חברת חשמל יוזמת הפסקות חשמל - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת חשמל יוזמת הפסקות חשמל

00000

Recommended Posts

זה כבר לא יכול להמשך,המחשב שלי עוד שניה ישרף,היה אתמול שתי הפסקות חשמל כשהמחשב פועל,והיום בבוקר אחת...נקווה שזה יעבור כמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצויין!

אם פעם היה מאוד קשה להלחם נגד המונופול של חברת החשמל ולפעול למען הקמת חברת חשמל נוספת ושיהיה תחרות, עכשיו הם ירו לעצמם ברגל וחפרו לעצמם את הקבר.

יהיה הרבה יותר קל לגרום להקמה של עוד חברה.

רק תיהיו בטוחים שברגע שיהיו 2 חברות חשמל לא יהיה פה הפסקות גם בה 50 מעלות :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות כואב לי על המחשב יש לי UPS, אבל החום רבאק, החום הרג אותי.

לי גם יש, אבל אין לי מזגן אז זה לא משנה לי את הטמפ בחדר :smile1:, אבל מה כן? מה עם בתי החולים עם מכונות ההנשמה? אנשים באמצע ניתוח וכדומה?

מישהו מב"ש במעט מת בגלל הפסקת החשמל הזו, פשוט טמטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך כל השנה יש המון מקריטם בהם רמזור לא פועל. בחורף חצי מדינה הרמזורים לא פועלים בחצי מהזמן, בגלל תחזוקה לקויה. יש כללים ותקנות כיצד לנהוג, כל מי שלא יודע שילך לעשות טסט מחדש או לפחות תיאוריה. מי שמגיע לצומת צריך לנהוג על פי התמרורים הנמצאים שם למקה שהרמזור לא פועל או פועל באור צהוב מהבהב לכל הכיוונים. גם אם אין תמרורים כלל יש תקנות כיצד לנהוג. מי שנכנס לצומת כזה במהירות בלי להסתכל ובלי לציית לתמרור יכול להכנס לשם גם באדום, זו בריונות כביש פשוטה ואין לכך כל קשר עם חברת החשמל. ההאשמה הזו כלפי חברת החשמל בכותרות היא עוד מהלך של יחצ"ן של משרד האנרגיה והתשתית במסגרת המדיניות של הממשלה להסית כנגד חברת החשמל. את האיסור על הפעלת שתי תחנות כוח חדשות הטילה הממשלה בגלל ויכוח על האופן האירגוני והעיסקי של הפעלתן (ולא בגלל זיהום, כפי שכתב כאן מישהו בטעות). זאת למרות ובניגוד לדעת חברת החשמל שרצתה קודם לפתוח והציעה שרק אחר כך לנהל ויכוחים ודיונים. הממשלה טענה שהיא מענישה בכך את חברת החשמל בכך שתמנע מהחברה להרוויח ממכירת החשמל הזה ובכך שתיווצר דעת קהל עויינת כנגד חברת החשמל, מה שיקל אחר כך על המאבק בה.

ו

חחחח אתה הורג אותי

אז זה שיש בעיות תחזוקה של רמזורים,[שאתה אומר אני לא רואה הרבה מקרים כאלה בכלל אבל ניתן לך את הספק] אז זה תקין שחברת החשמל משביתה אותם?

אז יאללה אני יוצא לרחוב לרצוח משהו,זה לא פעם ראשונה שזה קורה ואי אפשר להאשים אותי כי כבר רצחו הרבה פעמים השנה.

וזה בכלל לא משנה אם זה אשמת הנהג שלא עצר או לא.

חוץ מזה,לא יכל לעניין אותי פחות שיקר להם גז,זה לא בעיה שלי אני לקוח משלם ויש לי חשק מאוד רציני לתבוע אותם עכשיו,הרי הם עושים מה בראש שלהם.

ואם אתה עד כדי כך תמים שאתה חושב שההפסקות הם באמת בגלל שאין להם מספיק תשתית זה עצוב.

אני משוכנע לגמרי שזה נועד להפעיל לחץ על הממשלה,לחץ שעבד-רידינג שוב פועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אתה הורג אותי

אז זה שיש בעיות תחזוקה של רמזורים,[שאתה אומר אני לא רואה הרבה מקרים כאלה בכלל אבל ניתן לך את הספק] אז זה תקין שחברת החשמל משביתה אותם?

אז יאללה אני יוצא לרחוב לרצוח משהו,זה לא פעם ראשונה שזה קורה ואי אפשר להאשים אותי כי כבר רצחו הרבה פעמים השנה.

וזה בכלל לא משנה אם זה אשמת הנהג שלא עצר או לא.

חוץ מזה,לא יכל לעניין אותי פחות שיקר להם גז,זה לא בעיה שלי אני לקוח משלם ויש לי חשק מאוד רציני לתבוע אותם עכשיו,הרי הם עושים מה בראש שלהם.

ואם אתה עד כדי כך תמים שאתה חושב שההפסקות הם באמת בגלל שאין להם מספיק תשתית זה עצוב.

אני משוכנע לגמרי שזה נועד להפעיל לחץ על הממשלה,לחץ שעבד-רידינג שוב פועלת.

זו בעיה בהבנת הנקרא? לא הבנת את הנקודה: יש הרבה מקרים בהם רמזור לא עובד. לא האשימו את מי שבגללו הרמזור לא עובד כי יש כללים ותמרורים המנחים כיצד לנהוג כאשר הרמזור לא עובד. מה קרה עכשיו? יש כותרת בסמרטעיתון?

הבחור מת בגלל שנכנס עם האוטו שלו במשאית, כי לא ציית לתמרורים. לא בגלל שלא היה חשמל ברמזור.

השבתת רידינג נעשתה כציות להוראת הממשלה, המשרד לאיכות הסביבה. כעת פתאום אישרו לחברת החשמל להפעיל את רידינג למרות שלפני כמה חודשים איימו על מנכ"ל החברה בקנס אישי אם לא יסגור את רידינג.

לא אישרו לחברת החשמל לפתוח שתי תחנות חדשות למרות רצונם בכך כי הממשלה (משרד התשתיות והאנרגיה) החליטה להעניש את חברת החשמל ולמנוע ממנה את הרווחים על מכירת החשמל. אז המשמעות היא שהממשלה החליטה למנוע מחברת החשמל את יכולת להגדיל האספקה. אבל אתה כמובן משוכנע אחרת. האם זה כי הרבה יותר מתאים לך שזה יהיה משהו מכוון ומאורגן של חברת החשמל? למה אתה משוכנע לגמרי ? כי זה מתאים לתיאוריית הקונספירציה או כי זה באופנה לכעוס על חברת החשמל ?

בינתיים גם האידיוט שמנהל את הרשות הציבורית לחשמל ושונא את חברת החשמל אישר שהבעיה ביכולת יצור, אבל אתה יודע טוב יותר? אז אולי תגיד מה ועל סמך מה?

ולענין הדוגמא שלך שהעלית: אם אתה יוצא לרצוח מישהו אל תאשים את זה שייצר או מכר את הסכין. תאשים את עצמך. אם אתה יוצא לכביש ומשתולל ונוהג בבריונות ובניגוד לחוק סביר שתיפגע בעצמך או תגרום לאחר להפגע. אל תאשים את הכביש ולא את הרמזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה מחדלים בעולם,לשלוו את אשמת חברת החשמל כי לא מאשימים אחרים זה פשוט טיפשות,זה כמו להגיד "אבל הוא התחיל!!".

ויש הבדל בין טעות אנוש של שוטר,לבין סגירה מכוונת של אזורים שלמים,לא מעניין אותי הסיבה למה עובדה שהרמזור לא פעל,ושוב זה לא משנה אם התאונה הייתה קוראת בכל מקרה,משהו שאתה לא יכול להוכיח,ואני יכול להגיד לך שאנשים מתייחסים לרמזור הרבה יותר מתמרור,אז ישנו סיכוי שזה היה נמנע.

ולגבי ההמשך:

"השבתת רידינג נעשתה כציות להוראת הממשלה, המשרד לאיכות הסביבה"

והסיבה שחברת החשמל לא הפעילה את רידינג-כסף

"כעת פתאום אישרו לחברת החשמל להפעיל את רידינג למרות שלפני כמה חודשים איימו על מנכ"ל החברה בקנס אישי אם לא יסגור את רידינג."

ולמה באמת!?@

כי הם עושים בעיות לכל העולם בגלל משהו שהוא אשמתם,הם יכלו לסגור את עיסקת הגז הזאת מזמן,אבל הם חמדנים,תמיד היו ותמיד יהיו כנראה[ואל תתווכח לגבי החמדנות שלהם זה מוכח]

"לא אישרו לחברת החשמל לפתוח שתי תחנות חדשות"

למה שיאשרו להם לפתוח תחנות חדשות אם הבני זונות לא עושים מה שאמרו להם ברידינג?

"למה אתה משוכנע לגמרי ?"

בגלל הנ"ל

ההשווה בין סכין לרמזור מפגרת,כי רמזור מציל חיים סכין לוקחת, אבל נמשיך איתה.

הרמזור=סכין

החשמל=רוצח,מה שמאפשר לרמזור להציל חיים.

מכאן נובע:

מי שהפריע לרמזור להציל חיים הוא האשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא חשוב מה שיאמרו כאן, אתה יש לך התיאוריה.

חברת החשמל אשמה בתאונה, כי האידיוט נהג בבפראות ובניגוד לחוקי התנועה.

חברת החשמל אשמה שסגרו את רידינג ולא היה מספיק חשמל כי נתנו הוראה למנכ"ל לסגור למרות שהוא לא רצה. אכן, הגיון למופת.

איך זה בעיות לכל העולם למשהו שהוא באשמתם? כי כל מה שלא יהיה אז הם אשמים כי הם בני זונות מלכתחילה?

למה עכשיו אישרו להם להפעיל את רידינג? כי בממשלה ראו שאין ברירה, כפי שמאשרים להזרים ביוב לים למרות הזיהום כאשר אין אפשרות אחרת.

חמדנות? אתה רוצה חברה עיסקית פרטית, נכון? בחברה עיסקית פרטית החמדנות הרבה יותר גדולה וזה טבעי. אתה קראת מה שנכתב קודם, על חובת חברת החשמל בחוק להביא בשיקולי רכש מחיר וזמינות אספקה ולהעדיף מחיר זול?

אז קודם שהממשלה תחליט מי יצטרך לתת הדין אצל מבקר המדינה, אחר כך שיחליטו היכן לקנות גז. שהמנכ"ל יקבל גיבוי מהממשלה על הדרישותץ המטומטמות שלה ואחר כך שיתנו לו הוראות לסגור או לפתוח תחנה. עד אז הוא צריך לנהוג בשיקולים עיסקיים מקובלים לניהול חברה אחרת הוא עובר על החוק. הרי כך היתה נוהגת כל חברה עיסקית פרטית ויותר גרוע.

הבני זונות כן עשו מה שאמרו להם ברידינג, הם סגרו כי אמרו להם לסגור. מה הקשר?

מה שייך שתי התחנות למה שהיה ברידינג? אין קשר והסיבות שונות.

הקשר היחיד הוא האימפוטנטיות של הממשלה, שבמקרה של האיסור על פתיחת התחנות תיכננה שיכעסו על חברת החשמל ודפקה את כולנו בשביל הפוליטיקה הפנימית שלה מול חברת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

כי אמרת שאין חשמל כי לא הרשו להם לבנות שתי תחנות,רק בחרת לתעלם לגמרי שהסיבה שאין חשמל היא כי רידינג לא פועלת,ושוב כי הם לא הקשיבו לממשלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני יכול להגיד לך שאנשים מתייחסים לרמזור הרבה יותר מתמרור,אז ישנו סיכוי שזה היה נמנע.

זה שאנשים מתייחסים לרמזורים יותר מאשר שהם מתייחסים לתמרורים זה נכון כנראה

אבל זה לא אומר שזה בסדר

זה שהוא לא הקשיב לתמרורים ונכנס לצומת בצורה מסוכנת זאת בעיה שלו, והוא נענש על זה

קורה שרמזורים לא עובדים, בין אם בגלל החשמל, מזג האוויר או באג אלפיים

זה לא משנה את העובדה שיש חוקים שצריך לציית להם, ומה שקרה קרה בגלל שהוא לא ציית

לחוקים האלה. להזכירך, בחוברת תאוריה הכחולה והחמודה כתוב שכאשר הרמזור לא פועל אז

יש לציית לשוטר שאולי עומד בצומת, אם אין שוטר אז לתמרורים, ואם אין תמרורים, אז לפי שאר

החוקים למיניהם. הוא לא עשה את זה, ולכן הייתה תאונה. אולי היא הייתה נמנעת אם היה רמזור,

אבל אין ספק שהיא הייתה נמנעת אם הוא היה נוהג כמו שצריך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מצטער, אני ממש לא מסכים איתך

כמו שאת מי שייצר סכין אתה לא מאשים, או מי שמכר את הסכין אתה לא מאשים

(במקרי דקירה), וכמו שאתה לא מאשים את מי שבנה את המכונית במקרים של תאונות

במהירויות גבוהות, אתה לא יכול להאשים את חברת החשמל כאן

נכון, הרמזור לא עבד, זה לא תירוץ להתנהג כמו חיה על הכביש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עושים השוואה גרועה מאוד

אין שום קשר בין הרמזור לסכין במקרה הזה.

זה דוגמא לא טובה כי זה פשוט לא הגיוני מה שאתן אומרים,מי שמפעיל את הסכין הוא האשם,חברת החשמל לא בנתה את הרמזור היא רק מפעילה אותו [מבחינת חשמל].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עושים השוואה גרועה מאוד

אין שום קשר בין הרמזור לסכין במקרה הזה.

זה דוגמא לא טובה כי זה פשוט לא הגיוני מה שאתן אומרים,מי שמפעיל את הסכין הוא האשם,חברת החשמל לא בנתה את הרמזור היא רק מפעילה אותו [מבחינת חשמל].

זו לא השוואה זו אנאלוגיה. המכנה המשותף: האחריות האישית של האוחז בכלי והקובע למעשה אופן השימוש בו (האוחז בסכין, הנוהג ברכב) לעומת מי שמספק את האפשרויות להשתמש בכלי (יצרן הסכין, מוכר האקדח, מפעיל הרמזור, חברת החשמל, הסיני שייצר את הנורה שהכניסו ברמזור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...