חברת חשמל יוזמת הפסקות חשמל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת חשמל יוזמת הפסקות חשמל

00000

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מספיק זה שהמעבד הווילמט המסריח שלי על סף מוות בגלל כל נפילות המתח בבניין המחורבן שלי, וגם שהמתח לא יציב כי משהו דפוק בלוח,

הם עוד רוצים לעשות לי הפסקות בכוונה?! אני יפוצץ את האמאמאמאמא שלהם!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק חזרתי לחיים אחרי הפסקת חשמל של שעה (!) תמימה. חברת חשמל נהנת מתקציבי עתק כמונופול בתחומה ועובדיה זה שנים מתברגים בראש טבלת מקבלי השכר הגבוה במשק (בממוצע). עד היום טענת הנגד שלהם הייתה שבעזרת התמריצים הללו (משכורות גבוהות וחשמל חינם לעובדים) מתאפשר להם להעסיק כוח אדם מיומן ומקצועי יותר וכן מכשור טוב יותר כדי לספק לנו חשמל "איכותי" 24/7. ברור היה לי לחלוטין שזה בולשיט אחד גדול; היום אנו מקבלים הוכחה ניצחת לכך. בושה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפריט כבר את חברת החשמל. הגיע הזמן שתיהיה תחרות.

תחרות תמיד עושה לנו הצרכנים טוב. והגיע הזמן שהעובדים ירדו מהעץ.

הגיע הזמן לפתוח את החברה הזאת גם לעבודה אחרים ולא להבן של X והבת של Y.

או פשוט לנתק לפלסטינים את החשמל. שעה בלי חשמל זה אומר כמה שעות טובות בלי קאסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו היה בסביבות החצי שעה הפסקה.....

מאוד נחמד שהם מודיעים שהם הולכים להתעלל בספק כוח שלי....

גם כתב שני פרקים במחשב, ו-SAVE אחרון נעשה 20 דקות לפני ההתנקשות בספק.... הלך החומר...

אני בעד להגיע למשרדים של חברת החשמל, עם משאית זבל ענקית, ולשפוך שם את כל הספקים הגנריים שהתאבדו בגלל תקלות חשמל.... בחדר של המנכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו היה בסביבות החצי שעה הפסקה.....

מאוד נחמד שהם מודיעים שהם הולכים להתעלל בספק כוח שלי....

גם כתב שני פרקים במחשב, ו-SAVE אחרון נעשה 20 דקות לפני ההתנקשות בספק.... הלך החומר...

אני בעד להגיע למשרדים של חברת החשמל, עם משאית זבל ענקית, ולשפוך שם את כל הספקים הגנריים שהתאבדו בגלל תקלות חשמל.... בחדר של המנכל

:lol:

אחחח, איזה זמן טוב עכשו לשביתה... איפה עמיר והשפם שלו כשבאמת צריך אותו :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חארות. היתה לי עכשיו כמעט שעה הפסקה.

צריך לקנוס אותם על כל דקה של הפסקה יזומה - שיתחילו לבצע את העבודה שלהם. העובדה שהם מונופול גרמה להם לשאננות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי

הכי טוב יהיה לכסות את הגג בקולטי שמש ולהתנתק מחברת החשמל אחת ולתמיד

אם אני לא טועה זה עדיין לא אפשרי בגל זהם לא מיצרים מספיק חשמל בגודל של גג ממוצע של בית\דירה.

אתה מקסימום יכל לקצצ בחשבון קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3258525,00.html

מסתבר שחלק מיחידות היצור(מה שזה לא אומר) בשיפוצים אז הם לא עובדים, תחנת רידינג כבר לא פועלת כמה חודשים בגלל שהיא היתה אמורה לעבור לגז אבל לא עברה אז אסרו על חברת החשמל להמשיך להפעיל אותה עד שהם יעבירו אותה לגז ועוד שתי תחנות לא עובדות כי העובדים מסרבים להפוך את התחנות לתחנות שיתחרו בחברת החשמל...

בקיצור שמח בחברת החשמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...