שלטון הנאצים עולה שנית - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטון הנאצים עולה שנית

lmlm

Recommended Posts

איזה תקיפה קונבנציאונאלית יכולה להוציא לפועל כדי להשמיד את מיתקני הגרעין? טילים אין מספיק (הם לא מספיק חזקים כדי לחדור את הבונקרים, וכמות גדולה של טילים על נקודה אחת פשוט לא יספיקו כדי לחסל הכול...), וגם אם תשלח את כל חייל האוויר לאירן, חצי לא יחזרו, ובכלל לא בטוח אם הם יצליחו להשמיד את כל מה שצריך... (גם לא נשמיד את היכולת הגרעינית שלהם, וגם נאבד עשרות חיילים, וכו...)

לעומת זאת, תקיפה גרעינית של המתקנים התת קרקעיים לא תגרום לפגיעה חמורה באזרחים (רוב הקרינה תבלע..), ההשמדה של המיתקנים תהייה מוחלטת, וגם לא נאבד חיילים... אני מעדיף לקחת את הסיכון של שיהאב קונבנציאונאלי, שככול הנראה ייורט ע"י החץ, ולא את הסיכון של שיהאב גרעיני, שגם אם ייורט יפזר מספיק קרינה כדי לזהם חצי מדינה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ישראל רכשה לא מזמן 500 פצצות שמיועדות לפיצוץ בונקרים מתחת לאדמה (לא יודע איך קוראים להם).

ואת היכולות המלאות של חיל האוויר הישראלי אתם הרי לא יודעים.

אבל כן, פעולה כזאת היא הרבה יותר מסוכנת מאשר לשגר כמה פצצות אטום

השאלה אם גם בטווח הארוך היא יותר מסוכנת.

אמנם בורג החליט שאף אחד לא יעשה כלום בקשר לזה, לא בטוח בכלל שהעולם יסכים איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוקפים כל יום, אבל לא אזרחים אלא מחבלים

שכחתי שהטרוריסטים מסתובבים בעזה עם שלט ניאון גדול שכתוב עליו "[glow=red,2,300]טרוריסט[/glow]". :screwy:

והמצור עדיין בתוקף, לא מעבירה להם כסף אלא 50 מליון בתרופות ומזון (דרך אבו מאזן)

קודם כל, הצחקת אותי! :lol: לא. :'(

שנית, האמריקאים והאירופאים דווקא כן מעבירים להם כסף.

שלישית, איפה הלגיטימציה של "תגובה שלא ראינו קודם" לטילי הקסאם?

כאילו, אתה בכלל לא שקוף

בכח אתה מנסה לשמוע "להשתמש בנשק גרעיני"

אז זהו שלא, צריך לנסות תקיפה יותר קונבנציונאלית

תגיד, אתה עושה את עצמך, או שאתה באמת כזה? אתה לא שם לב שאתה סותר את עצמך?

איך תקיפה קונבנציונלית? תסביר לי בבקשה איך תקיפה קונבנציונלית מצד אפשרית.

וואללה, ככה זה קרה?

שכחת להוסיף " " כי זה בטח גם ציטוט

וואלה! :silly:

שמתי מרכאות, לא? :-\

ישראל רכשה לא מזמן 500 פצצות שמיועדות לפיצוץ בונקרים מתחת לאדמה (לא יודע איך קוראים להם).

ואת היכולות המלאות של חיל האוויר הישראלי אתם הרי לא יודעים.

אבל כן, פעולה כזאת היא הרבה יותר מסוכנת מאשר לשגר כמה פצצות אטום

השאלה אם גם בטווח הארוך היא יותר מסוכנת.

אמנם בורג החליט שאף אחד לא יעשה כלום בקשר לזה, לא בטוח בכלל שהעולם יסכים איתו.

"מפצחי בונקרים"

אתה לא באמת מצפה שצה"ל יטיס את כל חיל האוויר לאיראן, נכון (או שכן)?

חוץ מזה, מפצחי הבונקרים האלה לא ממש יעילים כנגד חלק מהבונקרים העמוקים והממוגנים היטב של המתקנים הגרעיניים האיראנים. כדי להרוס את המתקנים האלה צריך להשתמש בנשק גרעיני טקטי.

בכל מקרה, מתקפה מהסוג הזה אפשרית מצד ארה"ב, לא מצד , ואתה בעצמך אמרת את זה.

לישראל אין אפשרות לבצע מתקפה כזאת. האופציה היחידה שעומדת בידי היא מתקפה גרעינית אסטרטגית (אין לנו בכלל גרעיני טקטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי שהטרוריסטים מסתובבים בעזה עם שלט ניאון גדול שכתוב עליו "[glow=red,2,300]טרוריסט[/glow]". :screwy:

מה זה אמור להביע?

אתה טוען שלא מחסלים?

זה שקשה זה נכון, אבל זה קורה כל יום.

קודם כל, הצחקת אותי! :lol: לא. :'(

שנית, האמריקאים והאירופאים דווקא כן מעבירים להם כסף.

שלישית, איפה הלגיטימציה של "תגובה שלא ראינו קודם" לטילי הקסאם?

1.אני שמח שנהנית

2.אני לא חושב שאתה צודק, גם אם כן, זה לא בידינו (מסייעים במוצרים כמו ולא בכסף)

3.שוב, תגובה מול מחבלים, לא מול אזרחים

תגיד, אתה עושה את עצמך, או שאתה באמת כזה? אתה לא שם לב שאתה סותר את עצמך?

איך תקיפה קונבנציונלית? תסביר לי בבקשה איך תקיפה קונבנציונלית מצד אפשרית.

את זה הרמטכ"ל/מפקד חיל האוויר יודעים

על פי דיווח ה"סנדיי טיימס" הבריטי מאתמול, אישרה עקרונית תקיפה צבאית באיראן במקרה של כשלון המאמץ הבינלאומי.

http://news.walla.co.il/?w=//684277

(תראה את התאריך)

כנראה שיש דרך

"מפצחי בונקרים"

אתה לא באמת מצפה שצה"ל יטיס את כל חיל האוויר לאיראן, נכון (או שכן)?

חוץ מזה, מפצחי הבונקרים האלה לא ממש יעילים כנגד חלק מהבונקרים העמוקים והממוגנים היטב של המתקנים הגרעיניים האיראנים. כדי להרוס את המתקנים האלה צריך להשתמש בנשק גרעיני טקטי.

בכל מקרה, מתקפה מהסוג הזה אפשרית מצד ארה"ב, לא מצד , ואתה בעצמך אמרת את זה.

לישראל אין אפשרות לבצע מתקפה כזאת. האופציה היחידה שעומדת בידי ישראל היא מתקפה גרעינית אסטרטגית (אין לנו בכלל גרעיני טקטי).

אני אמרתי מה שקראתי בעיתונות/באינטרנט וראיתי בחדשות

לא יותר מזה.

אתה מדבר הרבה, יודע מה כן יכול לפעול ומה לא, מה יעיל ומה לא מה ישראל/ארה"ב עושות/לא עושות

אתה גם יודע איזה גרעיני בדיוק יש לישראל

מפליא אותי על מה אתה מתבסס

(תזהר מבטחון שדה ;D)

בכלל, המון ידע יש לך.

אבל למה ללכת סחור סחור, בוא נקרא לזה בשם האמיתי של זה

Bull Shit

(עכשיו הגיע זמן לישון ומחר אני לא פה אז נמשיך מחרתיים :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אמור להביע?

זה אמור להביע שהאוייב שלנו זה הפלסטינים, ולא רק טרוריסטים שצריך לברור בפינצטה מתוך האוכלוסייה האזרחית העויינת.

שוב, תגובה מול מחבלים, לא מול אזרחים

לא מדובר בתגובה בעוצמה רבה שטרם ראינו, לפי הצהרות של הרמטכ"ל ושר הביטחון לפני ה"התנתקות".

את זה הרמטכ"ל/מפקד חיל האוויר יודעים

כמובן, שכחתי את אלה שלמעלה (טוב שלא הזכרת את שר הביטחון). :screwy:

אתה מוכן להפסיק להתחמק? :bash:

http://news.walla.co.il/?w=//684277

(תראה את התאריך)

כנראה שיש דרך

יש הבדל גדול בין אישור "עקרוני" ולא מחייב, לבין אישור פעולה מבצעית.

לפי המתואר, פעולה מהסוג הזה יכולה לפגוע בתוכנית הגרעין האיראנית תוך הסבת אבידות כבדות לצה"ל, אבל לא לשתק אותה.

אני אמרתי מה שקראתי בעיתונות/באינטרנט וראיתי בחדשות

לא יותר מזה.

אתה מדבר הרבה, יודע מה כן יכול לפעול ומה לא, מה יעיל ומה לא מה ישראל/ארה"ב עושות/לא עושות

אתה גם יודע איזה גרעיני בדיוק יש לישראל

מפליא אותי על מה אתה מתבסס

(תזהר מבטחון שדה ;D)

בכלל, המון ידע יש לך.

אבל למה ללכת סחור סחור, בוא נקרא לזה בשם האמיתי של זה

Bull Shit

לילד קוראים בורות, ולילדה קוראים אושר. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בודאות גבוהה שהעולם ינשום לרווחה על שפטרנו אותו מהצרה הקרוייה איראן, ורק יעשה קצת "נו-נו-נו" בשביל הרושם.

ומאיפה אתה בדיוק יודע, מאיפו הביטחון שלך?

1. מאיפה הביטחון שלך שאירן תשתמש בנשק ?

2. מאיפה הביטחון שלך שיעשו לנו רק נו נו נו ?

דיברתם על זה בשעור חברה עם המורה חנה?

לגבי מדינות איסלאמיות אחרות (רק למדינה איסלאמית אחת יש גרעיני, נכון לעכשיו - פקיסטן), רובן לא ממש מתות על איראן, וחוץ מזה הן לא יכולות לעשות שום דבר.

למה היא לא יכולה לעשות כלום?

אתה כל הזמן אומר שאלה שלמעלה יודעים יותר טוב. גם אם נניח והם אכן יודעים יותר (והם לא), אז זה לא שווה כלום אם הם לא עושים דבר בנידון.

תן לי להבין ילד בן 18 חושב שהוא יודע לקרוא את המפה הפוליטית אסטרטגית יותר טוב רוה"מ ... השב"כ הרמטכ"ל שבעסק הזה כפול זמן מגילך.

שיגעון גדלות זאת ממש מחמאה בשבלך.

לגבי ארה"ב, היא לא מנעה מצפון-קוריאה להשיג גרעיני, ואתה לא יכול לבנות עליה שהיא תמנע מאיראן להשיג גרעיני.

נכון ... אז ?

הקטע שעד היום שם מדינה לא השתמשה בנשק הזה ... ובגלל זה לא פרצה מלחמת עולם שלישית.

אתה יכול לדעת אך זה מתחיל לא אך זה ניגמר.

או שיש לך דיבור עם "אלוהים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלו שמדברים על השמדת איראן פשוט פאתטיים! אתם חיים ב-Red Alert או משהו בסגנון? יש לכם קצה קצהו של מושג מה ההשלכות האדירות של שימוש בנשק גרעיני נגד אוכלוסיה אזרחית, שלא לדבר על השמדה טוטאלית? אתם מודעים בכלל איזה נזק גיאו-פוליטי זה ייצור? איזה נזק כלכלי? שלא לדבר על העוול המוסרי שייתלה על צווארנו למשך דורות! סדרי עולם ישתנו. המזרח התיכון הלא יציב ממילא יהפוך ליורה רותחת של משברים סוציו-אקונומיים מרחיקי לכת. מילא אם מדובר היה במתקנים צבאיים, כאשר יש צורך בנשק גרעיני טאקטי כדי למקסם את סיכויי ההצלחה. מילא. אבל להשתמש בו נגד אזרחים חפים מפשע? אין באיראן ולו אדם אחד שלא מייחל להשמדתנו? אין ולו משפחה אחת אשר מייחלת להתמוטטות המשטר? אין ולו קהילה אחת אשר מתחלחלת נוכח ההצהרות של הנשיא שלהם? (אני כמובן ציני, יש הרבה יותר מכך) האם מגיע לאנשים חפים מפשע (שלא בחרו להיוולד באיראן תחת משטר המדכא זכויות אדם בסיסיות) למות?

טיעון הנגד של הדמגוגים מביניכם יהיה: "אתה מעדיף שתנחת פצצה על הראש שלנו?" ו"זה או הם או אנחנו בקרב הישרדות עד הסוף". תחסכו ממני. לרגע לא אמרתי שאני לא חרד להתפתחויות ממזרח. לרגע לא אמרתי שאיני לוקח את איומי הנשיא האיראני שלא ברצינות המתבקשת. יש דרכים צבאיות אחרות לפתור את המשבר הזה. אני בעד פעולה ישראלית עצמאית גם ללא "הסכמה שבשתיקה" מצד הקהילה הבינלאומית, באמצעים קונבנציונאליים כמובן. כל אימרה בדבר השמדת מדינה היא מגוחכת. הבינו: העם האיראני הוא לא האויב - המשטר שלו הוא האויב.

ד"א, אתמול נכחתי בטקס להענקת תואר דוקטור כבוד לפילוסופיה מטעם אוניברסיטת חיפה למר מאיר עזרי שהיה בין השאר אחראי לבניית תשתית היחסים שהייתה למדינת עם השאה באיראן לפני המהפכה. הוא רקם עם איראן קשרים שסייעו לישראל בנקודות מכריעות בהיסטוריה (משבר האנרגיה שלאחר מלחמת יום הכיפורים הוא רק דוגמא) וכדמות מפתח שכזאת הוא ניצל את הבמה כדי לצאת בקריאה נגד מחמוד אחמדינג'אד והצהרותיו הן בשפה הפרסית ולאחר מכן באנגלית. היו סמוכים ובטוחים שאף אחד - גם אלו שיש להם קשר הדוק וזיקה ישירה לאיראן, אינם מקלים ראש בעיניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרה קטנה לכול הדגינרטים שמתעקשים לא לקרוא הודעות ורואים רק "להרוס", "להרוג" ,ו"להשמיד":

א. לכו לטיפול... זה באמת מצב קשה...

ב. אף אחד לא אמר שצריך להפציץ את טהרן בנשק גרעיני, או בכלל הזכיר פגיעה באזרחים. השימוש בנשק גרעיני מבחינתי (גם מבחינת בורג) יהייה רק נגד המתקנים התת קרקעיים שאין לנו אפשרות להרוס בנשק קונבנציאונלי.

קפיש?

ההשמדה של אירן זה המכה השניה, במקרה שישראל מושמדת. ועל זה אין וויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. אף אחד לא אמר שצריך להפציץ את טהרן בנשק גרעיני, או בכלל הזכיר פגיעה באזרחים. השימוש בנשק גרעיני מבחינתי (גם מבחינת בורג) יהייה רק נגד המתקנים התת קרקעיים שאין לנו אפשרות להרוס בנשק קונבנציאונלי.

קפיש?

אין לנו יכולת מכה שניה ... רק תגובה ברגע שהם שיגרו , לא?

אך עושים את זה ? פוגעים רק במתקנים התת קרקעיים שאין לנו אפשרות להרוס בנשק קונבנציאונלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרה קטנה לכול הדגינרטים שמתעקשים לא לקרוא הודעות ורואים רק "להרוס", "להרוג" ,ו"להשמיד":

א. לכו לטיפול... זה באמת מצב קשה...

קפיש?

באמת? ::)

ומה borg אמר? :P

אני לא "מקריב" את מליוני האיראנים. אני רוצה להשמיד אותם
לגבי השמדה של מליונים, אין לי שום בעיה מוסרית או אחרת להשמיד מליארד מוסלמים כדי להבטיח את המשך קיומם של כ-20 מליון יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...