האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס!

Merrymoon

Recommended Posts

אף פעם לא הבנתי למה אנשים עושים את הדברים האלה.

הרי הם מתלוננים שמבדילים אותם ומוציאים אותם מהחברה,

אבל הם עושים את מצעד הגאווה כדי להבדיל את עצמם, למה הם לא יכולים להשתלב בחברה וזהו?

אין לי שום בעיה עם הומואים, אני פשוט לא מבין את מהותו של המצעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור אחד שלא ממש שונא הומואים(אם כי בהחלט נרתע מהם),שאני שומע על רצון לקיים מצעד "גאווה" בירושלים זה פשוט מעצבן אותי.

מילא בתל אביב פעם בשנה להראות שהם מיוחדים ושונים ובלה בלה בלה, כאילו שזה מעניין מישהו, אבל דווקא לעשות פרובוקציות ולעשות את זה בירושלים? פשוט מחליא ומעצבן, זה כאילו הם מעוניינים שישנאו אותם ואז הם יגידו כמה הם מסכנים וכמה החברה לא צודקת וכו'.

באותו עניין, לא מזמן קראתי גם בעיתון על איזו תכנית טיפשית להפוך את תל אביב לבירת ההומו לסביות העולמית, אני לא זוכר בדיוק את הפרטים המדויקים אבל דובר שם על איזו תכנית די גרנדיוזית, מצד אחד רושמי םהרבה דברים טיפשיים בעיתון כדי למלא אותו אבל מצד שני אם ייצא משהו כזה לפועל זה פשוט יהיה זוועה עולמית, בשביל לסחוט יותר כסף מתיירים ולמשוך יותר תיירים לא צריך להתדרדר לזנות, אפשר לפתח פה את התיירות במספיק תחומים שלא יכללו תועבה כזאת כי כמו שאנחנו רואים ה"קהילה" עושה פה מספיק פרובוקציות גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לפי מה שאת אומרת, הם אמורים להיכחד בקרוב.

במחשבה שניה, ההומואים יכולים לתרום זרע ללסביות, והלסביות יכולות לתרום תינוקות לאימוץ להומואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב מצעד האהבה זה אותו חרא. סתם שינו לזה ת'שם כדי למי שמתנגד ישב בשקט.

לא ממש, מצעד האהבה נולד בברלין לקראת נפילת החומה...

http://en.wikipedia.org/wiki/Love_parade

הייתי מצפה שאת תדעי את זה, מבין כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שלא עבר את היציאה מהארון לא יכול לדבר...זה תהליך מאוד קשה עד שאתה לומד לקבל את עצמך

ואחרי שנים של התלבטויות על זהותך המינית זה פשוט כיף לצאת לרחוב ולהרגיש חופשי במי שאתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שלא עבר את היציאה מהארון לא יכול לדבר...זה תהליך מאוד קשה עד שאתה לומד לקבל את עצמך

ואחרי שנים של התלבטויות על זהותך המינית זה פשוט כיף לצאת לרחוב ולהרגיש חופשי במי שאתה

אתה רוצה לספק לו משהו? זו במה די טובה אם בא לך... :-*

באמת מצעדי גאוונ אולי הגיעו למצב שהם מעצבניים , אבל אולי צריך שיהיה משהו ענק ומרכזי - כמו איביזה של הומואים ולסביות

אגב לסביות זה דבר יפה והרבה יותר טבעי מהומואים לבנות אין העיה להתנשק אחת עם השנייה אבל לבנים זה קשה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל ההומואים השתלטו עליו, וזה אמרו גם חברים שלי שהיו שם שנה שעברה ואמרו שהיה גועל נפש והם היו צריכים סמים כדי להינות.

"היו צריכים סמים כדי להינות"? -_-

אנשים שצריכים חומרים מסויימים בשביל להרגיש התרוממות כלשהי הם חלאות גם כן, איזה מסכנים הם! לא נהנו במצעד! צריך סמים! :nixweiss::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי לא ברור למה חייבים לעשות דווקא בירושלים.

אין לי שום דבר באופן עקרוני נגד הומואים. יש לי משהו עקרוני נגד הומו אחד שגר בחדר מולי כשהייתי במעונות בטכניון.

הבנאדם פשוט לא רצה להבין שאני לא בקטע. :-X

אגב, אני חושב שחסרה פה התגובה של blueski, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם צומי ועוד צומי ועוד צומי.

ממש אין לי בעייה עם הומואים. כל עוד הם בני אדם טובים. אבל למה לעזאזל בירושלים ?!

מה הם נהיו פתאום רפורמיסטים ? אולי המצעד גם יעבור דרך הכותל המערבי וזהו ?!

יש דברים שפשוט לא עושים ולא צריך לעשות אותם. ואני בן אדם חילוני כמעט אתאיסט. יש דברים שאני פשוט מכבד. אבל הם סתם רוצים פרובוקציות ומסיבות חינם.

מה אין מספיק מועדוני הומואים לסביות בתל אביב?..

יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לספק לו משהו? זו במה די טובה אם בא לך... :-*

באמת מצעדי גאוונ אולי הגיעו למצב שהם מעצבניים , אבל אולי צריך שיהיה משהו ענק ומרכזי - כמו איביזה של הומואים ולסביות

אגב לסביות זה דבר יפה והרבה יותר טבעי מהומואים לבנות אין העיה להתנשק אחת עם השנייה אבל לבנים זה קשה יותר...

שטויות, תלוי בתרבות ובמקום.

בדיוק כמו שאצל האיטלקים כל הזמן הגברים מתחבקים הם גם מתנשקים די הרבה(לא "צרפתית" אבל מתנשקים ואם התכוונת לצרפתית, אז איך הגעת לזה שזה נורא טבעי לנשים להתנשק ככה? Oo)

חוץ מזה שגם פה בארץ הקודש גברים נהגו לנשק אחד את השני, הרי יהודה איש קריות(או בגילגולו הנוכחי - אני :lol: )הסגיר את ישו לרומאים ע"י נשיקה, והוא עשה את זה בגלל שזאת הייתה מחווה די נפוצה בארצנו הקטנה בין מכרים טובים וישו לא היה חושד שמשהו לא בסדר אם יהודה היה מנשק אותו, לכן הוא נישק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאני דו ואני לא רואה בזה שומדבר קשה. למה? כי אני לא הופכת את המיניות שלי למרכז היקום אז פשוט לא אכפת לי, אני חיה את החיים שלי וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הומואים ולסביות לא מפריעים לי.

אבל מצעד הגאווה הוא רק בשביל צומי.

אני בטח חוזר על כל מגיבי הת'ראד הזה, אבל למי לעזאזל איכפת שאתם הומואים\לסביות? דרשתם שיוויון, לא להרגיש שונים, אז על תעשו מצעד באמצע ת"א\ירושלים

כבר מזמן שהומואים ולסביות מקבלים זכויות שוות, אז שיסתמו את הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...