שלטון הנאצים עולה שנית - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטון הנאצים עולה שנית

lmlm

Recommended Posts

טוב נו. בורג זה בורג

האמת היא שגם אני הייתי רוצה להשמיד אותם(לא בגלל שהם פרסים אלא בגלל שהם רוצים להשמיד אותי) אבל זה סתם משאלה כזאת

אף אחד לא באמת מתכוון לחשוב אפילו על איך ליישם אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת? ::)

טוב צודק. עלית עליי.

יש לי במרתף מאות שרטוטים ותוכניות פעולה איך להשמיד את כל האיראנים single handed ::)

ו""היהודים באיראן יחוייבו לענוד סרט צהוב"" שיש לך בחתימה לא נכון

אני יודע שזה לא נכון, אבל אתה מפספס את העניין

העניין הוא מה השמאל אמר כשעוד חשבנו שזה כן אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? ::)

ומה borg אמר? :P

כנראה צריך לעשות את זה לכול הודעה שלך :s07:

הציטוט של בורג...

לגבי השמדה של מליונים, אין לי שום בעיה מוסרית או אחרת להשמיד מליארד מוסלמים כדי להבטיח את המשך קיומם של כ-20 מליון יהודים.

תקרא, תפנים ותחזור לספר מה הבנת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיראנים סתם מתלהבים מעצמם.

הם עושים כותרות כדי ללחוץ על מדינות המערב, ולגרום להם להראות מוגחכות (עיינו ערך צפון קוריאה).

הם רוצים גרעיני כדי לתבוע טובות, זה הכול.

אין סיבה להקשיב להם, או להתייחס אליהם ברצינות יתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עושים כותרות כדי ללחוץ על מדינות המערב, ולגרום להם להראות מוגחכות (עיינו ערך צפון קוריאה).

*ולמחרת*

"תסתכלו כולם מהחלון משהו נופל עלינו!!!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פי כוס אמא שלהם זונה...!

ואייי עכשיו הגזענות תעלה בי יותר ואני יהיה עוד יותר גיזען מאשר עכשיו פי כוס אמא של כול הערביים הזונות.....!!

מוחמד יבן זונה..! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, זה שהם רוצים את הנשק הגרעיני כדי לסחוט את העולם זה לא חדש... אם ההשמדה הישירה של ע"י הפצצה עוד מוטלת בספק, אז זה שהם יעמדו עם האצבע על הכפתור האדום ויסחטו את העולם זה די ברור.

נשק גרעיני משמש בעולם כהרתעה, ושומר על מאזן אימה: אתה אל תפלוש אלינו אנחנו לא נפלוש אליך... זה התחיל כהסכם ג'נטלמנים בין ברה"מ לארה"ב, ורק העובדה שכל צד סמך על הצד השני שהוא יקיים את ההסכם נמנעה המלחמה הגרעינית. אתה רוצה לקחת את הסיכון שמדינה פונדמנטאליסטית קיצונית תשמור על חוקי משחק הוגנים, כשהם מצהירים כל יום על הכוונות שלהם להשמיד את וארה"ב? מה בדיוק ימנע מהם לאמן בגלוי של טרוריסטים? או לתמוך בטרור בהיקף יותר גדול מהיום? או לסחור בנשק (גם הגרעיני...)?

אם היום ארה"ב יכולה לאיים על אירן בפלישה או תקיפה אווירית, או תקיפה גרעינית וכו, הם לא יעיזו לעשות את זה כשיהייה להם גרעיני.

בעידן הנשק הגרעיני כמות החיילים, האימון שלהם, טיב ותיחכום כלי המלחמה לא רלוונטיים אם לצד השני יש פצצה גרעינית אחת.

אתה מוכן לתת להם את ה"הטבות"? שאני די בטוח שאלת מהן תהייה משהו בסיגנון של "תנו את כל שיטחי לפלסטינאים, ורצוי שגם תתחפפו משם..."?

"זה הכול"?! :bash:

תספור עד 10 לפני שאתה כותב משהו...

פי כוס אמא שלהם זונה...!

ואייי עכשיו הגזענות תעלה בי יותר ואני יהיה עוד יותר גיזען מאשר עכשיו פי כוס אמא של כול הערביים הזונות.....!!

מוחמד יבן זונה..! :pissed:

רצוי (מאוד) שתערוך את ההודעה שלך. זה ממש לא מתאים לפה! (וקרוב לוודאי שתחטוף אזהרה\ מיוט\ באן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאזן אימה: אתה אל תפלוש אלינו אנחנו לא נפלוש אליך... זה התחיל כהסכם ג'נטלמנים בין ברה"מ לארה"ב, ורק העובדה שכל צד סמך על הצד השני שהוא יקיים את ההסכם נמנעה המלחמה הגרעינית. אתה רוצה לקחת את הסיכון שמדינה פונדמנטאליסטית קיצונית תשמור על חוקי משחק הוגנים, כשהם מצהירים כל יום על הכוונות שלהם להשמיד את וארה"ב?

אפ *צפון קוריאה* צי ::)

borg ,זה לא משנה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא מה שהוא חשב שהשמאל חושב, אל תיתן לו לבלב אותך ;D

רצוי (מאוד) שתערוך את ההודעה שלך. זה ממש לא מתאים לפה! (וקרוב לוודאי שתחטוף אזהרה\ מיוט\ באן...)

:lol: :lol: אזהרה על תגובה שמכילה תוכן גזעני ולא הולם בפורום אקטואלייה :lol: :lol:

IG מאיפה נפלת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...