דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!* - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!*

DOGMA

Recommended Posts

הוא מקבל את המוצר במחיר מוזל יותר- הוא מונע את עלית המחיר שכבר שנים צפויה ועכשיו מתחילה לקרות

משחקי 360 צד שלישי עולים 60 דולר, משחיק פס3 צפויים לעלות 70 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא מקבל את המוצר במחיר מוזל יותר- הוא מונע את עלית המחיר שכבר שנים צפויה ועכשיו מתחילה לקרות

משחקי 360 צד שלישי עולים 60 דולר, משחיק פס3 צפויים לעלות 70 דולר

אבל אתה מדבר על ובישראל מחירי 360 עולים 500 שקל ולא 60 דולאר

אני מוריד ביגלל המחירים בישראל והיתי בכיף מוכן ליתרום לנינטנדו אם המחיר היה כמו בחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך הובילה לדיון של שלושה עמודים שהפריע לת'רד השני, מכיוון שלא רציתי לנעול את הת'רד של הבחור רק כי הוא סטה מהדיון המקורי, לקחתי את ההודעות הרלבנטיות ופיצלתי לדיון חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להבין איך בדיוק האשכול הזה התחיל אם לא פתחתי אותו?

:lol:

בכל מקרה, אני מסכים עם נדב בקשר לחלוקה של עלויות הייצור בין העותקים שנמכרו. בעצם, זה מה שניסיתי להגיד קודם...

בקשר לרעיון למכור עותקים, כמו שמוכרים במנוע - בלי עטיפה וכו'... לדעתי זה רעיון מצויין שיעלה את הרווחים ממשחקים. הבעיה עם זה היא, שאתה לא יכול ליצור הפרש מחירים מטורף בין משחק בעטיפה למשחק דרך , גם כי (כמו שכבר צויין) רוב הכסף הגלום במחיר המשחק הוא כתוצאה מעלויות ולא עלויות ייצור - ובהמשך לזה - גם כי אנשים עם סנטימנטים לחברה שרוצים לקנות את המשחק (זה נכון לגבי, אני מעריך שזה נכון לאחרים גם) אוהבים את האריזה הפיסית ביד, עם החוברת וכל זה ולכן יתבאסו לשלם "טיפה פחות" ולקבל רק רשות לשחק במשחק, בעצם (ועותק שלו דרך האינטרנט). זה קצת מבאס לשלם על משחק שהורדתי, קצת קשה להסביר, אבל אני מאמין שהרבה יסכימו איתי. לכן האפשרות המרכזית שאני רואה לצורך להוריד דרך האינטרנט (ברכישה כמובן) זה לחץ של זמן - שאני ממש רוצה לשחק במשחק, ועכשיו! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, לכן אני חושב שהמודל של StarDock יתפוס

אני קניתי מהם את GalCiv2 גירסאת האספנים. המחיר להורדה הוא 45 דולר, אם אתה רוצה גם את הקופסא אז אתה משלם רק על המשלוח (5 דולר בתוך ארהב, 10 דולר לשאר העולם). מהמודל הזה הם עשו 50 אחוז מכלל הרווח מהמשחק (שאר הכסף בא ממכירות רגילות בחנויות) למרות שהרוב המכריע של העותקים נמכר בחנויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה אמר קודם, שאפשר אפילו לצמצם עלויות על ידי יצירת גרסאות פחות מושקעות למשחקים.

וזה דבר שצריך ליישם, מי שמוריד משחק ישר מהאתר הרשמי של החברה, חוסך המון עלויות לחברה ולכן צריך לקבל את המוצר במחיר מוזל ביותר.

עלות פיתוח מנוע הsource, התוכן של HL2 וחבילת ההפצה עלו לValve כ62 מיליון דולר בתוקפה של 5 שנים.

כלומר זה לפני עלויות ההפצה והמסחור, VUG הכריחה את לאפשר לה להפיץ את המשחק בחנויות הרגילות, ועל זה אתה משלם.

HL2 נמכר בחבילות בסיס של 30 דולר, 39 ו59. כלומר צריכה למכור לפחות 1.55 מיליות עותקים במחיר של חבילת בסיס כדי לכסות את עלויות הפיתוח.

ושום חברה לא נכנסת לשוק כדי לכסות עלויות פיתוח, הם מצפים לרווחים עצומים שיהפכו את ההשקעה לשווה, ומה לעשות על זה אתה צריך לשלם.

אם אתה רוצה משחקים אתה צריך לשאת בנטל הזה, אתה לא יכול לצפות מחברה שתשקעי בפיתוח שנגרר שנים בעלויות של עשרות מיליוני דולרים ואז למכור לך את זה במחירי עלות. לא רוצים גרסאות פחות מושקעות, אנחנו רוצים שישקיעו במשחקים שלנו, כיוון שאנחנו מוכנים לשלם עליהם.

גיימר אמיתי קונה משחקים מה לעשות, כמו כל תחביב זה גם עולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדברים על אפשרויות הפצה של משחקים אני חושב שאתרים כמו GAMETAP.COM יכולים לעזור גם כן לקהילת המפתחים וגם לקהילת הגיימרים. למי שאיננו יודע, GAMETAP הוא אתר שמאפשר לשחק במשחקים (כרגע יש יותר מ-500 משחקים והם עובדים על הוספת עוד משחקים לאוסף) ממגוון קונסולות ישנות וגם דרך תוכנה של האתר וכל זה תמורת 10 דולר לחודש. השירות כרגע זמין רק בארה"ב אבל זה נראה כמודל עסקי טוב שגם נותן שירות לגיימרים במחיר די סביר וגם עוזר למפתחים להרוויח כסף על המשחק שלהם שנים אחרי שהם יצרו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדברים על אפשרויות הפצה של משחקים אני חושב שאתרים כמו GAMETAP.COM יכולים לעזור גם כן לקהילת המפתחים וגם לקהילת הגיימרים. למי שאיננו יודע, GAMETAP הוא אתר שמאפשר לשחק במשחקים (כרגע יש יותר מ-500 משחקים והם עובדים על הוספת עוד משחקים לאוסף) ממגוון קונסולות ישנות וגם דרך תוכנה של האתר וכל זה תמורת 10 דולר לחודש. השירות כרגע זמין רק בארה"ב אבל זה נראה כמודל עסקי טוב שגם נותן שירות לגיימרים במחיר די סביר וגם עוזר למפתחים להרוויח כסף על המשחק שלהם שנים אחרי שהם יצרו אותו.

יש דבר דומה בXBOX LIVE ומתוכננים דברים דומים לWII ולPS3

חוץ מיזה יש אמולטורים ורומים בכמויות גדולות ברשת ככה שלדעתי זה יצליח בעיקר בקונסולות

ביגלל שקונסולה אתה צריך ליפרוץ כדי לשחק באמולטורים

ועוד דבר לא מפתחת לPC אז אם האתר חוקי יהיו חסרים בו הרבה מישחקים חשובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשוק המשחקים יש 90 אחוז משחקים זבל שלא שווה להשקיע כסף אני פעם היתי קונה משחקים

וכמה פעמים נפלתי על משחקים ממש גרועים :spam:

ןאז הבנתי שאני יכול להוריד 10 משחקים בשבוע וביום שבת לשבת ולהחליט מה שווה ומה לא, שזה בארך משחק אחד טוב לחודש

אז ברור שאני לא אבזבז תכסף :pissed:

ואני מאשים בזה רק את חברות המשחקים שירדו לרמה כזאת

אני חושב שהחברה עם הכי הרבה שכל זו שהבינה אחרי W3 שלא משתלם לעשות משחקים (למרות שכל המשחקים שלה ממש איכותיים ואני קניתי את רובם) :jump:

אז הם החליטו לעשות צעד חכם ויצרו את WOW בתשלום

אז ביום שחברות המשחקים יפסיקו ליצר זבל ויתחילו ליצר איכות (כי איכות זו לא מלה גסה) אז אני אתחיל לקנות משחקים :ylsuper: :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדיון אבל אני אגיד לכם מה אני חושב בנושא:

נגיד שאני קונה מחשב חדש למטרת אופיס ומשחקים. התקציב העומד לרשותי הוא 8K.

יש כאן דילמה:

1) לקנות מחשב ב- ולקנות ווינדוס מקורי, אופיס מקורי, תוכנת עריכת וידאו, משחקים וכו'...

2) לקנות מחשב ב- ולהוריד את כל התוכנות.

אני הולך על האופציה השניה.

אין לי משכורת קבועה (אני ילד) או משהו כזה. כל הכסף שיש לי זה מההורים... איך אני יכול לבקש מהם להוציא 300 ש"ח פעמיים/שלוש בחודש (כולכם יודעים שזה הרבה יותר מפעמיים/שלוש)? אולי זה באמת לא בסדר או נגד החוק, אבל אני מעדיף להעביר את הזמן בכיף עם משחקים/סרטים/תוכנות מאשר לשבת בבית מול מחשב בלי וינדוס מותקן. אין לי כסף לכ"כ הרבה משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dogma הדוגמא שלך לגבי מנוע ה-source לא נכונה, ישנם חברות שקנו זכויות לשימוש במנוע במשחקים שלהם. (VTM:B לדוגמא)

אז?

תבין כאשר אתה מייצר מוצר אתה לא מצפה לרווח של 200 אחוז, אתה מצפה לרווח של מאות ואלפי אחוזים.

אתה לא משקיע 5 שנים כדי להרוויח "גרושים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...