האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס!

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם רציניים? :-\

למי השאלה הזו מופנית? :s05:

בורג, חסר לך בורג.

למה? מה ההבדל בין הומואים לפדופילים? :nixweiss:

בורג, שאלה שמסקרנת אותי כבר המון זמן, בן כמה אתה?

אני מבוגר מדי בשביל להירשם לכיתה א', וצעיר מדי בשביל לצאת לפנסיה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סובל הומואים.

שוורצע חיה.

שוורצע חייה- חיה שחורה, אומרים את זה על השחורים לא על ההומואים, מה הקשר?

אממ.. תראו, תחלאס אני שונא שהומואים מתחילים איתך במועדונים, אבל חוץ מזה אין לי בעיה אישית נגדם.

המצעד הזה לא לצומי, אני חושב שהוא לא נכון, שלא יקחו כסף מהעירייה ויעשו את זה בכיכר מלכי או משהו, לא בכביש, אבל ההפגנה שלהם בשביל זכויות היא לגיטימית, אחרי הכול עושים להם בעיות עם להתחתן וזה..

BTW, זה פשוט מחלה, באג של הטבע, כמו להיות בלי יד או משהו.

ברור שזה לא טבעי להיות הומו וגיליתי שזה לא רק בבני אדם, הכלב שלי אנס את הכלב של השכנים ועוד הכלב של השכנים הוא מכוער וקוראים לו עוזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוורצע חייה אומרים גם על פושעים וכו...

חתונה לפי הדת הם לא יכולים לקבל, כי לפי הדת אסור להיות הומו... אז הם גם רוצים להיות הומואים וגם שהדת תכבד אותם? חוץ מזה שנישואין זה בין איש לאישה...

חוץ מזה, איזה בעיות עושים להם? חוץ מאלה שהם ממציאים לעצמם כדי להגיד "יווו אנחנו מקופחים... בואו ניצא לרחוב עם חוטיני ואיפור כבד ונחסום חצי עיר..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זאת תופעה שתחלוף אז אין מה לדאוג

זה תמיד היה, בכל החברות, גם השמרניות ביותר. כנראה שיש בזה גם מרכיב חברתי, אבל המרכיב המהותי הוא הגנטי, לכן זה גם תמיד יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני חושב שהוא אמר את זה בהקשר לבורג ולדעות הקיצוניות וההזויות שלו ("לחוקק חוקים נגד הומואים ולכלוא אותם") אבל יכול להיות שאני טועה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שצריך להוציא להורג את ההומואים, כך שאני לא קיצוני.

לגבי חתונה, מדובר במוסד של בין איש ואישה, לא בין איש ואיש, לא בין אישה ואישה, ולא בין כלב וחתול.

אני לא חושב שצריך לאפשר נישואים חד-מיניים, בדיוק כמו שאף אחד לא יגיד שזה בסדר שברטון יתחתן עם הכבשה שלו.

נ.ב.

לגבי העמדה לדין של הומואים, אני לא מתכוון לחדור להם לפרטיות, אלא להגיש כתבי אישום בשל קיום יחסי מין הומוסקסואליים בפרהסייה, עידוד הומוסקסואליות בפומבי וכדומה. חדירה לפרטיות יכולה להתרחש בעקבות תלונה שהגיש אחד מבני הזוג שחש מנוצל ע"י האחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BTW, זה פשוט מחלה, באג של הטבע, כמו להיות בלי יד או משהו.

ברור שזה לא טבעי להיות הומו וגיליתי שזה לא רק בבני אדם, הכלב שלי אנס את הכלב של השכנים ועוד הכלב של השכנים הוא מכוער וקוראים לו עוזי.

:lol: :'( :lol: :'( :lol::screwy::angryfire: :2gunsfiring: :behead:

הרגת את הכלב שלך?, אם לא, אז כדי שכן. בסוף הוא יאנוס אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של צומי, זה עניין של הצהרה, יש כאן הרבה מעבר לצומי. המצעד בא לסמל חופש וליברליות, שהומואים ולסביות הן בדיוק כמו כל אחד אחר.

חבל שהעסק הזה עולה יותר מדי יקר (4 מיליון שקל), אבל המצעד עצמו הוא דבר חשוב שחשוב שיהיה.

הדתיים מקבלים מליוני על גבי מליוני שקלים, למה להומואים לא מגיע?

וגם אני בטוח שהעסק משפר את התדמית של בעולם כמדינה נאורה, ולא כמו שהרבה חושבים שכל היהודים שמרנים באופן אובססיבי.

גאד, יש אנשים שחושבים שכל היהודים מזדיינים דרך חור בסדין. ::) אני בכלל לא מתנגד לרעיון להפוך את תל אביב לבירת הגייז של העולם, במילא כל בנאדם שני שם גיי... ופשוט כי מגיע להם, הם לא צריכים להתבייש במה שהם. הדבר הזה יכול לעלות את התיירות לתל אביב בהרבה מאד אחוזים...

(הערה: הכותב אינו הומו, סתם עוד אדם ליברלי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאם לא הייתי חושב שלסביות זה דבר ממש מחרמן הייתי מסכים עם בורג, אבל אני כן חושב כך אז אני מעדיף לא להיות צבוע :(

בכל מקרה, המקום של מצעד הגאווה אינו בירושלים. העיר קדושה לשלושת הדתות המרכזיות בעולם ושלושתן מוקיעות את התופעה. אני חושב שזה ממש "דווקא" מה שהם עושים, כאילו הם מחפשים להתבדל מהחברה למרות השאיפה שלהם לקבל זכויות ויחס שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של צומי, זה עניין של הצהרה, יש כאן הרבה מעבר לצומי. המצעד בא לסמל חופש וליברליות, שהומואים ולסביות הן בדיוק כמו כל אחד אחר.

הם לא מצהירים שהומואים ולסביות הם בדיוק כמו כל אחד אחר. הם מבליטים את העובדה שהם שונים - "מיוחדים".

הדתיים מקבלים מליוני על גבי מליוני שקלים, למה להומואים לא מגיע?

למה שאני לא אקבל גם כמה מליונים?

וגם אני בטוח שהעסק משפר את התדמית של בעולם כמדינה נאורה, ולא כמו שהרבה חושבים שכל היהודים שמרנים באופן אובססיבי.

גאד, יש אנשים שחושבים שכל היהודים מזדיינים דרך חור בסדין. ::) אני בכלל לא מתנגד לרעיון להפוך את תל אביב לבירת הגייז של העולם, במילא כל בנאדם שני שם גיי... ופשוט כי מגיע להם, הם לא צריכים להתבייש במה שהם. הדבר הזה יכול לעלות את התיירות לתל אביב בהרבה מאד אחוזים...

אומרים שאין דבר כזה פרסומת לא טובה, אבל במקרה הזה אני מעדיף לא "לשפר את התדמית של בעולם" באמצעות עידוד של סטייה מינית.

(הערה: הכותב הינו הומו, סתם עוד אדם ליברלי...)

ליברלי... :kopfpatsch:

אני חייב להגיד שאם לא הייתי חושב שלסביות זה דבר ממש מחרמן הייתי מסכים עם בורג, אבל אני כן חושב כך אז אני מעדיף לא להיות צבוע :(

אם תקרא את התגובות הקודמות שלי בת'רד, אז תראה שאתה דווקא מסכים איתי (לגבי לסביות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטייה מינית? אדון בורג?

מה אתה שתקבע מה היא סטייה? מי אתה שתקבע מהו "הנורמל" ? אל תגיד לי, דתי? לפי התגובה שלך ניראה לי שאתה מקבל הרבה מאד כסף על נכות נפשית.

העניין הוא שאתה לא יכול לקבוע מה היא הסטייה ומה הוא נורמל, לכל אחד יש את הערכים שלו, הנורמל שלך היא הסטייה שלי והנורמל שלי היא הסטייה שלך, הכל יחסי.

זה שכמה חבר'ה עם כמה כיפות החליטו שזה "תועבה" לא בערך אומר כך. זה רק עוד חלק מהכפייה הדתית, בינינו.

ולהזכירך, אם שכחת, גם את ההומואים ברא הטבע (ראה ערך: אלוהים) , אם הוא לא היה רוצה אותם הומואים, הוא היה בורא אותם סטריטים, כמוני, כמוך (?).

הטבע יצר את ההומואים, לכן זה דבר טבעי. (כל דבר שנוצר ע"י הטבע הוא טבעי, ואתה יכול לקפוץ ולהגיד מה שאתה רוצה עד מחר)

סתם לידע כללי, ההומופובים הכי גדולים התבררו בסוף כהומואים, מן סוג של הדחקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...