תגובות פה ושם , והבנתי מה העמדה של האנשים פה .

דוגמה (DOGMA) כמה שאתה שומר חוק וצדיק גדול אני יכול להוכיח לך שגם אתה עבריין.

אם כל בתוכנות במחשב שלך חוקיות עלות התוכנות היא בערך עולה:

אני מאתר לעצמי שלא קניתה וינדוס XP מקורי ב 1700 שוקל וגם לא אנטי וירוס של נורטון ב 2000 שקל.

ובטח שלא אופיס ב 1000- 2000 שקל.

אז בבקשה תחסוך מאיתנו. כולם פה עושים ראש קטן, מישחקי מחשב זה רק גנבה קטנה כמו שאומרים.

וחוץ מזה אני יכול להראות לך עוד עמדה - אני לא קונה מישחקי מחשב לא בגלל המחיר שלכם , אני לא קונה מישחקי מחשב רק בגלל סיבה אחת ,

הם מגיעים לארץ חודשים אחרי שהם מגעים לחו"ל (או משוחררים ברשת) , אני אוהב לשחק במישחק ראשון אני לא מסוגל ללכת לחנות לקנות מישחק שכל החבר'ה כבר גמרו אותו לפני חודש וחצי.

עזוב את הדברים "הגדולים" שם איתך את כל הכסף ש95% מכל השירים שלו הם בדרך "פיראטית"!!

אז אולי אם כולכם פה "נגד" פיראטיות אולי תתחילו באמת לקנות מאשר סתם לדבר!

אני מדבר בתור אחד שנמצא בFXP שזה בורדים בקיצור הסיצנה האמיתי של הWAREZ ולא ולא אימיול !

אני זוכר לפני כמה זמן שתפסו את DEViANCE (שהם רק היו DEViANCE ולא DEViANCE של היום!) תפסו אותם ושמו אותם לכלא למשל 36 חודשיים, מה קרה אחרי זה חזרו שוב !

זה פשוט מראה לכם שאי אפשר לעצור את זה ואני גם.

נו ואתם חושבים שזה רק משחקים, תוכנות ומוזיקה?!?!?

מה עם צ'רלטון עכשיו, שכמעט כל מי שרוצה יכול לראות את המונדיאל בחינם ברשת??!?

ואני אומר לכם שאם אני יבנה ויפיץ משהו לרשת אני כבר ידע שיפרצו את המוצר והוא יהיה ברשת בחינם נו ו... מה אני יכול לעשות?! אני גם לא ינסה לעצור את זה!

וסתם לידע לא אין לי רגשות אשמה, ואני גם לא חושב ששום משחק שווה את הכסף שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק מראה את המצב של הישראלים, לפחות היו גונבים בצנעה, אבל גם זה לא :bash:

אין "לנו" סיבה להצתנע אחד מול השני מאחר וכולנו גנבים :lol: (ואני מתכוון לכולנו כשאני אומר כולנו :kopfpatsch: )

ואל תגידו לי "דבר בשם עצמיך", כי עם כל הכבוד לדעות השונות שהוצגו פה (בעד ונגד), אילו רק דעות... צדיק אמיתי קשה למצוא בארץ הקודש.

בסופו של דבר אתה "יוצא" יותר צנוע כשאתה מודה בעבירה מאשר כשאתה מתרברב ביושרך והגינותך בעוד ש-90% שאתה שקרן (לא מדבר עליך ספציפית - עדיין לא הכחשת כלום :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;Dחח... אני מת על הצדיקים האלו, בפורום הם זכים ונקיים! כמו הבגד שסבתא שלי מוציאה מהבוידם עם ריח נפתלין.

ואז... בשקט בשקט, בלילה הם מתחילים בציד אחר הורדות כחשקה נפשם, , , משחקים, תוכנות, ועוד...

נו באמת... חברים עם כולם פה היו קונים משחקים ותוכנות, אז היה לכם כבר כסף לקנות ג'יפ חדש.

מסקנה:

כל החברות הפצה בארץ צרכים ללמוד מאפל, הוזלה משמעותית תמשוך אנשים לקנות!

אף אחד לא מעוניין בקובץ ראר מעצבן, עם איזה סיסמה של מקסיקני הכניס בפנים, עדיף משחק מקורי באריזה סקסית,

אבל במחיר שפוי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאמרתי שאני לא אגיב פה, אבל אני פשוט חייב להגיב על ההודעה הזאת.

זה שזה קל לגנוב משחק, הופך את זה לנכון?

הרי אם מישנו היה משאיר פתוח, עם מפתח בתחנת דלק, היית גונב אותו רק כי זה קל? זה היה הופך את העבירה ליותר קלה מאשר פריצה "אמיתית" לרכב?

צריבת משחקים היא גניבה כי היא פוגעת בזכויות של היוצר על המשחק, ובקניין הרוחני שלו.

וגם היא פוגעת ברווח החברה.

די עם התמימות.בחיים לא הורדת משחק\תוכנה\שיר\סרט?אני בטוח שכן

גם אני

האמת שהמשחק היחיד שקניתי ב5 השנים האחרונות היה UT2004 וזה רק בגלל הסידיקיי

בקשר לדוגמא עם המכונית..אם ההיתי יודע שעוד מיליונים גונבים,והסיכוים שיתפסו אותי שווים לסיכויים שאני יקבל 100 במתמתיקה,אז כן...ההיתי גונב

וגם אתה

זהו טבעו של האדם...אז בסדר יש גם כמה צדיקים,אבל מסתכלים על הכלל

אני לא ישלם על מה שאני יכול להשיג בחינם

זה רק מראה את המצב של הישראלים, לפחות היו גונבים בצנעה, אבל גם זה לא :bash:

מה הקשר ישראלים?אירופאים לא מורידים?אמריקאים לא מורידים?תעשה טובה

ד"א שאלה קטנה,בתור אחד שלא עוכב אחרי מצב השוק בכלל,אם החברות בכאלו הפסדים קטסטרופליים,אז איך זה שעדיין מפותחים כול הזמן משחקים בעלי תקציב אדיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ישראלים?אירופאים לא מורידים?אמריקאים לא מורידים?תעשה טובה

הם מורידים אבל לא מתרברבים כמו הילדים הקטנים הישראלים פה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית יודע שלהוריד או "לגנוב" משחקים, , תוכנות, זה הרבה יורת קשה בארה"ב ואני גרתי שם שנה!!

ואם תשאל את אותה שאלה באיזה פורום כמו Neowin הם יסגרו לך את הנושא, אבל אני מבטיח לך ששם מורידים הרבה יוצר לעומת הארץ!

וWAREZ זה לא סוד, ולא יעשו לך כלום אם תגיד שאתה כן מוריד WAREZ כי הם יודעים שזה לא שווה להם וזה לא יעצור את כל העסק הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה ולעניין הנושא - העתקות המשחקים (אם זה בהורדה או מיד ליד) הורידו את רמת המשחקים משמעותית, לדעתי. המשחקים היחידים שלא ממש נפגעו (חוץ ממשחקים עם הגנות מפוקפקות) הם משחקים שעיקר המשחק בהם הוא ברשת, ולצורך כך נדירים יחסית האנשים שמצליחים לעקוף את זה (אם בכלל).

אם אנשים היו קונים משחקים, היו היום משחקי הרפתקאות הרבה הרבה הרבה יותר שווים ומושקעים, מבחינת העלילה והאומנות.

בלי קשר למשחקי צדק למיניהם, ברור שהתופעה הזאת הרסה את הרמה של סוגים מסויימים של משחקים...

ואם איזה בן אדם אחד אשם או לא, זאת כבר שאלה פילוסופית לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLA7 אתה לא יכול לדעת מיהיה עתיד או הווה המישחקים אילו אנשים היו רק קונים ולא מורידים , ואם EA מרוב הכסף שאיתה עושה איתה קונה את כל חברות המישחקים בעולם ומייצרת רק SIMS , כל שבוע פרק נוסף בסידרה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני גאה בכך, אך ברצוני להגיד שאני מוריד הכל, ומהכל (בעצם, פרט לסרטים) משחקים, תוכנות, מוזיקה ומה לא. ישנם כל-כך הרבה משחקים טובים, ונוכח העובדה שאיני שרי אריסון אין ביכולתי לקנותם. המחירים כיום מופרזים, בייחוד כשזה נוגע למשחקים קצרים או לא טובים, וזוהי לא סתם אמתלה להצדיק את ההורדה, שגם לדעתי זו פרוצדורה שגובלת בגניבה.

היכולת של הסצנה אבסולוטית. היא מקיפה ונוגעת בהכל, כל מוצר שמשתחרר על אחד מן המדיומים הנומרטיביים מוצא את דרכו לרשת בעזרת הקבוצות. פורצים כיום כל דבר, וכל הגנה עוקפים. בנוגע למולטיפליירים, ישנם "מחוללי-סיריאלים" שלעיתים קרובות עובדים גם במשחקים כגון BF2, או שרתים פרוצים בשפע. גם אימותים מול שרתים באינרנט עקפו (במקרה של Quake4) ואפילו Steam (אם יודעים למצוא את השחרורים הנכונים ולהפעיל את הטלאים בהתאם). שלא נתחיל לדבר על משחקים שהם רק SP \ חסרי הגנה או קוד כלשהו כי זו כבר לא חוכמה. גם הגנת ה- StarForce נפרצה, ואם לא, אז יש "שיבוטים" - שבסופו של דבר יותר נוחים ולהכניס ולהוציא דיסק כל פעם. כל הגנה אחרת נפרצת בהיסח הדעת כמובן.

במקרה הספיציפי של הארץ - המחירים מוגזמים לחלוטין (אינני מביא זאת בטרוניה, אך משהו חייב להעשות), והמבחר מצומצם (היכן אשיג דיסקים נדירים מסוימים של מוזיקה, בהיקף כזה עצום, בארץ?) והמוצרים, לעיתים קרובות, מאחרים להגיע. אם הייתי מתגורר בחו''ל - מי יודע מה היה קורה.

גם משחקי XBOX360 נפרצים וגם ה- XBOX360 עצמו נפרץ, והתופעה רק הולכת ומתעצמת. בכלל, שחרורים לקונסולות זה הדבר הכי קל להריץ, כיוון שהוא חסר הגנה כל שהיא, גם ב- SP וגם ב- MP.

בנוסף, קבלת מקור ההתקנה על ההארדיסק מאשר על מדיה אופטית הרבה יותר נוחה, ובנוגע לקופסאות או לבונוסים שמגיעים בהן - אני מוצא את השחרורים ואת צורת הכיתוב הייחודית של הסצנה אסתטית מאוד, ולאסוף את כל השחרורים הללו גורם לסיפוק גדול.

אמנם... אני עושה כמיטב יכולתי לתמוך בתעשייה ובחברות הפיתוח - ומשחקים שפשוט "חובה-לקנות" (מסיבות שונות) אני אכן קונה - לדוגמה - כל משחקים VALVE למיניהם, BF2, משחקי קונסולות כגון God of War שרושש אותי, ועוד. בקטגוריית הסרטים אני לא מבצע שום הורדה, אני או הולך לראות בקולנוע - או מחכה לעותק ב- , כיוון שהמחירים זולים להפליא. חוץ מזה, יש שוק השכרות עצום כמובן. כל השאר - אני מוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה יש לי פתרון מןשלם לווארז.... עזבו חסימות וכל החרא הזה...

קלטות זה הפתרון המושלם! (LOL)

ניראה מישהו צורב קלטת לN64

חחחח

פעם זה היה קשה ביגלל שכרטיסי וארד דיסקים היו יקרים

היום יש מחשירי גיבוים למכשירים הנידים ככה שזה כבר לא פיתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה יש לי פתרון מןשלם לווארז.... עזבו חסימות וכל החרא הזה...

קלטות זה הפתרון המושלם! (LOL)

ניראה מישהו צורב קלטת לN64

חחחח

ראה "כשלון" ננטנדו 64

סוני לקחו להם את הכונן דיסקים,הם הלכו על קלטות בשביל טעינה מהירה,ואף חברה לא פיתחה להם משחקים..

מה שלא קל למשתמש לא קל לחברות :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...